Borecka Łękuk Trial
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Truchan Wiesław Żytkiejmy Trial 16km Wilki Puszczy Rominckiej
2 Kazaniecki Wieslaw WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
3 Wolański Tomasz Wydminy Trial 16km opłacono
4 Ołowski Jakub Wydminy Trial 16km AGROBROS opłacono
5 Bereza Igor Wydminy Trial 16km Akademia Wojsk Lądowych opłacono
6 Iwaszko Urszula Wydminy Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
7 Dorbach Jacek Wydminy Trial 16km BBL WYDMINY
8 Koczaj Mariusz Wydminy Trial 16km
9 Kozdra Cezary Wydminy Trial 16km Gościniec Wydminy opłacono
10 Krawczuk Wieslaw Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
11 Krukowski Łukasz Wydminy Trial 16km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
12 Żukowski Henryk Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
13 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Trial 16km BBL Wydminy opłacono
14 Nowak Aleksandra Wydminy Trial 16km BBL Wydminy opłacono
15 Grześkowicz Dorota Wydmin Trial 16km
16 Golińczak Michał Wrocław Trial 16km Ciclismo
17 Kuleszka Anna Węgorzewo Trial 16km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii opłacono
18 MAKOWSKI Marek Węgorzewo Trial 16km Biegam Bo Lubię
19 Tulik Przemysław Warszawa Trial 16km
20 Piotrowska Edyta Warszawa Trial 16km SuperWomen opłacono
21 Liberadzka Magdalena Liberadzka Warszawa Trial 16km SuperWomen opłacono
22 Majer Bogusława Warszawa Trial 16km Vege Runners opłacono
23 Majer Jakub Warszawa Trial 16km opłacono
24 bałazy marcin Szczytno Trial 16km MAZURSKA WATAHA
25 Orzoł Anna Szczytno Trial 16km MAZURSKA WATAHA
26 Wojciechowski Maciej Szczytno Trial 16km WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE opłacono
27 Bielski Dawid Szczytno Trial 16km opłacono
28 Matyszkiel Mateusz Szczybały Orłowskie Trial 16km Mazurski Widok opłacono
29 Harasim Hanna Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę. opłacono
30 Orłowski Mirosław Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
31 BUDREWICZ KATARZYNA SUWAŁKI Trial 16km opłacono
32 Budrewicz Dominik Suwałki Trial 16km opłacono
33 Bałulis Rajmund Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę.
34 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI Trial 16km TEAM Biegam bo chcę.
35 Milewski Radosław Suwałki Trial 16km Lesniczowka nad Wigrami opłacono
36 Wandzioch Krzysztof Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę.
37 Nowicki Zbigniew Suwałki Trial 16km Nowicki Team
38 Popowska Monika Suwałki Trial 16km TEAM Biegam bo Chcę. opłacono
39 Gajewski Szymon Suwałki Trial 16km
40 Jaśkiewicz- Tylenda Ewelina Suwałki Trial 16km
41 Tylenda Michał Suwałki Trial 16km IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
42 Paszkowska Barbara Suwałki Trial 16km opłacono
43 Budrewicz Maciej suwalki Trial 16km opłacono
44 Uździło Przemysław Straduny Trial 16km Wyczesani
45 Orzołek Maria Sterławki Wielkie Trial 16km Ulson Team
46 Piłat Jerzy Sołtmany Trial 16km BBL Wydminy opłacono
47 Kaczorek Jarosław Skorupki Trial 16km opłacono
48 ZUBOWICZ JANINA Sejny Trial 16km Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój
49 Miszkiel Tomasz Sejny Trial 16km opłacono
50 Jasnoch Grzegorz Sarnetki Trial 16km Nadleśnictwo Głęboki Bród opłacono
51 Przyłucki Robert Sadowice Trial 16km Forever Young
52 Dzięgielewski Zbyszek RYN Trial 16km opłacono
53 Kruk Wojciech Radzieje Trial 16km opłacono
54 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy Trial 16km
55 Kościński Patryk Pozezdrze Trial 16km Akademia Marynarki Wojennej opłacono
56 Opałka Jan Płońsk Trial 16km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO opłacono
57 Ferenc Adrian Pisz Trial 16km Klub Morsów Pisz opłacono
58 Kurpiewska Dorota Pisz Trial 16km Klub Morsów w Piszu opłacono
59 Sar Michał Piotrków Tryb. Trial 16km Leniwiec Team opłacono
60 Boruta Karol Pietrasze Trial 16km opłacono
61 Szabelski Maciek Piecki Trial 16km
62 Poręba Jarosław Piaseczno-Chyliczki Trial 16km Radosna Poręba opłacono
63 Cichowska Joanna Ostróda Trial 16km opłacono
64 Stolarczyk Ewa Ostrołęka Trial 16km family STOLARCZYK
65 Stolarczyk Leszek Ostrołęka Trial 16km family STOLARCZYK
66 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Trial 16km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW opłacono
67 Bańkowski Bartłomiej Bańkowski Orzysz Trial 16km
68 Bańkowski Bartłomiej Orzysz Trial 16km opłacono
69 Steć Paweł Orzysz Trial 16km Morsy Orzysz
70 Hrynko Jacek Orzysz Trial 16km 15 Brygada Zmechanizowana w Giżycku / zaliniametyteam
71 Radomski Łukasz Olszewo Trial 16km Dziki opłacono
72 Olszewski Tomasz Olecko Trial 16km
73 Suchodolski Paweł Olecko Trial 16km Olecko Biega
74 Warykowski Stanislaw Olecko Trial 16km Olecko Biega
75 Kulczyniec Grzegorz Olecko Trial 16km Olecko Biega
76 Gierszewski Czarek Olecko Trial 16km Załoga G opłacono
77 Łaskowski Tomasz Olecko Trial 16km Wkurw_team opłacono
78 Łaskowska Marzena Olecko Trial 16km Wkurw_team opłacono
79 Rożek Gerard Olecko Trial 16km Olecko Biega
80 Siergiej Elzbieta Odoje Trial 16km Morsy Orzysz
81 Chmielewski Tomasz Nowogród Trial 16km opłacono
82 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk Trial 16km KB Legionowo opłacono
83 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Trial 16km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
84 Wejkuć Dawid Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo
85 MAJEWSKI Jan Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo
86 Zapadka Stanisław Mrągowo Trial 16km Klub Biegacza Mrągowo opłacono
87 Polewaczyk Tomasz Łyse Trial 16km
88 Kolimaga Kamil Łyse Trial 16km Ice Kurp #Morsy Łyse opłacono
89 Herbich-Sar Violetta Łękuk Mały Trial 16km FUDU co sport Team opłacono
90 Zawiślak Waldek Łęczyca Trial 16km opłacono
91 Grygo Pawel Lomza Trial 16km Grygo Team/1PBOT opłacono
92 Kurowski Jakub Kurowski Lomianki Trial 16km
93 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Trial 16km opłacono
94 Nikonowicz Ewa Lipowo Trial 16km 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana opłacono
95 Staszkun Patryk Kruklanki Trial 16km opłacono
96 Tworek Urszula KOZIN Trial 16km Ulson Team opłacono
97 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Trial 16km 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
98 Popławski Artur Kolonia Rybacka Trial 16km 24 WOG Giżycko opłacono
99 Mierczak Dawid Kłodzko Trial 16km opłacono
100 Wysocka Martyna Kętrzyn Trial 16km Drużyna ML


Wyświetleń: 15833

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ