Wirtualny Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słaby Amelia Grzepnica Bieg lub marsz NW
2 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg lub marsz NW
3 Karpinska Danuta Plonsk Bieg lub marsz NW
4 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg lub marsz NW
5 Stach Dominik Olkusz Bieg lub marsz NW
6 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg lub marsz NW
7 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg lub marsz NW
8 Napiórkowska Edyta Gawłowo Bieg lub marsz NW
9 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg lub marsz NW
10 Olejniczak-Kopeć Katarzyna Kędzierzyn-Koźle Bieg lub marsz NW
11 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg lub marsz NW
12 Nerć Joanna Kosewo Bieg lub marsz NW
13 Nerć Karolina Kosewo Bieg lub marsz NW
14 Nerć Robert Kosewo Bieg lub marsz NW
15 Napiórkowska Maja Gawłowo Bieg lub marsz NW
16 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg lub marsz NW
17 Kaniak Zbigniew Płońsk Bieg lub marsz NW
18 Boiko Snizhana Jelcz-Laskowice Bieg lub marsz NW
19 Krynicka Monika Płońsk Bieg lub marsz NW
20 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
21 Maciejewska Karolina Płońsk Bieg lub marsz NW
22 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
23 Ruszkowska Karolina Warszawa Bieg lub marsz NW
24 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
25 Miączyńska Maja PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
26 Kulawiak Monika Lublin Bieg lub marsz NW
27 Kulawiak Michał Lublin Bieg lub marsz NW
28 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg lub marsz NW
29 Szmudzińska Katarzyna Włocławek Bieg lub marsz NW
30 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg lub marsz NW
31 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg lub marsz NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
32 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg lub marsz NW Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
33 Rybacki Błażej Płońsk Bieg lub marsz NW Gladiators by rmf4rt
34 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg lub marsz NW Inter Cars Running Team
35 Zarakowska Jadwiga Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
36 Pokwicka Janina Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
37 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
38 Laskowski Mariusz Września Bieg lub marsz NW Night Runners Września
39 Bombała Michał Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
40 Liszewski Piotr Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
41 Bombała Martyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
42 Liszewska Justyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
43 Liszewska Hania Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
44 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg lub marsz NW SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
45 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Bieg lub marsz NW TEAM NW CIECHANÓW
46 Skrzypiciel Dominika Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
47 SPYRA AGNIESZKA Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG Run Team
48 Widawska Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM


Wyświetleń: 1226

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ