II Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wojewódzki Wojciech Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22 opłacono
2 Chaciński Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
3 Biernacka Ala Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce
4 Miałkowski Tymon Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce
5 Wróbel Amelia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22
6 Szczepaniak Tomek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m
7 Nitychoruk Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP8 Siedlce opłacono
8 Bryłka Milena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
9 Szymański Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP25 opłacono
10 Burgs Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
11 Kosmalska Dominika Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
12 Zdanowski Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP2 Siedlce opłacono
13 Borychowski Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
14 Borychowski Dawid Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
15 MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER SIEDLCE Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Klasa IIA opłacono
16 Wojewódzki Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Feniks Siedlce opłacono
17 Maziejuk Krystian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
18 Chacińska Zuzanna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
19 Biernacka Hania Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach
20 Miałkowski Antoni Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP3 Siedlce opłacono
21 Wróbel Wiktor Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP4 Siedlce
22 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
23 Nitychoruk Maciej Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
24 ŚWIDER TYMOTEUSZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
25 Gołębiewska Kaja Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
26 Skup Bartosz Golice Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SKUteam opłacono
27 Stefańska Eliza Darżyno Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Gwiazdy z Darżyna. opłacono
28 Magdziak Dominik Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
29 Dobrowolska Anna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
30 Strzyżewski Filip Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
31 Mrozek ŁUKASZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce
32 Zima Zofia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
33 Pietrzak Kacper Stare Opole Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
34 Todorski Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
35 Olszewski Wiktor siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
36 Grodzicki Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce 2a opłacono
37 Krasuski Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m
38 Mikołajczuk Julian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
39 Nowińska Wiesława Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
40 Wąsowska Elena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m KLASA II a
41 Malinowska Gabriela Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
42 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
43 Hejza Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
44 Wojewódzki Radosław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
45 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km Farmacja Tarchomin opłacono
46 Lenk Joanna Górzno Bieg główny - 5 km
47 Balas Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km
48 Borkowski Antoni Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
49 Radzka Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
50 Radzki Bartosz Siedlce Bieg główny - 5 km Politechnika opłacono
51 Popek Małgorzata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
52 Chacińska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
53 Chaciński Michał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
54 Pszkit Piotr Siedlce Bieg główny - 5 km PP opłacono
55 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
56 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km MKB Dreptak
57 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
58 Dąbrowska Eliza Warszawa Bieg główny - 5 km Wataha - łączy nas bieganie opłacono
59 SAWICKI RADEK WARSZAWA Bieg główny - 5 km opłacono
60 Wróbel Kamil Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
61 Wróbel Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
62 Skóra Tomek Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
63 Sowa Andrzej Garwolin Bieg główny - 5 km
64 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km
65 Wareluk Anna Siedlce Bieg główny - 5 km
66 marchel justyna Żelków Bieg główny - 5 km
67 marchel Szymek Żelków Bieg główny - 5 km Szkola podstawowa w zelkowie
68 Stanczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
69 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
70 Złoch Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
71 Olszewski Kamil Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
72 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team
73 Boruta Jarosław Siedlce Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
74 Czarnocka Aleksandra Stok Lacki - Folwark Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
75 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km MELEPETA Team opłacono
76 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
77 Mitura Hanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
78 Mitura Jerzy Siedlce Bieg główny - 5 km FC Helmuty opłacono
79 Szczepaniak Piotrek Siedlce Bieg główny - 5 km
80 Olędzka-Kulik Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
81 Bobryk Eryk Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
82 Kulik Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
83 Szymczyk Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
84 Okniński Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
85 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
86 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
87 Zawadzka Monika Zawadzka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
88 Kacprzak Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
89 Kunka Piotr Jakubów Bieg główny - 5 km Team ZabieganeDni opłacono
90 Orzyłowska Katarzyna Wierzbin Bieg główny - 5 km opłacono
91 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg główny - 5 km KS Aktywni Węgrów opłacono
92 Ślęzak Adam Elbląg Bieg główny - 5 km OSP POGRODZIE
93 Cichowska Joanna Durąg Bieg główny - 5 km
94 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg główny - 5 km opłacono
95 Jarek Anna Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
96 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
97 ŚWIDER Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
98 ŚWIDER ALEKSANDRA Siedlce Bieg główny - 5 km SP8 Siedlce opłacono
99 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
100 MARCINIUK AGATA SIEDLCE Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec


Wyświetleń: 5622

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ