Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 2 ETAP
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
1 JAREMA Krzysztof MALBORK Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
2 Puchalski Marcin Malbork Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
3 GUZ Robert Tczew Bieg 5km 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
4 Budzisz Joanna KUŹNICA Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
5 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic Walking 5km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
6 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
Chabrowe Wilki
7 Plewiński Rafał Banino Nordic Walking 5km Chabrowe Wilki opłacono
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON
8 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5km DJ GUCIO SHOW MUST GO ON opłacono
ELITE TEAM
9 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic Walking 5km ELITE TEAM opłacono
ETT Elbląg Triathlon Team
10 Tamkun-Pawłowska Małgorzata Braniewo Bieg 5km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono
Elbląskie Włóczykije
11 Łapinski Leszek Elbląg Nordic Walking 5km Elbląskie Włóczykije opłacono
Face Nordic Walking Team
12 Beczek Magdalena Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
13 Rakowiecki Zbigniew Gdańsk Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
14 Szewczyk Agnieszka Warszawa Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
15 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
16 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5km Face Nordic Walking Team opłacono
First Malbork Team
17 Bieńkowski Dawid Malbork Bieg 5km First Malbork Team opłacono
Florian Chojnice
18 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg 5km Florian Chojnice opłacono
GOSIR OSIELSKO
19 appel jurek Bydgoszcz Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
GOSIR OSIELSKO
20 Zielińska Jolanta OSIELSKO Nordic Walking 5km GOSIR OSIELSKO opłacono
Gmina Gardeja Biega
21 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg 5km Gmina Gardeja Biega opłacono
KIJOWY FOLK
22 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA malbork Bieg 5km KIJOWY FOLK opłacono
KRS Formoza
23 BERNACKI Jacek Połchowo Bieg 5km KRS Formoza opłacono
KS Sokół Zblewo
24 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
25 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
26 Hoffmann Daniel Zblewo Bieg 5km KS Sokół Zblewo opłacono
Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme
27 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme opłacono
Kujawscy Runners
28 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
Kurzętnik Biega
29 Babalski Krystian Kurzętnik Bieg 5km Kurzętnik Biega opłacono
Kwidzyn Biega
30 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega opłacono
LKS ZANTYR SZTUM
31 Malinowska Monika Sztum Bieg 5km LKS ZANTYR SZTUM
Lotos Running Team
32 Babciak Roman Nowy Staw Bieg 5km Lotos Running Team opłacono
MAMA BIEGA
33 Majer Justyna Malbork Bieg 5km MAMA BIEGA opłacono
Malbork Biega
34 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 5km Malbork Biega opłacono
Maratończyk Wielki Klincz
35 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
Morsy Zblewo Run Team
36 Wiśniewski Krzysztof Borzechowo Nordic Walking 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
37 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
NoWi Siedlce - NW Wschód
38 Borkowski Leszek Grabianów Nordic Walking 5km NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
Nordic Walking Pasłęk
39 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic Walking 5km Nordic Walking Pasłęk opłacono
Nowy Staw Biega
40 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
41 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Bieg 5km Nowy Staw Biega opłacono
Osp Frombork
42 Rychcik Iza Frombork Bieg 5km Osp Frombork opłacono
ROCK70RUNNER
43 Urban Henryk Kwidzyn Bieg 5km ROCK70RUNNER opłacono
RUN SZEMBRUK
44 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
45 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
RUN SZEMBRUK
46 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg 5km RUN SZEMBRUK opłacono
Rozbiegane Braniewo
47 Jurołajć Tomasz Lipowina Bieg 5km Rozbiegane Braniewo
48 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg 5km Rozbiegane Braniewo opłacono
SP Manowo /SOSW Koszalin
49 Pękała Piotr Koszalin Bieg 5km SP Manowo /SOSW Koszalin opłacono
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
50 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Bieg 5km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
Safe Sport Team
51 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
Salon Optyczny Prestiż
52 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5km Salon Optyczny Prestiż opłacono
Spartanie Dzieciom
53 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
Step by Step Trójmiasto
54 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic Walking 5km Step by Step Trójmiasto opłacono
Team Salceson
55 Kirzeniewski Adrian Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
56 Babalski Wojciech Kurzętnik Bieg 5km Team Salceson opłacono
VALDANO TEAM
57 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
58 Walendziak Ryszard "Valdano" Gościszewo Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
Waniewski Coaching
59 Ziniewicz Emil Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
Waniewski Coaching
60 Ziniewicz Leon Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
61 Waniewski Łukasz Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
62 GŁĄB ANDRZEJ Malbork Bieg 5km Waniewski Coaching opłacono
WiśniaTeam
63 wiśniewski maciej malbork Nordic Walking 5km WiśniaTeam opłacono
_BRAK NAZWY_
64 Woron Aleksandra Malbork Bieg 5km opłacono
65 Cicherski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
66 Gachewicz Milena Szembruk Bieg 5km opłacono
67 Benderski Grzegorz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
68 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
69 Przybyła Marta Janówka Bieg 5km opłacono
70 Szyszka Radosław Bydgoszcz Bieg 5km opłacono
71 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic Walking 5km opłacono
72 Reseman Sylwia Żukowo Nordic Walking 5km opłacono
73 Olejko Radosław Gdańsk Nordic Walking 5km opłacono
74 Kopycińska Katarzyna Malbork Nordic Walking 5km opłacono
75 Kwiatek Mariusz Kwiatek Laskowice Nordic Walking 5km opłacono
76 Kossakowska Magdalena Izabella Elbląg Bieg 5km opłacono
77 Krupieńska Ewa Elbląg Bieg 5km opłacono
78 Pawłowska Beata Elbląg Bieg 5km opłacono
79 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK Nordic Walking 5km opłacono
80 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
81 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
82 Dziedzic Marcin Malbork Bieg 5km opłacono
83 Dziedzic Aneta Malbork Nordic Walking 5km opłacono
84 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5km opłacono
85 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5km opłacono
86 Klonowska Katarzyna Stare Pole Nordic Walking 5km opłacono
87 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5km opłacono
88 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5km opłacono
89 Matukin-Pakuszynska Anna Opole Nordic Walking 5km opłacono
90 Kowalczuk Agnieszka Gronajny Bieg 5km opłacono
91 Kowalczuk Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
92 Głąb Marta Malbork Bieg 5km opłacono
93 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
94 Wojtanis Magdalena Toruń Bieg 5km opłacono
95 Kowalski Szymon Malbork Bieg 5km opłacono
96 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 5km opłacono
97 Szychowski Michał Elbląg Bieg 5km opłacono
98 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking 5km opłacono
99 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg 5km opłacono
100 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
drużyna szpiku
101 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg 5km drużyna szpiku opłacono
Żarta Wataha
102 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5km Żarta Wataha opłacono


Wyświetleń: 3032

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ