Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Sonnenfeld Elżbieta Katowice NW 5km opłacono on-line
102 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
103 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
104 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
105 Kawecka Ania Maków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
106 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
107 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
108 Dziedzic Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
109 Karoń Wojciech Siadcza Bieg 10km Ice Invaders opłacono
110 KUŁAKOWSKA HALINA OLKUSZ NW 5km opłacono
111 Spórna Monika Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
112 Pacha Izabela Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
113 Bomba Dorota Trzebinia NW 5km opłacono on-line
114 Skwarek Magdalena Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono on-line
115 Szczęsny Krzysztof Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
116 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
117 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg 10km Telmart Run Club
118 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono on-line
119 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
120 Krężel Tomasz Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
121 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
122 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10km opłacono on-line
123 Szczerba Anna Świetochłowice Bieg 10km opłacono on-line
124 Turek Ania Katowice NW 5km opłacono on-line
125 Kobiela Bogna Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
126 Turek Karolina Katowice NW 5km opłacono on-line
127 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
128 Antos Iwona Katowice NW 5km
129 Bańbor Aleksandra Knurów Bieg 10km Ex Team
130 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
131 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line
132 Jarosz Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
133 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
134 Barć Basia Jaworzno NW 5km BBTeam
135 Rybiński Dominik Zawiercie Bieg 10km
136 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10km
137 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
138 Hilgner Bożena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00
139 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono on-line
140 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
141 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
142 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
143 Kantorosińska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
144 Kantorosiński Jan Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
145 Zelik Stanisław Katowice Bieg 10km
146 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10km opłacono
147 Kasprzyk Sylwia Myślachowice NW 5km opłacono on-line
148 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
149 Badura Artur Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 JEJKOWICE BIEGAJĄ opłacono on-line
150 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono on-line
151 Spyra Alina Świętochłowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
152 Rataj Barbara Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
153 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
154 Kasperzec Michał Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
155 Ceglarska Alicja Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
156 Ceglarska Sonia Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono
157 Kasperzec Joanna Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
158 Ceglarski Adrian Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
159 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
160 Klaska Urszula Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 NaChilluMordo opłacono on-line
161 Klaska Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 CrossGym Hell opłacono on-line
162 WITAŁA MARZENA Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
163 Czapska Ewa Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
164 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
165 Świerc Grażyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
166 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
167 Gajda Beata Katowice Bieg 10km AugusTeam opłacono
168 Hajda Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono on-line
169 Stolarski Mirek Katowice NW 5km opłacono on-line
170 Gazda Dorota Katowice NW 5km NW Stadion Śląski opłacono on-line
171 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
172 Tkocz Monika Katowice Bieg 10km Vege Runners opłacono on-line
173 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono on-line
174 Ludyga Krystian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
175 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5km - godz. 19:00 Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
176 Górnik Jerzy katowice NW 5km Katowice 49 opłacono
177 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
178 Krajewski Paweł Bytom NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
179 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
180 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
181 Wyleżoł Marek Zabrze NW 5km opłacono on-line
182 Wyleżoł Anna Zabrze NW 5km opłacono on-line
183 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
184 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
185 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
186 Kulwicka Magdalena Częstochowa Bieg 5km - godz. 17:00 Czewarun TiM opłacono on-line
187 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 MK team opłacono
188 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
189 Bubalik Roman świętochłowice NW 5km opłacono on-line
190 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00
191 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5km - godz. 17:00 BB Runners opłacono on-line
192 Czapura Elżbieta Siemianowice Śląskie NW 5km MK TEAM opłacono
193 Dąbrowski Grzegorz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono on-line
194 Śliwka Krzysztof Chorzów NW 5km Cho_Mi_Ki
195 Śliwka Katarzyna Chorzów NW 5km Cho_Mi_Ki
196 Wronecka Emilia Toruń Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
197 Kotowicz Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km Lennniwy KocuR opłacono on-line
198 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
199 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
200 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono


Wyświetleń: 9359

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ