Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#byledomety
1 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW #byledomety
#czeladzbiega
2 Kaszuba Łukasz Czeladz Bieg #czeladzbiega opłacono
3 Bujak Marek Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
#czeladzbiega
4 BUJAK-KAPA Dorota Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
5 Kaszuba Katarzyna Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
6 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
7 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg #czeladzbiega
8 Kapa Tomasz Czeladź Bieg #czeladzbiega opłacono
-
9 Rzepka Tomasz Gliwice Marsz NW - opłacono
10 Rzepka Małgorzata Aleksandra Gliwice Marsz NW - opłacono
11 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW - opłacono
12 JĘDRZEJAK PIOTR Jastrzębie Zdrój Bieg -
4Tri Team
13 Gruszka Michał Gruszka Siemianowce Śląskie Bieg 4Tri Team opłacono
32 RRP Katowice
14 Kukla Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg 32 RRP Katowice opłacono
42k.com.pl
15 Urban Iwona Tychy Bieg 42k.com.pl opłacono
60+/-70
16 Kamiński KRZYSZTOF Kraków Bieg 60+/-70 opłacono
100 Marathon Club Poland
17 Łyscarz Józef Katowice Bieg 100 Marathon Club Poland opłacono
18 Kłosek Jacek Racibórz Bieg 100 Marathon Club Poland opłacono
100 Maraton Club Polska
19 Urbański Józef Krosno Bieg 100 Maraton Club Polska opłacono
20 WÓJTOWICZ MARCIN SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg 100 Maraton Club Polska opłacono
AKMB Pędziwiatr Gliwice
21 Dworski Marek Gliwice Bieg AKMB Pędziwiatr Gliwice opłacono
AML-FLY TEAM
22 Herliczka Renata GLIWICE Bieg AML-FLY TEAM opłacono
23 Herliczka TOMASZ Gliwice Bieg AML-FLY TEAM opłacono
AP
24 Piekiełko Jakub Kęty Bieg AP opłacono
APK
25 Handzlik Artur Kęty Bieg APK opłacono
AUGUSTEAM / BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM
26 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Bieg AUGUSTEAM / BIEGAJ Z NAMI NA STADIONIE ŚLĄSKIM opłacono
Aktywne Kijanki Grodziec
27 Popczyk Ewa Będzin Marsz NW Aktywne Kijanki Grodziec opłacono
Aktywni Rydułtowy
28 Plutka Wojciech Rydułtowy Bieg Aktywni Rydułtowy
29 Orzyszek Roksana Rydułtowy Marsz NW Aktywni Rydułtowy
Aktywni Sucha Góra
30 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW Aktywni Sucha Góra opłacono
31 Jasinska Klaudia Bytom Bieg Aktywni Sucha Góra opłacono
All Runners Are Beautiful
32 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska Bieg All Runners Are Beautiful 40.00 PLN
33 Milbrant Kornel Ruda Śląska Bieg All Runners Are Beautiful opłacono
Amator
34 Dyczka Robert Bytom Bieg Amator opłacono
35 Przepiórka Maciej Tarnowskie Góry Bieg Amator opłacono
AugusTeam
36 Szczepaniak Kamil Świętochłowice Bieg AugusTeam opłacono
AugusTeam
37 Kurkowska Aldona Kurkowska Chorzów Bieg AugusTeam opłacono
Avatar Kraków
38 Mach Adam BYTOM Bieg Avatar Kraków opłacono
BBJM
39 Muszyński Jan Katowice Bieg BBJM opłacono
BBKTS
40 Korczyna Marcin Mysłowice Bieg BBKTS opłacono
BDB TEAM
41 sułkowski aleksander katowice Bieg BDB TEAM opłacono
BDB Team
42 Gajewski Marek Katowice Bieg BDB Team opłacono
BP Running Team Gliwice
43 Rólka Mariola Gliwice Bieg BP Running Team Gliwice opłacono
44 Ciuk Bartosz gliwice Bieg BP Running Team Gliwice opłacono
BSFZ
45 Skowroński Szymon Tychy Bieg BSFZ opłacono
B T M Runners
46 Hańczur Józef Bytom Bieg B T M Runners opłacono
BTM Runners
47 Łuszcz Magdalena Bytom Bieg BTM Runners opłacono
Banda z Południa
48 WOJAKOWSKI KRZYSZTOF Zabrze Bieg Banda z Południa
Batory Loto
49 Rowińska Ania Chorzów Bieg Batory Loto opłacono
50 Moskwa Karolina Chorzów Bieg Batory Loto opłacono
Biały Kruk
51 Grzywna Grzegorz Wojciechow Bieg Biały Kruk opłacono
BiegaMYsłowice
52 Kurzawa Justyna Mysłowice Bieg BiegaMYsłowice opłacono
53 Białecki Olo Mysłowice Bieg BiegaMYsłowice opłacono
BiegaMYsłowice
54 Sieka Magdalena Mysłowice Bieg BiegaMYsłowice opłacono
Biegające Bataty
55 Odias Dominika Katowice Bieg Biegające Bataty
BiegamBoLubię
56 Jakubowski Marcin Katowice Bieg BiegamBoLubię opłacono
Biegam bo lubię
57 Błaszczyk Paulina Chorzów Bieg Biegam bo lubię opłacono
Biegamy z Oszczepem
58 Oblizajek Paweł Jaworzno Bieg Biegamy z Oszczepem opłacono
59 Wiesiołek Paweł Katowice Bieg Biegamy z Oszczepem opłacono
60 Włoka Jessica Katowice Bieg Biegamy z Oszczepem opłacono
Biegamy z Sercem.pl
61 Cieśla Arkadiusz Katowice Bieg Biegamy z Sercem.pl opłacono
Biegamy z oszczepem
62 Kurek Mateusz Mysłowice Bieg Biegamy z oszczepem opłacono
Bieganie 50+
63 Olczak janusz Warszawa Bieg Bieganie 50+ opłacono
Biegiem_przez_slask
64 Sitko Adam Bojszowy Bieg Biegiem_przez_slask opłacono
Biegowa kuźnia
65 WOŹNIAK MAREK Wojkowice Bieg Biegowa kuźnia
Blyskawica_running_team
66 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Blyskawica_running_team
Born Tu Bi Lotac
67 Roskosz Klaudiusz Roskosz Chorzów Bieg Born Tu Bi Lotac opłacono
68 Holeczek Marcin Chorzów Bieg Born Tu Bi Lotac opłacono
Born to bi Lotać
69 Brzoska Jacek Ruda Śląska Bieg Born to bi Lotać opłacono
Born tu bi Lotać
70 Madejski Sebastian Chorzów Bieg Born tu bi Lotać opłacono
Brak
71 Sokołowska Anna Meszna Bieg Brak opłacono
Brak
72 Wichrzycka Katarzyna Gliwice Bieg Brak
73 Tomaszewski Wojciech Tomaszewski Warszawa Bieg Brak opłacono
Brembo
74 Kowalski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg Brembo opłacono
Brygada RR (Razem Raźniej)
75 Wojewódka Zofia Łaziska Górne Bieg Brygada RR (Razem Raźniej) opłacono
76 Wojewódka Grzegorz Łaziska Górne Bieg Brygada RR (Razem Raźniej) opłacono
Burza Team
77 Szelest Barbara Mysłowice Bieg Burza Team opłacono
CARBON SILESIA SPORT
78 Piguła Rafał Czeladź Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
79 KARLIK PAWEŁ KOBIÓR Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
80 Stefan Grzegorz Czerwionka-Leszczyny Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
81 Jaskólski Szymon Katowice Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
82 Piguła Daria Siemianowice Śląskie Bieg CARBON SILESIA SPORT opłacono
83 Wielgat-Kojdecka Magdalena Tychy Bieg CARBON SILESIA SPORT
84 Leiszner Izabela Leiszner Bytom Bieg CARBON SILESIA SPORT
85 Moń Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg CARBON SILESIA SPORT
COIG SA Business Intelligence TEAM
86 Wroński Artur Tychy Bieg COIG SA Business Intelligence TEAM opłacono
CONSULTAS
87 BIAŁAS TOMEK Chorzów Bieg CONSULTAS
CSC Adventure Academy
88 Manjura Tomasz Chorzów Bieg CSC Adventure Academy
CSRG
89 Cieniawski Piotr Bytom Bieg CSRG opłacono
CZP Tychy
90 Matuszczyk Maciej Katowice Bieg CZP Tychy opłacono
ChSBD "W Ruchu"
91 Tofil Dominik Bytom Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
92 Żydek Piotr Chorzów Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
93 Krupa Natalia Chorzów Bieg ChSBD "W Ruchu" opłacono
Chsbd
94 Marmura Marek CHORZÓW Bieg Chsbd
Cidry Lotajom
95 Piontek Andrzej Bytom Bieg Cidry Lotajom opłacono
96 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW Cidry Lotajom opłacono
97 Wilczek Krzysztof Zębowice Marsz NW Cidry Lotajom opłacono
98 Juda Artur Radzionków Bieg Cidry Lotajom opłacono
Coca-Cola Runners
99 Wójcik Tomek Wójcik Tychy Bieg Coca-Cola Runners opłacono
Coca Cola Runners
100 Jędrzejczyk Łukasz Mikołów Bieg Coca Cola Runners opłacono
Coface Running Team
101 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg Coface Running Team opłacono
Concept Swimming
102 Żydzik Jakub Mysłowice Bieg Concept Swimming opłacono
DAGMA
103 Pacoń Sebastian Chorzów Bieg DAGMA opłacono
DCWRP Team
104 Zyguła Piotr Katowice Bieg DCWRP Team opłacono
Daleko jeszcze?
105 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Bieg Daleko jeszcze? opłacono
106 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Bieg Daleko jeszcze? opłacono
Decathlon CAR Gliwice
107 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Decathlon CAR Gliwice opłacono
Decathlon Rybnik & Przyjaciele
108 Szymura Izabela Rybnik Bieg Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
109 Szymura Wojciech Rybnik Bieg Decathlon Rybnik & Przyjaciele opłacono
Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil
110 Popczyk Magdalena Będzin Bieg Decathlon Sosnowiec #szybkiszpil opłacono
Drogadotokio.pl
111 Bogdoł Marek Siemianowice Śląskie Bieg Drogadotokio.pl opłacono
DrużynaMOJACUKRZYCA.PL/Batory Loto
112 Kugiel Grzegorz Chorzów Bieg DrużynaMOJACUKRZYCA.PL/Batory Loto opłacono
Drużyna Szpiku
113 Stolecki Piotr Kurnos Drugi Bieg Drużyna Szpiku opłacono
Dziabnięci Team
114 Lalewicz Marcin Wygwizdów Bieg Dziabnięci Team opłacono
Dziubusie
115 Sufin Karolina Katowice Marsz NW Dziubusie opłacono
116 Szynwelski Michał Katowice Marsz NW Dziubusie opłacono
DąbrowskiRunningTeam
117 Giemza Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg DąbrowskiRunningTeam opłacono
Dąbrowski Team
118 Grzomba Łukasz Bytom Bieg Dąbrowski Team opłacono
119 Wójcik Tomek Piekary Śląskie Bieg Dąbrowski Team opłacono
ETISOFT RUNNING TEAM
120 Kotowska Karolina Gliwice Marsz NW ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
121 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
122 Kawecki Dariusz Zabrze Bieg ETISOFT RUNNING TEAM opłacono
EUROPRESTIGE
123 Kunicki Sebastian Katowice Bieg EUROPRESTIGE opłacono
Eden Racing
124 Lubrich Maciej Katowice Bieg Eden Racing opłacono
125 Dobkowski Martin Chorzow Bieg Eden Racing opłacono
Ekipa Na Kijach
126 Smosna Ludmiła Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
127 Jezusek Barbara Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach
Eko-okna Runners
128 Michulec Jakub Bytom Bieg Eko-okna Runners opłacono
Endurance Team
129 Lipka Grzegorz Siemianowice Slaskie Bieg Endurance Team
Endurance team
130 Szynawa Marcin Siemianowicie slaskie Bieg Endurance team opłacono
Ex Team
131 Bańbor Aleksandra Knurów Bieg Ex Team opłacono
Extremalne OTK na Relaksie
132 Blaszke Beata Gliwice Bieg Extremalne OTK na Relaksie opłacono
FOTOKOMPOZYTOR
133 CHROBASIK MONIKA CHROBASIK SIEMIANOWICE SLASKIE Bieg FOTOKOMPOZYTOR opłacono
FUCHS OIL TEAM
134 Sokół Adam Katowice Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
135 RUDZIARCZYK KAROLINA ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
136 JAGODA MATEUSZ SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
137 JAGODA ADAM CHORZÓW Bieg FUCHS OIL TEAM opłacono
Fizjo Balance Chorzów
138 Ucherek Mateusz Świętochłowice Bieg Fizjo Balance Chorzów opłacono
Forma
139 Powała Karina Pszów Bieg Forma opłacono
Forma Wodzisław Śląski
140 Polnik Rafał Wodzisław Śląski Bieg Forma Wodzisław Śląski
Forma Wodzisław Śląski
141 Mendla Agata Wodzisław Śląski Bieg Forma Wodzisław Śląski opłacono
142 Basista Kasia Pszów Marsz NW Forma Wodzisław Śląski
Frelki
143 Janota Anna Mysłowice Bieg Frelki opłacono
144 Ficek Katarzyna Katowice Bieg Frelki opłacono
145 Stręciok Agnieszka Katowice Bieg Frelki opłacono
Fundacja Piastun
146 Otto Marcin Siemianowice Bieg Fundacja Piastun opłacono
GMINA Strzelce Opolskie
147 Glik Dariusz Szymiszów Bieg GMINA Strzelce Opolskie opłacono
GRAMMI
148 Bigos Grzegorz Jaworzno Bieg GRAMMI opłacono
Giszowiec Biega Razem
149 Labiak Krystian Katowice Bieg Giszowiec Biega Razem opłacono
Gitfit
150 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg Gitfit opłacono
Gopher Sosnowiec
151 Fabryczny Klaudiusz Sosnowiec Bieg Gopher Sosnowiec opłacono
Grubiorze Lotajom
152 Kamińska Dorota Jastrzębie Zdroj Bieg Grubiorze Lotajom opłacono
Grupa Trójmiasto / Radość Biegania
153 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg Grupa Trójmiasto / Radość Biegania opłacono
HAWK
154 Jastrzembski Mateusz Ruda Śląska Bieg HAWK opłacono
Hamster Team
155 Hamik Rafał Chełm Śląski Bieg Hamster Team opłacono
Harpagan Sosnowiec
156 Górniak Adam Sosnowiec Bieg Harpagan Sosnowiec opłacono
Hetman Tarnowskie Góry
157 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Hetman Tarnowskie Góry
Hrmax
158 Pysz G Żory Bieg Hrmax opłacono
Huragan Ligota
159 Finkbeiner Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
160 Mietła Łukasz Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
161 Zwolinska Katarzyna Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
162 Zwoliński Gabriel Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
163 Strzelczyk Ewa Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
164 Wolny Maciej Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
165 Jasińska-Łuszczkiewicz Agnieszka Mysłowice Bieg Huragan Ligota opłacono
166 Kobiela Bogna Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
167 Cichoń Iwona Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
168 Tanistra - Słowik Katarzyna KATOWICE Bieg Huragan Ligota
169 Czapski Krzysztof Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
170 CZAPSKA EWA Katowice Bieg Huragan Ligota opłacono
IPA KATOWICE VIII
171 WIzner Czesław Mysłowice Bieg IPA KATOWICE VIII
Icek-Happy Runners
172 Ratyński Bartłomiej Bytom Bieg Icek-Happy Runners opłacono
Inżynieria Biegania Team
173 Mróz Tomasz Katowice Bieg Inżynieria Biegania Team opłacono
174 Mróz Małgorzata Katowice Bieg Inżynieria Biegania Team opłacono
IronSilesia
175 Wieczorek Grzegorz Katowice Bieg IronSilesia opłacono
Jak Dzik w Szyszki
176 Dziki Marek Rogoznik Bieg Jak Dzik w Szyszki
KB Józefinka Katowice
177 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg KB Józefinka Katowice 40.00 PLN
KB MCKiS Jaworzno
178 Kolka Piotr Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
179 ciupek robert jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
180 Michalski Rafał Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
181 Chmielewski Robert Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
182 Gębski Grzegorz Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
183 Rykalski Damian Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno opłacono
KBMCKiS Jaworzno
184 Gigoń Dariusz Jaworzno Bieg KBMCKiS Jaworzno opłacono
KB Orły z Knurowa
185 MALEWSKI ROBERT KNURÓW Bieg KB Orły z Knurowa opłacono
KCH
186 Ochowicz Andrzej Chrzanow Bieg KCH opłacono
KEMPER TEAM
187 Gołębiowski Kazimierz Gliwice Bieg KEMPER TEAM opłacono
KROSNO
188 Gazda Mariusz Krosno Bieg KROSNO opłacono
KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska
189 Maślanka Tomasz Bytom Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska opłacono
190 Jagieła Adam Rogoźnik Bieg KRS TKKF Jastrząb RUDA Śląska
KS META
191 Zmuda Krzysztof Pszów Bieg KS META opłacono
KS Łubu Dubu, B-B Komorowice
192 Weigel Jacek Bielsko-Biała Bieg KS Łubu Dubu, B-B Komorowice opłacono
Katowice 49
193 Górnik Jerzy katowice Marsz NW Katowice 49 opłacono
Katowicki Nordic Walking
194 Plewinski Dariusz Myslowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking
195 Podkocki Piotr Chorzów Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
196 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
197 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
198 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
199 Kubeczko Krzysztof Mysłowice Marsz NW Katowicki Nordic Walking opłacono
Katowicki Nordic Walking
200 Tołaj Andrzej Sosnowiec Marsz NW Katowicki Nordic Walking
Kb Orly z Knurowa
201 Bujnowski Artur Knurów Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
202 Zawada Sebastian Knurów Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
203 Pawłuszek Agnieszka Knurów Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
204 Pawłuszek Piotr Knurów Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
205 CIOSMAK CEZARY KNURÓW Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
206 Mokrzycki Patryk Knurów Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
207 KASPER IWONA KNURÓW Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
208 Mokrzycka Justyna Knurów Bieg Kb Orly z Knurowa opłacono
Kb Orły z Knurowa
209 Żak Sonia Knurów Bieg Kb Orły z Knurowa opłacono
210 Denicki Przemysław Knurów Bieg Kb Orły z Knurowa opłacono
Klub Biegacza Provident
211 MAJCHROWICZ ANDRZEJ Krościenko Wyżne Bieg Klub Biegacza Provident opłacono
Klub Żółtego Podkoszulka JANEK
212 Świder Janusz Kwidzyn Bieg Klub Żółtego Podkoszulka JANEK opłacono
Kobiety na 5 +
213 Pasławska Katarzyna Jastrzębie Zdrój Bieg Kobiety na 5 + opłacono
Kościan Team
214 Ocysek Ewelina Kościan Bieg Kościan Team opłacono
215 Ocysek Michał Kościan Bieg Kościan Team opłacono
Kromeczek Team
216 Gałka Renata Gałka Krakow Bieg Kromeczek Team opłacono
Kromeczek Team
217 Chytrzyńska Marta Kraków Bieg Kromeczek Team opłacono
Kurczak i Agatka
218 Gajewski Jacek Gliwice Bieg Kurczak i Agatka opłacono
Kutouaki
219 Jezior Bartosz Gliwice Bieg Kutouaki opłacono
KĘCKIE HARPAGANY
220 Kaczmarczyk Ryszard Kaczmarczyk Kobiernice Bieg KĘCKIE HARPAGANY opłacono
Kęckie HARPAGANY
221 Kołodziej Zbigniew Kęty Bieg Kęckie HARPAGANY
222 Kocemba Kamil Kobiernice Bieg Kęckie HARPAGANY
223 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Bieg Kęckie HARPAGANY opłacono
LABOSPORT Team
224 Borkowy Michal Bojszowy Bieg LABOSPORT Team
LAKE RUNNERS
225 Hernas Kamil tychy Bieg LAKE RUNNERS opłacono
LPP Team
226 Górna Anita Kraków Bieg LPP Team
Lake Runners
227 Dawid Karolcia Tychy Bieg Lake Runners
228 Dawid Michał Tychy Bieg Lake Runners opłacono
Lake Runners Tychy
229 Ciszak Jakub Tychy Bieg Lake Runners Tychy opłacono
230 Norek-Ciszak Beata Tychy Bieg Lake Runners Tychy opłacono
Latający Klimzowiec
231 Cader Wojciech Chorzów Bieg Latający Klimzowiec opłacono
Lecymy Durś
232 Cieśla Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
233 Wegner Agnieszka Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
234 Wegner Tomasz Wegner Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
235 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
236 Tora Izabela Bytom Bieg Lecymy Durś opłacono
237 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
238 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
239 Małota Krystian Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
240 Malinowska Katarzyna Piekary śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
241 Kucharska Anna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś
242 NIESPOREK MARIAN PIEKARY ŚL. Bieg Lecymy Durś opłacono
243 Musialik Katarzyna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
244 Skoczek Sylwia Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
245 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Bieg Lecymy Durś opłacono
246 Zawadzki Damian Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
247 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
248 Koba-Stasiak Urszula Piekary Śląskie Bieg Lecymy Durś opłacono
249 Musialik Sabina Piekary sl Bieg Lecymy Durś opłacono
Lecymy Durś
250 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Bieg Lecymy Durś opłacono
Lecymy Durś / Biegowy Patol
251 Pruciak Krzysztof Oława Bieg Lecymy Durś / Biegowy Patol
Lubię Burpees'y
252 Foksowicz Anna Dąbrowa Górnicza Bieg Lubię Burpees'y opłacono
253 Kuś Michał Psary Bieg Lubię Burpees'y opłacono
Lubię Burpees’y
254 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg Lubię Burpees’y
255 Goryczka Tomasz Katowice Bieg Lubię Burpees’y opłacono
256 Ciepiela Joanna Psary Bieg Lubię Burpees’y opłacono
257 Ciepiela Andrzej Psary Bieg Lubię Burpees’y opłacono
258 Nagas Pawel Mysłowice Bieg Lubię Burpees’y opłacono
Lubię Burprees'y
259 Rymanowska Anna Katowice Bieg Lubię Burprees'y opłacono
260 wesoły Piotr katowice Bieg Lubię Burprees'y opłacono
M2M Badania Kliniczne
261 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza Marsz NW M2M Badania Kliniczne opłacono
MALINOWE GWIAZDY
262 Nieslony Ryszard CHORZOW Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
263 CZEMPIK KORNELIA CHORZOW Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
264 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW MALINOWE GWIAZDY opłacono
MK Seitl Ostrava
265 Svozil Libor Hlučín Bieg MK Seitl Ostrava opłacono
MK Seitl Ostrawa
266 Luksza Radek Ostrawa-Poruba Bieg MK Seitl Ostrawa 40.00 PLN
Mam zajawkę
267 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg Mam zajawkę opłacono
Marelli Sosnowiec Poland
268 Hałgas Sławomir Będzin Bieg Marelli Sosnowiec Poland opłacono
Miechowicka Grupa Biegowa
269 Zarańska Izabela Zarańska Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
270 Adamczyk-Nowak Beata Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
271 Wojtasiński Robert Bytom Bieg Miechowicka Grupa Biegowa
Miraz Race Team
272 Duda Łukasz Chorzów Bieg Miraz Race Team
273 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Bieg Miraz Race Team opłacono
274 Miszczak Katarzyna Ruda Śląska Bieg Miraz Race Team opłacono
275 Skorupa Adam Zabrze Bieg Miraz Race Team
Miraz Race Team
276 Markusik Tomasz Radzionków Bieg Miraz Race Team opłacono
Mk team
277 Marekwica Jakub Katowice Bieg Mk team
Mk team
278 Czapura Elżbieta SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Marsz NW Mk team opłacono
279 Siwiec Artur Katowice Bieg Mk team opłacono
MojeBieganie
280 Zielińska-Kołacz Ewelina Kraków Bieg MojeBieganie opłacono
Mors Hubertus Mysłowice
281 Jakubowski Piotr Myslowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice
Mors Hubertus Mysłowice
282 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Mors Hubertus Mysłowice opłacono
283 Drążkowski Krzysztof Katowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice opłacono
284 Mikołajczyk Tomasz Mysłowice Bieg Mors Hubertus Mysłowice opłacono
NESSI TEAM OŚWIĘCIM
285 TOKARZ DOMINIK OŚWIĘCIM Bieg NESSI TEAM OŚWIĘCIM opłacono
NRG
286 Wlach Anna Gliwice Bieg NRG opłacono
NRŚ / MGB
287 Rauchfleisch Dawid Bytom Bieg NRŚ / MGB opłacono
NUTREND TEAM
288 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg NUTREND TEAM opłacono
Natalia Tomasiak Górski Styl
289 Kapałka Adrian Mikołów Bieg Natalia Tomasiak Górski Styl opłacono
Never Too Late
290 Dudek Donata Chorzów Bieg Never Too Late opłacono
Niezrzeszony
291 Palik Jakub Ruda Śląska Bieg Niezrzeszony opłacono
Night Rebels Gliwice
292 Boryczka Dawid Gliwice Bieg Night Rebels Gliwice opłacono
Night Runners Zabrze
293 Stempniak Izabela Zabrze Bieg Night Runners Zabrze opłacono
Nordic Walking Lyski
294 Milert Jolanta Gaszowice Marsz NW Nordic Walking Lyski
Nowak Team
295 Groń Krystian Zabrze Bieg Nowak Team opłacono
296 Okoń Przemysław Katowice Bieg Nowak Team opłacono
297 Nowak Andrzej Sosnowiec Bieg Nowak Team opłacono
298 Chyżyńska Katarzyna Sosnowiec Bieg Nowak Team opłacono
OKB ZADYSZKA
299 SKIBICKI KRZYSZTOF Oświęcim Bieg OKB ZADYSZKA opłacono
OS Olimp Sport
300 Tatarek-Konik Agnieszka Czeladź Bieg OS Olimp Sport opłacono
OSV TEAM OLKUSZ
301 Trzcionkowski Mariusz Olkusz Bieg OSV TEAM OLKUSZ opłacono
302 Izdebski Mariusz Izdebski Olkusz Bieg OSV TEAM OLKUSZ opłacono
OZD Mielony na kozetce
303 Nowakowski Norbert Gdynia Bieg OZD Mielony na kozetce
Opel Active Team
304 PASTERNAK Zbigniew GLIWICE Bieg Opel Active Team
305 Ochman Rafał Gliwice Bieg Opel Active Team opłacono
306 Ozdarski Krzysztof Ruda Śląska Bieg Opel Active Team opłacono
PANCE
307 Różewicz Ewa Tychy Marsz NW PANCE opłacono
308 Różewicz Dariusz Tychy Marsz NW PANCE opłacono
PKO Bank Polski
309 Kaczor Rafał Sosnowiec Bieg PKO Bank Polski opłacono
POLSKA GRUPA GÓRNICZA
310 Duś Artur Duś Chorzów Bieg POLSKA GRUPA GÓRNICZA opłacono
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
311 Kruk Grzegorz czestochowa Bieg PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono
Parkrun Chrzanów
312 Replińska Magdalena Trzebinia Bieg Parkrun Chrzanów opłacono
Piekarskie Koła
313 Krawczyk Wojciech Piekary Śląskie Bieg Piekarskie Koła opłacono
314 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie Bieg Piekarskie Koła opłacono
Plogging Zabrze
315 Grzesik Tomasz Zabrze Bieg Plogging Zabrze opłacono
PoWoli do Celu
316 Malinowski Krzysztof Gilowice Bieg PoWoli do Celu opłacono
PoWoli do celu
317 Malinowska Małgorzata Gilowice Bieg PoWoli do celu opłacono
318 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg PoWoli do celu opłacono
Polsat News
319 Bąk Krzysztof Mysłowice Bieg Polsat News opłacono
Qba
320 Abrahamowicz Jakub Rybnik Bieg Qba opłacono
RUNHOGS Tychy
321 Kowalski Jacek Tychy Bieg RUNHOGS Tychy
322 Jasicki Krzysztof Tychy Bieg RUNHOGS Tychy opłacono
323 Horowski Tomasz Tychy Bieg RUNHOGS Tychy opłacono
RUN RUN RUN
324 Goraus Kamil Ruda Śląska Bieg RUN RUN RUN opłacono
Robert Alkoholik
325 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg Robert Alkoholik
Rozbiegane Mysłowice
326 Golonka Marek Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
327 Skrzypczyk Justyna Tychy Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
328 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice opłacono
Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
329 Drapa Rafał Ruda Śląska Bieg Rudzki Team Biegowy Ruda Biega
330 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska Bieg Rudzki Team Biegowy Ruda Biega opłacono
Run To The Hills Team Libiąż
331 Domin Łukasz Zagórze Bieg Run To The Hills Team Libiąż opłacono
Run log com
332 Inglant Zbigniew CHORZÓW Bieg Run log com opłacono
Runner's Power
333 Wawrzyniak Paweł Śrem Bieg Runner's Power opłacono
Ruszamy Dąbrowę
334 Baran Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg Ruszamy Dąbrowę opłacono
Rybnicka Grupa Biegowa
335 Skrzyński Janusz Rybnik Bieg Rybnicka Grupa Biegowa opłacono
Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
336 PARZYCH Katarzyna Rybnik Bieg Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem opłacono
Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem
337 Pawelczyk józef Rybnik Bieg Rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem opłacono
S.A.S Zabrze
338 Pietrysiak Stefan Pietrysiak Zabrze Bieg S.A.S Zabrze opłacono
SBD Energetyk Rybnik
339 Burda Marcin Żory Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
340 Sitko Adam Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
341 Fojcik Asia Rybnik Bieg SBD Energetyk Rybnik opłacono
SBRT BB
342 Dłużniewski Jacek ŁOMŻA Bieg SBRT BB
SCI Górscy Entuzjaści
343 Stanczak Szymon Skoczow Bieg SCI Górscy Entuzjaści
SEKCJA PIASKI
344 Rodko Marta Czeladź Bieg SEKCJA PIASKI
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE
345 Olszewski Marek Sławków Bieg SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE opłacono
SOCIOS SILESIA
346 Doman Łukasz Ruda Śląska Bieg SOCIOS SILESIA opłacono
SPARTA ULTRA TEAM
347 Małolepszy Waldemar Baranów Bieg SPARTA ULTRA TEAM
STADION ŚLĄSKI
348 Górecka Iwona Chorzów Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
349 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
350 Ocysek Zygmunt Katowice Marsz NW STADION ŚLĄSKI opłacono
SU 07
351 Zychla Grzegorz Bytom Bieg SU 07 opłacono
352 Gryzik Michał Bytom Bieg SU 07 opłacono
353 Zychla Łukasz Bytom Bieg SU 07 opłacono
SULEK team
354 Sulkowski Arkadiusz Knurów Bieg SULEK team opłacono
SULEK team
355 Sulkowska Julia Książenice Bieg SULEK team opłacono
Seba Lubi Lotać
356 Tatuś Sebastian Chorzów Bieg Seba Lubi Lotać opłacono
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
357 Kuklok Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
358 Nowak Dawid Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
359 Pankiewicz Ireneusz Pankiewicz Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
360 Ledwoch Wioleta Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają
361 Warkocz Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
362 Kurbiel Sylwia Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
363 Starowicz Sebastian Siemianowice Slaskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
364 Starowicz Stefania siemianowice ślaskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
365 Szmigiel Mariusz Siemianowice Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
366 Solik Marcin Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
367 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie Bieg Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
Siemianowice i przyjaciele biegają
368 Yushkova Nataliya Siemianowice Śląske Bieg Siemianowice i przyjaciele biegają
Sierszanie
369 Skawiński Krzysztof Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
370 Skawińska Magdalena Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
371 Skawiński Paweł Trzebinia-Siersza Bieg Sierszanie opłacono
Silesia Marathon Team
372 Starosta Anna Mysłowice Bieg Silesia Marathon Team opłacono
Silesia Nordic Team
373 Cyrus Bogdan Strzebiń Marsz NW Silesia Nordic Team
374 Kupibida Boguslawa Katowice Bieg Silesia Nordic Team opłacono
Silesia Winter Swimming
375 Lebioda Mariusz Katowice Bieg Silesia Winter Swimming opłacono
Siła Jest Kobietą
376 Kulisz Małgorzata Chorzów Bieg Siła Jest Kobietą opłacono
Skra Paterek
377 Sobol Magdalena Nakło nad Notecią Bieg Skra Paterek opłacono
Sleaford Town Runners
378 Nizler Michal Sleaford Bieg Sleaford Town Runners opłacono
Smp Chorzów
379 Kania Grzegorz Sławków Bieg Smp Chorzów opłacono
Socios Silesia
380 Szymański Adam Katowice Bieg Socios Silesia opłacono
Spartanie Dzieciom
381 Ptak Arkadiusz Wilkszyn Bieg Spartanie Dzieciom opłacono
Spiritual Homeland
382 Marcak Przemek Oświęcim Bieg Spiritual Homeland opłacono
Sport Management Polska
383 Kita Grzegorz Warszawa Bieg Sport Management Polska opłacono
Srebrne Miasto Tarnowskie Góry
384 Polczyk Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
385 Polczyk Adam Tarnowskie Góry Bieg Srebrne Miasto Tarnowskie Góry opłacono
Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
386 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
387 Panchyrz Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
388 Puła Adrian Puła TARNOWSKIE GÓRY Bieg Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry opłacono
Srebrni biegacze Tarnowskie Góry
389 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry Bieg Srebrni biegacze Tarnowskie Góry
Stadion Śląski
390 Gazda Dorota Katowice Marsz NW Stadion Śląski opłacono
391 Inglant KRYSTYNA CHORZÓW Marsz NW Stadion Śląski opłacono
Studio GTS Katowice
392 Jendroska-Stopyra Aleksandra Katowice Marsz NW Studio GTS Katowice opłacono
393 Stopyra Agnieszka Katowice Marsz NW Studio GTS Katowice opłacono
394 Witek Tobiasz Katowice Bieg Studio GTS Katowice opłacono
395 Jendroska Przemysław Katowice Bieg Studio GTS Katowice opłacono
Szalone ślimaki
396 Lesiecka Zofia Bytom Bieg Szalone ślimaki opłacono
397 Lesiecki Dariusz Zabrze Bieg Szalone ślimaki opłacono
398 Lesiecki Piotr Zabrze Bieg Szalone ślimaki opłacono
399 Lesiecki Tomasz Zabrze Bieg Szalone ślimaki opłacono
Szamani w transie
400 Frankowski Dariusz Bytom Bieg Szamani w transie opłacono
Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
401 Markowski Przemysław Bytom Bieg Szlabanowcy Running Team / Happy Runners
Szogun
402 Materla Marek Ciochowice Bieg Szogun opłacono
Szombierki Dream Team
403 Maniura Adam Bytom Bieg Szombierki Dream Team opłacono
Szombierki chodzą i biegają
404 Snochowski Mirek Bytom Bieg Szombierki chodzą i biegają opłacono
405 Snochowska Agata Bytom Marsz NW Szombierki chodzą i biegają opłacono
Sztygar
406 Salomon Marek Chorzów Bieg Sztygar
Są Wolniejsi
407 Checko Ewa Olsztyn Bieg Są Wolniejsi
Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie"
408 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" opłacono
TGB Lake Runners
409 Matyaszewska-Bołdys Agnieszka Tychy Bieg TGB Lake Runners 40.00 PLN
TJ Jakal Karvina
410 Gawlas Dominik Cieszyn Bieg TJ Jakal Karvina
TKKF Czeladz
411 MIKOŁAJCZYK PIOTR BĘDZIN Bieg TKKF Czeladz opłacono
TKM Kancelaria
412 Musialski Tomasz TYCHY Bieg TKM Kancelaria opłacono
TOROS DE ESPANA
413 Pyrek Marek Laryszów Bieg TOROS DE ESPANA
TS AKS Chorzów
414 Brandyk Mariusz Świętochłowice Bieg TS AKS Chorzów opłacono
415 Brandyk Lucyna Świętochłowice Bieg TS AKS Chorzów opłacono
416 Brzozowicz Jakub Świętochłowice Bieg TS AKS Chorzów opłacono
Tarnogórskie Łazęgi
417 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Marsz NW Tarnogórskie Łazęgi opłacono
Team Papry
418 Kruczek Monika Kruczek Tychy Bieg Team Papry opłacono
419 Ruchała Ireneusz Tychy Bieg Team Papry opłacono
Team Zając
420 Zając Michał Zając Mikołów Bieg Team Zając opłacono
Telmart Run Club
421 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg Telmart Run Club opłacono
The Wooden Spoon
422 Szymura Maciej Bereldange Bieg The Wooden Spoon opłacono
Tkkf saturn czeladz
423 Ścibisz Marta Ścibisz Sosnowiec Bieg Tkkf saturn czeladz
TourSport Running Team
424 Banek Krzysztof Radzionków Bieg TourSport Running Team opłacono
425 Wachla Rafał Radzionków Bieg TourSport Running Team opłacono
Tri Mission
426 Kosioł Andrzej Wrocław Bieg Tri Mission opłacono
Triathlon Training Center
427 Plesinski Sebastian Sosnowiec Bieg Triathlon Training Center opłacono
Trochę Się Biega
428 Michałek Krystyna Przeciszów Bieg Trochę Się Biega opłacono
429 Bazylewicz Paweł Oświęcim Bieg Trochę Się Biega opłacono
Tymbar Team
430 Pańkowski Bartłomiej Czeladź Bieg Tymbar Team opłacono
UFOKI Świerklaniec
431 Kwiatek Sabina Bytom Bieg UFOKI Świerklaniec opłacono
URBUD TEAM
432 Urbańska Mariola Świerklaniec Bieg URBUD TEAM opłacono
Ultramaniana
433 Zieliński Bartłomiej Bełchatów Bieg Ultramaniana opłacono
Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
434 Maciąg Justyna Maciąg Katowice Bieg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie opłacono
Vege Runners
435 Daczyński Michał Gliwice Bieg Vege Runners opłacono
Viking Training Center
436 Bulanda Martyna Tychy Bieg Viking Training Center opłacono
437 Buturla Sławomir Tychy Bieg Viking Training Center opłacono
438 Grabiańska Katarzyna Katowice Bieg Viking Training Center opłacono
Volley Dąbrowa Gornicza
439 Okraska Grzegorz Będzin Bieg Volley Dąbrowa Gornicza opłacono
WATAHA- Łączy nas bieganie
440 Jezierski Krzysztof Chrzanów Bieg WATAHA- Łączy nas bieganie opłacono
441 Morawiec Agnieszka Kraków Bieg WATAHA- Łączy nas bieganie opłacono
442 Morawiec Weronika Kraków Bieg WATAHA- Łączy nas bieganie opłacono
WIERNA ŻONA CRAZY TEAM
443 Pięta Aleksandra Zabrze Bieg WIERNA ŻONA CRAZY TEAM opłacono
WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM
444 Pięta Paweł Zabrze Bieg WIERNY MĄŻ CRAZY TEAM opłacono
WIRUSY
445 Muskała Mateusz Sosnowiec Marsz NW WIRUSY opłacono
W Pogoni Za Duchem
446 Bednarski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni Za Duchem opłacono
447 Kulisz Adam Chorzów Bieg W Pogoni Za Duchem opłacono
448 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg W Pogoni Za Duchem opłacono
449 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni Za Duchem opłacono
WPogoniZaDuchem
450 Urbański Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg WPogoniZaDuchem opłacono
W Pogoni za Duchem
451 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg W Pogoni za Duchem opłacono
WUJEK BIEGA
452 Tórz MARIUSZ Bytom Bieg WUJEK BIEGA opłacono
Warsztat Formy Tychy
453 Nir Łukasz TYCHY Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
454 Fokt Rafał Tychy Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
455 Kowalski Marcin Tychy Bieg Warsztat Formy Tychy opłacono
Warto Biegać Zawiercie
456 Miśkiewicz Andrzej Zawiercie Bieg Warto Biegać Zawiercie opłacono
457 Miśkiewicz Lucyna Zawiercie Bieg Warto Biegać Zawiercie opłacono
Wataha - łączy nas bieganie
458 Pietrzyk Paweł Chorzów Bieg Wataha - łączy nas bieganie 40.00 PLN
459 Słomiany Ryszard Dąbrowa Górnicza Bieg Wataha - łączy nas bieganie
460 Pączek Weronika Sułkowice Łęg Bieg Wataha - łączy nas bieganie 40.00 PLN
Wataha - łączy nas bieganie / Harpagan Beast
461 Kurek Jan Kurek Krzeszowice Bieg Wataha - łączy nas bieganie / Harpagan Beast opłacono
Wataha Team
462 Ochman Agnieszka Bytom Bieg Wataha Team opłacono
Water Knights
463 Walczyk Roman Kraków Bieg Water Knights opłacono
Wirusy
464 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec Bieg Wirusy
Wkurw_Team
465 Rojek Michał Gliwice Bieg Wkurw_Team opłacono
466 Wata Marta Tychy Bieg Wkurw_Team opłacono
W pogoni za duchem
467 Śliz Alicja Chorzów Bieg W pogoni za duchem opłacono
468 Dziekański Marcin Będzin Bieg W pogoni za duchem opłacono
469 Dziekańska Marta Będzin Bieg W pogoni za duchem opłacono
470 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg W pogoni za duchem opłacono
Wr1 Oyama Karate Katowice
471 Bloch Grzegorz Ruda Śląska Bieg Wr1 Oyama Karate Katowice opłacono
Wylotane
472 Toporek Ewa Zabrze Bieg Wylotane opłacono
473 Toporek Henryk Siemianowice Śląskie Bieg Wylotane opłacono
474 Toporek Krzysztof Zabrze Bieg Wylotane opłacono
Yes3
475 Mamcarczyk Dariusz Gliwice Bieg Yes3 opłacono
476 Warat Katarzyna Gliwice Bieg Yes3 opłacono
Yno Ultra
477 Czernicka Magdalena Zwonowice Bieg Yno Ultra
478 Bąkowski Michał Jastrzębie Zdrój Bieg Yno Ultra opłacono
Za Linią Mety TEAM
479 Zielińska Malwina Katowice Bieg Za Linią Mety TEAM opłacono
Zabiegani Częstochowa
480 Kucharski Damian Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa
481 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Zabiegani Częstochowa opłacono
Zabiegani Nauczyciele
482 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg Zabiegani Nauczyciele
Zabierzów Biega
483 Kuflik Mirosław Nawojowa-Gora Bieg Zabierzów Biega opłacono
Zawadzkie Biegnie
484 Sowa Sylwia Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie opłacono
485 Zajdel Mirosława Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie opłacono
486 Zajdel Dariusz Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie opłacono
487 Osak Malgorzata Zawadzkie Bieg Zawadzkie Biegnie
Zdzieraj Kapcie
488 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg Zdzieraj Kapcie
Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem
489 Struk Agnieszka Będzin Bieg Zdzieraj Kapcie / W pogoni za duchem
_BRAK NAZWY_
490 Kucz Wojciech Kucz Warszawa Bieg opłacono
491 Wojciechowski Olaf Katowice Bieg opłacono
492 Nigbor-Fogel Katarzyna Katowice Bieg opłacono
493 Cibis Anna Katowice Bieg
494 Pastecki Marcin Katowice Bieg opłacono
495 Gieroszka Agnieszka Katowice Marsz NW opłacono
496 Gieroszka Artur Katowice Marsz NW opłacono
497 Kulesza Łukasz Mikołów Bieg opłacono
498 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg opłacono
499 Pepera Beata Wolbrom Bieg opłacono
500 Cieniawska Ewa Bytom Bieg opłacono
501 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marsz NW opłacono
502 Kuźnik Anna Katowice Bieg opłacono
503 Gwardiak Mateusz Orzesze Bieg
504 Curyło Maria GLIWICE Bieg opłacono
505 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
506 Kuźnik Rafał Katowice Bieg opłacono
507 Prończuk Adam Czechowice-Dziedzice Bieg opłacono
508 Balon Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
509 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW opłacono
510 Hryniszyn Agnieszka Zabrze Bieg opłacono
511 Kozłowska Bożena Świętochłowice Bieg opłacono
512 briańska-kordecka aleksandra Katowice Bieg opłacono
513 Pankiewicz Katarzyna Gliwice Bieg opłacono
514 Halejcio Krzysztof Tychy Bieg opłacono
515 Dziekanowska Agnieszka Knurów Bieg opłacono
516 Drosdzol Piotr Chorzów Bieg opłacono
517 Malczak Mateusz Katowice Bieg
518 Rusek Robert Świętochłowoce Bieg opłacono
519 Syda Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg
520 Chryst Dominika Siemianowice Śląskie Bieg
521 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW
522 Musialik Marek Piekary sl Bieg opłacono
523 Ptasik Mirosław Bytom Bieg opłacono
524 Frosztega Artur Katowice Bieg
525 Hanusik-Jeruzel Zofia Katowice Bieg opłacono
526 ŻUREK JOANNA KALETY Bieg opłacono
527 Rusak Tomasz Świętochłowice Bieg opłacono
528 Stabrawa Marcin Mysłowice Bieg opłacono
529 chmielewski krzysztof chorzów Bieg opłacono
530 szymkowski krzysztof czestochowa Bieg opłacono
531 Sędkowski Grzegorz Katowice Bieg opłacono
532 PNG Suseł Aleksander Mikołów Bieg
533 Maj - Dziubańska Izabela Pyskowice Bieg opłacono
534 Krzciuk Tomasz Zawiercie Bieg
535 Malysa Marcin Chorzów Bieg opłacono
536 Lic Janusz Zabrze Bieg opłacono
537 Wolny Zdzisław chorzow Bieg opłacono
538 PARZYCH WOJCIECH Rybnik Bieg opłacono
539 Mokry Sebastian Mysłowice Bieg opłacono
540 Pudelko Roman Chróścina Bieg opłacono
541 Małyszek Jacek Katowice Marsz NW opłacono
542 Rogalski Tomasz Katowice Bieg opłacono
543 Sroczyński Dariusz Gliwice Bieg opłacono
544 Sroczyńska Anna Gliwice Bieg opłacono
545 Abrahamczyk Natalia Katowice Bieg opłacono
546 Nowak Tadeusz Katowice Bieg opłacono
547 KRAWACKI RYSZARD Świętochłowice Bieg opłacono
548 Markiewka Michał Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
549 Kokot Jan Siemianowice Bieg opłacono
550 Gajewska Magdalena Katowice Marsz NW opłacono
551 Kapela Piotr Bojszowy Nowe Bieg opłacono
552 Chyliński Adam Siemianowice śląskie Bieg opłacono
553 Czyszczoń Bogdan Zagórzany Bieg opłacono
554 Masoń Anna Katowice Bieg opłacono
555 Szablicki Aleksy Katowice Bieg opłacono
556 Zyzak Daniel Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
557 Sitko Grzegorz Chorzów Bieg opłacono
558 Deka Patrycja Sosnowiec Bieg opłacono
559 Bożek Marlena Chrzanów Bieg opłacono
560 JACHYM ARKADIUSZ BIELSKO-BIAŁA Bieg
561 Łukasik Piotr Trzebinia Bieg opłacono
562 Drewniak Marcin Katowice Bieg opłacono
563 Rychel-Mantur Dominika Katowice Bieg
564 Gomułka Marcin Czarne Błoto Bieg opłacono
565 FLORKIEWICZ SŁAWOMIR SOSNOWIEC Bieg
566 Flasiński Tomasz Chrzanów Bieg opłacono
567 Moszyk Hania Siemianowice Śląskie Bieg
568 Raczek Wojciech Chełmek Bieg opłacono
569 LEBIODA ADAM KATOWICE Bieg
570 Fojt Krzysztof Chorzów Marsz NW opłacono
571 Balon Maria Sosnowiec Bieg opłacono
572 Bartmański Andrzej Katowice Bieg opłacono
573 Kowolik Tomek Bytom Bieg opłacono
574 Kuchta Alicja Katowice Bieg opłacono
575 Pawlik Tomasz Sosnowiec Bieg opłacono
576 SZPERNALOWSKI GRZEGORZ BYTOM Bieg opłacono
577 Jędrusik Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg
578 Nowak Agnieszka Nowak Świętochłowice Bieg
579 Wojcik Jakub Gliwice Bieg opłacono
580 Pielok Wojciech Chorzow Bieg opłacono
581 Rapacz Daria Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
582 Maślanka Sabina Bytom Bieg opłacono
583 Hoła Paweł Bytom Bieg opłacono
584 Krawczyk Dawid Wiesiółka Bieg
585 Fryc-Warkocz Maria Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
586 Warkocz Miłosz Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
587 Ślusarska Sylwia Kielce Bieg
588 Wańha Hanna Mikolow Bieg opłacono
589 Litwa Tadeusz Katowice Bieg opłacono
590 Lange Paweł Katowice Bieg opłacono
591 Ziaja Edyta Siemianowice Śląskie Bieg
592 Rajkowski Michał Kraków Bieg opłacono
593 Sprutta Mateusz Mysłowice Bieg opłacono
594 Bogusz Damian Zabrze Bieg opłacono
595 Waryan Waldemar Tychy Marsz NW opłacono
596 Bromboszcz Elżbieta Tychy Marsz NW opłacono
597 Bednarz Ewa Tychy Marsz NW opłacono
598 Gajewska Izabela Gliwice Bieg opłacono
599 Mucharski Marcin Bieruń Nowy Bieg opłacono
600 Bożek Sebastian Katowice Bieg opłacono
601 Polek Witold Chorzów Bieg opłacono
602 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec Bieg opłacono
603 Parzelski Mikołaj Kraków Bieg opłacono
604 Grońska Barbara Katowice Bieg opłacono
605 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
606 Grochowicz Karolina Bytom Marsz NW opłacono
607 Płońska Małgorzata Katowice Marsz NW opłacono
608 Swarlik Rafał Katowice Bieg opłacono
609 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW Chorzów Bieg opłacono
610 Szymala Adam Gliwice Bieg opłacono
611 kaszubski Andrzej Zabrze Bieg opłacono
612 MAZUR Agata Chrzanów Marsz NW opłacono
613 Poręba Edyta Trzebinia Marsz NW opłacono
614 Flak Ewa Bytom Bieg opłacono
615 Mika Dawid Mysłowice Bieg opłacono
616 Kociel Jarosław Bytom Bieg opłacono
617 Patyk Adelajda Rybnik Bieg opłacono
618 Wolański Michał Wolański Częstochowa Bieg 40.00 PLN
619 Flasiński Michał Gliwice Bieg opłacono
620 HAIDA MARCIN ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg opłacono
621 Ślusarz Paulina Czeladź Bieg opłacono
622 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg
623 BORCZ TOMASZ SOSNOWIEC Bieg opłacono
624 Ciasto Sebastian Przezchlebie Bieg opłacono
625 Petrus Karolina Katowice Bieg opłacono
626 Sipiera Tomasz Kraków Bieg opłacono
627 Kowalska Aleksandra CHORZÓW Bieg opłacono
628 Kowalski Dawid Chorzów Bieg opłacono
629 Bednarska Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
630 Polok Adam Chorzów Bieg opłacono
631 Polak Tomasz Bielsko - Biała Bieg opłacono
632 Kosowski Michał Iłża Bieg opłacono
633 Kopeć-Brudek Magdalena Gliwice Bieg opłacono
634 Brudek Grzegorz Brudek Gliwice Bieg opłacono
635 MAJDA ROBERT MAJDA ORZESZE Bieg opłacono
636 Kołodziej Piotr Warszawa Bieg opłacono
637 Szeląg Iwona Gliwice Bieg opłacono
638 Duda Krzysztof Mikołów Bieg opłacono
639 Petrus Ryszard Katowice Bieg opłacono
640 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg opłacono
641 Stach Marcin Bytom Bieg opłacono
642 Klatka Mateusz Szałsza Bieg opłacono
643 Duda Jacek Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
644 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg opłacono
645 Gawlina Lesław Ruda śląska Bieg opłacono
646 Łukawski Bogusław Świętochłowice Bieg opłacono
647 Szczepaniak Grażyna Chorzów Bieg opłacono
648 Dziagacz Rafał Bytom Bieg opłacono
649 Sitarz Kazimierz Rybnik Bieg opłacono
650 Piszczek Krzysztof Katowice Bieg opłacono
651 Mazur Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
652 Serocki Michał Gliwice Bieg opłacono
653 Filipiak Hieronim Bytom Bieg opłacono
654 Rencz Małgorzata Orzesze Bieg opłacono
655 Filipiak Beata Bytom Bieg opłacono
656 Gawryś Tomasz Chorzów Bieg opłacono
657 Furman Sylwia Sosnowiec Marsz NW opłacono
658 Bielewicz Aleksandra Sosnowiec Bieg opłacono
659 Kościelnilk Krzysztof Tychy Bieg opłacono
660 CIESIELSKA Sylwia Siemianowice Śląskie Marsz NW opłacono
661 Smith Kelli Kedzierzyn-Kozle Bieg opłacono
662 Delong-Michalowska Izabela Rybnik Bieg opłacono
663 Sobczak Tomasz Chorzów Bieg opłacono
664 Ploch Adam Pyskowice Bieg opłacono
665 ploch karolina pyskowice Bieg opłacono
666 KUBERSKI ANDRZEJ Katowice Bieg opłacono
667 Koczar Julia Żory Bieg opłacono
668 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
669 Mądrzyk Daniel Sosnowiec Bieg opłacono
670 Szuryn Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
671 PROKOP ELŻBIETA GLIWICE Bieg opłacono
672 Kaczmarski Jacek Bytom Bieg opłacono
673 Kaczmarska Małgorzata Zabrze Bieg opłacono
674 Frąckiewicz Paweł Sławków Bieg
675 Brzezińska Anna Chrząstowice Bieg opłacono
676 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg opłacono
677 Kropatwa Kamila Londyn Bieg opłacono
678 Gros Sandra Katowice Bieg opłacono
679 Gruszka Edyta Chorzów Marsz NW 40.00 PLN
680 Kołak Alicja Gliwice Bieg opłacono
681 Guzik Justyna Gołaczewy Bieg opłacono
682 Kukla Maciej Chorzów Bieg opłacono
683 Gamza Bogna Siemianowice Ślaskie Bieg opłacono
684 Welm Eryk Częstochowa Bieg
685 Gawełko Janusz Gliwice Bieg opłacono
686 Rybak Marcin Rybak Bytom Bieg opłacono
687 Sobstel Przemek Siemianowice Ślaskie Bieg opłacono
688 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz NW opłacono
689 Wochnik Beata Katowice Bieg
690 Tomczak Jacek Tarnowskie Góry Bieg opłacono
691 Kilka Dorota Mikołów Bieg opłacono
692 Mierzejewska Małgorzata Mysłowice Bieg opłacono
693 Mikoś Marcin Katowice Bieg opłacono
694 Kurowski Witold Katowice Bieg opłacono
695 Skrzydło Marcin Katowice Bieg opłacono
696 WASIEWICZ MICHAŁ WASIEWICZ CHORZÓW Bieg opłacono
697 JÓZEF Marek KATOWICE Bieg opłacono
698 Rybok Grzegorz Katowice Bieg opłacono
699 Cierpiałowska Marlena Zabrze Bieg opłacono
700 Krupa Magdalena Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
701 Krupa Krzysztof Siemianowice Sl. Bieg opłacono
702 Werkowski Marek Katowice Bieg opłacono
703 Łuszcz Zbigniew Bytom Bieg opłacono
704 Stachura Mateusz Zabrze Bieg opłacono
705 Kolarczyk Pawel Kolarczyk Jastrzębie Zdrój Bieg 40.00 PLN
706 Kobus Ewelina Piekary Śląskie Bieg
707 Wròblewski Włodzimierz Chorzów Bieg opłacono
708 Kołodziejczyk Marcin Tychy Bieg opłacono
709 Bogucki Piotr Katowice Bieg 40.00 PLN
710 Kluczyńska Honorata Zabrze Bieg opłacono
711 Wilk Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
712 Szmit Jerzy Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
713 Piżuch Adrian Łazy Bieg opłacono
714 Morawski Konrad Dąbrowa Górnicza Bieg
715 Kowalczyk jordan Zabrze Bieg opłacono
716 Dębowski Krzysztof Gliwice Bieg opłacono
717 Gabryś Bronisław Chorzow Bieg opłacono
718 Czajka Paweł Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
719 Antonczenko Ewa Świętochłowice Bieg opłacono
720 Szłapa Urszula Czarków Bieg
721 Małka Marian Gliwice Marsz NW
722 Pakosz Jakub Radom Bieg opłacono
723 Mika Damian Racibórz Bieg opłacono
724 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg
725 Staroszyński Dawid Katowice Bieg opłacono
726 Lebioda Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg
727 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg
728 Trąbała Katarzyna Mysłowice Bieg opłacono
729 Czapla Seweryn Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
730 Czajka Tomasz Jastrzebie-Zdroj Bieg opłacono
731 Siemion Artur Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
732 Trąbała Adam Mysłowice Bieg opłacono
733 Machnik Aleksandra Chorzów Marsz NW opłacono
734 Strzelecki Piotr ZABRZE Bieg opłacono
735 Feliks Andrzej Katowice Marsz NW opłacono
736 Kur Mariusz Zawiercie Bieg opłacono
737 Idzik Małgorzata Świętochłowice Bieg opłacono
738 Borowiak Piotr Bytom Bieg opłacono
739 Wykurz Lilana Wojkowice Bieg opłacono
740 Szynawa Agnieszka Siemianowicie slaskie Bieg
741 Zięba Łukasz Katowice Bieg opłacono
742 Waniek Halina Ruda Śląska Bieg opłacono
743 Krawczyk Marta Zawadzkie Bieg opłacono
744 Dubinskaite Raminta Vilnius Bieg
745 Dubinskas Arūnas Vilnius Bieg
746 Bagniewski Michal Bytom Marsz NW opłacono
747 Zawiła Agnieszka Katowice Bieg opłacono
748 Michalik Dorota tychy Bieg
749 Jagieła Grzegorz Tychy Bieg opłacono
750 Podstawski Michał Katowice Bieg opłacono
751 Drożdżowski Marek Katowice Bieg opłacono
752 Musiał Bozena Zabrze Bieg opłacono
753 Zelik stanisław Katowice Bieg opłacono
754 Maniura Iwona Bytom Bieg opłacono
755 Kurek Klaudiusz Tarnowskie Góry Bieg opłacono
756 Czudaj Ewa Kalety Bieg opłacono
757 Gutowski Michał Sosnowiec Bieg opłacono
758 Naszydlowa Paulina Sosnowiec Bieg opłacono
759 Szedzielorz Sebastian Siemainowice Bieg opłacono
760 Florczyk Artur Bytom Bieg opłacono
761 Palt Tomasz Katowice Bieg opłacono
762 Świder Tomasz Bytom Bieg opłacono
763 Ziołkowska Barbara Świętochłowice Bieg opłacono
764 Kańtoch Andrzej Siekierczyna Bieg opłacono
765 Kańtoch Izabela Siekierczyna Bieg opłacono
766 Kwiatkowski Tadeusz Kwiatkowski Ruda Śląska Bieg 40.00 PLN
767 Urbanek Dariusz Ruda Śląska Bieg
768 Wcisło Dariusz Katowice Bieg opłacono
769 Ziętara Agata Jastrzębie-Zdrój Bieg opłacono
770 Golly Arkadiusz Chorzów Bieg opłacono
771 Bańkowska Anna Katowice Bieg opłacono
772 Skrzypek Krzysztof Katowice Bieg opłacono
773 Wiener Marcin Katowice Bieg opłacono
774 Baranek Marek Bytom Bieg opłacono
775 Koszuta Justyna Przeczyce Bieg
776 Gałuszka Kamil Tarnowskie Góry Bieg
777 Salomon Ewa Chorzów Bieg
778 Piasecki Mariusz Gliwice Bieg opłacono
779 Fryt Marcin Mysłowice Bieg opłacono
780 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg opłacono
781 Peter Katarzyna Katowice Bieg opłacono
782 Ciepiela Rafał Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
783 PETER MARCIN Katowice Bieg opłacono
784 Ciepiela Anna Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
785 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg opłacono
786 Bator Lidia Sosnowiec Bieg opłacono
787 Bator Waldemar Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
788 Ożarowska Danuta Katowice Marsz NW opłacono
789 Grabowski Adrian Myslowice Bieg
790 Stromczyński Maciej ZABRZE Bieg opłacono
791 Wodarz Bernadeta Bytom Marsz NW opłacono
792 PISULA BEATA BYTOM Bieg opłacono
793 Białas Andrzej Bytom Bieg opłacono
794 Białas Anna Bytom Marsz NW opłacono
795 Bożek Katarzyna Sosnowiec Bieg opłacono
796 Kosiur Janusz Sosnowiec Bieg opłacono
797 Rojek Urszula Gliwice Marsz NW opłacono
798 Hojka Klaudia Chorzow Bieg opłacono
799 Owczarek Paweł Bielsko-Biała Bieg opłacono
800 Bąkowska Anna Jastrzębie-Zdrój Bieg
801 Snarski Dariusz Katowice Bieg
802 Kocyan Małgorzata Gliwice Bieg opłacono
803 SZOSTAK JOLANTA KRAKÓW Marsz NW opłacono
804 Kawa Mariusz Sosnowiec Bieg opłacono
805 Szostak Agnieszka Kraków Bieg opłacono
806 jankowska anna zabrze Bieg
807 Pawlik Katarzyna Zabrze Bieg opłacono
808 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg opłacono
809 Buchta Adam Katowice Bieg opłacono
810 Groborz Karolina Zabrze Bieg opłacono
811 Pilch Magdalena Katowice Bieg opłacono
812 Patrzałek Iwona Wolbrom Bieg opłacono
813 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Bieg opłacono
814 Laskowska Sabina Rudziczka Marsz NW
815 Machajska Patrycja Katowice Bieg
816 Sanchez Marzena Bytom Bieg opłacono
817 Dworaczek Nina Bytom Bieg opłacono
818 Kubica Agata Tarnowskie Góry Marsz NW
819 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg opłacono
820 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
821 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW opłacono
822 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW opłacono
823 Bogatzki Marek Chorzów Bieg opłacono
824 Gabor Robert Chorzów Bieg opłacono
825 Kalinowska Justyna Kalety Bieg opłacono
826 Gabor Aleksandra Chorzów Bieg opłacono
827 Grabara Adam Katowice Bieg opłacono
828 Betka Bartłomiej Będzin Bieg
829 Lara Izabela Katowice Bieg
830 Twardosz Michał Kraków Bieg opłacono
831 Kruszyński Tomasz Kruszyński Tychy Bieg 40.00 PLN
832 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg
833 Makowska Hanna Świętochłowice Bieg opłacono
834 Sznajder Mirosław Chorzów Bieg opłacono
835 Dworok Peter Rheda-Wiedenbrück Bieg
836 Kostrzewski Sławomir Opole Bieg opłacono
837 Konieczny Robert Nakło nad Notecią Bieg opłacono
838 Plewa Remigiusz Gostyń Bieg opłacono
839 Malinowski Adrian Będzin Bieg
840 Bijak Adriana Bytom Bieg opłacono
841 Styczeń Grzegorz Bytom Bieg opłacono
842 Kacprowski Filip Tychy Bieg opłacono
843 Zając Iwona Bytom Bieg opłacono
844 Nowakowski Zenon Zabrze Bieg opłacono
845 Kurek Dawid Bytom Bieg opłacono
846 Nowak Roman Świętochłowice Bieg opłacono
847 Wojtunik Andrzej Bytom Marsz NW opłacono
848 Polakowicz Aleksandra Chorzów Bieg
849 Kwiatek Dawid Bytom Bieg opłacono
850 Surowiec Michał Wojkowice Bieg opłacono
851 RYBIŃSKI DOMINIK Zawiercie Bieg opłacono
852 Filipczyk Wioletta Bytom Bieg
853 Suseł Alek MIKOŁÓW Bieg
854 Jędrzejek Krzysztof Jaworzno Bieg
855 Binasik Agnieszka Katowice Bieg
856 Dziamski Ryszard Chorzów Bieg opłacono
857 TROJSZCZAK JOANNA Rybnik Marsz NW
858 Baniak Przemyslaw Zawiercie Bieg opłacono
859 Koślacz Katarzyna Tychy Bieg opłacono
860 Grzelec Jacek Katowice Bieg opłacono
861 Frączek Mirosław Katowice Bieg
862 Kazior Małgorzata Katowice Bieg
863 Noga Angelika Kozy Bieg
864 Olearczyk Joanna Katowice Bieg opłacono
865 Hermasz Monika Siemianowice Śląskie Bieg opłacono
866 Timing4u Spółka Dąbrowa Górnicza Bieg
867 Kozubski Maciej Chorzów Bieg opłacono
868 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg opłacono
869 Ratajczak Dariusz Katowice Bieg opłacono
biegaMYsłowice
870 Kurzawa Łukasz Mysłowice Bieg biegaMYsłowice opłacono
iru75 / Opyka K.M Szczerba
871 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg iru75 / Opyka K.M Szczerba opłacono
miechowicka grupa biegowa
872 FRANKOWSKA ANIA Bytom Bieg miechowicka grupa biegowa opłacono
pobiega(l)niany
873 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg pobiega(l)niany
przyGOdowo
874 Tomczak Katarzyna Ruda Śląska Bieg przyGOdowo opłacono
875 Tomczak Maja Ruda Ślaska Bieg przyGOdowo opłacono
876 Tomczak Jacek Ruda Śląska Bieg przyGOdowo opłacono
wkurw_team
877 Saliński Bartosz Katowice Bieg wkurw_team opłacono
Śląsk Runners
878 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg Śląsk Runners
879 Chomczyk Michał Siemianowice Bieg Śląsk Runners opłacono
880 Chomczyk Kasia Siemianowice Bieg Śląsk Runners opłacono
Żółwikersi
881 Pasoń Dariusz Będzin Bieg Żółwikersi opłacono


Wyświetleń: 30360

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ