Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Murawski Rafał Słupsk 10km 15.00 PLN
2 Wilusz Krzysztof Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
3 Kiełczyński Dawid Bukówka 10km TEAM DAVE 15.00 PLN
4 Kamieniecki Rafał Ustka 10km TUPOT-USTKA opłacono
5 Kowalski Krzysztof Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
6 Osiński Wojciech Słupsk 10km TEAMZABIEGANEDNI 15.00 PLN
7 Rolbiecki Łukasz Kobylnica 10km Apator Telemetria opłacono
8 Przytarski Rafał Słupsk 10km Apator Telemetria opłacono
9 Cyprych Katarzyna Słupsk 10km Batalion Ochrony Bazy Redzikowo opłacono
10 SOKOŁOWSKI RYSZARD SŁUPSK 10km Słupsk 15.00 PLN
11 PIOTRASCHKE Paweł Słupsk 10km Słupsk opłacono
12 Kałuzińska Katarzyna Słupsk 10km Vacu Activ Gym opłacono
13 Małecki Tomasz Kobylnica 10km Vacu Activ GYM opłacono
14 Andrzejewska Paulina SŁUPSK 10km Vacu Activ GYM opłacono
15 Sychla Mateusz Łosino 10km Vacu Activ Gym opłacono
16 Sychla Monika Łosino 10km Vacu Activ GYM opłacono
17 Michalak-Małecka Anna Kobylnica 10km Vacu Activ Gym opłacono
18 Ruszczyńska-Pluta Kinga Słupsk 10km Vacu Activ GYM 15.00 PLN
19 Smoleński Marcin Smoleński Pruszków 10km 15.00 PLN
20 went jakub Łeba 10km 15.00 PLN
21 Nagórek Kamil Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
22 Skępiec Adam Słupsk 10km 15.00 PLN
23 Graś Paweł Słupsk 10km opłacono
24 Kania Brajan Słupsk 10km –/ROZBIEGANA AKADEMIA, Akademia Pomorska w Słupsku opłacono
25 Rawski Jarosław Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
26 Gorzkowski Paweł Słupsk 10km opłacono
27 Skorupska Anna SŁUPSK 10km Stopa Słupsk opłacono
28 Ruszczyński Łukasz Słupsk 10km Węzeł Teleinformatyczny w Słupsku opłacono
29 Hałas Piotr Słupsk 10km opłacono
30 Nachyła Piotr Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
31 Kępka Karolina Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
32 Majkowski Krzysztof Słupsk 10km Kaliop Poland opłacono
33 Cerapiński Maciej Słupsk 10km Słupsk 15.00 PLN
34 Kamiński Witold Krępa Słupska 10km Stopa Słupsk opłacono
35 Piłczyński Zbigniew Słupsk 10km opłacono
36 Piłczyński Paweł Widzino 10km opłacono
37 Kowal Zbigniew Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
38 Kamińska Justyna Krępa Słupska 10km Stopa Słupsk opłacono
39 Lewandowska Beata Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
40 Kucharek Marcin Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
41 Kaczmarek Wiesław Słupsk 10km opłacono
42 Białas Arkadiusz Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
43 Herman Karina Slupsk 10km 15.00 PLN
44 Herman Arkadiusz Słupsk 10km 15.00 PLN
45 Skumiał Oskar Ustka 10km USB Ustka opłacono
46 Marczak Małgorzata Żelkowo 10km Night Runners Słupsk 15.00 PLN
47 Adryan Adam Słupsk 10km Wataha 15.00 PLN
48 Haupa Wojciech Ustka 10km USB Ustka opłacono
49 Orzada Anna Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
50 Żylicz Paweł Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
51 Sadowski Paweł Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
52 Burzyński Aleksander Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
53 Skorupski Robert Słupsk 10km STOPA Słupsk opłacono
54 Kaziów Ryszard Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
55 Piotrowski Mirosław SŁUPSK 10km STOPA Słupsk opłacono
56 Olechnowicz Slawomir Slupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
57 Kosicki Tomasz Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
58 Piotrkowski Tomasz Słupsk 10km Stopa Słupsk opłacono
59 Hann Grzegorz Słupsk 10km STOPA SŁUPSK opłacono
60 GAJEWSKI ANDRZEJ Damnica 10km Stopa Słupsk opłacono
61 Ćwirko Sławomir Słupsk 10km opłacono


Wyświetleń: 657

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ