1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce Masters.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ochmańska-Zrazek Magdalena Łowicz Pchnięcie kulą Łowicz 10.00 PLN
2 Dąbrowski Karol Bieniewiec Skok wzwyż KS Lider Grodzisk Mazowiecki 10.00 PLN
3 Małkowska Zuzanna Grodzisk Maz. Skok wzwyż KS Lider Grodzisk Mazowiecki 10.00 PLN
4 Gronkiewicz Marek Milanówek Skok wzwyż i pchnięcie kulą LIDER Grodzisk Mazowiecki 10.00 PLN
5 Czubatka Amelia SOCHACZEW Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew 10.00 PLN
6 Niewiadomska Viktoria SOCHACZEW Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew 10.00 PLN
7 Krzemińska Weronika SOCHACZEW Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew 10.00 PLN
8 Orlińska Martyna SOCHACZEW Pchnięcie kulą UKS Błyskawica Domaniewice 10.00 PLN
9 Zimny Emanuel Sochaczew Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew 10.00 PLN
10 Zimny Emanuel Zimny Sochaczew Pchnięcie kulą 10.00 PLN
11 Jarek Katarzyna Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą 10.00 PLN
12 Persa Paweł RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
13 KUŚMIERZAK Nikola RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
14 NISKA Iza Rusiec Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
15 Serwin Małgorzata RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
16 Buczkowski Filip RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
17 Buczkowski Kacper Rusiec Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
18 Wiergowska Kinga RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
19 Wiergowska Ewa Rusiec Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
20 Nowocień Jacek Podkowa Lesna Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec 10.00 PLN
21 kmiecik stanisław 62-002 Suchy Las Skok wzwyż i pchnięcie kulą Suchy Las opłacono
22 Jurek Paweł Warszawa Skok wzwyż i pchnięcie kulą opłacono
23 Sękowska Katarzyna Kanie Skok wzwyż i pchnięcie kulą Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
24 Mróz Sebastian Komorów Pchnięcie kulą opłacono
25 Rysio Tomasz Rysio Włodawa Skok wzwyż Mks Mechanik Włodawa opłacono
26 Kacprzak Kacper WARSZAWA Pchnięcie kulą warszawa 10.00 PLN
27 Kacprzak Dorota WARSZAWA Pchnięcie kulą warszawa 10.00 PLN
28 Wiśniewski Zbigniew Płońsk Skok wzwyż i pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk 10.00 PLN
29 Kowalski Jakub Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk 10.00 PLN
30 Król Diana Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk 10.00 PLN
31 Stępiński Patryk Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk 10.00 PLN
32 Cieszewska Aleksandra Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk 10.00 PLN
33 Przybysz-Małek Beata Warzszawa Pchnięcie kulą PKO BP Warszawa opłacono
34 Pytelewski Arkadiusz Toruń Skok wzwyż i pchnięcie kulą 10.00 PLN
35 Bratkowska Anna Pruszków Pchnięcie kulą OKej Brwinów opłacono
36 Tomasik Aleksandra Pruszków Pchnięcie kulą OKej Brwinów opłacono
37 Bońda Konrad Brwinów Pchnięcie kulą OKej Brwinów opłacono
38 Wieteska Piotr Łowicz Pchnięcie kulą UKS Jedynka Łowicz opłacono
39 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą Race Fighter Junior opłacono
40 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą Race Fighter Junior opłacono
41 Jarek Piotr Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą opłacono


Wyświetleń: 1047

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ