REICHARD VON VALDANO - TRENING SYLWESTROWY

 

TRENING SYLWESTROWY

MIKOSZEWO, DNIA 31.12.2020 ROKU

TRENING:

Mamy przyjemność zaprosić Was na TRENING SYLWESTROWY, aktywizujący nas i Was w dobie pandemii, ale jednocześnie odpowiadający na zalecenia reżimu sanitarnego (maseczka obowiązkowo).

Trening będzie posiadał charakter  rekreacyjny -  bez elementów rywalizacji.

Ma to być trening, który będzie Wasze twarze rozweselał i nadawał im niepowtarzalny blask w scenerii pięknego Morza Bałtyckiego, żegnając ten nietypowy, dziwny i nieprzewidywalny 2020 rok…

Celem tego treningu jest aktywność fizyczna bardzo ważna w dobie pandemii Covid-19.

Regularne ćwiczenia są niezbędnym warunkiem dobrego stanu zdrowia i prawidłowej odporności. Osoby, która ćwiczą regularnie, o 30 procent rzadziej zapadają na infekcje dróg oddechowych.

Aktywność fizyczna to także odpowiedź na choroby cywilizacyjne takie jak cukrzyca czy miażdżyca, a to one – mimo zagrożenia koronawirusem – są główną przyczyną zgonów.

Minimalny dystans treningu to 5 km, o której chcesz, jak chcesz wcześniej informując nas czy startujesz z Mikoszewa czy z innej miejscowości.

Do pokonania trasy o długości 5, 10, 15, 21 km (każdy decyduje sam w formularzu na jakim dystansie będzie wykonywał swój sylwestrowy trening)

Mamy również dla Was motywatory treningu:

- niepowtarzalny tłoczony medal specjalnie na tę okazję;

- w prezencie dla Pań: rękawiczki

- w prezencie dla Panów: czapki

- słodki pakiet regeneracyjny;

- certyfikat uczestnictwa w treningu;

- oraz kilka niespodzianek, ale to na miejscu….

ZASADY:

 • Zapisy od 12.12.2020 roku do 27.12.2020 roku do godziny 23.59            (to jest ostateczny czas, abyśmy zrobili dla Was pamiątkowe medale)

- 40 zł. realny trening;

- 35 zł wirtualny trening (plus opłata za przesyłkę, sami podejmujecie decyzję w jakiej formie  przesłać Wam rękawiczki lub czapki????).

 

Organizacja Imprez Sportowych „Valdano”

ING 07 1050 1764 1000 0097 2221 9137

Z dopiskiem: imię i nazwisko  oraz  2020 

 

OBOWIĄZKOWY EKWIPUNEK UCZESTNIKA:

 

 • Ubiór dostosowany do warunków pogodowych (obowiązkowo kurtka typu wiatrówka – przeciwdeszczowa, czapka, chusta typu buff oraz rękawiczki)
 • Wygodne obuwie
 • Woda, ciepły napój w kubku termicznym, kanapki
 • Latarka czołowa na głowę.

PROGRAM :

 • Termin: 31.12.2020 roku (czwartek);
 • 11.30-12.00 zbiórka i weryfikacja uczestników;

(.....po zgłoszeniu,  Uczestnik otrzyma informacje w formie wiadomości sms lub na podany adres e-mialowy do dnia 29.12.2020 roku, a w nim m.in.: adres naszego spotkania, oświadczenie do wypełnienia, etc.);

 • 12.01 Indywidualna Rozgrzewka;
 • 12.10 Rozpoczęcie treningu.
 • 15.00-16.00 Zakończenie treningu lub wcześniej, każdy sam decyduje o dystansie oraz zakończeniu.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

 1. Udział w Treningu Sylwestrowym jest otwarty i dobrowolny.
 2. Każdy biorący udział w treningu, uczestniczy na własną odpowiedzialność.
 3. Przed treningiem nastąpi weryfikacja, podczas weryfikacji każdy musi mieć zakryte usta oraz nos.
 4. Uczestnik, który zgłosił chęć uczestnictwa w treningu automatycznie oświadcza, że w przyszłości nie będzie sobie rościć żadnych praw do dochodzenia odszkodowania w razie poniesienia uszczerbku na zdrowiu czy poniesienia strat materialnych związanych z uczestnictwem.
 5. Każdy z uczestników powinien obowiązkowo posiadać swoje indywidualne ubezpieczenie Ponieważ trening nie posiada ubezpieczenia na życie, zdrowotnego lub od odpowiedzialności cywilnej z tytułu choroby, wypadku, odniesienia obrażeń , poniesienia śmierci lub start szkód, jakie mogą wystąpić w związku z obecnością na treningu.

 

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

 1. Uczestnicy mogą zrezygnować w każdym momencie z dalszego udziału w treningu, opuścić trasę i udać się bezpiecznie do wyjścia, lub PO UPRZEDNIM POINFORMOWANIU pod numerami telefonów:

-  791730224

-  503742349

 1. Uczestnicy treningu wyrażają zgodę na publikację swojego wizerunku w relacjach z treningu, na stronach, w mediach oraz materiałach promocyjnych.
 2. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 roku oraz RPEiR (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzanie danych osobowych  i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE Przekazywanie danych  i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, jednakże stanowi warunek uczestnictwa w treningu

4.Uczestnicy biorąc udział w treningu jednocześnie akceptują powyższy regulamin.

Ze względu na stan epidemiczny każdy uczestnik jest zobowiązany podpisać oświadczenie w dniu TRENINGU dotyczące COVID 19 (Mówiące o tym, że w dniu treningu uczestnik jest zdrowy – nie wykazuje objawów zakażenia. A także że na 14 dni przed imprezą nie miał kontaktu z nikim przebywającym na kwarantannie ani sam też na niej nie przebywał).

Wstęp na teren zbiórki treningu oraz w okolice startu treningu, tylko i wyłącznie dla uczestników treningu.

 

 

 

                                                    Ewa i Reichard

 

 

 

 

Wyświetleń: 2758

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ