Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Płaczek Joanna | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
202 | Płaczek Dariusz | Chorzów | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
203 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | przedszkole nr.16 | opłacono on-line |
204 | Duda Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | sp 13 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
205 | Urban-Misztalska Aleksandra | Czeladź | Polska | Marsz NW | opłacono | |
206 | Duda Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
207 | Socha Michał | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
208 | Socha Marlena | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
209 | Malotta Konrad | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono on-line |
210 | Lachowicz Marcin | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | ||
211 | Karwot Marietta | Rybnik | Polska | Bieg 5 km | ||
212 | Hefeman Ewa | Katowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
213 | Wiesner Stanisława | Katowice | Polska | Marsz NW | opłacono | |
214 | Sugay Larysa | Warszawa | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
215 | Hładki Tadeusz | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
216 | Miśta Ewa | Zawiercie | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
217 | Wojdakowski Sebastian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
218 | Gliwicka-Wojdakowska Aneta | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
219 | Nowak Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
220 | Szymonik Katarzyna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
221 | Tomza Mariusz | Słowik | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
222 | Duda Anna | Słowik | Polska | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line |
223 | Pawlik Katarzyna | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
224 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono | |
225 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono | |
226 | Groborz Karolina | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
227 | Bernacisko Weronika | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
228 | Bernacisko Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Wartkie Pierony | opłacono on-line |
229 | Szkaradek Bożena | Bytom | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
230 | Bigos Grzegorz | Jaworzno | Polska | Bieg 5 km | Pan | opłacono |
231 | Gembolis Kasia | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
232 | Rogóż Monika | Kraków | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
233 | Wieczorek Dominika | Racibórz | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
234 | Chwałek Agnieszka | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
235 | Mańka Wojciech | Czeladź | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
236 | Laszczyk Anna | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
237 | Bentkowski Lesław | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | Dirty Sparrows | opłacono on-line |
238 | Rybczyński Marek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
239 | Krzyżowska Iwona | Tychy | Polska | Marsz NW | K&K Team | opłacono on-line |
240 | Koziołek Karolina | Tychy | Polska | Marsz NW | K&K team | opłacono |
241 | Janus-Kotkiewicz Amanda | Katowice | Polska | Marsz NW | ||
242 | Kotkiewicz Lena | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | ||
243 | Peruń Damian | Sosnowiec | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
244 | Cieślok Roksana | Trachy | Polska | Bieg 5 km | EPS | opłacono on-line |
245 | Stępień Grzegorz | Będzin | Polska | Bieg 5 km | #GrodziecRun | opłacono on-line |
246 | Sogorska Agnieszka | świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
247 | Janus Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
248 | Zakrzewski Tomasz | Chełmek | Polska | Bieg 5 km | Parkrun Chrzanów | opłacono on-line |
249 | Bomba Dorota | Trzebinia | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
250 | Kawulak Kazimierz | Jaworzno | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
251 | Staszewska Marzena | Ruda Śląska | Polska | Bieg 5 km | MK TEAM | opłacono |
252 | Wójcik Hania | Mysłowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Szkoła Podstawowa nr 14 Mysłowice | opłacono on-line |
253 | Kluczyńska Honorata | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
254 | Pieńkowska Wiesława | Zabrze | Polska | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
255 | Pietruszka Klaudia | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
256 | Przybylski Tomasz | Witaszyce | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
257 | Bernacka-Miozga Lena | Katowice | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | opłacono | |
258 | Piguła Daria | Czeladź | Polska | Bieg 10 km | Carbon Silesia Sport | |
259 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
260 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
261 | Wuwer Nadia | Rybnik | Polska | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
262 | Wuwer Andrzej | Rybnik | Polska | Bieg 5 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
263 | Miśkiewicz Lucyna | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono on-line |
264 | Miśkiewicz Andrzej | Zawiercie | Polska | Bieg 10 km | Warto Biegać Zawiercie | opłacono |
265 | Sodowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 5 km | opłacono | |
266 | Pietruszka Przemysław | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
267 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
268 | Salisz Mirosław | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
269 | Pałasz Jacek | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
270 | Plucińska Edyta | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
271 | Pluciński Paweł | Sosnowiec | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
272 | Gajewski Jarek | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Fuchs Oil Team | opłacono |
273 | Abrahamczyk Natalia | Katowice | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
274 | Pompa Monika | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
275 | Bernatowicz Anna | Strzelce Opolskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
276 | Pompa Adrian | Tychy | Polska | Bieg 5 km | Biegnę Byle Dobiec | opłacono on-line |
277 | Dygan Jagoda | Krapkowice | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
278 | Posłuszna Monika | Bielsko-Biała | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
279 | Brzytwa Miroslaw | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
280 | Juzyk Adam | Ruda Śląska | Polska | Bieg 10 km | Biegamy z Sercem | opłacono on-line |
281 | Pietrysiak Stefan | Zabrze | Polska | Bieg 10 km | S.A.S Zabrze | opłacono on-line |
282 | Szabra Dawid | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
283 | Gołębiowski Kazimierz | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | KEMPER TEAM | opłacono on-line |
284 | Frydrych Przemysław | Gliwice | Polska | Bieg 5 km | KEMPER TEAM | opłacono |
285 | Szczerba Krzysztof | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | CROSS Świony | opłacono on-line |
286 | Szczerba Anna | Świętochłowice | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
287 | Fundament Stanisław | Siemianowice Śląskie | Polska | Biegi dla dzieci (50m-800m) | Sp nr 6 Siemianowice Śląskie | opłacono on-line |
288 | Mazur Monika | Ruda Śląska | Polska | Marsz NW | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
289 | Antosiewicz Bogdan | Czeladź | Polska | Marsz NW | opłacono on-line | |
290 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Marsz NW | #czeladzbiega | opłacono on-line |
291 | Koślacz Kamila | Tychy | Polska | Bieg 5 km | opłacono on-line | |
292 | Piątek Sławomir | Tychy | Polska | Bieg 10 km | Torkol Sp. z o.o. | opłacono on-line |
293 | Probierz Paweł | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg 10 km | opłacono | |
294 | Perdian Mariola | Świętochłowice | Polska | Bieg 5 km | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
295 | Bieniek Agata | Świętochłowice | Polska | Marsz NW | SOCIOS SILESIA | opłacono on-line |
296 | Gaidas Sebastian | Bytom | Polska | Marsz NW | Aktywni Sucha Góra | opłacono on-line |
297 | Stochnij Karol | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
298 | Stochnij Katarzyna | Chorzów | Polska | Bieg 10 km | opłacono on-line | |
299 | Sokół Adam | Katowice | Polska | Bieg 10 km | FUCHS OIL TEAM | opłacono on-line |
300 | Nowak Małgorzata | Czeladź | Polska | Bieg 5 km | Czeladź Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22666