Bieg  Stacha Konwy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Leyko-Sawwa Dagmara Porosly 10km opłacono
2 Liszka Krzysztof Warszawa 10km Kaziki opłacono
3 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
4 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie opłacono
5 Polewaczyk Tomasz Łyse 10km opłacono
6 Bałulis Rajmund Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
7 Bałulis Daiwa Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
8 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km opłacono
9 Kozłowski Piotr Augustów 10km DHL AUGUSTÓW opłacono
10 Kiełczewski Mariusz Kolno 10km opłacono
11 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
12 Sokół Przemysław Białystok 10km opłacono
13 Piankowski Tomasz Turosl 10km Turosl biega opłacono
14 Liszka Karolina Warszawa 10km Kaziki opłacono
15 Olsen Daniel Pupek Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
16 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
17 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
18 Chalecki Grzegorz Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
19 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
20 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Run Team Piątnica opłacono
21 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński 10km Kurpie na Luzie opłacono
22 Zduniak Anna Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
23 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
24 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
25 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km opłacono
26 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 10km opłacono
27 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega opłacono
28 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 10km opłacono
29 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
30 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
31 Sierocki Jan Augustów 10km ATP Augustów opłacono
32 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
33 Koziejko Stanisław Białystok 10km opłacono
34 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km opłacono
35 Bukowski Andrzej Łomża 10km opłacono
36 Zych Paweł Piątnica 10km opłacono
37 Kurpiewski Michał Chojny Młode 10km opłacono
38 Dambrine Damien Chojny Młode 10km opłacono
39 Delcourt Jean-Baptiste Chojny Młode 10km opłacono
40 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP Augustów opłacono
41 Kuryło Artur Augustów 10km ATP Augustów opłacono
42 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
43 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża opłacono
44 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
45 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
46 Masiuk-Plona Małgorzata łomża 10km opłacono
47 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km opłacono
48 Poreda Dariusz Lomza 10km opłacono
49 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km OSM Piątnica opłacono
50 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
51 Buczyński Mariusz Nowogród 10km opłacono
52 Burnos Zbigniew Warszawa 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
53 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 10km opłacono
54 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10km BBL/Kurpie Ostrołęka opłacono
55 Napiórkowska Anna Ostrołęka 10km opłacono
56 Białobrzeski Witold Ostrołęka 10km BBL/Kurpie Ostrołęka opłacono
57 Tabędzka Katarzyna Szumowo 10km opłacono
58 Zach Kamil Stare Modzele 10km Run Team Piątnica opłacono
59 Wróblewski Kamil Nowodworce 10km opłacono
60 Trybuła Tomasz Łomża 10km opłacono
61 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
62 Waśko Barbara Łapy 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
63 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
64 Kowalczyk Andrzej Kolno 10km Kolno Biega opłacono
65 Milewski Sławomir Ptaki 10km Ptaki opłacono
66 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10km Nowakowski team opłacono
67 Kempisty Mieczysław Ugniewo 10km opłacono
68 Kempisty Teresa Ugniewo 10km opłacono
69 Malewicka-Wróblewska Lilia Białystok 10km opłacono
70 Skłodowski Henryk Dąbrowa 10km Roch Jasienica opłacono
71 Gałązka Krzysztof Stare Chojny 10km TMT opłacono
72 Klimowicz Paulina Kolno 10km KOLNO BIEGA opłacono
73 Szmit Jarek Łomża 10km opłacono
74 Morawski Jacek Białystok 10km MD Run Training opłacono
75 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 10km Biegnij Juras biegnij opłacono
76 Chojnowska Anna Łomza 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
77 Chojnowski Michał Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
78 Radomski Piotr Małkinia Górna 10km opłacono
79 Puciłowski Mirosław Białystok 10km Nadaktywni opłacono
80 Andrejczuk Józek Porosły 10km BBL Białystok opłacono
81 Mikołajczyk Marcin Łomża 10km opłacono
82 Marzec Marcin Łomża 10km opłacono
83 Kaminski Jacek Łomża 10km opłacono
84 Bruliński Kamil Łomża 10km opłacono
85 Sobieszuk Marek Łomża 10km opłacono
86 Korolczuk Henryk Łomża 10km opłacono
87 Jarmołowicz Jacek Białystok 10km MD Run Training opłacono
88 Kruczyński Janusz Ostrołęka 10km opłacono
89 Orzełowski Rafał Białystok 10km MD Run Training opłacono
90 Lenkiewicz Paweł Białystok 10km MD Run Training opłacono
91 Fajkiel Kamila Łomża 10km opłacono
92 Nowak Mateusz Zbójna 10km KM PSP Łomża / OSP Zbójna opłacono
93 Kosowski Janusz Olsztyn 10km AKM OLSZTYN sklepbiegowy.com opłacono
94 Rogowski Damian Święcienin 10km opłacono
95 Gołaszewski Mariusz Białystok 10km opłacono
96 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10km opłacono
97 Broniek Wojciech Ostrołęka 10km opłacono
98 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA opłacono
99 Horaczy Krzysztof Białystok 10km opłacono
100 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km Starglass Team Ostrołęka opłacono


Wyświetleń: 8570

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ