Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | WYPOSAŻENIE | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Danilczuk Aleksandra | Turosn Kościelna | Polska | 200 M | ZS Turośń Kościelna | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
2 | Danilczuk Sebastian | Turosn Kościelna | Polska | 100 M | ZS Turośń Kościelna | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
3 | Sękowski Adam | Białystok | Polska | 5 KM | WTF?! Solo Team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
4 | Błażewicz Dariusz | Białystok | Polska | 5 KM | WINLAND | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
5 | Kulesza Jakub | Białystok | Polska | 400 M | United Krav Maga Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
6 | Kosiński Wiktor | Białystok | Polska | 200 M | Szkoła Podstawowa nr 42 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
7 | Gasztold Wiktoria | Białystok | Polska | 400 M | Szkoła Podstawowa nr 28 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
8 | Gasztold Marcel | Białystok | Polska | 400 M | Szkoła Podstawowa nr 28 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
9 | Wiszenko Lena | Białystok | Polska | 200 M | SSP3 | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
10 | Łapuć Michał | Białystok | Polska | 200 M | SSP3 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
11 | Melezini Patryk | Białystok | Polska | 100 M | SSP3 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
12 | Łapuć Szymon | Białystok | Polska | 400 M | SSP3 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
13 | Ostrowska Liliana | Białystok | Polska | 100 M | SSP 1 | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
14 | Wójcik Rafał | Białystok | Polska | 5 KM | Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
15 | Wójcik Kuba | Białystok | Polska | 400 M | Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
16 | Wójcik Marysia | Białystok | Polska | 200 M | Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
17 | Wójcik Jan | Białystok | Polska | 100 M | Spartanie dzieciom / Nadaktywni / BSB / BBT ;) | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
18 | Nitkowski Gabriel | Białystok | Polska | 200 M | Sp81 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
19 | Nitkowski Tymon | Białystok | Polska | 100 M | Sp81 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
20 | Zacharycz Olga | Białystok | Polska | 200 M | SP6 Białystok | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
21 | Jakubowska Pola | Białystok | Polska | 200 M | Sp5 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
22 | Ordziejewska Kornelia | Białystok | Polska | 200 M | Sp5 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
23 | Chmielewski Dominik | Białystok | Polska | 200 M | Sp. 26 | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
24 | Witek Dawid | Iganatki Osiedle | Polska | 200 M | SP Księżyno | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
25 | Witek Filip | Ignatki Osiedle | Polska | 200 M | SP Księżyno | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
26 | Tworkowski Szymon | Księżyno | Polska | 200 M | SP Księżyno | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
27 | Tworkowski Piotr | Księżyno | Polska | 100 M | SP Księżyno | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
28 | Kępko Piotr | Niewodnica Nargilewska | Polska | 200 M | Sp 9 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
29 | Kępko Tomasz | Niewodnica Nargilewska | Polska | 200 M | Sp 9 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
30 | Jabłoński Paweł | Białystok | Polska | 200 M | SP 6 Białystok | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
31 | Ugolik Liwia | Białystok | Polska | 200 M | SP 52 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
32 | Krupa Tomasz | Białystok | Polska | 400 M | SP 50 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
33 | Smorczewski Szymon | Białystok | Polska | 400 M | SP 5. AP Talent | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
34 | WISZOWATA ZUZANNA | Białystok | Polska | 200 M | SP 43 Białystok | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
35 | Bilkiewicz Aleksandra | Białystok | Polska | 200 M | SP 24 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
36 | Słoma Anna | Białystok | Polska | 200 M | SP 14 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
37 | Kierzkowski Tymoteusz | Białystok | Polska | 400 M | SP 11 Białystok | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
38 | Kierzkowski Gabriel | Białystok | Polska | 400 M | SP 11 Białystok | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
39 | Dąbrowski Wojciech | Białystok | Polska | 400 M | SP 11 Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
40 | Dąbrowski Szymon | Białystok | Polska | 400 M | Sp 11 Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
41 | Hapunik Jakub | Białystok | Polska | 400 M | SP 11 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
42 | Bielska Lidzia | Michałowo | Polska | 100 M | SCK BIAŁYSTOK | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
43 | Sadowska Agnieszka | Białystok | Polska | 5 KM | PZU Sport Team | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
44 | Siemieniuk Aleksander | Białystok | Polska | 200 M | PSP Informatyczno-Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
45 | Siemieniuk Maksymilian | Białystok | Polska | 100 M | PS nr 26 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
46 | Augustynowicz Wiktor | Białystok | Polska | 100 M | PS nr 26 | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
47 | Słoma Grzegorz | Białystok | Polska | 100 M | PS 84 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
48 | Choińska Julianna | Fasty | Polska | 100 M | PS 83 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
49 | Buwaj Sebastian | Białystok | Polska | 100 M | PS 7 Kasztanowy Zakątek | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
50 | Buwaj Gabriela | Białystok | Polska | 100 M | PS 7 Kasztanowy Zakątek | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
51 | Anaekwe Aleksandra | Białystok | Polska | 100 M | PS 58 Białystok | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
52 | Konecki Sebastian | Bialystok | Polska | 100 M | PS 50 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
53 | Konecki Dominik | Bialystok | Polska | 100 M | PS 50 | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
54 | Obrycki Mikołaj | Białystok | Polska | 100 M | PS 32 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
55 | Ostrowski Leon | Białystok | Polska | 100 M | PS 26 | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
56 | Ordziejewska Zuzanna | Białystok | Polska | 100 M | PS 21 | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
57 | Markiewicz Hubert | Białystok | Polska | 100 M | Przedszkole z Innej Bajki | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
58 | Tołwiński Ignacy | Wasilków | Polska | 100 M | Przedszkole Wyspa | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
59 | Lebowska Luiza | Wasilków | Polska | 100 M | Przedszkole Tekakwita | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
60 | GAJEWSKA AGATKA | BIAŁYSTOK | Polska | 100 M | Przedszkole Rumianek | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
61 | Lewko Jakub | Zalesiany | Polska | 100 M | Przedszkole nr 36 Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
62 | Lewko Aleksandra | Zalesiany | Polska | 100 M | Przedszkole nr 36 Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
63 | Malinowski Kacper | Białystok | Polska | 400 M | Prywatne | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
64 | Malinowska Magdalena | Białystok | Polska | 5 KM | Prywanie | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
65 | Malinowski Przemysław | Białystok | Polska | 5 KM | Prywanie | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
66 | Malinowski Aleks | Białystok | Polska | 400 M | Prywanie | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
67 | Zacharycz Iga | Białystok | Polska | 100 M | PodSłonkiem | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
68 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | 5 KM | Podlaski Klub Sportowy "Na Szczyt" | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
69 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 KM | OSP POGRODZIE | BUFF z grafiką | |
70 | Udzielak Nikodem | Białystok | Polska | 200 M | Nikodem | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
71 | Falkowska Iwona | Białystok | Polska | 5 KM | Morsy Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
72 | Augustynowicz Wojciech | Ogrodniczki | Polska | 5 KM | MKS Juvenia Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
73 | SZARKOWSKA-LUDEW KATARZYNA | BIAŁYSTOK | Polska | 5 KM | Łamignaty | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
74 | Zajączkowski Marcin | Krupniki | Polska | 5 KM | Łamignaty | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
75 | Gryc Marcin | Białystok | Polska | 5 KM | Łamignaty | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
76 | Łuksza Hanna | Białystok | Polska | 200 M | Looxes | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
77 | Łuksza Helena | Białystok | Polska | 100 M | Looxes | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
78 | Minkiewicz Przemysław | Białystok | 5 KM | KWP w Białymstoku | BUFF z grafiką | opłacono on-line | |
79 | Kondraciuk Zuzanna | Białystok | Polska | 200 M | Kondraciuk team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
80 | Bułach Marek | Białystok | Polska | 5 KM | KMP Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
81 | Łukjańczuk Marek | Klepacze | Polska | 5 KM | JKB Klepacze | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
82 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | 5 KM | Grupa Szalonych Rowerzystów Białystok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
83 | Motyka Krzysztof | Białystok | Polska | 200 M | Dymiące Trampki | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
84 | Motyka Milena | Białystok | Polska | 100 M | Dymiące Trampki | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
85 | Motyka Martyna | Białystok | Polska | 100 M | Dymiące Trampki | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
86 | OSIEKOWICZ TOMASZ | Białystok | Polska | 5 KM | DREWNO FORNIR BIAŁYSTOK | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
87 | Stroczkowski Jakub Bruno | Białystok | Polska | 100 M | Dream Team | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
88 | Stroczkowski Adam | Białystok | Polska | 200 M | Dream Team | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
89 | Marczukiewicz Zuzanna | Wasilków | Polska | 100 M | Dream Team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
90 | Marczukiewicz Franciszek | Wasilków | Polska | 100 M | Dream Team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
91 | Marczukiewicz Zofia | Wasilków | Polska | 100 M | Dream Team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
92 | Kiedysz Rozalia | Białystok | Polska | 200 M | Dream Team | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
93 | Marczukiewicz Mateusz | Wasilków | Polska | 5 KM | Dream Team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
94 | Perkowski Alan | Białystok | Polska | 100 M | Błyskawice | MASECZKA z grafiką | opłacono on-line |
95 | Perkowska Emma | Białystok | Polska | 100 M | Błyskawice | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
96 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 5 KM | Biegostok | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
97 | Dajnowicz Jacek | Turośń Kościelna | Polska | 200 M | Biegacze Turośń Kościelna | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
98 | Średzinska Oliwia | Turośń Kościelna | Polska | 100 M | Biegacze Turośń Kościelna | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
99 | Średzinska Aleksandra | Turośń Kościelna | Polska | 400 M | Biegacze Turośń Kościelna | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
100 | Gryguć Anna Katarzyna | Białystok | Polska | 5 KM | Białystok Biega Team | BUFF z grafiką | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14757