IV Trening MIKOŁAJKOWY 2020 - Puchar Grand Prix Zwierzyńca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub WYPOSAŻENIE Do zapłaty
1 Adamski Patryk Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
2 Anaekwe Aleksandra Białystok 100 M PS 58 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
3 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 5 KM BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY BUFF z grafiką opłacono on-line
4 Antoszkiewicz Hanna Warszawa 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
5 Antoszkiewicz Maria Warszawa 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
6 Aszurkiewicz Weronika Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
7 Augustynowicz Wiktor Białystok 100 M PS nr 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
8 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki 5 KM MKS Juvenia Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
9 Bajer Jakub Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
10 Bańkowska Anna Białystok 5 KM Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
11 Bibułowicz Jakub Suraż 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
12 Bibułowicz Krzysztof Suraż 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
13 Bibułowicz Zofia Suraż 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
14 Bielska Lidzia Michałowo 100 M SCK BIAŁYSTOK MASECZKA z grafiką opłacono on-line
15 Bilkiewicz Aleksandra Białystok 200 M SP 24 BUFF z grafiką opłacono on-line
16 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
17 Bogusz Michał Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
18 Bohdziewicz Mateusz Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
19 Bohdziewicz Piotr Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
20 Bohdziewicz Zbigniew Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
21 Boreczko Kornelia Białystok 5 KM MASECZKA z grafiką opłacono on-line
22 Borowski Konstanty Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
23 Borowski Maciej Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
24 brańska maja Bialystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
25 Budkiewicz Ewa Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
26 Budkiewicz Tymoteusz Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
27 Bukrym Aleksandra Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
28 Bukrym Jakub Białystok 400 M APN Hattrick MASECZKA z grafiką opłacono on-line
29 Buwaj Gabriela Białystok 100 M PS 7 Kasztanowy Zakątek BUFF z grafiką opłacono on-line
30 Buwaj Sebastian Białystok 100 M PS 7 Kasztanowy Zakątek BUFF z grafiką opłacono on-line
31 Bułach Marek Białystok 5 KM KMP Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
32 Błażewicz Dariusz Białystok 5 KM WINLAND BUFF z grafiką opłacono on-line
33 Chmielewska Maria Białystok 200 M 4stres BUFF z grafiką opłacono on-line
34 Chmielewski Dominik Białystok 200 M Sp. 26 MASECZKA z grafiką opłacono on-line
35 Chmielewski Jan Białystok 100 M 4stres BUFF z grafiką opłacono on-line
36 Choińska Julianna Fasty 100 M PS 83 BUFF z grafiką opłacono on-line
37 Chojnowski Zbigniew Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
38 Cichowska Joanna Ostróda 5 KM BUFF z grafiką
39 Cieśluk Joanna Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
40 Czajkowska Julia Bialystok 200 M 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
41 Dąbrowski Szymon Białystok 400 M Sp 11 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
42 Dąbrowski Wojciech Białystok 400 M SP 11 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
43 Dajnowicz Jacek Turośń Kościelna 200 M Biegacze Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
44 Danilczuk Aleksandra Turosn Kościelna 200 M ZS Turośń Kościelna MASECZKA z grafiką opłacono on-line
45 Danilczuk Emilia Turośń Kościelna 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
46 Danilczuk Sebastian Turosn Kościelna 100 M ZS Turośń Kościelna BUFF z grafiką opłacono on-line
47 Daniłowska Łucja Dobrzyniewo Duże 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
48 Dawidziuk Michał Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
49 Dawidziuk Tymon Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
50 Domaszuk Marcin Bogdanki 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
51 Dyga Barbara Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
52 Dyga Jan Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
53 Dziedzik Patrycja Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
54 Dziurdzia Wiktoria Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
55 Falkowska Iwona Białystok 5 KM Morsy Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
56 Falkowska Martyna Białystok 5 KM 3T Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
57 Frankowska Nikola Bialystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
58 Gajdowska Justyna Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
59 Gajdowski Mateusz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
60 GAJEWSKA AGATKA BIAŁYSTOK 100 M Przedszkole Rumianek BUFF z grafiką opłacono on-line
61 Gasztold Marcel Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
62 Gasztold Wiktoria Białystok 400 M Szkoła Podstawowa nr 28 BUFF z grafiką opłacono on-line
63 Gawryłow Marcin Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
64 GICZAN Oskar BIAŁYSTOK 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
65 Grabiański Franek Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
66 Grabiański Franek Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
67 Grabiański Rafał Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
68 Gryc Marcin Białystok 5 KM Łamignaty BUFF z grafiką opłacono on-line
69 Gryguć Anna Katarzyna Białystok 5 KM Białystok Biega Team BUFF z grafiką opłacono on-line
70 Grzybko Lena Białystok 100 M Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
71 Hakało-Klepacka Jolanta Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
72 Hapunik Jakub Białystok 400 M SP 11 BUFF z grafiką opłacono on-line
73 Hoffman Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
74 Hryniewicka Gabriela Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
75 Hryniewicka Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
76 Ignaciuk Oliwia Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
77 Ignaciuk Patryk Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
78 Jabłoński Paweł Białystok 200 M SP 6 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
79 Jakubowska Pola Białystok 200 M Sp5 BUFF z grafiką opłacono on-line
80 Januszkiewicz Marek Białystok 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
81 Juszkiewicz Kaja Białystok 100 M BUFF z grafiką opłacono on-line
82 Juszkiewicz Karolina Białystok 400 M 3T UKS Sp9 Białystok BUFF z grafiką opłacono on-line
83 Kamiński Damian Sokołów Podlaski 5 KM BUFF z grafiką opłacono on-line
84 Karcz Marcin Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
85 Karcz Wojciech Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
86 Karczewska Kornelia Białystok 400 M BUFF z grafiką opłacono on-line
87 Kardasz Damian Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line
88 Kawecki Jarosław Białystok 400 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
89 Kawecki Serafim Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
90 Kaźmierski Dariusz Białystok 5 KM AikiRunners BUFF z grafiką opłacono on-line
91 Kępko Dominika Białystok 100 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
92 Kępko Paulina Białystok 200 M MASECZKA z grafiką opłacono on-line
93 Kępko Piotr Niewodnica Nargilewska 200 M Sp 9 BUFF z grafiką opłacono on-line
94 Kępko Tomasz Niewodnica Nargilewska 200 M Sp 9 BUFF z grafiką opłacono on-line
95 Kiedysz Rozalia Białystok 200 M Dream Team MASECZKA z grafiką opłacono on-line
96 Kierzkowska Aniela Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
97 Kierzkowski Gabriel Białystok 400 M SP 11 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
98 Kierzkowski Marcin Białystok 5 KM Białostocka Sekta Biegaczy BUFF z grafiką opłacono on-line
99 Kierzkowski Tymoteusz Białystok 400 M SP 11 Białystok MASECZKA z grafiką opłacono on-line
100 Kmiecik Bartosz Białystok 200 M BUFF z grafiką opłacono on-line


Wyświetleń: 5617

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ