Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żukowski Henryk | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
2 | ZUBOWICZ JANINA | Sejny | Polska | Trial 16km | Ambasador Festiwalu Biegów Krynica Zdrój | |
3 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
4 | Ziółkowski Tomasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | Długi Sopel | opłacono |
5 | Ziółkowski Grzegorz | Giżycko | Polska | Trial 16km | Długi Sopel | |
6 | Zawiślak Waldek | Łęczyca | Polska | Trial 16km | opłacono | |
7 | Zapadka Stanisław | Mrągowo | Polska | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | opłacono |
8 | Wysocka Martyna | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | |
9 | Wszeborowski Kacper | Ełk | Polska | Trial 16km | Strażnicy Leśnej Galaktyki | opłacono |
10 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | Trial 16km | Strażnicy Leśnej Galaktyki | opłacono |
11 | Wrona Łukasz | EŁK | Polska | Trial 16km | OSPWL Bemowo Piskie | |
12 | Wołyniec Emilia | Gołdap | Polska | Trial 16km | TRISWIMRUN GOŁDAP | opłacono |
13 | Wołczek Tomasz | Giżycko | Polska | Trial 16km | opłacono | |
14 | Wolański Tomasz | Wydminy | Polska | Trial 16km | opłacono | |
15 | Wojciechowski Maciej | Szczytno | Polska | Trial 16km | WYŻSZA SZKOŁA POLICJI W SZCZYTNIE | opłacono |
16 | Wojciechowska Justyna | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | |
17 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | Trial 16km | ||
18 | Wiercioch Bożena | Cyganka | Polska | Trial 16km | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | opłacono |
19 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | Trial 16km | Klub Biegacza Mrągowo | |
20 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
21 | Wasilczyk Marcin | Gdańsk | Polska | Trial 16km | opłacono | |
22 | Warykowski Stanislaw | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
23 | Wandzioch Krzysztof | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | |
24 | Uździło Przemysław | Straduny | Polska | Trial 16km | Wyczesani | |
25 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Polska | Trial 16km | ||
26 | Tylenda Michał | Suwałki | Polska | Trial 16km | IAKMW Krav Maga Suwałki | opłacono |
27 | Tworek Urszula | KOZIN | Polska | Trial 16km | Ulson Team | opłacono |
28 | Tulik Przemysław | Warszawa | Polska | Trial 16km | ||
29 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Polska | Trial 16km | Wilki Puszczy Rominckiej | |
30 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Trial 16km | OSP POGRODZIE | opłacono |
31 | Sztabinski Wojciech | Frącki | Polska | Trial 16km | Nadleśnictwo Głęboki Bród | opłacono |
32 | Szczechowicz Karol | Giżycko | Polska | Trial 16km | ||
33 | Szabelski Maciek | Piecki | Polska | Trial 16km | ||
34 | Suchodolski Paweł | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
35 | Stolarczyk Leszek | Ostrołęka | Polska | Trial 16km | family STOLARCZYK | |
36 | Stolarczyk Ewa | Ostrołęka | Polska | Trial 16km | family STOLARCZYK | |
37 | Steć Paweł | Orzysz | Polska | Trial 16km | Morsy Orzysz | |
38 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | Trial 16km | opłacono | |
39 | SPYŁA Daroslaw | Elk | Polska | Trial 16km | Serduszko Team EŁK . | opłacono |
40 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
41 | Słotwiński Adam | Ełk | Polska | Trial 16km | opłacono | |
42 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | Trial 16km | Osada Boczki | opłacono |
43 | SKIERCZYŃSKI ŁUKASZ | EŁK | Polska | Trial 16km | opłacono | |
44 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | Trial 16km | Morsy Orzysz | |
45 | Sienkiewicz Robert | Goldap | Polska | Trial 16km | Łowcy Przygód Gołdap | opłacono |
46 | Serwin Andrzej | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | |
47 | Sar Michał | Piotrków Tryb. | Polska | Trial 16km | Leniwiec Team | opłacono |
48 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
49 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Trial 16km | ||
50 | Rymkiewicz Magdalena | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | |
51 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
52 | Ruszczyk Małgorzata | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | |
53 | Rusiecki Mariusz | Kętrzyn | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | |
54 | Różański Krystian | Ełk | Polska | Trial 16km | ||
55 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | Trial 16km | Olecko Biega | |
56 | Rogulski Rafał | Giżycko | Polska | Trial 16km | TK MASTERS GIŻYCKO | |
57 | Radziewicz Marcin | Garbno | Polska | Trial 16km | Drużyna ML | opłacono |
58 | Radomski Łukasz | Olszewo | Polska | Trial 16km | Dziki | opłacono |
59 | Przyłucki Robert | Sadowice | Polska | Trial 16km | Forever Young | |
60 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | Trial 16km | Geomap Ełk | opłacono |
61 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | Polska | Trial 16km | ||
62 | Poręba Jarosław | Piaseczno-Chyliczki | Polska | Trial 16km | Radosna Poręba | opłacono |
63 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo Chcę. | opłacono |
64 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Polska | Trial 16km | 24 WOG Giżycko | opłacono |
65 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Polska | Trial 16km | ||
66 | Piotrowska Edyta | Warszawa | Polska | Trial 16km | SuperWomen | opłacono |
67 | Piłat Jerzy | Sołtmany | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
68 | Pawluczuk Tomek | Ełk | Polska | Trial 16km | Wściekłe Pięści Węża | opłacono |
69 | Paszkowska Barbara | Suwałki | Polska | Trial 16km | opłacono | |
70 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Polska | Trial 16km | Team Parszczyńskich | opłacono |
71 | Parafiniuk Adam | Ełk | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
72 | Orzołek Maria | Sterławki Wielkie | Polska | Trial 16km | Ulson Team | |
73 | Orzoł Anna | Szczytno | Polska | Trial 16km | MAZURSKA WATAHA | |
74 | Orzełowski Rafał | Białystok | Polska | Trial 16km | MD Run Training | |
75 | Orłowski Mirosław | Suwałki | Polska | Trial 16km | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono |
76 | Organek Edyta | Giżycko | Polska | Trial 16km | BBL Giżycko | opłacono |
77 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Polska | Trial 16km | Super Drużyna Ełk | opłacono |
78 | Opałka Jan | Płońsk | Polska | Trial 16km | KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO | opłacono |
79 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Trial 16km | AGROBROS | opłacono |
80 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | Trial 16km | ||
81 | Olszewski Marcin | Giżycko | Polska | Trial 16km | Husaria RACE TEAM Giżycko | opłacono |
82 | Olbryś Stanisław Adam | Nasielsk | Polska | Trial 16km | KB Legionowo | opłacono |
83 | Nowicki Zbigniew | Suwałki | Polska | Trial 16km | Nowicki Team | |
84 | Nowak Aleksandra | Wydminy | Polska | Trial 16km | BBL Wydminy | opłacono |
85 | NOSALIK PAWEŁ NOSALIK | Augustów | Polska | Trial 16km | ORTOSTOM AUGUSTÓW | opłacono |
86 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Polska | Trial 16km | opłacono | |
87 | Nikonowicz Ewa | Lipowo | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
88 | Mućka Tomasz | EŁK | Polska | Trial 16km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
89 | Mućka Piotr | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Gizycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
90 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | Trial 16km | opłacono | |
91 | Miszkiel Tomasz | Sejny | Polska | Trial 16km | opłacono | |
92 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Trial 16km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW | opłacono |
93 | Milewski Radosław | Suwałki | Polska | Trial 16km | Lesniczowka nad Wigrami | opłacono |
94 | Milewski Paweł | Gołdap | Polska | Trial 16km | opłacono | |
95 | Mierzejewski Krzysztof | Ełk | Polska | Trial 16km | 15 Brygada Zmechanizowana | opłacono |
96 | Mierczak Dawid | Kłodzko | Polska | Trial 16km | opłacono | |
97 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Polska | Trial 16km | Mazurski Widok | opłacono |
98 | Martyna Jerzy | Giżycko | Polska | Trial 16km | 41BLP | |
99 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | Trial 16km | 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy | |
100 | MAKOWSKI Marek | Węgorzewo | Polska | Trial 16km | Biegam Bo Lubię |
Wyświetleń: 19703