Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |||||||||
1 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | Bieg 5km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono | ||||
2 | Puchalski Marcin | Malbork | Bieg 5km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono | ||||
3 | GUZ Robert | Tczew | Bieg 5km | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono | ||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
4 | Budzisz Joanna | KUŹNICA | Nordic Walking 5km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
5 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Nordic Walking 5km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
6 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Bieg 5km | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
7 | Plewiński Rafał | Banino | Nordic Walking 5km | Chabrowe Wilki | opłacono | ||||
DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | |||||||||
8 | Ślusarczyk Andrzej | Pruszcz Gdański | Bieg 5km | DJ GUCIO SHOW MUST GO ON | opłacono | ||||
ELITE TEAM | |||||||||
9 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Nordic Walking 5km | ELITE TEAM | opłacono | ||||
ETT Elbląg Triathlon Team | |||||||||
10 | Tamkun-Pawłowska Małgorzata | Braniewo | Bieg 5km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
Elbląskie Włóczykije | |||||||||
11 | Łapinski Leszek | Elbląg | Nordic Walking 5km | Elbląskie Włóczykije | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
12 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
13 | Rakowiecki Zbigniew | Gdańsk | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
14 | Szewczyk Agnieszka | Warszawa | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
15 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
16 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | Nordic Walking 5km | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
17 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Bieg 5km | First Malbork Team | opłacono | ||||
Florian Chojnice | |||||||||
18 | Rudnik Jerzy | Chojnice | Bieg 5km | Florian Chojnice | opłacono | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
19 | appel jurek | Bydgoszcz | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
GOSIR OSIELSKO | |||||||||
20 | Zielińska Jolanta | OSIELSKO | Nordic Walking 5km | GOSIR OSIELSKO | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
21 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Bieg 5km | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
KIJOWY FOLK | |||||||||
22 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Bieg 5km | KIJOWY FOLK | opłacono | ||||
KRS Formoza | |||||||||
23 | BERNACKI Jacek | Połchowo | Bieg 5km | KRS Formoza | opłacono | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
24 | Grzonka Kamila | Bytonia | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
25 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
26 | Hoffmann Daniel | Zblewo | Bieg 5km | KS Sokół Zblewo | opłacono | ||||
Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme | |||||||||
27 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Bieg 5km | Kujawcy Runners/Alior Bank/Good-Tme | opłacono | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
28 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Bieg 5km | Kujawscy Runners | opłacono | ||||
Kurzętnik Biega | |||||||||
29 | Babalski Krystian | Kurzętnik | Bieg 5km | Kurzętnik Biega | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
30 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Bieg 5km | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
31 | Malinowska Monika | Sztum | Bieg 5km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
Lotos Running Team | |||||||||
32 | Babciak Roman | Nowy Staw | Bieg 5km | Lotos Running Team | opłacono | ||||
MAMA BIEGA | |||||||||
33 | Majer Justyna | Malbork | Bieg 5km | MAMA BIEGA | opłacono | ||||
Malbork Biega | |||||||||
34 | Tołkacz Wojciech | Malbork | Bieg 5km | Malbork Biega | opłacono | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
35 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Bieg 5km | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono | ||||
Morsy Zblewo Run Team | |||||||||
36 | Wiśniewski Krzysztof | Borzechowo | Nordic Walking 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
37 | Szczypkowska Danuta | BORZECHOWO | Bieg 5km | Morsy Zblewo Run Team | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
38 | Borkowski Leszek | Grabianów | Nordic Walking 5km | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
39 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | Nordic Walking 5km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
40 | Suchomski Marcin | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
41 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Bieg 5km | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
Osp Frombork | |||||||||
42 | Rychcik Iza | Frombork | Bieg 5km | Osp Frombork | opłacono | ||||
ROCK70RUNNER | |||||||||
43 | Urban Henryk | Kwidzyn | Bieg 5km | ROCK70RUNNER | opłacono | ||||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
44 | Jakubowski Leszek | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
45 | Jakubowska Izabela | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
RUN SZEMBRUK | |||||||||
46 | Mazuchowska Katarzyna | Szembruk | Bieg 5km | RUN SZEMBRUK | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
47 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | |||||
48 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Bieg 5km | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
SP Manowo /SOSW Koszalin | |||||||||
49 | Pękała Piotr | Koszalin | Bieg 5km | SP Manowo /SOSW Koszalin | opłacono | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
50 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Bieg 5km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
51 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Bieg 5km | Safe Sport Team | opłacono | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
52 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Bieg 5km | Salon Optyczny Prestiż | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
53 | Zych Dawid | Elbląg | Bieg 5km | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
54 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Nordic Walking 5km | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Team Salceson | |||||||||
55 | Kirzeniewski Adrian | Kurzętnik | Bieg 5km | Team Salceson | opłacono | ||||
56 | Babalski Wojciech | Kurzętnik | Bieg 5km | Team Salceson | opłacono | ||||
VALDANO TEAM | |||||||||
57 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Bieg 5km | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
58 | Walendziak Ryszard "Valdano" | Gościszewo | Bieg 5km | VALDANO TEAM | opłacono | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
59 | Ziniewicz Emil | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
Waniewski Coaching | |||||||||
60 | Ziniewicz Leon | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
61 | Waniewski Łukasz | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
62 | GŁĄB ANDRZEJ | Malbork | Bieg 5km | Waniewski Coaching | opłacono | ||||
WiśniaTeam | |||||||||
63 | wiśniewski maciej | malbork | Nordic Walking 5km | WiśniaTeam | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
64 | Woron Aleksandra | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
65 | Cicherski Szymon | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
66 | Gachewicz Milena | Szembruk | Bieg 5km | opłacono | |||||
67 | Benderski Grzegorz | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
68 | Leymann Mirosław | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
69 | Przybyła Marta | Janówka | Bieg 5km | opłacono | |||||
70 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Bieg 5km | opłacono | |||||
71 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
72 | Reseman Sylwia | Żukowo | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
73 | Olejko Radosław | Gdańsk | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
74 | Kopycińska Katarzyna | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
75 | Kwiatek Mariusz Kwiatek | Laskowice | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
76 | Kossakowska Magdalena Izabella | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
77 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
78 | Pawłowska Beata | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
79 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
80 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
81 | Mizura-Stencel Anetta | Starogard Gdański | Bieg 5km | opłacono | |||||
82 | Dziedzic Marcin | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
83 | Dziedzic Aneta | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
84 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Bieg 5km | opłacono | |||||
85 | Dęga Lidia | Tralewo | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
86 | Klonowska Katarzyna | Stare Pole | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
87 | Chachulska Teresa | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
88 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
89 | Matukin-Pakuszynska Anna | Opole | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
90 | Kowalczuk Agnieszka | Gronajny | Bieg 5km | opłacono | |||||
91 | Kowalczuk Szymon | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
92 | Głąb Marta | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
93 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Bieg 5km | opłacono | |||||
94 | Wojtanis Magdalena | Toruń | Bieg 5km | opłacono | |||||
95 | Kowalski Szymon | Malbork | Bieg 5km | opłacono | |||||
96 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
97 | Szychowski Michał | Elbląg | Bieg 5km | opłacono | |||||
98 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Nordic Walking 5km | opłacono | |||||
99 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Bieg 5km | opłacono | |||||
100 | Koralewska Irena | Sadlinki | Bieg 5km | opłacono | |||||
drużyna szpiku | |||||||||
101 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Bieg 5km | drużyna szpiku | opłacono | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
102 | Hinc Stanisław | Kowale | Bieg 5km | Żarta Wataha | opłacono |
Wyświetleń: 7704