Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 2 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
2 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega opłacono
3 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
4 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Lotos Running Team opłacono
5 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
6 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
7 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km KRS Formoza opłacono
8 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team opłacono
9 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
10 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
11 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
12 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
13 Budzisz Joanna KUŹNICA Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
14 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km opłacono
15 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
16 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
17 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km opłacono
18 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km opłacono
19 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
20 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
21 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto opłacono
22 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
23 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
24 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
25 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
26 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km Żarta Wataha opłacono
27 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
28 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
29 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
30 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
31 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg 5km Rozbiegane Braniewo
32 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km opłacono
33 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
34 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
35 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km opłacono
36 Kopycińska Katarzyna Malbork Nordic Walking 5km opłacono
37 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
38 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
39 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km opłacono
40 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
41 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
42 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
43 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
44 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
45 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km opłacono
46 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
47 Kwiatek Mariusz Kwiatek Laskowice Nordic Walking 5km opłacono
48 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km opłacono
49 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
50 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono
51 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA opłacono
52 Malinowska Monika Sztum Bieg 5km LKS ZANTYR SZTUM
53 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km opłacono
54 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
55 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
56 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
57 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
58 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono
59 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono
60 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
61 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km opłacono
62 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
63 Pękała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
64 Plewiński Rafał Banino Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono
65 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km opłacono
66 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
67 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
68 Reseman Sylwia Żukowo Nordic Walking 5km opłacono
69 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
70 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono
71 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme opłacono
72 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON opłacono
73 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
74 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km opłacono
75 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo opłacono
76 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
77 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
78 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
79 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
80 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
81 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km opłacono
82 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono
83 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
84 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
85 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
86 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
87 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
88 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
89 Walendziak Ryszard "Valdano" Gościszewo Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
90 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
91 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega opłacono
92 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
93 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam opłacono
94 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
95 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono
96 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK opłacono
97 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
98 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
99 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
100 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono


Wyświetleń: 4072

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ