Wirtualny Bieg Mikołajów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
1 Borzyszkowska Jolanta Puck Bieg lub marsz NW BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
2 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg lub marsz NW Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
Gladiators by rmf4rt
3 Rybacki Błażej Płońsk Bieg lub marsz NW Gladiators by rmf4rt
Inter Cars Running Team
4 Pawlicki Lech Nowy Dwór Mazowiecki Bieg lub marsz NW Inter Cars Running Team
Kijkarze PŁOŃSK
5 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
6 Pokwicka Janina Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
7 Zarakowska Jadwiga Płońsk Bieg lub marsz NW Kijkarze PŁOŃSK
Night Runners Września
8 Laskowski Mariusz Września Bieg lub marsz NW Night Runners Września
Płońscy Patrioci
9 Bombała Martyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
10 Bombała Michał Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
11 Liszewska Hania Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
12 Liszewska Justyna Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
13 Liszewski Piotr Płońsk Bieg lub marsz NW Płońscy Patrioci
SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
14 Miączyńska Marysia PŁOŃSK Bieg lub marsz NW SP3 PŁOŃSK KLASA SPORTOWA
TEAM NW CIECHANÓW
15 Długokęcki Krzysztof Ciechanów Bieg lub marsz NW TEAM NW CIECHANÓW
TG RUN TEAM
16 Skrzypiciel Dominika Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
17 Widawska Agnieszka Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG RUN TEAM
TG Run Team
18 SPYRA AGNIESZKA Tarnowskie Góry Bieg lub marsz NW TG Run Team
_BRAK NAZWY_
19 Boiko Snizhana Jelcz-Laskowice Bieg lub marsz NW
20 De Vries Agnieszka Gościcino Bieg lub marsz NW
21 Gadomski Łukasz Płońsk Bieg lub marsz NW
22 Gorząch Zbigniew Ciechanów Bieg lub marsz NW
23 Kaniak Zbigniew Płońsk Bieg lub marsz NW
24 Karpinska Danuta Plonsk Bieg lub marsz NW
25 Kaźmierczak Mariusz PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
26 Krynicka Monika Płońsk Bieg lub marsz NW
27 Kulawiak Michał Lublin Bieg lub marsz NW
28 Kulawiak Monika Lublin Bieg lub marsz NW
29 Maciejewska Karolina Płońsk Bieg lub marsz NW
30 Miączyńska Emilka PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
31 Miączyńska Maja PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
32 Miączyński Michał PŁOŃSK Bieg lub marsz NW
33 Napiórkowska Edyta Gawłowo Bieg lub marsz NW
34 Napiórkowska Maja Gawłowo Bieg lub marsz NW
35 Nerć Joanna Kosewo Bieg lub marsz NW
36 Nerć Karolina Kosewo Bieg lub marsz NW
37 Nerć Robert Kosewo Bieg lub marsz NW
38 Olejniczak-Kopeć Katarzyna Kędzierzyn-Koźle Bieg lub marsz NW
39 Piotrowska Katarzyna Płońsk Bieg lub marsz NW
40 Rucińska Wioleta Gawłowo Bieg lub marsz NW
41 Ruszkowska Karolina Warszawa Bieg lub marsz NW
42 Rybicka Agnieszka Płońsk Bieg lub marsz NW
43 Stach Dominik Olkusz Bieg lub marsz NW
44 Stachowicz Sylwia 09-100 Płońsk Bieg lub marsz NW
45 Stańczak Marcin Ostrowiec Świętokrzyski Bieg lub marsz NW
46 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg lub marsz NW
47 Szmudzińska Katarzyna Włocławek Bieg lub marsz NW
48 Słaby Amelia Grzepnica Bieg lub marsz NW


Wyświetleń: 1534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ