Korona Polski 2021 - Węgorzyno
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
2 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
3 Fengier Eugeniusz Zielona Łąka Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
4 BARYŁA DOROTA Wolin 5 km nordic walking opłacono on-line
5 Agustyniak Piotr Wierzchowo 5 km nordic walking WSU-NW Team Wierzchowo opłacono on-line
6 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
7 Frąckowiak Roman Wieleń 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
8 Pisarski Jan Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny Gmina Węgorzyno limit osiągnięty
9 Matuła Nikola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
10 Piec Tola Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
11 Piec Leon Węgorzyno Mieszkaniec Gminy Węgorzyno - dystans dowolny LŁKB Trucht Łobez limit osiągnięty
12 Kaczmarek Maja Wejherowo Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
13 Rutz Justyna Wejherowo Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono on-line
14 Nizioł Marzanna Wawrów 5 km nordic walking Nordic Walking - Marzena opłacono on-line
15 Kucharski Maciej Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
16 Marek Henryk Warszawa Start Wirtualny - dystans dowolny -------------
17 Drewnowska Barbara Trzcianka 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
18 Adamski Łukasz Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
19 Drewnowski Adam Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
20 Makuch Joanna Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
21 Wietrzycki Andrzej Trzcianka 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
22 Nowak Izabela Trzcianka Start Wirtualny - dystans dowolny Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
23 kissel jolanta trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
24 Zacharski Jerzy Trzcianka 5 km bieg Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
25 Zacharska Barbara Trzcianka 5 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
26 Wołk Beata Trzcianka 10 km nordic walking Fabryka Nordica Trzcianka opłacono on-line
27 Łaznowska Agnieszka Śrem Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
28 Maślanka Iwona Śmigiel 5 km nordic walking opłacono on-line
29 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL 21 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
30 Słaboszewska Elżbieta Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
31 Stepańska Małgorzata Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
32 Lipińska Karolina Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
33 Ludwiczak Andżelika Szczecin 10 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
34 Kędzierska Karolina Szczecin 5 km nordic walking Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono on-line
35 Kuziemko Renata Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
36 Remecka Marta Remecka Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
37 Sakowicz Adam Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
38 Hybiak Jolanta Szczecin 5 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
39 Komarzewska Katarzyna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
40 Żbikowska Anna Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
41 Lipiński Karol Szczecin 21 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
42 Śmiechowska Agnieszka Szczecin 10 km nordic walking opłacono on-line
43 Taraszkiewicz-michalska Emilia Szczecin 10 km nordic walking opłacono on-line
44 Michalski Piotr Szczecin 10 km nordic walking KS Pogodni Nordikowcy Szczecin opłacono on-line
45 Choryńska Danuta Swarzędz 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
46 MAJKRZAK MARIUSZ SUCHA BESKIDZKA Start Wirtualny - dystans dowolny MOCNI POMOCNI opłacono on-line
47 Mizgier-Wolańska ANNA Strzelce 5 km nordic walking opłacono on-line
48 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski 10 km nordic walking opłacono on-line
49 Zdanowicz Marta Słupsk Start Wirtualny - dystans dowolny Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
50 Maślanka Jacek Słupsk 5 km nordic walking opłacono on-line
51 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking AKTYWNI POSTOMINO opłacono on-line
52 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Nie zrzeszona opłacono on-line
53 Szymański Jacek Skórka 21 km nordic walking Pozytywni Biegacze opłacono on-line
54 Szymańska Hanna Skórka 5 km bieg Pozytywni Biegacze opłacono on-line
55 Linhard Bożena Sierakowo 1 10 km nordic walking opłacono on-line
56 Wendt Jarek SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono
57 Kolmetz Katarzyna SASINO Start Wirtualny - dystans dowolny Polipack Team GWE opłacono
58 Toporek Rafał Przodkowo 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Polipack Team GWE opłacono on-line
59 Romanowicz Piotr Prusim 10 km nordic walking K.S. Idmar Racing Team opłacono on-line
60 Woźniak Iwona Prusim 5 km bieg opłacono on-line
61 Marek Chłodnicki Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
62 Owczarek Henryka Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
63 Angielczyk Małgorzata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
64 Grygiel Teresa Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
65 Markiewicz Ula Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
66 Postek Danuta Poznań 21 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
67 Owczarek Aleksandra Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
68 Tomczyk Edward Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
69 Kruszka Arleta Poznań 10 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
70 Czysta Paulina Poznań Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
71 Szczecińska Renata Poznań 5 km nordic walking Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
72 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
73 Boruczyński Dariusz Police Start Wirtualny - dystans dowolny opłacono on-line
74 Szydłowska Agnieszka Pobierowo 5 km nordic walking Pobierowo opłacono on-line
75 Krugiolka Renata Pniewy Start Wirtualny - dystans dowolny Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
76 Klawczyński Marcin Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
77 Parzybut Jan Pniewy 5 km nordic walking Postęp Pniewy Team opłacono on-line
78 Krugiołka Grzegorz Pniewy 5 km nordic walking Aktywnie w Pniewach opłacono on-line
79 Skowrońska Dominika Plewiska Start Wirtualny - dystans dowolny Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
80 Nowaczyk Lidia Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
81 Nowaczyk Monika Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
82 Wojciechowska Katarzyna Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
83 Wojciechowski Adam Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
84 Bruzi Anna Pleszew Start Wirtualny - dystans dowolny Kijkomaniacy PPL opłacono on-line
85 Rusinowicz Andrzej Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
86 Łopiński Aleksy Piła 10 km nordic walking Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
87 Smolarski Andrzej Piła 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
88 Pluta Lena Piła 5 km nordic walking dzieci i młodzież do lat 18 Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
89 Mikołajczyk Justyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
90 Janik Maciej Janik Piła 10 km nordic walking Zasapani Hydro Trzcianka opłacono on-line
91 Pluta Barbara Pluta Piła 5 km nordic walking Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
92 Krawczyk Dorota Piła 10 km nordic walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
93 Serówka Lidia Piła Start Wirtualny - dystans dowolny Daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
94 Majewska Katarzyna Piła 5 km nordic walking osoby niepełnosprawne Kijomaniacy Chodzież opłacono on-line
95 Wycislo Romuald Pila Start Wirtualny - dystans dowolny daj radość niepełnosprawnym opłacono on-line
96 Bujnicki Marcin Pasłęk 21 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
97 Bujnicka Magdalena Pasłęk 10 km nordic walking Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
98 KREFFT BARBARA PARCHOWO 10 km nordic walking opłacono on-line
99 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 5 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty
100 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki 10 km nordic walking grupa wilki limit osiągnięty


Wyświetleń: 6425

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ