Bieg  Stacha Konwy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Milewski Sławomir Ptaki 10km Ptaki opłacono
102 Kowalczyk Andrzej Kolno 10km Kolno Biega opłacono
103 Waśko Mirosław Łapy 10km Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
104 Waśko Barbara Łapy 10km Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
105 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam opłacono
106 Trybuła Tomasz Łomża 10km opłacono
107 Wróblewski Kamil Nowodworce 10km opłacono
108 Zach Kamil Stare Modzele 10km Run Team Piątnica opłacono
109 Tabędzka Katarzyna Szumowo 10km opłacono
110 Białobrzeski Witold Ostrołęka 10km BBL/Kurpie Ostrołęka opłacono
111 Napiórkowska Anna Ostrołęka 10km opłacono
112 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10km BBL/Kurpie Ostrołęka opłacono
113 Szczubełek-Rykowska Ewelina Ostrołęka 10km opłacono
114 Burnos Zbigniew Warszawa 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
115 Buczyński Mariusz Nowogród 10km opłacono
116 Elster Adam Łomża 10km Grygo Team opłacono
117 Biernat Tomasz Ostrołęka 10km OSM Piątnica opłacono
118 Poreda Dariusz Lomza 10km opłacono
119 Rudnicka Jadwiga Białystok 10km opłacono
120 Masiuk-Plona Małgorzata łomża 10km opłacono
121 Ginszt Renata Augustów 10km ATP Augustów opłacono
122 Szok Marek Czarnocin 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
123 Ogonowski Michał Łomża 10km Medyk Łomża opłacono
124 Pruszko Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
125 Kuryło Artur Augustów 10km ATP Augustów opłacono
126 Kurylo Ewa Augustów 10km ATP Augustów opłacono
127 Delcourt Jean-Baptiste Chojny Młode 10km opłacono
128 Dambrine Damien Chojny Młode 10km opłacono
129 Kurpiewski Michał Chojny Młode 10km opłacono
130 Zych Paweł Piątnica 10km opłacono
131 Bukowski Andrzej Łomża 10km opłacono
132 Chrapowicz Paweł Konopki Młode 10km opłacono
133 Koziejko Stanisław Białystok 10km opłacono
134 Darmetko Paweł Kolno 10km Kolno Biega opłacono
135 Sierocki Jan Augustów 10km ATP Augustów opłacono
136 Dawidejt Dariusz Augustów 10km ATP Augustów opłacono
137 Fabiszewski Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
138 Krysiak Jan Ostrów Mazowiecka 10km opłacono
139 Chutkowska Agnieszka Kolno 10km Kolno Biega opłacono
140 Filipkowski Grzegorz Szczuczyn 10km opłacono
141 Dziekoński Tadeusz Białystok 10km opłacono
142 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
143 Szymański Paweł Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
144 Zduniak Anna Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
145 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński 10km Kurpie na Luzie opłacono
146 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km Run Team Piątnica opłacono
147 Szydlik Adam Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia opłacono
148 Chalecki Grzegorz Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
149 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
150 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10km ATP Augustów opłacono
151 Olsen Daniel Pupek Łomża 10km Biegamy dla zdrowia opłacono
152 Liszka Karolina Warszawa 10km Kaziki opłacono
153 Piankowski Tomasz Turosl 10km Turosl biega opłacono
154 Sokół Przemysław Białystok 10km opłacono
155 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk opłacono
156 Kiełczewski Mariusz Kolno 10km opłacono
157 Kozłowski Piotr Augustów 10km DHL AUGUSTÓW opłacono
158 Wróblewski Tomasz Ketrzyn 10km opłacono
159 Bałulis Daiwa Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
160 Bałulis Rajmund Suwałki 10km TEAM Biegam bo chcę. opłacono
161 Polewaczyk Tomasz Łyse 10km opłacono
162 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie opłacono
163 Korzeniecka Beata Zbójna 10km Kurpie na Luzie opłacono
164 Liszka Krzysztof Warszawa 10km Kaziki opłacono
165 Leyko-Sawwa Dagmara Porosly 10km opłacono


Wyświetleń: 8658

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ