Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trzcinka Mikolaj | Iwiny | Polska | 9km | MKS Boleslavia Bolesławiec | |
2 | Trzcinka Marek | Iwiny | Polska | 9km | - | |
3 | Konieczny Gracjan | Paszowice | Polska | 9km | ||
4 | Zieliński Kamil | Jawor | Polska | 9km | ||
5 | Zielińska Beata | Jawor | Polska | 9km | ||
6 | Gomula Paweł | Jawor | Polska | 9km | ||
7 | Rzepecki Krzysztof | Bogdanów | Polska | 9km | Strzegomska dwunastka | |
8 | Ogłaza Konrad | Legnica | Polska | 9km | ||
9 | Szkudlarz Hanna | Legnica | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
10 | Natkaniec Grazyna | Lipa | Polska | 9km | Lzs Lipa | |
11 | Kowalski Janusz | Bolków | Polska | 9km | Bolków Team | |
12 | Rzepecka Olga | Bogdanów | Polska | 9km | Strzegomska dwunastka | |
13 | Przepłata Jarosław Przepłata | Rusko | Polska | 9km | Strzegomska dwunastka | |
14 | Wolski Norbert | Legnica | Polska | 9km | UKS Sprint Legnica | |
15 | Faluta Łukasz | Chojnów | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
16 | Winna Julita | Golanka Górna | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
17 | Koperek Natalia | Jelenia Góra | Polska | 9km | ||
18 | Szymonowicz Michał | Piotrowice-Osiedle | Polska | 9km | Mściwojów Auu | |
19 | Bochenek Adrian | Mściwojów | Polska | 9km | Mściwojów Auu | |
20 | Wieczorek Monika | Bolków | Polska | 9km | ||
21 | Słupek Grzegorz | Jawor | Polska | 9km | ||
22 | Kaszubski Mariusz | Jawor | Polska | 9km | KB TKKF JAWOR | |
23 | Bartkowiak Filip | Paszowice | Polska | 9km | ||
24 | Bartkowiak Damian | Paszowice | Polska | 9km | ||
25 | Świder Paweł | Lutynia | Polska | 9km | Voestalpine | |
26 | Kalicki Patryk | Cichobórz | Polska | 9km | KB KROKUS KWIATKOWICE | |
27 | Łazarowicz Piotr | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
28 | Łazarowicz Katarzyna | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
29 | Grabowski Arkadiusz | Jawor | Polska | 9km | ||
30 | Brandt Arleta Brandt | Bolesławiec | Polska | 9km | ||
31 | Iwan Kaja | Bolesławiec | Polska | 9km | ||
32 | Prońko Kamil | Legnica | Polska | 9km | Decathlon Legnica | |
33 | Czajkowski Grzegorz | Legnica | Polska | 9km | ||
34 | Onuszko Mateusz | Legnica | Polska | 9km | ||
35 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 9km | TRIATHLONOWA LEGNICA | |
36 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 9km | TRIATHLONOWA LEGNICA | |
37 | Sadowski Roman | Bolków | Polska | 9km | ||
38 | Duda Damian | Legnica | Polska | 9km | ||
39 | Paliński Bartłomiej | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
40 | Karwacka Marta | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
41 | Droździk Liliana | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
42 | Jaskórzyńska Żaneta | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
43 | Dolasiński Maciej | Jawor | Polska | 9km | Dolas Team | |
44 | GRABOWSKI MATEUSZ GRABOWSKI | ŚRODA ŚLĄSKA | Polska | 9km | Wataha | |
45 | Bendowska Wioleta | Nowa Sól | Polska | 9km | ||
46 | Podhajny Piotr | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
47 | Kutek Wiesława | Jawor | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
48 | Kazimirów Robert Kazimirów | Jawor | Polska | 9km | ||
49 | Kołodziejczyk Adam | Jawor | Polska | 9km | KB TKKF JAWOR | |
50 | Gaweł Krzysztof | Jawor | Polska | 9km | ||
51 | Pittner Adrian | Jawor | Polska | 9km | ChruPek TEAM | |
52 | Łopaciński Dariusz | Jawor | Polska | 9km | Pędzące Alpaczki | |
53 | Matkowski Mateusz | Jawor | Polska | 9km | UKP Na Fali | |
54 | Matkowska Marta | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
55 | Płodzień Jacek | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
56 | Krol Wojtek | Jawor | Polska | 9km | ||
57 | Skiba Bogdan | Zębowice | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
58 | Skiba Anna | JAWOR | Polska | 9km | Jaworska Grupa Nordic Walking | |
59 | Puchała Łukasz | Jawor | Polska | 9km | ||
60 | Najduk Jakub | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
61 | Najduk Daniel Najduk | Chojnów | Polska | 9km | Rozbiegani Chojnów | |
62 | Kwartnik Piotr | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
63 | Anonimowy Zawodnik | Wrocław | Polska | 9km | Pędzące Alpaczki | |
64 | Wołonciej Józef | Legnica | Polska | 9km | ||
65 | Smyk Dagmara | Lubin | Polska | 9km | ||
66 | Farnholtz Ewa | Roztoka | Polska | 9km | Grupa biegowa Bez Granic | |
67 | Farnholtz Paweł | Roztoka | Polska | 9km | Grupa biegowa Bez Granic | |
68 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 9km | KS ACTIVE URAN | |
69 | Bąk Michał | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
70 | Rydz Andrzej | Jawor | Polska | 9km | KB TKKF JAWOR | |
71 | Tychanowicz Milosz | Jawor | Polska | 9km | ||
72 | Czarnecki Michał | Jawor | Polska | 9km | ZHP | |
73 | Pawlinow Iwona | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
74 | Pawlinow Maciej | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
75 | Tychanowicz Iwo | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
76 | Kołodziej Andrzej | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
77 | Stępień Łukasz | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
78 | Wolak Izabela | Jawor | Polska | 9km | JKS Salamandra | |
79 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 9km | JKS Salamandra |
Wyświetleń: 4111