Predathlon Turtul 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Staśkiewicz Jakub Łęg Starościński Polska Predathlon Turtul opłacono
2 Godlewski Andrzej Borawskie Polska Predatlon Run
3 Kobyliński Franciszek Józefów Polska Predathlon Turtul opłacono
4 Kaczynski Aleksander Lapy Polska Predathlon Turtul Master
5 Gref Damian Suwałki Polska Predathlon Kids
6 Kobyliński Jan Józefów Polska Predathlon Kids opłacono
7 Kobyliński Romuald Kobyliński Józefów Polska Predathlon Turtul opłacono
8 Kobylińska Magdalena Józefów Polska Nordic Walking opłacono
9 Kwiatkowska Jagoda Szczebra Polska Predathlon Kids opłacono
10 Kwiatkowska Kalina Szczebra Polska Predathlon Kids opłacono
11 Kondraciuk Zuzanna Białystok Polska Predathlon Kids Kondraciuk Team opłacono
12 Myszkowski Nataniel Białystok Polska Predathlon Kids Splendor i Sława !!! opłacono
13 Simkiewicz Simkiewicz Karol SUWAŁKI Polska Predathlon Kids
14 Michał Simkiewicz Michał Suwałki Polska Predathlon Kids
15 Putra - Kaminska Anna Suwalki Polska Nordic Walking
16 Kuczko Jaroslaw Mortsel Belgia Predatlon Run opłacono
17 Podziewski Maciej Suwałki Polska Predathlon Kids opłacono
18 Łebkowska Malwina BIAŁYSTOK Polska Predathlon Kids opłacono
19 Łebkowski Mikołaj BIAŁYSTOK Polska Predathlon Kids opłacono
20 Zoń Jakub Suwałki Polska Predathlon Kids www.karla-butik.pl opłacono
21 Perkowska Katarzyna Suwałki Polska Nordic Walking opłacono
22 Kondej Gabriela Józefów Polska Predathlon Kids opłacono
23 Kondej Magda Józefów Polska Nordic Walking opłacono
24 Kondej Adrian Józefów Polska Predathlon Kids opłacono
25 Winckiewicz Dawid Suwałki Polska Predathlon Kids opłacono
26 Chilewicz Bernard Lipowo Polska Predathlon Kids Żagle opłacono
27 Chilewicz Rita Lipowo Polska Predathlon Kids Strumienie opłacono
28 Chilewicz Laura Lipowo Polska Predathlon Kids Strumienie opłacono
29 Olszewski Aleksander Olecko Polska Predathlon Kids opłacono
30 Wielgat Artur Netta Folwark Polska Predatlon Run Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne opłacono
31 Karpowicz Hanna Suwałki Polska Predathlon Kids
32 Karpowicz Szymon Suwałki Polska Predathlon Kids
33 Kotarska Adrianna Suwałki Predathlon Kids
34 Tylenda Miłosława Suwałki Polska Predathlon Kids Przekop.Waty opłacono
35 Drażba Martyna Raczki Polska Predathlon Kids www.fizjoterpia-suwalki.pl
36 Karpowicz Karolina Suwałki Polska Predathlon Kids
37 Konopacka Marta Białystok Polska Nordic Walking opłacono
38 Konopacki Wojtek Białystok Polska Predathlon Turtul Eyeye Polska opłacono
39 Stanulewicz Kryspin Suwałki Polska Predathlon Kids opłacono
40 Stanulewicz Kasandra Suwałki Polska Predathlon Kids opłacono
41 Liman Dorota Białystok Polska Predatlon Run Podlasiaki Team opłacono
42 Romanowska Ewa Kosyń Polska Nordic Walking opłacono
43 Chomicka Renata Bialystok Polska Predathlon Turtul Master opłacono
44 Kurylo Ewa Augustów Polska Predatlon Run ATP AUGUSTÓW opłacono
45 GAWRYLUK MARCIN Białystok Polska Predathlon Turtul Master opłacono
46 Topolski Artur Suwałki Polska Predatlon Run opłacono
47 Topolska Diana Suwałki Polska Predatlon Run opłacono
48 Kuczko Agnieszka Mortsel Belgia Predatlon Run Antwerp Atlethics opłacono
49 Chilewicz Monika Lipowo Polska Nordic Walking opłacono
50 Olszewska Ewelina Olecko Polska Predatlon Run opłacono
51 Skłodowski Kamil Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
52 Świezyński Dominik Warszawa Polska Predathlon Turtul opłacono
53 Sznajder Maciej Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
54 Ogórkis Dariusz Sejny Polska Predatlon Run www.fizjoterpia-suwalki.pl
55 WILIWIS Paweł Suwałki Polska Predatlon Run opłacono
56 Romanowski Radosław Dobre Miasto Polska Predathlon Turtul KS Jelonki Dobre Miasto opłacono
57 Kalinowski Krystian Białystok Polska Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
58 Chilewicz Dariusz Lipowo Polska Predathlon Turtul Master Uniq Fight Club opłacono
59 Bobrowski Łukasz Bobrowski Becejły Polska Predatlon Run opłacono
60 Baluta Paweł Baluta Warszawa Polska Predathlon Turtul Master Bezpieczny Kazbek
61 Trinick Adam Manchester/Bialystok Wielka Brytania Predathlon Turtul Master Mancs on Tour opłacono
62 Miazek-Mioduszewski Tomasz Wiżajny Polska Predatlon Run KS Cztery Łapy opłacono
63 Idzikowska Weronika Idzikowska Zielona Góra Polska Predatlon Run opłacono
64 Szubryt Małgorzata Warszawa Polska Predatlon Run opłacono
65 Romaneczko Michał Biała Podlaska Polska Predathlon Turtul Giria Ninja opłacono
66 Kondej Rafał Warszawa Polska Predathlon Turtul opłacono
67 Paszkowska Barbara Suwałki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
68 Chrulska Joanna Augustów Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
69 Korżyńska Izabela Suwałki Polska Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
70 Korżyński Emil Korżyński Suwałki Polska Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
71 Zych Paweł Piątnica Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
72 Czokajło Maria Sejny Polska Predatlon Run
73 Królak Agnieszka Węgorzewo Polska Predatlon Run Team Kopeć
74 Piekarska Julita Augustów Polska Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
75 Kwiatkowski Michał Augustów Polska Predathlon Turtul Bracia jaćwieży limit osiągnięty
76 Garczarczyk Tomasz Suwałki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
77 Muczyński Mateusz Augustów Polska Predathlon Turtul Bracia jaćwieży opłacono
78 Filar Henryk Trzebinia Polska Predathlon Turtul Master S-kadra z Ostrej Góry
79 Kudosz Andrzej Gołdap Polska Predathlon Turtul opłacono
80 Bazylewicz Marzena Białystok Polska Predatlon Run opłacono
81 Dziedzia Arek Siemiatycze Polska Predathlon Turtul Master AGR Podlasie opłacono
82 Nowicki Adam Białystok Polska Predathlon Turtul Master Biegostok opłacono
83 Karniłowicz Dawid Gołdap Polska Predatlon Run LA OSiR Gołdap
84 Płuciennik Jarosław Józefów Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
85 Mąkosa Piotr Józefosław Polska Predathlon Turtul opłacono
86 Żebrowska Grażyna Ostrołęka Polska Nordic Walking opłacono
87 Graf Remigiusz Leszno Polska Predatlon Run Turbo Run Leszno opłacono
88 Wróblewski Michał Giżycko Polska Predathlon Turtul Szprycha Giżycko opłacono
89 Szumski Olgierd Warszawa Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
90 Masalska Anna Suwałki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
91 Milewski Radosław Suwałki Polska Predathlon Turtul Team WigKayaks opłacono
92 Kondraciuk Paweł Białystok Polska Predathlon Turtul opłacono
93 Kondraciuk andrzej Białystok Polska Predatlon Run Kondraciuk Team
94 Kondraciuk Piotr Białystok Polska Predathlon Turtul Master Kondraciuk Team opłacono
95 Hrymniak Włodzimierz JÓZEFÓW Polska Predathlon Turtul I Liq Chuan opłacono
96 Kamińska Anna Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
97 Mysiewicz Radosław Grajewo Polska Predathlon Turtul opłacono
98 Bielawska Justyna Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
99 Kamiński Piotr Warszawa Polska Predathlon Turtul opłacono
100 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn Polska Predatlon Run Szczuczyn Awissa


Wyświetleń: 15043

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ