Predathlon Turtul 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Anzulewicz Damian Rutka-Tartak Polska Predathlon Turtul Master opłacono
2 Baluta Paweł Baluta Warszawa Polska Predathlon Turtul Master Bezpieczny Kazbek
3 Bazylewicz Marcin Białystok Polska Predatlon Run opłacono
4 Bazylewicz Marzena Białystok Polska Predatlon Run opłacono
5 bałazy marcin Szczytno Polska Predathlon Turtul Master MAZURSKA WATAHA
6 beldyga bartosz suwalki Polska Predathlon Turtul Master Suwałki NanuQ Team
7 Bielawska Justyna Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
8 Bobrowski Łukasz Bobrowski Becejły Polska Predatlon Run opłacono
9 Borowska Justyna Białystok Polska Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
10 Brzezińska Agnieszka Budy Barcząckie Polska Predathlon Turtul Dusza Drzewa opłacono
11 Brzeziński Sergiusz Brzeziński Budy Barcząckie Polska Predathlon Turtul opłacono
12 Bujak Aneta Markowszczyzna Polska Predatlon Run opłacono
13 Chilewicz Bernard Lipowo Polska Predathlon Kids Żagle opłacono
14 Chilewicz Dariusz Lipowo Polska Predathlon Turtul Master Uniq Fight Club opłacono
15 Chilewicz Laura Lipowo Polska Predathlon Kids Strumienie opłacono
16 Chilewicz Monika Lipowo Polska Nordic Walking opłacono
17 Chilewicz Rita Lipowo Polska Predathlon Kids Strumienie opłacono
18 Chmiel Remigiusz Gołdap Polska Predathlon Turtul Tajny Garaż Na Zabawki opłacono
19 Chomicka Renata Bialystok Polska Predathlon Turtul Master opłacono
20 Chrulska Joanna Augustów Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
21 Cybula Maciej Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
22 Czerniakiewicz Anna Białystok Polska Predatlon Run OUTDOOR TRAINING opłacono
23 Czokajło Maria Sejny Polska Predatlon Run
24 Dawidejt Paweł Augustów Polska Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
25 Drażba Martyna Raczki Polska Predathlon Kids www.fizjoterpia-suwalki.pl
26 Dziedzia Arek Siemiatycze Polska Predathlon Turtul Master AGR Podlasie opłacono
27 Filar Henryk Trzebinia Polska Predathlon Turtul Master S-kadra z Ostrej Góry
28 Gajewski Andrzej Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
29 Garczarczyk Tomasz Suwałki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
30 GAWRYLUK MARCIN Białystok Polska Predathlon Turtul Master opłacono
31 Godlewski Andrzej Borawskie Polska Predatlon Run
32 Górski Grzegorz Stoki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
33 Górski Wojciech Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
34 Górynowicz Adrian Białystok Polska Predathlon Turtul Dabarti opłacono
35 Górynowicz Marcin Białystok Polska Predathlon Turtul opłacono
36 GOŁOWCZYC Mateusz Suwalki Polska Predathlon Turtul Niedzielny Zrzut limit osiągnięty
37 Grabowicz Mirosław Sokółka Polska Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
38 Graf Remigiusz Leszno Polska Predatlon Run Turbo Run Leszno opłacono
39 Gref Damian Suwałki Polska Predathlon Kids
40 Gryczan Urszula Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
41 Gutowska Iwona Augustów Polska Predathlon Turtul opłacono
42 Hrymniak Włodzimierz JÓZEFÓW Polska Predathlon Turtul I Liq Chuan opłacono
43 HUK MARCIN Letniki Polska Predathlon Turtul opłacono
44 Idzikowska Weronika Idzikowska Zielona Góra Polska Predatlon Run opłacono
45 Jaroszewski Lukasz Suwalki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
46 Kaczynski Aleksander Lapy Polska Predathlon Turtul Master
47 Kalinowski Krystian Białystok Polska Predathlon Turtul AGR Podlasie opłacono
48 Kamińska Anna Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
49 Kamiński Piotr Warszawa Polska Predathlon Turtul opłacono
50 Karczewska Joanna Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
51 Karczewski Sławomir Suwałki Polska Predathlon Turtul Master opłacono
52 Karniłowicz Dawid Gołdap Polska Predatlon Run LA OSiR Gołdap
53 Karpowicz Hanna Suwałki Polska Predathlon Kids
54 Karpowicz Karolina Suwałki Polska Predathlon Kids
55 Karpowicz Szymon Suwałki Polska Predathlon Kids
56 Kartaszow Arkadiusz Białystok Polska Predathlon Turtul Klub ATLETA opłacono
57 Kawko Marcin Suwałki Polska Predathlon Turtul Szkoła Główna Handlowa w Warszawie opłacono
58 Kmera Rafał Gdańsk Polska Predathlon Turtul Master Bigyellowfoot opłacono
59 Kobylińska Magdalena Józefów Polska Nordic Walking opłacono
60 Kobyliński Franciszek Józefów Polska Predathlon Turtul opłacono
61 Kobyliński Jan Józefów Polska Predathlon Kids opłacono
62 Kobyliński Romuald Kobyliński Józefów Polska Predathlon Turtul opłacono
63 Kondej Adrian Józefów Polska Predathlon Kids opłacono
64 Kondej Gabriela Józefów Polska Predathlon Kids opłacono
65 Kondej Magda Józefów Polska Nordic Walking opłacono
66 Kondej Rafał Warszawa Polska Predathlon Turtul opłacono
67 Kondraciuk andrzej Białystok Polska Predatlon Run Kondraciuk Team
68 Kondraciuk Paweł Białystok Polska Predathlon Turtul opłacono
69 Kondraciuk Piotr Białystok Polska Predathlon Turtul Master Kondraciuk Team opłacono
70 Kondraciuk Zuzanna Białystok Polska Predathlon Kids Kondraciuk Team opłacono
71 Konopacka Marta Białystok Polska Nordic Walking opłacono
72 Konopacki Wojtek Białystok Polska Predathlon Turtul Eyeye Polska opłacono
73 Korżyńska Izabela Suwałki Polska Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
74 Korżyński Emil Korżyński Suwałki Polska Predathlon Turtul Bracia Jaćwieży opłacono
75 Kosiorek Łukasz Białystok Polska Predathlon Turtul Master OUTDOOR TRAINING opłacono
76 Kotarska Adrianna Suwałki Predathlon Kids
77 Królak Agnieszka Węgorzewo Polska Predatlon Run Team Kopeć
78 królak przemek Węgorzewo Polska Predatlon Run Team Kopeć / 15 Giżycka Brygada Zmechanizowa
79 Krzywicki Leszek Suwałki Polska Predathlon Turtul opłacono
80 Kuczko Agnieszka Mortsel Belgia Predatlon Run Antwerp Atlethics opłacono
81 Kuczko Jaroslaw Mortsel Belgia Predatlon Run opłacono
82 Kuczynski Piotr Białystok Polska Predathlon Turtul Master Białystok Biega Team opłacono
83 Kudosz Andrzej Gołdap Polska Predathlon Turtul opłacono
84 Kurpiewska Dorota Pisz Polska Predatlon Run Klub Morsów w Piszu opłacono
85 Kurylo Artur Augustów Polska Predathlon Turtul Master ATP AUGUSTÓW opłacono
86 Kurylo Ewa Augustów Polska Predatlon Run ATP AUGUSTÓW opłacono
87 Kwiatkowska Agnieszka Rumia Polska Predathlon Turtul WieWiór Team opłacono
88 Kwiatkowska Jagoda Szczebra Polska Predathlon Kids opłacono
89 Kwiatkowska Kalina Szczebra Polska Predathlon Kids opłacono
90 Kwiatkowski Michał Augustów Polska Predathlon Turtul Bracia jaćwieży limit osiągnięty
91 Leszczyński Krzysztof Białystok Polska Predathlon Turtul Master Bo żona kazała... Podlasiaki Team opłacono
92 Liman Dorota Białystok Polska Predatlon Run Podlasiaki Team opłacono
93 Mąkosa Piotr Józefosław Polska Predathlon Turtul opłacono
94 Maliszewska Agnieszka Białystok Polska Predatlon Run Gladiators by RMF4RT opłacono
95 Marcinek Łukasz Suwałki Polska Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono
96 Markowski Krystian Sokółka Polska Predathlon Turtul Master Sokólska Grupa Biegowa
97 Masalska Anna Suwałki Polska Predathlon Turtul limit osiągnięty
98 Miazek-Mioduszewski Tomasz Wiżajny Polska Predatlon Run KS Cztery Łapy opłacono
99 Michał Simkiewicz Michał Suwałki Polska Predathlon Kids
100 Milewski Marcin Suwałki Polska Predathlon Turtul IAKMW Krav Maga Suwałki opłacono


Wyświetleń: 15041

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ