Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipka Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg Endurance Team
2 Cibis Anna Katowice Bieg
3 Gawlas Dominik Cieszyn Bieg TJ Jakal Karvina
4 Manjura Tomasz Chorzów Bieg CSC Adventure Academy
5 Duda Łukasz Chorzów Bieg Miraz Race Team
6 Gwardiak Mateusz Orzesze Bieg
7 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Śląsk Runners
8 Kowalski Jacek Tychy Bieg RUNHOGS Tychy
9 Malczak Mateusz Katowice Bieg
10 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
11 Syda Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg
12 Chryst Dominika Siemianowice Śląskie Bieg
13 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
14 Frosztega Artur Katowice Bieg
15 WIzner Czesław Mysłowice Bieg IPA KATOWICE VIII
16 Zarańska Izabela Zarańska Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
17 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg
18 Stanczak Szymon Skoczow Bieg SCI Górscy Entuzjaści
19 Borkowy Michal Bojszowy Bieg LABOSPORT Team
20 Krzciuk Tomasz Zawiercie Bieg
21 Pruciak Krzysztof Oława Bieg Lecymy Durś / Biegowy Patol
22 Markowski Przemysław Bytom Bieg Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
23 Ścibisz Marta Ścibisz Sosnowiec Bieg Tkkf saturn czeladz
24 Górna Anita Kraków Bieg LPP Team
25 Małolepszy Waldemar Baranów Bieg SPARTA ULTRA TEAM
26 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
27 Kołodziej Zbigniew Kęty Bieg Kęckie HARPAGANY
28 Rychel-Mantur Dominika Katowice Bieg
29 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW Silesia Nordic Team
30 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
31 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg
32 Moszyk Hania Siemianowice Śląskie Bieg
33 LEBIODA ADAM KATOWICE Bieg
34 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
35 Rodko Marta Czeladź Bieg SEKCJA PIASKI
36 Jędrusik Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg
37 Nowak Agnieszka Nowak Świętochłowice Bieg
38 Kocemba Kamil Kobiernice Bieg Kęckie HARPAGANY
39 Marmura Marek CHORZÓW Bieg Chsbd
40 Krawczyk Dawid Wiesiółka Bieg
41 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
42 Nowakowski Norbert Gdynia Bieg OZD Mielony na kozetce
43 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Blyskawica_running_team
44 Ślusarska Sylwia Kielce Bieg
45 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg Robert Alkoholik
46 Ziaja Edyta Siemianowice Śląskie Bieg
47 PASTERNAK Zbigniew GLIWICE Bieg Opel Active Team
48 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA
49 Wolański Michał Wolański Częstochowa Bieg 40.00 PLN
50 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg Lubię Burpees’y
51 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg
52 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska
53 Marekwica Jakub Katowice Bieg Mk team
54 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg
55 Gruszka Edyta Chorzów Marsz NW 40.00 PLN
56 Welm Eryk Częstochowa Bieg
57 Wochnik Beata Katowice Bieg
58 Dziki Marek Rogoznik Bieg Jak Dzik w Szyszki
59 Tołaj Andrzej Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking
60 Kolarczyk Pawel Kolarczyk Jastrzębie Zdrój Bieg 40.00 PLN
61 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF Zabrze Bieg Banda z Południa
62 Kobus Ewelina Piekary Śląskie Bieg
63 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
64 Luksza Radek Ostrawa-Poruba Bieg MK Seitl Ostrawa 40.00 PLN
65 Bogucki Piotr Katowice Bieg 40.00 PLN
66 Pietrzyk Paweł Chorzów Bieg Wataha - łączy nas bieganie 40.00 PLN
67 Wojtasiński Robert Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
68 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg
69 Milert Jolanta Gaszowice Marsz NW Nordic Walking Lyski
70 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg Wirusy
71 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg pobiega(l)niany
72 Dłużniewski Jacek ŁOMŻA Bieg SBRT BB
73 Szłapa Urszula Czarków Bieg
74 Wichrzycka Katarzyna Gliwice Bieg Brak
75 Małka Marian Gliwice Marsz NW
76 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg
77 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg
78 Kucharska Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
79 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska Bieg All Runners Are Beautiful 40.00 PLN
80 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg
81 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój Bieg -
82 Szynawa Agnieszka Siemianowicie slaskie Bieg
83 Osak Malgorzata Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie
84 Dubinskaite Raminta Vilnius Bieg
85 Dubinskas Arūnas Vilnius Bieg
86 Michalik Dorota tychy Bieg
87 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice
88 Yushkova Nataliya Siemianowice Śląske Bieg Siemianowice i przyjaciele biegają
89 Struk Agnieszka Będzin Bieg Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem
90 Dawid Karolcia Tychy Bieg Lake Runners
91 Kwiatkowski Tadeusz Kwiatkowski Ruda Śląska Bieg 40.00 PLN
92 Urbanek Dariusz Ruda Śląska Bieg
93 Plutka Wojciech Rydułtowy Bieg Aktywni Rydułtowy
94 Wielgat-Kojdecka Magdalena Tychy Bieg CARBON SILESIA SPORT
95 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Zabiegani Nauczyciele
96 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach
97 Czernicka Magdalena Zwonowice Bieg Yno Ultra
98 Koszuta Justyna Przeczyce Bieg
99 Checko Ewa Olsztyn Bieg Są Wolniejsi
100 Gałuszka Kamil Tarnowskie Góry Bieg


Wyświetleń: 30270

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ