AKTYWNIE Z PTTK - I Mikołajkowy Marszobieg Wirtualny

I. ORGANIZATORZY:

  1. Oddział PTTK Morski w Gdyni
  2. Oddział PTTK Sopot im. Dr A. Majkowskiego
  3. Fundacja Przytulny Domek

 

II. TERMIN I MIEJSCE:

  1. Marszobieg odbędzie się w dniach 04 - 06 grudnia  2020 roku w dowolnym czasie, miejscu i trasie. Zapraszamy na bieg, marsz, marszobieg, nordic walking, rower, rolki, deskorolkę lub jazdę konną itd.
  2. Minimalny dystans do pokonania to 2020 m.

 

 IIIZASADY UCZESTNICTWA:

  1. Marszobieg ma charakter sportowo – rekreacyjno – charytatywny.
  2. W Marszobiegu może wziąć udział każda osoba bez względu na wiek, niemających przeciwwskazań lekarskich do uprawiania sportu, którzy zgłosili swój udział poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie elektronicznezapisy.pl oraz wpłacili cegiełkę na rzecz PTTK Oddział w Gdyni i w Sopocie.
  3. Uczestnicy biorą udział w I Mikołajkowym Marszobiegu Wirtualnym na własną odpowiedzialność. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie cegiełki oznacza, że uczestnik rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w Marszobiegu, w tym zagrożenie wypadkami, możliwość odniesienia obrażeń ciała oraz urazów fizycznych (w tym śmierci), a także szkód o charakterze majątkowym i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko.
  4. Każdy uczestnik jest proszony o przesłanie zdjęć lub filmów (mile widziane zdjęcia lub filmy z atrybutami związanymi z Mikołajkami) do organizatorów lub na adres e-mailowy: aktywniezpttk@wp.pl . Na fotorelacje można przesyłać do 10 grudnia 2020 roku.

Przesłanie zdjęć (filmów) jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na upublicznienie otrzymanych materiałów przez organizatorów.

Wyświetleń: 703

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ