Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipka Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg Endurance Team
2 Jastrzembski Mateusz Ruda Śląska Bieg HAWK opłacono
3 Duś Artur Duś Chorzów Bieg POLSKA GRUPA GÓRNICZA opłacono
4 Sokół Adam Katowice Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
5 Kucz Wojciech Kucz Warszawa Bieg opłacono
6 Wojciechowski Olaf Katowice Bieg opłacono
7 Nigbor-Fogel Katarzyna Katowice Bieg opłacono
8 Cibis Anna Katowice Bieg
9 Pastecki Marcin Katowice Bieg opłacono
10 Gawlas Dominik Cieszyn Bieg TJ Jakal Karvina
11 Jędrzejczyk Łukasz Mikołów Bieg Coca Cola Runners opłacono
12 Ochman Agnieszka Bytom Bieg Wataha Team opłacono
13 Zmuda Krzysztof Pszów Bieg KS META opłacono
14 Mach Adam BYTOM Bieg Avatar Kraków opłacono
15 Burda Marcin Żory Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
16 Boryczka Dawid Gliwice Bieg Night Rebels Gliwice opłacono
17 Manjura Tomasz Chorzów Bieg CSC Adventure Academy
18 Cieśla Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
19 Duda Łukasz Chorzów Bieg Miraz Race Team
20 Cieniawski Piotr Bytom Bieg CSRG opłacono
21 Gieroszka Agnieszka Katowice Marsz NW opłacono
22 Gieroszka Artur Katowice Marsz NW opłacono
23 Rauchfleisch Dawid Bytom Bieg NRŚ / MGB opłacono
24 Herliczka Renata GLIWICE Bieg AML-FLY TEAM opłacono
25 Kulesza Łukasz Mikołów Bieg opłacono
26 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg opłacono
27 Pepera Beata Wolbrom Bieg opłacono
28 Cieniawska Ewa Bytom Bieg opłacono
29 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marsz NW opłacono
30 Kuźnik Anna Katowice Bieg opłacono
31 Gwardiak Mateusz Orzesze Bieg
32 Curyło Maria GLIWICE Bieg opłacono
33 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
34 Kuźnik Rafał Katowice Bieg opłacono
35 Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice Bieg opłacono
36 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
37 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW opłacono
38 Hryniszyn Agnieszka Zabrze Bieg opłacono
39 Wlach Anna Gliwice Bieg NRG opłacono
40 Pawelczyk józef Rybnik Bieg Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem opłacono
41 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg opłacono
42 briańska-kordecka aleksandra Katowice Bieg opłacono
43 Pankiewicz Katarzyna Gliwice Bieg opłacono
44 Halejcio Krzysztof Tychy Bieg opłacono
45 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Śląsk Runners
46 Pańkowski Bartłomiej Czeladź Bieg Tymbar Team opłacono
47 Dziekanowska Agnieszka Knurów Bieg opłacono
48 Drosdzol Piotr Chorzów Bieg opłacono
49 Kowalski Jacek Tychy Bieg RUNHOGS Tychy
50 Malczak Mateusz Katowice Bieg
51 Powała Karina Pszów Bieg Forma opłacono
52 Malinowska Małgorzata Gilowice Bieg PoWoli do celu opłacono
53 Nir Łukasz TYCHY Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
54 Piguła Rafał Czeladź Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
55 Rusek Robert Świętochłowoce Bieg opłacono
56 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
57 Plesinski Sebastian Sosnowiec Bieg Triathlon Training Center opłacono
58 Janota Anna Mysłowice Bieg Frelki opłacono
59 Bulanda Martyna Tychy Bieg Viking Training Center opłacono
60 Buturla Sławomir Tychy Bieg Viking Training Center opłacono
61 Syda Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg
62 Chryst Dominika Siemianowice Śląskie Bieg
63 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
64 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
65 Musialik Marek Piekary sl Bieg opłacono
66 Ptasik Mirosław Bytom Bieg opłacono
67 Grabiańska Katarzyna Katowice Bieg Viking Training Center opłacono
68 Frosztega Artur Katowice Bieg
69 Mróz Tomasz Katowice Bieg Inżynieria Biegania Team opłacono
70 Kita Grzegorz Warszawa Bieg Sport Management Polska opłacono
71 Hanusik-Jeruzel Zofia Katowice Bieg opłacono
72 WIzner Czesław Mysłowice Bieg IPA KATOWICE VIII
73 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
74 ŻUREK JOANNA KALETY Bieg opłacono
75 Rusak Tomasz Świętochłowice Bieg opłacono
76 Zarańska Izabela Zarańska Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
77 Stabrawa Marcin Mysłowice Bieg opłacono
78 chmielewski krzysztof chorzów Bieg opłacono
79 Frankowski Dariusz Bytom Bieg Szamani w transie opłacono
80 FRANKOWSKA ANIA Bytom Bieg miechowicka grupa biegowa opłacono
81 szymkowski krzysztof czestochowa Bieg opłacono
82 Górecka Iwona Chorzów Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
83 Sędkowski Grzegorz Katowice Bieg opłacono
84 Urban Iwona Tychy Bieg 42k.com.pl opłacono
85 Tofil Dominik Bytom Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
86 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg
87 Stanczak Szymon Skoczow Bieg SCI Górscy Entuzjaści
88 Borkowy Michal Bojszowy Bieg LABOSPORT Team
89 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
90 Krzciuk Tomasz Zawiercie Bieg
91 Sokołowska Anna Meszna Bieg Brak opłacono
92 Nowak Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
93 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
94 Pruciak Krzysztof Oława Bieg Lecymy Durś / Biegowy Patol
95 Kruk Grzegorz czestochowa Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
96 Pankiewicz Ireneusz Pankiewicz Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
97 Finkbeiner Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
98 Wegner Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
99 Wegner Tomasz Wegner Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
100 Malysa Marcin Chorzów Bieg opłacono


Wyświetleń: 30369

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ