1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Lekkiej Atletyce Masters.
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MAGRYTA NATALIA MILANOWEK Skok wzwyż i pchnięcie kulą KS Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
2 Michalak Oliwia Makówka Pchnięcie kulą KS Lider Grodzisk Mazowiecki
3 Gawlik Szymon Łowicz Skok wzwyż Łowicz opłacono
4 Zielińska Joanna Chrzanów Mały 17s Skok wzwyż UKS MTE MILANÓWEK opłacono
5 Fidelus Tymoteusz Warszawa Pchnięcie kulą AZS AWF Warszawa opłacono
6 Zawada Tomasz Grodzisk Mazowiecki Pchnięcie kulą KS Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
7 Zawada Patrycja Grodzisk Mazowiecki Skok wzwyż i pchnięcie kulą KS Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
8 Janicka Amelia Łowicz Skok wzwyż i pchnięcie kulą UKS Jedynka Łowicz opłacono
9 Wróbel Lena Łowicz Skok wzwyż i pchnięcie kulą UKS Jedynka Łowicz opłacono
10 Ochmańska-Zrazek Magdalena Łowicz Pchnięcie kulą Łowicz opłacono
11 Dąbrowski Karol Bieniewiec Skok wzwyż KS Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
12 Małkowska Zuzanna Grodzisk Maz. Skok wzwyż KS Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
13 Gronkiewicz Marek Milanówek Skok wzwyż i pchnięcie kulą LIDER Grodzisk Mazowiecki opłacono
14 Czubatka Amelia SOCHACZEW Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew opłacono
15 Niewiadomska Viktoria SOCHACZEW Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew opłacono
16 Krzemińska Weronika SOCHACZEW Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew opłacono
17 Orlińska Martyna SOCHACZEW Pchnięcie kulą UKS Błyskawica Domaniewice opłacono
18 Zimny Emanuel Sochaczew Pchnięcie kulą KM Aktywni Sochaczew opłacono
19 Zimny Emanuel Zimny Sochaczew Pchnięcie kulą
20 Jarek Katarzyna Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą opłacono
21 Persa Paweł RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
22 KUŚMIERZAK Nikola RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
23 NISKA Iza Rusiec Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
24 Serwin Małgorzata RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
25 Buczkowski Filip RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
26 Buczkowski Kacper Rusiec Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
27 Wiergowska Kinga RUSIEC Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
28 Wiergowska Ewa Rusiec Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
29 Nowocień Jacek Podkowa Lesna Skok wzwyż i pchnięcie kulą Uczniowski Klub Sportowy Rusiec opłacono
30 kmiecik stanisław 62-002 Suchy Las Skok wzwyż i pchnięcie kulą Suchy Las opłacono
31 Jurek Paweł Warszawa Skok wzwyż i pchnięcie kulą opłacono
32 Sękowska Katarzyna Kanie Skok wzwyż i pchnięcie kulą Lider Grodzisk Mazowiecki opłacono
33 Mróz Sebastian Komorów Pchnięcie kulą opłacono
34 Rysio Tomasz Rysio Włodawa Skok wzwyż Mks Mechanik Włodawa opłacono
35 Kacprzak Kacper WARSZAWA Pchnięcie kulą warszawa
36 Kacprzak Dorota WARSZAWA Pchnięcie kulą warszawa
37 Wiśniewski Zbigniew Płońsk Skok wzwyż i pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk opłacono
38 Król Diana Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk opłacono
39 Stępiński Patryk Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk opłacono
40 Cieszewska Aleksandra Płońsk Pchnięcie kulą MKS Bank BS Płońsk opłacono
41 Przybysz-Małek Beata Warzszawa Pchnięcie kulą PKO BP Warszawa opłacono
42 Pytelewski Arkadiusz Toruń Skok wzwyż i pchnięcie kulą
43 Bratkowska Anna Pruszków Pchnięcie kulą OKej Brwinów opłacono
44 Tomasik Aleksandra Pruszków Pchnięcie kulą OKej Brwinów opłacono
45 Bońda Konrad Brwinów Pchnięcie kulą OKej Brwinów opłacono
46 Wieteska Piotr Łowicz Pchnięcie kulą UKS Jedynka Łowicz opłacono
47 Jarek Jakub Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą Race Fighter Junior opłacono
48 Jarek Zuzanna Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą Race Fighter Junior opłacono
49 Jarek Piotr Mińsk Mazowiecki Pchnięcie kulą opłacono


Wyświetleń: 3033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ