II Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg główny - 5 km
2 Stańczuk leszek Chodów Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
3 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
4 Stefańska Agnieszka Darżyno Bieg główny - 5 km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
5 Stefańska Eliza Darżyno Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Gwiazdy z Darżyna. opłacono
6 Stefański Ksawery Darżyno Bieg główny - 5 km Gwiazdy z Darżyna. opłacono
7 Cichowska Joanna Durąg Bieg główny - 5 km
8 Ślęzak Adam Elbląg Bieg główny - 5 km OSP POGRODZIE
9 Sowa Andrzej Garwolin Bieg główny - 5 km
10 Skup Radosław Golice Bieg główny - 5 km SKUteam opłacono
11 Skup Bartosz Golice Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SKUteam opłacono
12 Lenk Joanna Górzno Bieg główny - 5 km
13 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
14 Wojciuk Kacper Grodzisk Bieg główny - 5 km Akerman Klub Sztuk Walki
15 Czarnocka Ewelina Hołubla Bieg główny - 5 km opłacono
16 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km Farmacja Tarchomin opłacono
17 Kunka Piotr Jakubów Bieg główny - 5 km Team ZabieganeDni opłacono
18 Pyzińska Nikola Kałuszyn Bieg główny - 5 km opłacono
19 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg główny - 5 km opłacono
20 Urbanska-Krawczyk Iza Kamieniec Wroclawski Bieg główny - 5 km opłacono
21 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
22 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny - 5 km SKB Kraśnik/ 53blp opłacono
23 TULEJ Bozena TULEJ Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km opłacono
24 Jarek Anna Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
25 Świętochowski Patryk Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km MKB Dreptak
26 Krupa Wojciech Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
27 Piwowarski Adam Mokobody Bieg główny - 5 km Bsac Mokobody opłacono
28 BEDNARCZYK MAREK BEDNARCZYK MOKOBODY Bieg główny - 5 km opłacono
29 Krupa Jarosław Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
30 Kosiorek Adam Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
31 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
32 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE
33 Sobecki Krystian Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
34 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny - 5 km
35 Syrek Ewa OSTRÓW MAZOWIECKA Bieg główny - 5 km
36 Kopańska Kasia Pruszyn Bieg główny - 5 km opłacono
37 Nitychoruk Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP8 Siedlce opłacono
38 Nitychoruk Maciej Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
39 Stefańczyk Elżbieta Siedlce Bieg główny - 5 km SP2 Siedlce
40 Maziejuk Krystian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
41 Mężyńska Elżbieta Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach
42 Dobrowolska Anna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
43 Strzyżewski Filip Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
44 Kosmalska Dominika Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
45 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
46 ŚWIDER MAGDALENA Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
47 ŚWIDER Przemysław Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
48 ŚWIDER TYMOTEUSZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
49 ŚWIDER ALEKSANDRA Siedlce Bieg główny - 5 km SP8 Siedlce opłacono
50 Burgs Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
51 Niezgoda Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce opłacono
52 Mrozek ŁUKASZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce
53 Marciniak Szymon Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce
54 Baczynska Aneta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
55 Balas Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km
56 Kowalczuk Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
57 Zgorzałek Jagoda Siedlce Bieg główny - 5 km Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach opłacono
58 Borkowski Antoni Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
59 Radzka Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
60 Radzki Bartosz Siedlce Bieg główny - 5 km Politechnika opłacono
61 Wróbel Kamil Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
62 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km
63 Wróbel Wiktor Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP4 Siedlce
64 Wróbel Amelia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m MP 22
65 Wróbel Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Cfs siedlce
66 Gołębiewska Kaja Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
67 Hajduk Tomek Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
68 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km
69 Zima Zofia Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
70 Zdanowski Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP2 Siedlce opłacono
71 Wojewódzki Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Feniks Siedlce opłacono
72 Popek Małgorzata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
73 Wareluk Anna Siedlce Bieg główny - 5 km
74 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
75 Stanczuk Dorota Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
76 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
77 Decyk Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
78 Złoch Izabela Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
79 Hejza Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
80 Wojciechowska JOLANTA Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team
81 Wojewódzka Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach opłacono
82 Boruta Jarosław Siedlce Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
83 Wiśniewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km MELEPETA Team opłacono
84 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
85 Chacińska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
86 Chaciński Michał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
87 Troć Karol Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km Slow Jogging Siedlce opłacono
88 Chacińska Zuzanna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
89 Chaciński Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
90 Mitura Hanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
91 Mitura Jerzy Siedlce Bieg główny - 5 km FC Helmuty opłacono
92 Zbieć Bożena Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
93 Todorski Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
94 Zbieć Janusz Siedlce Bieg główny - 5 km DARFIK Team opłacono
95 Olszewski Wiktor siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
96 Szczepaniak Piotrek Siedlce Bieg główny - 5 km
97 Bryłka Milena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
98 Szczepaniak Tomek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m
99 Grodzicki Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce 2a opłacono
100 Krasuski Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m


Wyświetleń: 5618

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ