79 ELEKTRONICZNEZAPISY

wyniki_Pasłęk 3.xlsx

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Czas Dyplom
1 ADAMSKA MARIA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,00km / NW pobierz
2 ADAMSKA OLA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,00km / NW pobierz
3 ADAMSKI ŁUKASZ M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,00km / NW pobierz
4 AUGUSTYNIAK PIOTR M WIERZCHOWO WSU-NW TEAM WIERZCHOWO 5,01km / NW 00:42:45 pobierz
5 BIHUNIAK LIDIA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 7,64km / NW 01:15:14 pobierz
6 BOCZAR BEATA K ZIELONA GÓRA 21,53km / NW pobierz
7 BORUCZYŃSKI DARIUSZ M POLICE pobierz
8 BUJNICKA MAGDALENA K PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 10,76km / NW 01:22:05 pobierz
9 BUJNICKI MARCIN M PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 20,42km / NW 02:58:35 pobierz
10 CARLSSON AGNIESZKA K ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA 5,01km / NW 00:40:07 pobierz
11 CETERA JANUSZ M DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5,02km / NW 00:46:29 pobierz
12 CHAIKOVSKA IRYNA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA pobierz
13 CHOLEWKA JOLANTA K KOSTRZYN WLKP MARSZ PO ZDROWIE 7,48km / NW 01:35:13 pobierz
14 CHORYŃSKA DANUTA K SWARZĘDZ MARSZ PO ZDROWIE 5,00km / NW 00:44:07 pobierz
15 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4,74km / NW 00:49:37 pobierz
16 DREWNOWSKA BARBARA K TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10,01km / NW 01:29:53 pobierz
17 DREWNOWSKI ADAM M TRZCIANKA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 5,02km / bieg 00:40:03 pobierz
18 FRĄCKOWIAK ROMAN M WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10,16km / bieg 01:24:18 pobierz
19 GOSTOMSKA MAŁGORZATA K CZEMPIŃ 5,01km / bieg 00:26:48 pobierz
20 GRYGIEL TERESA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5,02km / NW 00:51:03 pobierz
21 JANIK MACIEJ M PIŁA ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA 10,05km / NW 01:54:14 pobierz
22 KARPIŃSKA KATARZYNA K GDYNIA 5,05km / spacer 00:51:15 pobierz
23 KIEPURSKA MAGDALENA K GÓRA KALWARIA GREEN TEAM ZIELONA GÓRA pobierz
24 KISSEL JOLANTA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,03km / NW 01:38:18 pobierz
25 KŁOS MACIEJ M GDAŃSK NW WYSPA SOBIESZEWSKA 10,10km / NW 01:09;42 pobierz
26 KOLMETZ KATARZYNA K SASINO POLIPACK TEAM GWE 5,40km / NW 00:44:19 pobierz
27 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M LASOWICE WIELKIE 5,00 km / NW 00:44:02 pobierz
28 KRAWCZYK DOROTA K PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10,46km / NW 01:46:25 pobierz
29 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K KRĘPA KASZUBSKA POLIPACK TEAM GWE pobierz
30 KRUGIOLKA RENATA K PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 4,39km / chód 00:39:53 pobierz
31 KRUGIOŁKA GRZEGORZ M PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH 5,01km / spacer 00:35:53 pobierz
32 KRUSZKA ARLETA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5,00km / NW pobierz
33 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK 5,03km / NW 00:54:07 pobierz
34 KURAKINA IRYNA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA pobierz
35 KUSIAK WŁODZIMIERZ M GDAŃSK 5,07km / NW 00:37:46 pobierz
36 KUŹMICZ ADAM M MASZEWKO POLIPACK TEAM GWE 10km / NW pobierz
37 LEJKOWSKA MIRELA K GOWINO POLIPACK TEAM GWE 10,55km / NW 01:18:30 pobierz
38 ŁAZNOWSKA AGNIESZKA K ŚREM pobierz
39 ŁĘCKI JAN M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 10,53km / NW 01:59:42 pobierz
40 MAJKRZAK MARIUSZ M SUCHA BESKIDZKA pobierz
41 MAKUCH JOANNA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 11,32km / NW 01:44:54 pobierz
42 MALCHEVSKA TETIANA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA 21,00km / NW 03:09:23 pobierz
43 MEZHAKOVA ZINAIDA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA pobierz
44 MIKOŁAJEWSKI ARKADIUSZ M ELBLĄG 5,01km / BIEG 00:21:41 pobierz
45 MORAWIEC AGATA K KLUCZBORK KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA - NORDIC WALKING 5,00km / NW 01:22:27 pobierz
46 NIETUPSKI DARIUSZ M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 11,45km / NW 01:17:21 pobierz
47 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K WIELEŃ EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5,01km / bieg 00:40:56 pobierz
48 OLECH MARCIN M GDAŃSK 10,01km / NW 01:46:47 pobierz
49 OLESIUK IWONA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA pobierz
50 PIĄTEK DARIUSZ M GNIEWINO POLIPACK TEAM GWE 5,04km / NW 00:45:35 pobierz
51 POLAK GRZEGORZ POLAK M GRUSZCZYN TEAMPOLAKI pobierz
52 ROZANTSEVA MARYNA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA pobierz
53 RUSINOWICZ ANDRZEJ M PIŁA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM 10,46km / NW 01:46:25 pobierz
54 RZEPECKI SŁAWOMIR M MAKÓW MAZOWIECKI 5,02km / NW 00:46:51 pobierz
55 SHURHINA YULIIA K ODESSA LET’S GO ⚓️ ODESSA pobierz
56 SOCHACKI WALDEMAR M KLUCZBORK KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWA - NORDIC WALKING 5,52km / NW 00:43:01 pobierz
57 STAŃCZAK EDWARD M MALBORK 22,30km / NW 03:14:48 pobierz
58 STRYCZYŃSKI PIOTR M GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA 11,45km / NW 01:17:24 pobierz
59 SYPNIEWSKI SZYMON M KONIN MARSZ PO ZDROWIE 10,04km / NW 01:20:43 pobierz
60 SZCZECIŃSKA HANNA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 6,73km / NW pobierz
61 SZCZECIŃSKA RENATA K POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 6,73km / NW pobierz
62 SZYMAŃSKA HANNA K SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 5,02km / bieg 00:28:16 pobierz
63 SZYMAŃSKI JACEK M SKÓRKA POZYTYWNI BIEGACZE 21,05km / bieg 02:45:17 pobierz
64 WALCZAK KRZYSZTOF M GDYNIA ELEKTRONICZNEZAPISY.PL TEAM pobierz
65 WALOT JOANNA K ŁÓDŹ Z KIJAMI PRZEZ ŻYCIE 21km / NW 03:11:51 pobierz
66 WAWRZYNIAK ANNA K GDYNIA POLIPACK TEAM GWE 5,04km / NW 01:01:36 pobierz
67 WENDT JAREK M SASINO POLIPACK TEAM GWE 5,40km / NW 00:44:19 pobierz
68 WIADERSKA GRAŻYNA K JUNOSZYNO 5,22km / NW 00:52:24 pobierz
69 WIADERSKI WOJCIECH M JUNOSZYNO 5,22km / NW 00:44:22 pobierz
70 WIETRZYCKI ANDRZEJ M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,02km / NW 00:46:51 pobierz
71 WOŁK BEATA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 10,04km / NW 02:24:19 pobierz
72 ZACHARSKA BARBARA K TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,22 km / NW 00:52:52 pobierz
73 ZACHARSKI JERZY M TRZCIANKA FABRYKA NORDICA TRZCIANKA 5,22km / bieg 00:52:52 pobierz
74 ZDANOWICZ MARTA K SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5,28km / NW 00:50:25 pobierz
75 ZGRZEBNICKI KRZYSZTOF M POLKOWICE 10,16km / NW 01:32:28 pobierz
76 ZIELIŃSKI JACEK M GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4,81km / NW 00:48:59 pobierz
77 SPYCHAŁA LESŁAW M BIAŁA POLIPACK TEAM GWE 5km / NW 00:33:00 pobierz
78 SPYCHAŁA MARZENA K BIAŁA POLIPACK TEAM GWE 5km / NW 00:35:00 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ