Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 65 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | 5 km nordic walking | dragon | opłacono on-line |
2 | Szczypek Ela | Bolesławice | Polska | 5 km nordic walking | limit osiągnięty | ||
3 | 74 | Wieczorkowska Dagmara | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z kijami | opłacono on-line |
4 | 17 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
5 | 44 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
6 | 63 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
7 | 9 | Barzowski Klaudian | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
8 | 15 | Marczyńska Marta | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
9 | 14 | Lejkowski Łukasz | Gowino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
10 | 56 | Michalak Justyna | Szamocin | Polska | 5 km nordic walking | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
11 | 62 | Pokładowska Joanna | Koszalin | Polska | 5 km nordic walking | Wychodzę z Kijami | opłacono on-line |
12 | 59 | Pluta Barbara | Piła | Polska | 5 km nordic walking | Kijomaniacy Chodzież | opłacono on-line |
13 | 64 | Selib Izabela | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
14 | 71 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line |
15 | 39 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | 5 km nordic walking | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
16 | 77 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
17 | 37 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
18 | 78 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
19 | 79 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
20 | 13 | Kwidzińska Emilia | Luzino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
21 | 53 | Manthey Marcin | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | ESJA Team | opłacono on-line |
22 | 80 | Żurawik Marcin | Koło | Polska | 5 km nordic walking | Saint Gobain Squad | opłacono on-line |
23 | 66 | Skrzypkowska Izabela | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
24 | 41 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
25 | 10 | Beczek Magdalena | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
26 | 47 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
27 | 51 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
28 | 52 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Kiekrz Poland | opłacono on-line |
29 | 69 | Szerement Katarzyna | Ustka | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
30 | 73 | Wiaderski Wojciech | Junoszyno | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
31 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | 5 km nordic walking | grupa wilki | limit osiągnięty | |
32 | 76 | ZACHARSKA Barbara | Trzcianka | Polska | 5 km nordic walking | Fabryka Nordica Trzcianka | opłacono on-line |
33 | 49 | Krugiołka Grzegorz | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
34 | 57 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | 5 km nordic walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
35 | 38 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | 5 km nordic walking | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
36 | 40 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
37 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | 5 km nordic walking | Miasto Gorzów Wlkp. | limit osiągnięty | |
38 | 58 | Parzybut Jan | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Postep Pniewy Team | opłacono on-line |
39 | Kowalski Mirek | Szczecinek | Polska | 5 km nordic walking | Gryf Szczecinek | limit osiągnięty | |
40 | Augustyniak Piotr | Wierzchowo | Polska | 5 km nordic walking | WSU-NW TEAM WIERZCHOWO | limit osiągnięty | |
41 | 46 | Kocoń Sylwia | Siemianice | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
42 | 42 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
43 | 72 | Wiaderska Grażyna | Junoszyno | Polska | 5 km nordic walking | opłacono on-line | |
44 | 67 | Sowińska Alicja | Antoniewo | Polska | 5 km nordic walking | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
45 | 68 | Stachyra Alfred | 77-100 BYTÓW | Polska | 5 km nordic walking | GBY 1943 | opłacono on-line |
46 | 54 | Maślanka Iwona | Śmigiel | Polska | 5 km nordic walking | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
47 | 43 | Klawczyński Marcin | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
48 | 48 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 5 km nordic walking | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono on-line |
49 | 75 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | Polska | 5 km nordic walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
50 | 70 | Szudarski Edward | Słupsk | Polska | 5 km nordic walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
51 | 61 | Podleś Danuta | Słupsk | Polska | 5 km nordic walking | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
52 | 36 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | 5 km nordic walking | AKTYWNI POSTOMINO | opłacono on-line |
53 | 21 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
54 | 20 | Spychała Marzena | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
55 | 19 | Spychała Lesław | Gościcino | Polska | 5 km nordic walking | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
56 | 50 | Krugiołka Renata | Pniewy | Polska | 5 km nordic walking | Aktywnie w Pniewach | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22864