II Charytatywny Bieg Mikołajkowy z Dwójką
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Aleksiuk Marcin Siedlce Bieg główny - 5 km
2 Baczynska Aneta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
3 Bajorek Jacek Wyszków Bieg główny - 5 km Markowi Biegacze
4 Balas Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km
5 Bareja- Da Costa Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
6 BEDNARCZYK MAREK BEDNARCZYK MOKOBODY Bieg główny - 5 km opłacono
7 Biernacka Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
8 Biernacka Ala Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Przedszkole Kubusia Puchatka Siedlce
9 Biernacka Hania Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkoła Podstawowa Nr 3 w Siedlcach
10 Bobryk Eryk Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
11 Borkowski Antoni Siedlce Bieg główny - 5 km Triathlon Siedlce Club
12 Borkowski Leszek Grabianów Bieg główny - 5 km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
13 Boruta Jarosław Siedlce Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
14 Borychowski Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
15 Borychowski Dawid Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkoła Podstawowa nr 2 im. G. Narutowicza w Siedlcach
16 Bryłka Milena Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
17 Bujalski Konrad Jakubiki Bieg główny - 5 km Farmacja Tarchomin opłacono
18 Burgs Jakub Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
19 Chacińska Anna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
20 Chacińska Zuzanna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
21 Chaciński Adam Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
22 Chaciński Michał Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
23 Cichowska Joanna Durąg Bieg główny - 5 km
24 Czarnocka Aleksandra Stok Lacki - Folwark Bieg główny - 5 km Melepeta Team opłacono
25 Czarnocka Ewelina Hołubla Bieg główny - 5 km opłacono
26 Dąbrowska Eliza Warszawa Bieg główny - 5 km Wataha - łączy nas bieganie opłacono
27 Decyk Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
28 Dobrowolska Anna Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce opłacono
29 Duda Sebastian Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
30 Filipowicz Mateusz Nowe Opole Bieg główny - 5 km
31 Gajewska Agnieszka Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
32 Gierszewski Mariusz Kałuszyn/Żdżar Bieg główny - 5 km opłacono
33 Golec Rafał Krzesk Królowa Niwa Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
34 Gołębiewska Kaja Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Szkola podstawowa nr 2 siedlce opłacono
35 Grodzicki Franciszek Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce 2a opłacono
36 Hajduk Tomek Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce opłacono
37 Hęciak Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach opłacono
38 Hęciak Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km Królówka opłacono
39 Hejza Jakub Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
40 Jarek Anna Mińsk Mazowiecki Bieg główny - 5 km RaceFighter Gosir Dębe Wielkie
41 Jastrzębski Paweł Siedlce Bieg główny - 5 km
42 Jóźwiak Barbara Siedlce Bieg główny - 5 km Yulo Run Team Siedlce
43 Kacprzak Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
44 Kopańska Kasia Pruszyn Bieg główny - 5 km opłacono
45 Kosiorek Adam Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
46 Kosmalska Dominika Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m opłacono
47 Kosmalska Magdalena Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
48 Kosyl Hubert Stare Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
49 Kowalczuk Adam Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
50 Krasuski Aleksander Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m
51 Krupa Jarosław Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
52 Krupa Wojciech Mokobody Bieg główny - 5 km BSaC Mokobody opłacono
53 Kulik Karol Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
54 Kulik Nina Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
55 Kulik Paweł Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE opłacono
56 Kunka Piotr Jakubów Bieg główny - 5 km Team ZabieganeDni opłacono
57 Lenk Joanna Górzno Bieg główny - 5 km
58 Magdziak Dominik Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
59 Malinowska Gabriela Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
60 marchel justyna Żelków Bieg główny - 5 km
61 marchel Szymek Żelków Bieg główny - 5 km Szkola podstawowa w zelkowie
62 Marciniak Malwina Nowe Opole Bieg główny - 5 km OSP NOWE OPOLE
63 Marciniak Szymon Siedlce Bieg główny - 5 km MKS Pogoń Siedlce/ Sp 3 Siedlce
64 MARCINIUK AGATA SIEDLCE Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec
65 Maziejuk Krystian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
66 Mężyńska Elżbieta Siedlce Bieg główny - 5 km SP nr 2 w Siedlcach
67 Miałkowski Antoni Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP3 Siedlce opłacono
68 Miałkowski Tymon Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Przedszkole Kubuś Puchatek Siedlce
69 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce
70 MIKOŁAJCZUK ALEKSANDER SIEDLCE Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m Klasa IIA opłacono
71 Mikołajczuk Edyta Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
72 Mikołajczuk Grzegorz Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
73 Mikołajczuk Julian Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
74 Mitura Hanna Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
75 Mitura Jerzy Siedlce Bieg główny - 5 km FC Helmuty opłacono
76 Mrozek ŁUKASZ Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP2 Siedlce
77 Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna Węgrów Bieg główny - 5 km KS Aktywni Węgrów opłacono
78 Młynarz Kamil Łęcznowola Bieg główny - 5 km SKB Kraśnik/ 53blp opłacono
79 Nadrowski Kamil Bełchatów Bieg główny - 5 km
80 Niedziałek Tomasz Żeliszew Duży Bieg główny - 5 km Klub Aktywnych PARKRUN Skórzec opłacono
81 Niezgoda Natalia Siedlce Bieg główny - 5 km G4 Siedlce opłacono
82 Nitychoruk Aleksandra Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 5 - 6 - 200 m SP8 Siedlce opłacono
83 Nitychoruk Maciej Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP8 Siedlce opłacono
84 Nowińska Karolina Strzała Bieg główny - 5 km Cfs siedlce opłacono
85 Nowińska Wiesława Siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m opłacono
86 Oknińska Anna Oknińska Siedlce Bieg główny - 5 km
87 Okniński Krzysztof Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
88 Olędzka-Kulik Monika Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
89 Olszewski Kamil Skórzec Bieg główny - 5 km Grupa Biegaczy Skórzec Biega
90 Olszewski Wiktor siedlce Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m SP nr 2 w Siedlcach
91 Orzyłowska Katarzyna Wierzbin Bieg główny - 5 km opłacono
92 OWCZARCZAK Anna Wilkowo Bieg główny - 5 km
93 Pietrzak Kacper Stare Opole Bieg dla dzieci w wieku 7 - 9 - 500 m Klasa IIA opłacono
94 Pietrzak Maciej Stare Opole Bieg główny - 5 km opłacono
95 Piwowarski Adam Mokobody Bieg główny - 5 km Bsac Mokobody opłacono
96 Popek Małgorzata Siedlce Bieg główny - 5 km opłacono
97 Pszkit Piotr Siedlce Bieg główny - 5 km PP opłacono
98 Pyzińska Nikola Kałuszyn Bieg główny - 5 km opłacono
99 radzikowska joanna siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono
100 Radzka Sylwia Siedlce Bieg główny - 5 km Slow jogging Siedlce opłacono


Wyświetleń: 5617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ