Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Meger Andrzej | Piaszno | Bieg | opłacono | ||
2 | Połeć Arkadiusz | Sopot | Bieg | KMP Gdynia | opłacono | |
3 | Niezgoda Damian | Kobysewo | Bieg | opłacono | ||
4 | Pobłocki Piotr | Lębork | Bieg | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | ||
5 | Pobłocka Bożena | Lębork | Bieg | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | ||
6 | Pobłocka Katarzyna | Lębork | Bieg | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork/adidas running | ||
7 | Teleżyński Jan | Bolszewo | Bieg | Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie | opłacono | |
8 | Stacherski Łukasz | Przedborz | Bieg | Kujatt Runners Team | ||
9 | Bujok Jan | Hannover | Bieg | SC POLONIA HANNOVER | ||
10 | KUC SZYMON | Owidz | Bieg | KM PSP Gdańsk JRG 1 | ||
11 | KUC JOLANTA | OWIDZ | Bieg | Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gdańskim | opłacono | |
12 | Błaszczyk Cezary | SOPOT | Bieg | Sopot | opłacono | |
13 | LEKSYCKI ROBERT | GDYNIA | Bieg | POLICJA GDYNIA | opłacono | |
14 | Jereczek Sławomir | Rzepnica | Bieg | Kajakimłyn | opłacono | |
15 | Sawicka Olga | Gdańsk | Bieg | opłacono | ||
16 | Łaszcz Adam | Pasieka | Bieg | opłacono | ||
17 | Reglińska Joanna | Bytów | Bieg | Klub Biegacza GOCH Bytów | opłacono | |
18 | sowinski Lech | mosty - lębok | Bieg | |||
19 | SZMIGIERO Sebastian | Słupsk | Bieg | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono | |
20 | Zalewski Grzesiek | Ustka | Bieg | opłacono | ||
21 | Domski Jakub | Łęczyce | Bieg | KPP Wejherowo | opłacono | |
22 | Słomski Zenon | Korzybie ul. Kasztanowa 5 | Bieg | Korzybskie Rekiny | ||
23 | Napieralski Piotr | Lędowo-Osiedle | Bieg | GRZESŁAW USTKA | opłacono | |
24 | Andrzejczak Sławomir | Lędowo-Osiedle | Bieg | GRZESŁAW USTKA | opłacono | |
25 | Kanigowski Grzegorz | Gdańsk | Bieg | |||
26 | Mejgier Paweł | Sypniewo | Bieg | TKKF Wodnik Więcbork | opłacono | |
27 | Gapa Wiesław | Sypniewo | Bieg | TKKF WODNIK WIĘCBORK | opłacono | |
28 | LULIS ZBIGNIEW | GDAŃSK | Bieg | opłacono | ||
29 | Trzupek Michał | Człuchów | Bieg | KPP Człuchów | opłacono | |
30 | Szmigiero Arkadiusz | Slupsk | Bieg | W.P.K. SŁOŃ TEAM | opłacono | |
31 | Hoppe Leszek | Bytów | Bieg | opłacono | ||
32 | KRYGIER Ireneusz | USTKA | Bieg | W.P.K SŁOŃ TEAM USTKA | opłacono | |
33 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Bieg | BBL Słupsk | opłacono | |
34 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Bieg | |||
35 | Skosolas Agnieszka | Mosty | Bieg | Gusiak Biega | opłacono | |
36 | Skosolas Janusz | Mosty | Bieg | KPP w Pucku | opłacono | |
37 | GUZOWSKI DARIUSZ | Trzebielino | Bieg | Szkoła Policji Słupsk/ ULKS Talex -Borysław Borzytuchom | opłacono | |
38 | Burzyński Aleksander | Słupsk | Bieg | Stopa Słupsk | opłacono | |
39 | Łaszcz Dariusz | Rekowo | Bieg | opłacono | ||
40 | Wirkus Łukasz | Lipnica | Bieg | Ulks Talex Borzytuchom | ||
41 | Nowodworska Justyna | Bytów | Bieg | Ścigał Team | opłacono | |
42 | Sławski Krzysztof | Bytów | Bieg | opłacono | ||
43 | Pacan Mira | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono | |
44 | Mrugalski Stanisław | Miastko | Bieg | MTS Hamer | opłacono | |
45 | Janiszewski Marek | Bytów | Bieg | opłacono | ||
46 | Serafinowska-Wysmyk Jadwiga | Gdynia | Bieg | opłacono | ||
47 | MAGIN-PIART Christophe | Paris | Bieg | Ola Team | opłacono | |
48 | Kowalski Michał | Kościerzyna | Bieg | KPP Kościerzyna | ||
49 | Hering Mateusz | Bytów | Bieg | Talex Borzytuchom | ||
50 | Chudy Anna | Gdańsk | Bieg | opłacono | ||
51 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Bieg | Ścigał Team | opłacono | |
52 | Dwulit Dariusz | Miastko | Bieg | KP PSP Bytów JRG 2 Miastko | opłacono | |
53 | Jażdżewski Sebastian | Ugoszcz | Bieg | Klub Biegacza GOCH Bytów | opłacono | |
54 | Rembalski Piotr | Bytów | Bieg | Świat Płytek/Sexyrunners | opłacono | |
55 | Zieman Michał | Bytów | Bieg | Klub Biegacza Goch Bytów | opłacono | |
56 | Muszyński Jacek | Słupsk | Bieg | KB "Goch" | opłacono | |
57 | Grabowski Andrzej | Cewice | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono | |
58 | Wolska Anna | Czarna Dąbrówka | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono | |
59 | CYRSON ANNA | BYTÓW | Bieg | |||
60 | Kluczewska Emilia | Bytów | Bieg | opłacono | ||
61 | Dudek Edward | Radziechowy | Bieg | Rodzinny Klub Biegacza BACA Radziechowy | opłacono | |
62 | Tatrocki Daniel | Gdynia | Bieg | RuNforFuN | opłacono | |
63 | Flis Marcin | Gdańsk | Bieg | Padł na RyjTeam | opłacono | |
64 | Stefanowski Krzysztof | Słupsk | Bieg | KMP Słupsk | opłacono | |
65 | Hulin Sebastian | Katowice | Bieg | Komenda Miejska Policji w Katowicach | opłacono | |
66 | Mańczak Ilona | Gdańsk | Bieg | Padł Na Ryj Team | opłacono | |
67 | Wójcik WIESŁAW | Człuchów | Bieg | KPP Człuchów | opłacono | |
68 | Radtke Rafał | Bytów | Bieg | Klub Biegacza GOCH Bytów | opłacono | |
69 | Baumgard Krzysztof | Półczno | Bieg | KPP Bytów | opłacono | |
70 | Glazik Dariusz | Bytów | Bieg | opłacono | ||
71 | Zwolski Andrzej | Bytów | Bieg | Ścigał Team | opłacono | |
72 | Dorsz Beata | Gdynia | Bieg | opłacono | ||
73 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Bieg | WKO KWP Gdańsk | opłacono | |
74 | Skwarło Paweł | Gdańsk | Bieg | |||
75 | Strzelczyk Dorota | Gdańsk | Bieg | GMT KWP w Gdańsku | opłacono | |
76 | Gontarz Rafał | Kościerzyna | Bieg | Pozytywna Endorfina | opłacono | |
77 | Jarzembińska Beata | Bytów | Bieg | K.B. "Goch" Bytów | ||
78 | Kałaska Radosław | Rewa | Bieg | WKB Śledziowe Wzgórze | opłacono | |
79 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Bieg | pozytywna endorfina | opłacono | |
80 | Sadecki Karol | Chełmno | Bieg | Atos Team | opłacono | |
81 | Kuchczyński Jakub | Bydgoszcz | Bieg | BKS Bydgoszcz | opłacono | |
82 | Kuchczyński Adam | Bydgoszcz | Bieg | Ból To Ściema | opłacono | |
83 | Wendt Patryk | Kościerzyna | Bieg | Komisariat I Policji w Gdańsku | ||
84 | Janta-Lipińska Justyna | Bytów | Bieg | Ścigał Team Bytów | ||
85 | Zientarska Martyna | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono | |
86 | Garski Kryspin | Bytów | Bieg | Świat Płytek/Sexyrunners | opłacono | |
87 | Zientarska Joanna | Bytów | Bieg | Świat Płytek u Kryspina | opłacono | |
88 | Gach Maciej | Gdańsk | Bieg | Pomorze Biega i Pomaga | opłacono | |
89 | Orłowski Bogusław | Borzytuchom | Bieg | opłacono | ||
90 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Bieg | Kujatt Runners Team | opłacono | |
91 | Rudnik Krzysztof | Krępa Słupska | Bieg | Night Runners Słupsk | opłacono | |
92 | Hejmowski Sylwester | Gdynia | Bieg | Speedy Gonzales Gdynia | opłacono | |
93 | Kobus Tomasz | Bytów-Rzepnica | Bieg | opłacono | ||
94 | Majkowski Stanisław | Bytów | Bieg | K.B. "Goch" Bytów | opłacono |
Wyświetleń: 14670