Korona Północy - Choczewo - WIRTUALNIE
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 11 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
2 10 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
3 17 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic walking 5 km opłacono on-line
4 14 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5 km opłacono on-line
5 12 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
6 37 Jankowska Iwona Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
7 38 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
8 7 Czerczak Andrzej Warszawa Bieg 10 km opłacono on-line
9 24 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Nordic walking 5 km opłacono on-line
10 36 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking 5 km opłacono on-line
11 39 Szycko Oliwia Kobylnica Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat opłacono on-line
12 16 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne ELITE TEAM opłacono on-line
13 21 Parandyk Adam Pruszcz Gdański Bieg 5 km 49 Baza Lotnicza opłacono on-line
14 13 Krugiołka Grzegorz Pniewy Nordic walking 5 km Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
15 26 Szymański Jacek Skórka Nordic walking 10 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
16 33 Zdanowicz Marta Słupsk Nordic walking 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
17 5 Cetera Janusz Dziwnówek Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
18 20 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
19 19 Olech Anna Gdańsk Nordic walking 10 km Elite Team opłacono on-line
20 30 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
21 22 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Elite Team opłacono on-line
22 28 Wietrzycki Andrzej Trzcianka Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
23 29 Wołk Beata Trzcianka Nordic walking 10 km Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
24 8 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team opłacono on-line
25 1 Bogacz Ewa Nowy Targ Bieg 10 km Hakunamatata opłacono on-line
26 6 Choryńska Danuta Swarzędz Nordic walking 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
27 23 Rudawski Maciej Trzciel Nordic walking 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
28 2 Dzido Edyta Nidzica Bieg 10 km Nidzica Biega opłacono on-line
29 4 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
30 3 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km - dzieci i młodzież do 18 lat Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
31 25 Soroka Teresa Pasłęk Nordic walking 10 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
32 Wanat Wioletta Konin Nordic walking 5 km NW KONIN warto nad Wartą opłacono on-line
33 32 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
34 9 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne NWPL/ Goggle PAE Team opłacono on-line
35 35 Wójcik Barbara Krzczonów Nordic walking 10 km NWPL/LukiTeam opłacono on-line
36 34 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic walking 5 km OBORYGENI opłacono on-line
37 15 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
38 31 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
39 27 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
40 18 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking 5 km - osoby niepełnosprawne team deaf opłacono on-line


Wyświetleń: 5019

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ