Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 #GrodziecRun opłacono on-line
#byledomety
2 Żelezik Krzysztof Będzin NW 5km #byledomety
#czeladzbiega
3 Kapa Tomasz Czeladź Bieg 5km - godz. 19:00 #czeladzbiega opłacono on-line
#redlips
4 Szymańska Ewa Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips opłacono
#redlips IVLO w Chorzowie
5 Szymańska Maja Świetochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 #redlips IVLO w Chorzowie opłacono
A.M Bella
6 Całczyńska Agnieszka Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 A.M Bella opłacono on-line
Aktywni Sucha Góra
7 Gaidas Sebastian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
8 Ludyga Krystian Bytom NW 5km Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
9 Jasinska Klaudia Bytom Bieg 5km - godz. 19:00 Aktywni Sucha Góra opłacono on-line
AugusTeam
10 Gajda Beata Katowice Bieg 10km AugusTeam opłacono
B-N-R-S
11 Pesel Janusz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 B-N-R-S opłacono
BBKTS
12 Korczyna Marcin Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BBKTS opłacono on-line
BB Runners
13 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 5km - godz. 17:00 BB Runners opłacono on-line
BBTeam
14 Barć Basia Jaworzno NW 5km BBTeam
BIEGAMY Z OSZCZEPEM
15 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 BIEGAMY Z OSZCZEPEM opłacono on-line
Banda z Południa
16 Krajewski Adam Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
17 Gońka Monika Gliwice Bieg 10km Banda z Południa opłacono on-line
Biegające Bataty
18 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 Biegające Bataty opłacono
BiegamBoLubię
19 jakubowski marcin katowice Bieg 10km BiegamBoLubię opłacono on-line
Biegam Bo Lubię
20 Gajewski Marek Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię
Biegam Bo Lubię Katowice
21 Kwarcińska Maria Katowice Bieg 10km Biegam Bo Lubię Katowice opłacono on-line
Będzin Team
22 Rozbrój Karol Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
23 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 Będzin Team opłacono
24 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 10km Będzin Team
25 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10km Będzin Team
CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM
26 Maliszewski Mieszko Siemianowice Śląskie Bieg 10km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM opłacono on-line
CKS Budowlani Częstochowa
27 Formicki Rafał Zawiercie Bieg 5km - godz. 19:00 CKS Budowlani Częstochowa opłacono on-line
Carbon Silesia Sport
28 Grodoń Piotruś Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
Carbon Silesia Sport
29 Żelazko Paulina Chrzanów Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
30 Skwarek Magdalena Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono on-line
31 Wojas Jakub Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport opłacono
32 Leiszner Izabela Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 Carbon Silesia Sport
Cho_Mi_Ki
33 Śliwka Krzysztof Chorzów NW 5km Cho_Mi_Ki
34 Śliwka Katarzyna Chorzów NW 5km Cho_Mi_Ki
35 Towarek Remigiusz Mikołów NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
36 Towarek Jolanta Mikołów NW 5km Cho_Mi_Ki opłacono on-line
CrossGym Hell
37 Klaska Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 CrossGym Hell opłacono on-line
CrossŚwiony
38 Olejnik Michał Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 CrossŚwiony opłacono on-line
Czewarun TiM
39 Kulwicka Magdalena Częstochowa Bieg 5km - godz. 17:00 Czewarun TiM opłacono on-line
Endurance Team
40 Łysy Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km Endurance Team opłacono on-line
Ex Team
41 Bańbor Aleksandra Knurów Bieg 10km Ex Team
FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
42 Biały Kamil Siewierz Bieg 5km - godz. 17:00 FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
43 Sularz Agnieszka Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
44 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono on-line
45 WERON MAGDALENA SIEWIERZ Bieg 10km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ opłacono
Fitness World Sosnowiec
46 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 Fitness World Sosnowiec
Frelki
47 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg 10km Frelki opłacono on-line
Fuchs Oil Team
48 Krajewski Paweł Bytom NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
49 Kupfer Aleksandra Ruda Śląska NW 5km Fuchs Oil Team opłacono on-line
Garncarki
50 Nachman Kama Jaworzno Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
51 Spórna Monika Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 Garncarki opłacono on-line
Gibkie Szłapy
52 Kurzela Jakub Świętochłowice Bieg 10km Gibkie Szłapy opłacono on-line
Gitfit
53 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10km Gitfit opłacono on-line
Huragan Ligota
54 Kobiela Bogna Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
55 WITAŁA MARZENA Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
56 Czapska Ewa Katowice Bieg 10km Huragan Ligota opłacono on-line
Ice Invaders
57 Karoń Wojciech Siadcza Bieg 10km Ice Invaders opłacono
Inżynieria Biegania TEAM
58 Madejczyk Tomasz Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
59 Jędros Ewa Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
60 Jędros Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 17:00 Inżynieria Biegania TEAM opłacono on-line
JEJKOWICE BIEGAJĄ
61 Badura Artur Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 JEJKOWICE BIEGAJĄ opłacono on-line
Jejkowice Biegają
62 Kasperzec Michał Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
63 Ceglarska Sonia Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono
64 Kasperzec Joanna Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
65 Ceglarski Adrian Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 Jejkowice Biegają opłacono on-line
Jura.PL
66 Duda Maciej Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
67 Dziechciarz-Duda Joanna Zawiercie Bieg 5km - godz. 17:00 Jura.PL
KABEX Podkowa Janów
68 Stiller Karol Kusięta NW 5km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
KB Orły z Knurowa
69 Denicki Przemysław Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
KB Orły z Knurowa
70 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg 10km KB Orły z Knurowa opłacono on-line
KEMPER TEAM
71 Frydrych Przemysław Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
KEMPER TEAM
72 Szendzielorz Marek Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 KEMPER TEAM opłacono on-line
Katowice 49
73 Górnik Jerzy katowice NW 5km Katowice 49 opłacono
Katowicki Nordic Walking
74 Słupianek Paweł Katowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
75 Kubeczko Krzysztof Mysłowice NW 5km Katowicki Nordic Walking opłacono
Kijowe Księżniczki
76 Grzesińska Anna Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
77 Neznal Monika Strzelce Opolskie NW 5km Kijowe Księżniczki opłacono on-line
Kijowe księżniczki
78 Rudowska Małgorzata Gliwice NW 5km Kijowe księżniczki opłacono on-line
Klub Leniwych Biegaczy
79 Szczurek Lena Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
80 Szczurek Wojciech Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 Klub Leniwych Biegaczy opłacono on-line
Klub Sportowy Gminy Psary
81 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10km Klub Sportowy Gminy Psary
Kurczak i Agatka
82 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10km Kurczak i Agatka opłacono on-line
Latający Cyrk
83 Cyba Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Latający Cyrk opłacono on-line
Lecymy Durś
84 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś opłacono on-line
85 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
86 Musialik Sabina Piekary sl Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
87 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś opłacono on-line
Lecymy Durś
88 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Lecymy Durś
Lejdis Team Zawiercie
89 Jach Joanna Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 Lejdis Team Zawiercie opłacono on-line
Lennniwy KocuR
90 Kotowicz Michał Siemianowice Śląskie Bieg 10km Lennniwy KocuR opłacono on-line
MALINOWE GWIAZDY
91 Kołodziej Joanna Ruda Śląska NW 5km MALINOWE GWIAZDY opłacono on-line
MK TEAM
92 Czapura Elżbieta Siemianowice Śląskie NW 5km MK TEAM opłacono
MK team
93 Raczek Klauda Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 MK team opłacono
94 Ogon Alicja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
95 Bober Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
96 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie NW 5km MK team opłacono
97 Pytel Aleksandra Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono on-line
98 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
99 Witor Klaudia Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 MK team
MK team
100 Szyguła Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 MK team opłacono
Mk team
101 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie NW 5km Mk team opłacono
NOWAK - TEAM
102 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg 10km NOWAK - TEAM opłacono on-line
NW Stadion Śląski
103 Gazda Dorota Katowice NW 5km NW Stadion Śląski opłacono on-line
NaChilluMordo
104 Klaska Urszula Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 NaChilluMordo opłacono on-line
Namówili mnie
105 Blach Paulina Tychy Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
106 Waliczek Daria Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
107 Chamluk Kinga Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 Namówili mnie opłacono on-line
Niezniszczalni
108 Kukowka Adam Kalety Bieg 10km Niezniszczalni opłacono on-line
Nordic Walking Lyski
109 Mandrysz Aleksandra Lyski NW 5km Nordic Walking Lyski opłacono on-line
POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM
110 Dąbrowski Grzegorz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 POWERADE NOVA TRADING STALE BIEGAM opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
111 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
Powerade Nova Trading Stale Biegam
112 Kuta Dawid Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
113 Gomółka Bartosz Mysłowice Bieg 5km - godz. 19:00 Powerade Nova Trading Stale Biegam opłacono
Pozytywnie Zabiegani Kleszczów
114 Popiołek Marcin Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
115 Jędrzejczyk Paweł Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
116 Jędrzejczyk Ewa Kleszczów Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
117 Botor Remigiusz Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
118 Botór Barbara Kolonia Krępa Bieg 5km - godz. 17:00 Pozytywnie Zabiegani Kleszczów opłacono on-line
Press-Glass Biegamy i Wspieramy
119 Marczyk Kamil Tychy Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
120 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
STADION ŚLĄSKI
121 BĄK JERZY KATOWICE NW 5km STADION ŚLĄSKI opłacono
Seba Lubi Lotać
122 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Seba Lubi Lotać opłacono on-line
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
123 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
124 Malotta Konrad Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
125 Parzentny Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
126 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
127 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
128 Moj Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
129 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
130 Dworniczak Iwona Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
131 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają
Siła jest Kobietą
132 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 Siła jest Kobietą opłacono
Słasice i łonie
133 Dobry Bartosz Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
134 Stachura Krystyna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
135 Owczarczuk Anna Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
136 Szatanek Dominik Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
137 Szatanek Karina Katowice Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
138 Lichosik Damian Siemianowice Śląskie Bieg 10km Słasice i łonie opłacono on-line
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
139 Bagińska Dorota Sławków NW 5km Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono on-line
Telmart Run Club
140 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg 10km Telmart Run Club
TriDivision Triathlon Team
141 Janowska Magda Katowice Bieg 10km TriDivision Triathlon Team opłacono on-line
Tygryski
142 Kazimierek Aleksander Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
143 Kazimierek Marcin Kobiór Bieg 5km - godz. 17:00 Tygryski opłacono on-line
Vege Runners
144 Tkocz Monika Katowice Bieg 10km Vege Runners opłacono on-line
W Pogoni za Duchem
145 Sadowski Tomasz Sosnowiec NW 5km W Pogoni za Duchem opłacono on-line
146 Kulisz Adam Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 W Pogoni za Duchem opłacono
_BRAK NAZWY_
147 Quiroga Giovanny Katowice Bieg 10km opłacono on-line
148 Olbrich Artur Tworków Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
149 Smołka Wojciech Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
150 KALINA MARTYNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
151 Kosakowska Diana Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
152 Knopek Bartłomiej Bieruń Bieg 10km opłacono on-line
153 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
154 Krupa Magdalena Krupa Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
155 Goławska Ewa Ornontowice Bieg 10km opłacono on-line
156 LEWIŃSKA ANNA KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
157 Bujoczek Piotr Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
158 Bujoczek Ewa Bytom Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
159 Girycka Katarzyna Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
160 Pacyna Przybylak Agnieszka Myszkowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
161 Trojanowski Wojciech Lipnica Górna Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
162 Achtelik Barbara Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
163 Frey Michael Zabrze Bieg 10km opłacono on-line
164 Brzytwa Miroslaw Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
165 Wójtowicz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
166 Buchta Adam Katowice Bieg 10km opłacono on-line
167 Kalina Łukasz Katowice Bieg 10km opłacono on-line
168 Michalec Mateusz Chełm Śląski Bieg 10km opłacono
169 Lisoń Julia Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
170 Żeliński Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
171 Winiarski Michał Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
172 Kalino Elwira Tarnowskie Góry NW 5km opłacono on-line
173 Małka Irena Gliwice NW 5km
174 Małka Marian Gliwice NW 5km
175 Rodek Dagmara Będzin Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
176 Baj Monika Ruda Śląska NW 5km opłacono on-line
177 Kałmuk Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
178 Jankowska Barbara Bytom Bieg 10km opłacono on-line
179 Uhorczak Jakub Będzin Bieg 10km opłacono
180 Buchalik Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
181 Mikoś Łukasz Chorzów Bieg 10km
182 Wróbel Joanna Łany Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
183 Nowalinski Grzegorz Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
184 Macioszek Jacek Orzesze Bieg 10km opłacono on-line
185 Peteja Bartłomiej Bytom Bieg 10km opłacono on-line
186 Pieron Maciej Siemianowice śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
187 Wróbel Karolina Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
188 Trojszczak Joanna Rybnik NW 5km
189 ROMANOWSKI DANIEL RYBNIK NW 5km opłacono
190 Wójtowicz Janusz Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
191 Szmydki Dariusz Mikołów Bieg 10km opłacono on-line
192 Sonnenfeld Elżbieta Katowice NW 5km opłacono on-line
193 Mandebura Arleta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
194 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
195 Radzięta Anna Czeladź Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
196 Kawecka Ania Maków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
197 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
198 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
199 Dziedzic Justyna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
200 KUŁAKOWSKA HALINA OLKUSZ NW 5km opłacono
201 Pacha Izabela Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
202 Bomba Dorota Trzebinia NW 5km opłacono on-line
203 Szczęsny Krzysztof Knurów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
204 Heising Aneta Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
205 Krężel Tomasz Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
206 Szymborska-Krężel Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00
207 Szczerba Krzysztof Świętochłowice Bieg 10km opłacono on-line
208 Szczerba Anna Świetochłowice Bieg 10km opłacono on-line
209 Turek Ania Katowice NW 5km opłacono on-line
210 Turek Karolina Katowice NW 5km opłacono on-line
211 Nurski Piotr Sosnowiec Bieg 10km opłacono on-line
212 Antos Iwona Katowice NW 5km
213 Pieron Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
214 Klimasz Małgorzata Katowice Bieg 10km opłacono on-line
215 Jarosz Agata Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
216 Rybiński Dominik Zawiercie Bieg 10km
217 Kopiczko Łukasz Rybnik Bieg 10km
218 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
219 Hilgner Bożena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 19:00
220 Korkosz Anna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
221 Jachimski Piotr Orzesze Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
222 Podlach Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
223 Kantorosińska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
224 Kantorosiński Jan Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
225 Zelik Stanisław Katowice Bieg 10km
226 Michno Paulina Sosnowiec Bieg 10km opłacono
227 Kasprzyk Sylwia Myślachowice NW 5km opłacono on-line
228 Chojnowska Magdalena Będzin Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
229 Spyra Alina Świętochłowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
230 Cichoń Iwona Katowice Bieg 10km opłacono on-line
231 Świerc Grażyna Siemianowice Śląskie Bieg 10km opłacono on-line
232 Kryska Aleksandra Gliwice Bieg 10km opłacono on-line
233 Hajda Krzysztof Katowice Bieg 10km opłacono on-line
234 Stolarski Mirek Katowice NW 5km opłacono on-line
235 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
236 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
237 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
238 Wyleżoł Marek Zabrze NW 5km opłacono on-line
239 Wyleżoł Anna Zabrze NW 5km opłacono on-line
240 Męczkowska Aleksandra Chorzów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono
241 Teper Zdzisław Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
242 Nawrot Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
243 Rejek Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono on-line
244 Bubalik Roman świętochłowice NW 5km opłacono on-line
245 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00
246 Wronecka Emilia Toruń Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
247 Bajer Grzegorz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
248 Lankowski Maciej Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
249 Lankowska Anna Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
250 Grobelny Tymoteusz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
251 Sieprawska Kasia Krakow Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
252 Duda Roman Mysłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
253 Tatuś Renata Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
254 Sieczka Anna Sosnowiec NW 5km
255 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
256 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
257 Janota Anna Mysłowice Bieg 10km opłacono on-line
258 Barwicka-Blaszczyk Joanna Siemianowice Bieg 10km opłacono on-line
259 Furtak Monika Chorzów NW 5km opłacono
260 Bartodziej Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00
261 Bogatzki Marek Chorzów Bieg 10km opłacono on-line
262 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
263 Janik Anna Mikołów Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
264 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
265 Gabor Robert Chorzów Bieg 10km
266 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg 10km
267 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
268 RYCHLIK PATRYK Klucze Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
269 Kłos Aleksandra Katowice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
270 RYCHLIK SEBASTIAN KLUCZE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
271 Woźniakowski Andrzej Łazy Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
272 Wieszołek Aneta Siemianowice Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
273 Regulska Michalina Piekary Śląskie NW 5km opłacono
274 Kobylanska Magdalena Piekary Śląskie Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono
275 Płaczek Justyna Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
276 Niska Agnieszka Chorzów Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
277 Kozak Kamila Góra Siewierska Bieg 10km opłacono on-line
278 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
279 Rost Adam Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
280 Piwowarczyk Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
281 Przybylski Tomasz Witaszyce Bieg 10km opłacono on-line
282 Duda Anna Katowice Bieg 5km - godz. 17:00
283 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
284 Bubalik Piotr Chorzów NW 5km opłacono
285 Sichma Karol Świętochłowice Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
286 Bubalik-Jarosz Iwona Chorzów NW 5km opłacono
287 Ślaz Patrycja Bukowno Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
288 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
289 GRABARA ADAM KATOWICE Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
290 Cebo Artur Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
291 Paś Szymon Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
292 Paś Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 19:00 opłacono on-line
293 Cebo Katarzyna Kraków Bieg 5km - godz. 17:00 opłacono on-line
294 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 5km - godz. 17:00
jejkowice biegają
295 Rataj Barbara Jejkowice Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
296 Ceglarska Alicja Rybnik Bieg 5km - godz. 17:00 jejkowice biegają opłacono
rspective
297 Moczulski Michał Tychy Bieg 10km rspective opłacono on-line
tomkatotrening.pl
298 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 5km - godz. 17:00 tomkatotrening.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 10280

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ