110 ELEKTRONICZNEZAPISY
Wirtualny Bieg Kobiet

Wirtualny Bieg Kobiet

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub aktywność dystans czas Dyplom
47 BAWOŁ-BERNATEK BOŻENA STRZEGOM bieg 6,03 km 00:42:37 PDF PNG
57 BECKER KAROLINA WROCŁAW bieg 6,28 km 00:43:13 PDF PNG
25 BIAŁAS ANNA BYTOM bieg 5,01 km 00:39:29 PDF PNG
103 BOMBA DOROTA TRZEBINIA spacer 6,01 km 01:31:26 PDF PNG
98 BORKOWSKA KATARZYNA GŁOWNO FIT GIRLS bieg 7,16 km 00:45:19 PDF PNG
104 BORZYSZKOWSKA JOLANTA PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ bieg 5,02 km 00:42:44 PDF PNG
33 BUBACZ EWA GNIEZNO bieg 6,70 km 00:49:58 PDF PNG
40 BUBACZ NATALIA GNIEZNO bieg 6,09 km 00:44:23 PDF PNG
50 CABAJ MONIKA MROZY bieg 12 km 01:18:50 PDF PNG
90 CAR-DUL MARZENA PŁOŃSK bieg 4,34 km PDF PNG
26 CARLSSON AGNIESZKA ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA bieg 5,01 km 00:24:16 PDF PNG
105 CHEŁCHOWSKA EWA OLSZTYN BRBK - BIEGLI W PODATKACH bieg 5,02 km 00:27:49 PDF PNG
2 CHUTKOWSKA AGNIESZKA KOLNO bieg 10 km 00:48:45 PDF PNG
48 CICHOŃ ELŻBIETA STRZEGOM bieg 6,03 km 00:42:37 PDF PNG
121 CICHOŃSKA MAŁGORZATA GĄBINO UL KASZTANOWA 8/3 bieg 5,19 km 00:46:36 PDF PNG
122 CIECIOROWSKA MONIKA ORZK bieg 10,30 km 01:45:30 PDF PNG
80 CZARNIK BARBARA GLIWICE NW 5,028 km 00:48:59 PDF PNG
97 DĄBROWSKA KAROLINA GŁOWNO FIT GIRLS bieg 7,02 km 00:45:32 PDF PNG
106 DE VRIES AGNIESZKA GOŚCICINO spacer 3,56 km 00:52:52 PDF PNG
3 DUDEK ANNA TARNÓW bieg 8,02 km 00:50:34 PDF PNG
91 DUL MAŁGORZATA PŁOŃSK bieg 6,28 km PDF PNG
132 DUL PATRYCJA PŁOŃSK bieg 5,95 km PDF PNG
81 DYLA-SZYNKLARZ PATRYCJA DYLA-SZYNKLARZ BIADACZ bieg 5,30 km 00:38:48 PDF PNG
99 DYLUS KLAUDIA CHORZÓW spacer 2,38 km 01:09:52 PDF PNG
58 FILARECKA KATARZYNA TCZEW bieg 5,01 km 00:31:24 PDF PNG
92 FOT IWONA GDAŃSK NW 5,03 km 00:49:56 PDF PNG
60 FRONCZAK MAŁGORZATA POMIECHÓWEK bieg 10,01 km 00:50:24 PDF PNG
94 GAWROŃSKA KAROLINA GAWROŃSKA KRZYŻ WIELKOPOLSKI bieg 6,06 km 00:48:04 PDF PNG
14 GOLICZ MARZENA KATOWICE bieg 4,25 km 00:48:43 PDF PNG
61 GRZOMBA EWELINA ŻORY bieg 2,52 km 00:26:43 PDF PNG
110 JAKUBOWICZ MONIKA ZIELONKA ELEKTRONICZNEZAPISY.PL TEAM bieg 6,21 km 00:53:56 PDF PNG
27 JANKOWIAK ANNA KOLECZKOWO bieg 10,15 km 01:18:45 PDF PNG
41 JASZKIEWICZ JOANNA OSIECZNA marsz 5,01 km 00:48:00 PDF PNG
39 KACPRZAK AGNIESZKA ŁÓDŹ bieg 8,01 km 00:56:22 PDF PNG
15 KARCZMARCZUK KATARZYNA MIERZYN bieg 5,01 km 00:30:32 PDF PNG
111 KASPERCZYK VIOLETTA KASPERCZYK OŚWIĘCIM bieg 6,20 km 00:54:58 PDF PNG
4 KLOSE GRZEGORZ TARNOWSKIE GORY bieg 2 km 00:11:18 PDF PNG
11 KLOSE MARZENA TARNOWSKIE GÓRY bieg 2 km 00:11:18 PDF PNG
126 KOSSAKOWSKA BOGUMIŁA OSTROŁĘKA bieg 9,03 km 00:55:13 PDF PNG
127 KOSTRZEWSKA JOANNA ALEKSANDRÓW KUJAWSKI #BIEGANIENAWESOŁO bieg 10 km 01:30:27 PDF PNG
62 KOTERBA AGNIESZKA KOŻUCHÓW marsz 3,32 km 00:33:36 PDF PNG
51 KOTLICKA KAMILA GDAŃSK bieg 5 km 00:43:14 PDF PNG
112 KOWALSKA KLAUDIA NOWY SĄCZ bieg 5,22 km 00:34:11 PDF PNG
44 KOWNACKI ARKADIUSZ WITKOWO DRUŻYNA SZPIKU - BIEGOWI WARIACI bieg 10,42 km 01:19:15 PDF PNG
148 KRAKOWSKA WIKTORIA MIELEC marsz 11,10 km 01:34:19 PDF PNG
5 KRAWCZYK KATARZYNA SOLLENTUNA bieg 8,28 km 00:44:24 PDF PNG
12 KRUGIOLKA RENATA PNIEWY AKTYWNIE W PNIEWACH chód 5,02 km 00:43:36 PDF PNG
38 KUBIAK MARIA RUMIA bieg 5 km 00:31:51 PDF PNG
42 KUBIAK JAGODA WEJHEROWO bieg 4,72 km 00:20:02 PDF PNG
28 KUCZYŃSKA BARBARA WROCŁAW bieg 8,04 km 00:52:00 PDF PNG
100 KULCZYCKI JAN GDAŃSK bieg 5.08km 01:09:54 PDF PNG
49 KURKOWIAK AGNIESZKA POZNAŃ bieg 17,32 km 01:56:40 PDF PNG
101 LASEK EDYTA KRAKÓW bieg 7,05 km 00:45:12 PDF PNG
64 LEWANDOWSKA KAROLINA TCZEW bieg 8,02 km 00:47:57 PDF PNG
52 LUBAŃSKA ALICJA BUKOWICE bieg 10,02 km 01:02:53 PDF PNG
65 ŁAPIŃSKI LESZEK ELBLĄG ELBLĄSKIE WŁÓCZYKIJE marsz 5,25 km 01:10:00 PDF PNG
113 MALINOWSKA KINGA KOMORNIKI bieg 5,5 km 00:52:23 PDF PNG
114 MALINOWSKI MARCIN KOMORNIKI MY LIFE MY WAY bieg 21,11 km 02:03:56 PDF PNG
29 MANIURA IWONA BYTOM SZOMBIERKI DREAM TEAM bieg 5,01 km 00:38:42 PDF PNG
134 MATUSZEWSKA EDYTA SZCZECIN bieg 4,01 km 00:29:52 PDF PNG
95 MICHALSKA KAROLINA GDAŃSK marsz 2,26 km 00:42:51 PDF PNG
135 MICHALSKA KAJA DĄBROWA NW 2,27 KM 00:40:38 PDF PNG
136 MICHALSKA KINGA DĄBROWA NW 2,27 KM 00:40:38 PDF PNG
79 MICHALSKI BARTOSZ DĄBROWA NW 2,27 KM 00:40:38 PDF PNG
137 MURAWSKA DANUTA MOSINA marsz 8,07 km 01:16:37 PDF PNG
96 NATKANIEC GRAŻYNA LIPA bieg 10,1 km 01:08:59 PDF PNG
67 OLCZYK KATARZYNA NOWA IWICZNA PWPW bieg 5 km 00:42:00 PDF PNG
59 OLSZAK AGNIESZKA POMIECHÓWEK bieg 10,02 km 00:52:03 PDF PNG
85 PALIŃSKA ANNA GLIWICE NW 5,028 km 00:48:59 PDF PNG
86 PAWELSKA ALEKSANDRA ZDUŃSKA WOLA marsz 5,35 km 01:00:24 PDF PNG
68 PAWŁOWSKA ELA JEDLICZE VICTORIA DOBIESZYN bieg 10,13 km 00:59:06 PDF PNG
147 PEŁA ANNA ZGIERZ marsz 5,56 km 00:50:25 PDF PNG
115 PĘDZIWIATR JOANNA OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI \ KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCE bieg 9 km 01:08:04 PDF PNG
149 PĘDZIWIATR IWONA OLSZTYN spacer 5,51 km 01:02:09 PDF PNG
128 PLICHCIŃSKA MAŁGORZATA WARSZAWA bieg 5,01 km 00:38:12 PDF PNG
9 PODGÓRSKA KATARZYNA EŁK bieg 9,28 km 00:53:33 PDF PNG
13 POTRZEBOWSKA AGATA BYDGOSZCZ DEAF I #B3K bieg 5,20 km 00:30:27 PDF PNG
69 PTASZEK PATRYCJA GDANSK bieg 10,01 km 01:09:34 PDF PNG
138 PURCZYŃSKA EDYTA ŻNIN bieg 15,15 km 01:35:46 PDF PNG
146 RADKIEWICZ-BEN AHMED AMELIA WROCŁAW spacer 1,87 km 00:20:04 PDF PNG
37 ROMANOWSKI PATRYK PŁOCK bieg 2,05 km 00:13:22 PDF PNG
139 ROZMIAREK TOMASZ GDAŃSK spacer 2,46 km 00:46:47 PDF PNG
70 RUDZEWICZ MARIUSZ ŚWINOUJŚCIE bieg 5 km 00:28:57 PDF PNG
30 RYBARCZYK MARIA WRONKI marsz 6:01 km 00:48:24 PDF PNG
129 RYNG ANNA RYNG PIEŃKÓWKO 28 spacer 3,28 km 00:54:02 PDF PNG
93 S KINGA GŁOWNO FIT GIRLS bieg 3,5 km 00:22:52 PDF PNG
53 SENSKA JOANNA INOWROCŁAW bieg 5 km 00:35:38 PDF PNG
140 SEWERYNIAK GABRIELA CHOJNÓW NW 5,26 km 01:14:35 PDF PNG
141 SEWERYNIAK HANNA CHOJNÓW NW 5,26 km 01:14:35 PDF PNG
73 SIEK MICHAŁ SIEK BRZEG bieg 5,59 km 00:40:33 PDF PNG
17 SIKORA KATARZYNA LUBLINIEC NIEZRZESZONA bieg 6,28 km 00:43:46 PDF PNG
142 SIKORA ANNA BOJANO BOJANO BIEGA bieg 5,00 km 00:37:06 PDF PNG
74 SKIBA KAMILA CHEŁM bieg 8,05 km 00:48:47 PDF PNG
31 SKOCKA ANIA GDYNIA bieg 10,01 km 01:17:53 PDF PNG
102 SKOCZYLAS NATALIA ŁĘKANÓW marsz 5,48 km 00:58:10 PDF PNG
10 SKOWROŃ-GINIEWSKA KATARZYNA POLICE rower treningowy 5,28 km 00:20:00 PDF PNG
18 SŁOMIŃSKA ANETA UŚCIĘCICE KIJANKI TEAM NORDIC WALKING AND RUN bieg 5,31 km 00:33:35 PDF PNG
19 SOJKA ZBIGNIEW PSZCZYNA marsz 5,22 km 01:00:13 PDF PNG
32 SOSIŃSKA SYLWIA PŁOCK bieg 5,02 km 00:32:49 PDF PNG
75 SZAFRAŃSKA KAROLINA GÓRA NW 5,54 km 00:57:54 PDF PNG
46 SZCZEPANIAK KLAUDIA WITKOWO DRUŻYNA SZPIKU - BIEGOWI WARIACI bieg 10,42 km 01:19:15 PDF PNG
143 SZCZEPIŃSKA-GAWRON ELWIRA MIESZKOWICE KS DRAGON bieg 10,07 km 00:08:00 PDF PNG
89 SZYMKÓW DOROTA OLSZTYN bieżnia 4,01 km 00:26:25 PDF PNG
76 WIECZOREK MONIKA BOLKÓW bieg 8,03 km 00:49:52 PDF PNG
118 WOJAKOWSKA KATARZYNA ZABRZE K K RUN bieg 20,05 km 02:01:05 PDF PNG
119 WOLSKA ALEKSANDRA MOSTY bieg 4,01 km 00:24:30 PDF PNG
34 WRÓBLEWSKA BARBARA WARSZAWA NIEZRZESZONA marsz 2,6 km 00:31:02 PDF PNG
120 ŻEBROWSKA IWONA ZIELONKA bieg 6,08 km 00:54:23 PDF PNG
78 ŻELAZEK MARTA KARCZEMKI bieg 6,03 km 00:36:12 PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ