Wirtualny Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
1 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg lub marsz NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
2 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg lub marsz NW Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
Gladiators by rmf4rt
3 Rybacki Błażej Płońsk Bieg lub marsz NW Gladiators by rmf4rt
Inter Cars Running Team
4 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg lub marsz NW Inter Cars Running Team
Kijkarze PŁOŃSK
5 Zarakowska Jadwiga Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
6 Pokwicka Janina Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
7 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
Night Runners Września
8 Laskowski Mariusz Września Bieg lub marsz NW Night Runners Września
Płońscy Patrioci
9 Bombała Michał Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
10 Liszewski Piotr Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
11 Bombała Martyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
12 Liszewska Justyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
13 Liszewska Hania Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
14 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg lub marsz NW SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
TEAM NW CIECHANÓW
15 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Bieg lub marsz NW TEAM NW CIECHANÓW
TG RUN TEAM
16 Skrzypiciel Dominika Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
17 Widawska Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
TG Run Team
18 SPYRA AGNIESZKA Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG Run Team
_BRAK NAZWY_
19 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg lub marsz NW
20 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg lub marsz NW
21 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg lub marsz NW
22 Napiórkowska Edyta Gawłowo Bieg lub marsz NW
23 Napiórkowska Maja Gawłowo Bieg lub marsz NW
24 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg lub marsz NW
25 Słaby Amelia Grzepnica Bieg lub marsz NW
26 Boiko Snizhana Jelcz-Laskowice Bieg lub marsz NW
27 Olejniczak-Kopeć Katarzyna Kędzierzyn-Koźle Bieg lub marsz NW
28 Nerć Joanna Kosewo Bieg lub marsz NW
29 Nerć Karolina Kosewo Bieg lub marsz NW
30 Nerć Robert Kosewo Bieg lub marsz NW
31 Kulawiak Monika Lublin Bieg lub marsz NW
32 Kulawiak Michał Lublin Bieg lub marsz NW
33 Stach Dominik Olkusz Bieg lub marsz NW
34 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg lub marsz NW
35 Karpinska Danuta Plonsk Bieg lub marsz NW
36 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg lub marsz NW
37 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg lub marsz NW
38 Kaniak Zbigniew Płońsk Bieg lub marsz NW
39 Krynicka Monika Płońsk Bieg lub marsz NW
40 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
41 Maciejewska Karolina Płońsk Bieg lub marsz NW
42 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
43 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
44 Miączyńska Maja PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
45 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg lub marsz NW
46 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg lub marsz NW
47 Ruszkowska Karolina Warszawa Bieg lub marsz NW
48 Szmudzińska Katarzyna Włocławek Bieg lub marsz NW


Wyświetleń: 1532

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ