KWIDZYN TRAIL 2021 - Etap I
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Drużyna Numer chipa Do zapłaty
1 Hapke Tomasz Wilkowo ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
2 Bładzikowski Rafał Tczew ok. 5 km opłacono
3 Biniszkiewicz Marcin Tczew ok. 5 km opłacono
4 Rudzki Adam Sztum ok. 5 km opłacono
5 Szczygielski Robert Sztum ok. 5 km opłacono
6 Gąsior Paweł Susz ok. 10 km Rozbiegany Susz Rozbiegany Susz
7 Reimus Maciej Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy opłacono
8 Majkowski Tomasz Skórcz ok. 10 km Aktywni Kociewiacy Aktywni Kociewiacy opłacono
9 Dreszler Wiesław Skowarcz ok. 10 km opłacono
10 Romanow-Pękal Ewa Sadlinki ok. 10 km opłacono
11 Rygielska Kinga Rozpędziny ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS KWIDZYN 2103943 opłacono
12 Falasa Krzysztof Pszczółki ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
13 Sieniek Krzysztof Licze ok. 5 km opłacono
14 Perfikowska Hanna Kwidzyn, Rakowiec ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8653296 opłacono
15 Kisiel Krzysztof Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn/CYKLO KWIDZYN MXTECH opłacono
16 Muller Iga Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8051213 opłacono
17 Kulczyk Izabela Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
18 Ziarek Iza Kwidzyn ok. 10 km IZA BELLA opłacono
19 Mrozowski Adam Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
20 Kwiatkowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega MXTECH opłacono
21 Lewandowski Mariusz Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
22 Balmas Piotr Kwidzyn ok. 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono
23 Iwachów Sławomir Kwidzyn ok. 10 km KKM MXTECH Kwidzyn MXTECH opłacono
24 Kubiak Rafał Kwidzyn ok. 10 km
25 Szmidt Joanna Kwidzyn ok. 10 km opłacono
26 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega opłacono
27 Szmidt Marcin Kwidzyn ok. 5 km opłacono
28 Szmidt Dariusz Kwidzyn ok. 5 km opłacono
29 Kolaś Aleksandra Kolaś Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
30 Łęgowska Ania Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
31 Rybski Cezary Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega opłacono
32 Ziarek Joanna Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419859 opłacono
33 Gąsior Rafał Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000579 opłacono
34 Małkowski Mateusz Kwidzyn ok. 10 km Gmina Gardeja Biega Gmina Gardeja Biega
35 Droń Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
36 Grau Joanna Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
37 Iljin Mirosław Kwidzyn ok. 5 km Nałęczówka Hodowla Owczarków Niemieckich Długowłosych opłacono
38 Woźniak Grzegorz Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega opłacono
39 Kosowski Paweł Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 7205970 opłacono
40 Wylk Magdalena Kwidzyn ok. 5 km opłacono
41 Muller Wiktor Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8040409 opłacono
42 JANIK Roman KWIDZYN ok. 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono
43 Muzyka Mirosław Kwidzyn ok. 10 km KKM Kwidzyn MXTECH MXTECH opłacono
44 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn ok. 10 km IP Kwidzyn Team opłacono
45 Siejakowski Michał Kwidzyn ok. 10 km KTS IRONMAN KTS IRONMAN opłacono
46 Nowakowski Tomasz Kwidzyn ok. 10 km
47 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
48 Chmielowski Bartosz Kwidzyn ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 1419855 opłacono
49 Bednarek Monika Kwidzyn ok. 10 km opłacono
50 Roszak Maja Kwidzyn ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8000574 opłacono
51 Kaczorowski Michal Korzeniewo ok. 10 km Kwidzyn Biega
52 Jarocki Bartosz Korzeniewo ok. 5 km opłacono
53 Kawski Bartłomiej Kisielice ok. 5 km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono
54 Kotlenga Przemysław Iława ok. 10 km S4H sport4health S4H sport4health opłacono
55 From Piotr Grupa ok. 10 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn 8091814 opłacono
56 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA ok. 10 km Gmina Gardeja Biega GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
57 Gąsiorowska Alina Gardeja ok. 10 km Gmina Gardeja Biega
58 Gąsiorowski Dariusz Gardeja ok. 10 km Wataha Łączy Nas Bieganie opłacono
59 Ślęzak Adam Elbląg ok. 5 km OSP POGRODZIE
60 Kamiński Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
61 Grynis Paweł Elbląg ok. 10 km opłacono
62 Leoniak Adam Dzierzgoń ok. 5 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń Team opłacono
63 Karabin Anetta Dzierzgoń ok. 10 km Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
64 Ołowski Kamil Dzierzgoń ok. 10 km DKS Powiśle/Dzierzgoń Team Dzierzgoń opłacono
65 Skowronski Darek Dzierzgon ok. 10 km Dzierzgon opłacono
66 Kędzior Katarzyna Dankowo ok. 5 km UMKS Kwidzyn UMKS Kwidzyn opłacono
67 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo ok. 10 km Kwidzyn Biega Kwidzyn Biega
68 Lenkiewicz Andrzej Bądki ok. 5 km


Wyświetleń: 4525

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ