Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kazimierek Aleksander Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
2 Kazimierek Marcin Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
3 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
4 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
5 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
6 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
7 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
8 Olbrich Artur Tworków Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
9 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
10 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
11 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella opłacono on-line
12 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
13 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
14 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit opłacono on-line
15 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
16 Stiller Karol Kusięta NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
17 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
18 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
19 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
20 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
21 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
22 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
23 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
24 Cyba Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Latający Cyrk opłacono on-line
25 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
26 Kapa Tomasz Czeladź Bieg 5km - godz. 19:00 #czeladzbiega opłacono on-line
27 Łysy Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km Endurance Team opłacono on-line
28 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km opłacono on-line
29 Szymańska Maja Świetochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips IVLO w Chorzowie opłacono
30 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips opłacono
31 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
32 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
33 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
34 Stachura Krystyna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
35 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
36 Żelazko Paulina Chrzanów Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
37 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
38 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono on-line
39 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
40 Rudowska Małgorzata Gliwice NW 5km Kijowe księżniczki opłacono on-line
41 Neznal Monika Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
42 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
43 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
44 Achtelik Barbara Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
45 Frey Michael Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
46 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM opłacono on-line
47 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
48 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka opłacono on-line
49 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
50 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
51 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
52 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
53 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
54 Waliczek Daria Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
55 Chamluk Kinga Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
56 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono on-line
57 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
58 Pesel Janusz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 B-N-R-S opłacono
59 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
60 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
61 WERON MAGDALENA SIEWIERZ Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
62 Winiarski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
63 Kalino Elwira Tarnowskie Góry NW 5km opłacono on-line
64 Małka Irena Gliwice NW 5km
65 Małka Marian Gliwice NW 5km
66 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km W Pogoni za Duchem opłacono on-line
67 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
68 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
69 Żelezik Krzysztof Będzin NW 5km #byledomety
70 Baj Monika Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
71 Kałmuk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
72 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 Fitness World Sosnowiec
73 Szczurek Lena Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
74 Szczurek Wojciech Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
75 Popiołek Marcin Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
76 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
77 Jędrzejczyk Paweł Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
78 Jędrzejczyk Ewa Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
79 Botor Remigiusz Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
80 Botór Barbara Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
81 Szatanek Dominik Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
82 Szatanek Karina Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
83 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
84 Uhorczak Jakub Będzin Bieg 10km opłacono
85 Buchalik Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
86 Mikoś Łukasz Chorzów Bieg 10km
87 Wróbel Joanna Łany Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
88 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
89 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km opłacono on-line
90 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
91 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
92 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
93 Trojszczak Joanna Rybnik NW 5km
94 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
95 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
96 ROMANOWSKI DANIEL RYBNIK NW 5km opłacono
97 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
98 Szmydki Dariusz Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
99 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10km Będzin Team
100 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10km Będzin Team


Wyświetleń: 9368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ