Korona Polski 2021 - Jantarowy Przełaj
5 km nordic walking
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 63 Wiśniowski Jerzy Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
2 46 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postęp Pniewy Team opłacono BM
3 62 Wiśniowska Renata Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
4 27 Chyliński Andrzej Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
5 64 Zieliński Jacek Gdańsk 5 km nordic walking Gdańskie Wody Aktywują opłacono BM
6 41 Łaznowska Agnieszka Śrem 5 km nordic walking opłacono BM
7 30 Hebel Ewa Reda 5 km nordic walking opłacono BM
8 82 Kofel Ewa Ciechocinek 5 km nordic walking
9 23 Białasińska Małgorzata Gdynia 5 km nordic walking opłacono
10 55 Szczecińska Renata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono BM
11 32 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
12 35 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
13 22 Agustyniak Piotr Wierzchowo 5 km nordic walking WSU-NW Team Wierzchowo opłacono BM
14 48 Piłat Violetta Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
15 56 Szejko Edyta Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
16 24 Bizior Wioleta Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
17 59 Warlikowska Grażyna Pszczółki 5 km nordic walking opłacono BM
18 39 Kuźmicz Magdalena Maszewko 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
19 52 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
20 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE
21 53 Spychała Marzena Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
22 60 Wawrzyniak ANNA Gdynia 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
23 33 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie 5 km nordic walking opłacono BM
24 28 Frąckowiak Roman Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
25 44 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono BM
26 29 Grobelniak Rafał ŻUKOWO 5 km nordic walking opłacono BM
27 42 Marczyńska Marta Gościcino 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
28 50 Rutz Justyna Wejherowo 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono BM
29 43 Miśkiewicz-Szymańska Alicja GDAŃSK 5 km nordic walking opłacono BM
30 34 Krugiolka Renata Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono BM
31 49 Polak Grzegorz Polak Gruszczyn 5 km nordic walking TeamPolaki opłacono BM
32 25 BŁOTNA Danka Poznań 5 km nordic walking TeamPolaki opłacono BM
33 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking ESJA TEAM
34 21 Adamski Łukasz Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono BM
35 GASIŃSKi JANUSZ Ozarow Mazowiecki 5 km nordic walking grupa wilki
36 57 Ślęzak Adam Elbląg 5 km nordic walking OSP POGRODZIE opłacono BM
37 51 Schwarz Izabela POGÓRZE 5 km nordic walking opłacono BM
38 47 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór 5 km nordic walking opłacono BM
39 37 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono BM
40 36 Kulczycki Jan GDAŃSK 5 km nordic walking opłacono BM
41 31 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking opłacono BM
42 40 ŁAPIŃSKA MARTA ZABRSKO GORNE 5 km nordic walking opłacono BM
43 58 Walczak Krzysztof Gdynia 5 km nordic walking Elite Team opłacono


Wyświetleń: 12235

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ