Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Golonka Marek Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
202 Gomułka Marcin Czarne Błoto Bieg opłacono
203 Goraus Kamil Ruda Śląska Bieg RUN RUN RUN opłacono
204 Górecka Iwona Chorzów Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
205 Górna Anita Kraków Bieg LPP Team
206 Górniak Adam Sosnowiec Bieg Harpagan Sosnowiec opłacono
207 Górnik Jerzy katowice Marsz NW Katowice 49 opłacono
208 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
209 Goryczka Tomasz Katowice Bieg Lubię Burpees’y opłacono
210 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg KEMPER TEAM opłacono
211 Grabara Adam Katowice Bieg opłacono
212 Grabiańska Katarzyna Katowice Bieg Viking Training Center opłacono
213 Grabowski Adrian Myslowice Bieg
214 Groborz Karolina Zabrze Bieg opłacono
215 Grochowicz Karolina Bytom Marsz NW opłacono
216 Groń Krystian Zabrze Bieg Nowak Team opłacono
217 Grońska Barbara Katowice Bieg opłacono
218 Gros Sandra Katowice Bieg opłacono
219 Gruszka Edyta Chorzów Marsz NW 40.00 PLN
220 Gruszka Michał Gruszka Siemianowce Śląskie Bieg 4Tri Team opłacono
221 Gryzik Michał Bytom Bieg SU 07 opłacono
222 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
223 Grzelec Jacek Katowice Bieg opłacono
224 Grzesik Tomasz Zabrze Bieg Plogging Zabrze opłacono
225 Grzomba Łukasz Bytom Bieg Dąbrowski Team opłacono
226 Grzywna Grzegorz Wojciechow Bieg Biały Kruk opłacono
227 Gutowski Michał Sosnowiec Bieg opłacono
228 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg opłacono
229 Gwardiak Mateusz Orzesze Bieg
230 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
231 HAIDA MARCIN ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg opłacono
232 Halejcio Krzysztof Tychy Bieg opłacono
233 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg Hamster Team opłacono
234 Hańczur Józef Bytom Bieg B T M Runners opłacono
235 Handzlik Artur Kęty Bieg APK opłacono
236 Hanusik-Jeruzel Zofia Katowice Bieg opłacono
237 Hałgas Sławomir Będzin Bieg Marelli Sosnowiec Poland opłacono
238 Herliczka Renata GLIWICE Bieg AML-FLY TEAM opłacono
239 Herliczka TOMASZ Gliwice Bieg AML-FLY TEAM opłacono
240 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
241 Hernas Kamil tychy Bieg LAKE RUNNERS opłacono
242 Hojka Klaudia Chorzow Bieg opłacono
243 Holeczek Marcin Chorzów Bieg Born Tu Bi Lotac opłacono
244 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg opłacono
245 Horowski Tomasz Tychy Bieg RUNHOGS Tychy opłacono
246 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW opłacono
247 Hoła Paweł Bytom Bieg opłacono
248 Hryniszyn Agnieszka Zabrze Bieg opłacono
249 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg opłacono
250 Idzik Małgorzata Świętochłowice Bieg opłacono
251 Inglant KRYSTYNA CHORZÓW Marsz NW Stadion Śląski opłacono
252 Inglant Zbigniew CHORZÓW Bieg Run log com opłacono
253 Izdebski Mariusz Izdebski Olkusz Bieg OSV TEAM OLKUSZ opłacono
254 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
255 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska
256 Jagieła Grzegorz Tychy Bieg opłacono
257 JAGODA ADAM CHORZÓW Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
258 JAGODA MATEUSZ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
259 Jakubowski Marcin Katowice Bieg BiegamBoLubię opłacono
260 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice
261 jankowska anna zabrze Bieg
262 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW Cidry Lotajom opłacono
263 Janota Anna Mysłowice Bieg Frelki opłacono
264 Jasicki Krzysztof Tychy Bieg RUNHOGS Tychy opłacono
265 Jasinska Klaudia Bytom Bieg Aktywni Sucha Góra opłacono
266 Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka Mysłowice Bieg Huragan Ligota opłacono
267 Jaskólski Szymon Katowice Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
268 Jastrzembski Mateusz Ruda Śląska Bieg HAWK opłacono
269 Jędrusik Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg
270 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój Bieg -
271 Jędrzejczyk Łukasz Mikołów Bieg Coca Cola Runners opłacono
272 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg
273 Jendroska Przemysław Katowice Bieg Studio GTS Katowice opłacono
274 Jendroska-Stopyra Aleksandra Katowice Marsz NW Studio GTS Katowice opłacono
275 Jezierski Krzysztof Chrzanów Bieg WATAHA- Łączy nas bieganie opłacono
276 Jezior Bartosz Gliwice Bieg Kutouaki opłacono
277 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach
278 JÓZEF Marek KATOWICE Bieg opłacono
279 Juda Artur Radzionków Bieg Cidry Lotajom opłacono
280 Kacprowski Filip Tychy Bieg opłacono
281 Kaczmarczyk Ryszard Kaczmarczyk Kobiernice Bieg KĘCKIE HARPAGANY opłacono
282 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg opłacono
283 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg opłacono
284 Kaczor Rafał Sosnowiec Bieg PKO Bank Polski opłacono
285 Kalinowska Justyna Kalety Bieg opłacono
286 Kamińska Dorota Jastrzębie Zdroj Bieg Grubiorze Lotajom opłacono
287 Kamiński KRZYSZTOF Kraków Bieg 60+/-70 opłacono
288 Kania Grzegorz Sławków Bieg Smp Chorzów opłacono
289 Kańtoch Andrzej Siekierczyna Bieg opłacono
290 Kańtoch Izabela Siekierczyna Bieg opłacono
291 Kapa Tomasz Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
292 Kapałka Adrian Mikołów Bieg Natalia Tomasiak Górski Styl opłacono
293 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg opłacono
294 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
295 KASPER IWONA KNURÓW Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
296 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz NW opłacono
297 Kaszuba Katarzyna Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
298 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg #czeladzbiega opłacono
299 kaszubski Andrzej Zabrze Bieg opłacono
300 Kawa Mariusz Sosnowiec Bieg opłacono


Wyświetleń: 31215

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ