Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kasprowicz Andrzej Lubawa Rower - 300 km opłacono
2 Szczepanek Wojtek Lubawa Rower - 300 km OSiR Lubawa opłacono
3 Podliński Sebastian Lubawa Rower - 300 km LKK Ziemia Lubawska opłacono
4 Kowanda Sławomir Lubawa Rower - 300 km opłacono
5 Kruszyńska Anna Lubawa Rower - 300 km opłacono
6 Sierzputowska Ewa Lubawa Bieg - 100 km opłacono
7 Pielenc Dariusz Lubawa Bieg - 100 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
8 Pielenc Agnieszka Hartowiec Bieg - 100 km Biegam U Kolesi opłacono
9 KASPRZYCKA REGINA LUBAWA Bieg - 100 km Lubawski Ustawki Rowerowe opłacono
10 Krukowska Asia Lubawa Bieg - 100 km opłacono
11 KLINICKA MAGDALENA LUBAWA Bieg - 100 km opłacono
12 Świniarska Anna Lubawa Bieg - 100 km opłacono
13 Wierzbowski Krzysztof Nowe Grodziczno Bieg - 100 km Biegam U Kolesi opłacono
14 Lewalski Błażej Lubawa Bieg - 100 km opłacono
15 Leis-Zakrzewska Monika Lubawa Bieg - 100 km opłacono
16 Stawiarski Wojciech Lubawa Rower - 300 km opłacono
17 Byglewski Paweł Lubawa Rower - 300 km opłacono
18 Budzińska Dorota Fijewo Bieg - 100 km Biegam U Kolesi opłacono
19 Balewski Błażej Lubawa Rower - 300 km Lubawskie ustawki rowerowe opłacono
20 Graman Marzena Kazanice Bieg - 100 km opłacono
21 Graman Natalia Kazanice Bieg - 100 km opłacono
22 Truszczyński Patryk Lubawa Bieg - 100 km opłacono
23 Truszczyński Szymon Lubawa Rower - 300 km opłacono
24 Pilch-Truszczyńska Magdalena Lubawa Rower - 300 km opłacono
25 Kawski Bartłomiej Kisielice Rower - 300 km opłacono
26 Schwesig Robert Lubawa Rower - 300 km opłacono
27 Łowin Patryk Lubawa Bieg - 100 km opłacono
28 Goniszewski Bartosz Lubawa Bieg - 100 km Najmowicz Triathlon opłacono
29 Kozłowski Wiesiek Grabowo Bieg - 100 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
30 Głowiak Krzysztof Lubawa Bieg - 100 km --- opłacono
31 Aranowska Justyna Lubawa Bieg - 100 km opłacono
32 Urbański Błażej Lubawa Rower - 300 km opłacono
33 Knozowski Marcin Lubawa Bieg - 100 km Aktywna Lubawa opłacono
34 Drobotko Julita Iława Bieg - 100 km opłacono
35 Rzemińska Dorota Lubawa Bieg - 100 km opłacono
36 Gucejt Karol Lubawa Bieg - 100 km opłacono
37 Kozłowski Piotr Lubawa Bieg - 100 km AZS UWM Olsztyn opłacono
38 Małkowski Kazimierz Grodziczno Bieg - 100 km Niezależni Sędziowie opłacono
39 Jackowska Beata Zielkowo Bieg - 100 km opłacono
40 Grabowski Wojciech Prątnica Rower - 300 km Kołem po wioskach opłacono
41 Grabowski Michał Lubawa Rower - 300 km Kołem po wioskach opłacono
42 Sass Klaudia Lubawa Bieg - 100 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
43 Wrońska Dorota Lubawa Bieg - 100 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
44 Lewicka Katarzyna Lubawa Bieg - 100 km opłacono
45 Kawka Dorota Lubawa Bieg - 100 km opłacono
46 Piotrowicz Artur Lubawa Bieg - 100 km opłacono
47 Liberacka Anna Liberacka Lubawa Bieg - 100 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
48 Kopaczel Paweł Rybno Bieg - 100 km Biegam U KOLESI opłacono
49 Jakubowska Barbara Lubawa Bieg - 100 km opłacono
50 Podliński Leszek Lubawa Bieg - 100 km Niezależni Sędziowie opłacono
51 Niedźwiecki Paweł Lubawa Bieg - 100 km Running Bears Lubawa opłacono
52 Sass Szymon Lubawa Bieg - 100 km Lubawa Kocha Biegać opłacono
53 Fafiński Michał Lubawa Bieg - 100 km Biegam U Kolesi opłacono
54 Głowiak Rafał Lubawa Bieg - 100 km Razem Trenujemy Sport
55 Wasielewski Krzysztof Rybno Rower - 300 km


Wyświetleń: 4107

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ