Korona Polski 2021 - Węgorzyno
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kolmetz Katarzyna SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono
2 Wendt Jarek SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono
3 Fengier Eugeniusz Zielona Łąka Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
4 Serówka Lidia Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
5 Wycislo Romuald Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
6 Dudek Klaudia Granowo Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
7 Skowrońska Dominika Plewiska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
8 Kuźmicz Dominik Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
9 Kuźmicz Magdalena Maszewko Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
10 Kędzierska Karolina Szczecin 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
11 Jackowiak Paweł Nowogard 5 km bieg opłacono on-line
12 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Nie zrzeszona opłacono on-line
13 Kwidzińska Emilia Luzino Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
14 Adamski Łukasz Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
15 Karpińska Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking opłacono on-line
16 Boruczyński Dariusz Police Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
17 Nowak Izabela Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
18 Towarnicka Izabela Gdynia 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
19 Lejkowska Mirela Gowino 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
20 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice 21 km nordic walking opłacono on-line
21 Bończyszyn Bożena Bończyszyn Charbrowo Start Wirtualny - dystans dowolny POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
22 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
23 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
24 Rutz Justyna Wejherowo Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
25 Piec Leon Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
26 Piec Tola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
27 Naczk Wiktoria Lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
28 Sakowicz Adam Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
29 naczk leonard lębork 21 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
30 Kuziemko Renata Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
31 Pluta Lena Piła 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
32 Woźniak Iwona Prusim 5 km bieg opłacono on-line
33 Romanowicz Piotr Prusim 10 km nordic walking K.S. Idmar Racing Team opłacono on-line
34 Krawętek Agnieszka Bełchatów 10 km nordic walking NWPL/NW BEŁCHATÓW opłacono on-line
35 Majewska Katarzyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
36 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
37 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
38 Janik Maciej Janik Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
39 Mikołajczyk Justyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
40 Owczarek Aleksandra Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
41 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
42 Choryńska Danuta Swarzędz 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
43 Morawiec Dariusz Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB Nordic Walking opłacono on-line
44 Piątek Dariusz Gniewino 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
45 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
46 Rehlis Aleksander Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono on-line
47 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL 21 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
48 Świsłocki Bogdan Mikoszewo 21 km nordic walking Face Nordic Walking Team opłacono on-line
49 Wicher Jolanta Lubasz 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
50 Wierchanowski Bogdan GOLCZEWO 5 km nordic walking opłacono on-line
51 Pisarski Jan Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny Gmina Węgorzyno limit osiągnięty
52 Wojtczak Urszula Czaplinek 5 km nordic walking Czapelki opłacono on-line
53 Kopczewski Dariusz Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono on-line
54 Maślanka Jacek Słupsk 5 km nordic walking opłacono on-line
55 Pokładowska Joanna Koszalin 5 km nordic walking Wychodzę z kikjami opłacono on-line
56 Maślanka Iwona Śmigiel 5 km nordic walking opłacono on-line
57 Grygiel Teresa Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
58 Stepańska Małgorzata Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
59 Marek Chłodnicki Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
60 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
61 Bruzi Anna Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
62 Kaszuba Zofia Koszalin 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Wychodzę z Kijami opłacono on-line
63 Krawczyk Dorota Piła 10 km nordic walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
64 Wawrzyniak Igor Gdynia 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Polipack Team GWE opłacono on-line
65 Wawrzyniak Anna Gdynia 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
66 Komarzewska Katarzyna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
67 Spychała Lesław Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
68 Spychała Marzena Biała 5 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
69 Sowińska Alicja Antoniewo 5 km nordic walking Nordic Walking Lubasz opłacono on-line
70 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
71 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start Wirtualny - dystans dowolny MOCNI POMOCNI opłacono on-line
72 Toporek Rafał Przodkowo 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
73 Remecka Marta Remecka Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
74 Organka Marcin Brzeźniak Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
75 Matuła Nikola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
76 Szymańska Hanna Skórka 5 km bieg Pozytywni Biegacze opłacono on-line
77 Szymański Jacek Skórka 21 km nordic walking Pozytywni Biegacze opłacono on-line
78 Słaboszewska Elżbieta Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
79 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postęp Pniewy Team opłacono on-line
80 Organka Zuzanna Brzeźniak Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
81 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
82 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
83 Pawlak Beata Gorzów Wlkp 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena opłacono on-line
84 Mizgier-Wolańska ANNA Strzelce 5 km nordic walking opłacono on-line
85 Nizioł Marzanna Wawrów 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena opłacono on-line
86 Morawiec Agata Kluczbork Start Wirtualny - dystans dowolny KGB- nordic walking opłacono on-line
87 Cetera Janusz Dziwnówek 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
88 Kucharski Maciej Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
89 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km nordic walking opłacono on-line
90 Krugiolka Renata Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
91 Wieczorkowska Dagmara Koszalin 10 km nordic walking Wychodzę z kijami opłacono on-line
92 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 10 km nordic walking Polipack Team GWE opłacono on-line
93 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
94 Dajlid Martyna Kołczewo 5 km nordic walking opłacono on-line
95 Łopiński Aleksy Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
96 Gostomska Małgorzata Czempiń Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
97 Markiewicz Ula Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
98 Śmiechowska Agnieszka Szczecin 10 km nordic walking opłacono on-line
99 Żbikowska Anna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
100 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line


Wyświetleń: 6065

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ