Moja Niepodległa
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buciora Natalia Gdańsk Start 4,5 km Wirtualny
2 Imielska Justyna Rumia Start 4,5 km Wirtualny Kontener Formy
3 299 Zieliński Jakub Gdańsk Start 4,5 km Wirtualny Orunia opłacono on-line
4 190 Rulewska Małgorzata Gdansk Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
5 300 Szejner Jarosław Grudziądz Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
6 298 Kaniecki Maciej Kaniecki Gdynia Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
7 189 Turower Magda Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
8 294 Broziński Ireneusz Bedoń-wieś Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
9 Kamińska Katarzyna Żukowo Start 4,5 km Motywatornia Team
10 Węglińska Wiktoria Węglińska Skaryszew Start 4,5 km Wirtualny Zabiegany Skaryszew
11 295 Maluchnik Marek Nasielsk Start 4,5 km Wirtualny GARAŻ Nasielsk opłacono on-line
12 188 Manthey Marcin Gdańsk Start 4,5 km ESJA Team opłacono on-line
13 107 Ostrouch Dominika Gdańsk Start 4,5 km Fit Jaguar opłacono on-line
14 297 Korbel Justyn Łomża Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
15 24 Ćwikła Ewelina Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
16 46 Iefymenko Oleksandr Sopot Start 4,5 km Centaur opłacono on-line
17 20 Czaja Wiesław Gdańsk Start 4,5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
18 13 Buczyńska Marta Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
19 121 Prokopiuk Piotr Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
20 120 Prokopiuk Andrzej Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
21 183 Zalewski Jakub Zalewski Gdańsk, Poland Start 4,5 km opłacono on-line
22 176 Witkowski Jarosław Gdańsk Start 4,5 km SRC Team opłacono on-line
23 164 Turzyński Marek Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
24 130 Rulewski Jacek Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
25 51 Kamiński Jacek Żukowo Start 4,5 km Motywatornia Team opłacono on-line
26 106 Oryszczak Adrian Chojnice Start 4,5 km AUROCHS opłacono on-line
27 141 Smyczyński Tomasz Sopot Start 4,5 km GRUPA DRUHA BORUCHA opłacono on-line
28 192 Wasilewski Grzegorz Gdynia Start 4,5 km AIC TEAM opłacono on-line
29 79 Kubiak Paweł Warszawa Start 4,5 km opłacono on-line
30 160 Treder Róża Kolonia Start 4,5 km opłacono on-line
31 165 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Start 4,5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
32 92 Loba Damian Poznań Start 4,5 km Świerczewo Run opłacono on-line
33 171 Pobłocki Adam Mściszewice Start 4,5 km Mściszewice opłacono on-line
34 126 Reetz-Wasielewska Agnieszka Gdansk Start 4,5 km opłacono on-line
35 108 Pawłowski Szymon Koszalin Start 4,5 km Bieg dla zdrowia opłacono on-line
36 59 Kolasiński Andrzej Poznań Start 4,5 km ŚWIERCZEWO RUN opłacono on-line
37 73 Krueger Kamila Somonino Start 4,5 km opłacono on-line
38 74 Krueger Wiesław Somonino Start 4,5 km opłacono on-line
39 135 Sadowski Marcin Sopot Start 4,5 km opłacono on-line
40 184 Zalewski Michał Gdańsk Start 4,5 km DobryPreText do Biegania opłacono on-line
41 116 Pobłocka Iga Żukowo Start 4,5 km opłacono on-line
42 36 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO Start 4,5 km opłacono on-line
43 40 Grolewska Maja Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
44 163 Tur Anna Tur Żukowo Start 4,5 km Turki opłacono on-line
45 291 PANOŃKO ROBERT WAŁBRZYCH Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
46 114 Pivavarevich Katsiaryna Elbląg Start 4,5 km opłacono on-line
47 11 Bracha Kamil Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
48 118 Pochopień Mira Gdańsk Start 4,5 km Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
49 115 Płoski Jarek Gdynia Start 4,5 km Complexsports opłacono on-line
50 38 Greczyło Adam Gdynia Start 4,5 km Triathlon ENERGY opłacono on-line
51 39 Greczyło Ewa Miszewko Start 4,5 km Triathlon ENERGY opłacono on-line
52 119 Polikowski Patryk Sopot Start 4,5 km opłacono on-line
53 167 Urban Maria Giżycko Start 4,5 km opłacono on-line
54 113 Piskorowski Pawel Gdynia Start 4,5 km opłacono on-line
55 134 Sadowska Ewa Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
56 14 Busz Maciej Busz Gdynia Start 4,5 km Tortex Gang opłacono on-line
57 102 Morawek Arkadiusz Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
58 148 Sumowski Jarosław Rumia Start 4,5 km SUMOteam opłacono on-line
59 292 Poter-Juszczyk Magdalena Poter-Juszczyk ŁUBNICE Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
60 57 Kmera Rafał Gdańsk Start 4,5 km Bigyellowfoot Adventure Team opłacono on-line
61 150 Szemraj Piotr Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
62 293 Woźniak-Dominik Kamila Starogard Gdański Start 4,5 km Wirtualny Zespół Szkół Zawodowych w Starogardzie Gdańskim opłacono on-line
63 90 Lisicki Waldemar Gdynia Start 4,5 km Gromik opłacono on-line
64 177 Wolska Aleksandra Mosty Start 4,5 km Gromik opłacono on-line
65 9 Bogalecki Marek Starogard Gdański Start 4,5 km Safe Sport Team opłacono on-line
66 174 Wiśniowska Renata Gdańsk Start 4,5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
67 18 Chyliński Andrzej Gdańsk Start 4,5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
68 186 Zieliński Jacek Gdańsk Start 4,5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
69 123 Puzdrowski Daniel Gowino Start 4,5 km opłacono on-line
70 185 Zawodnik Oliwia Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
71 43 Herzberg Przemysław Toruń Start 4,5 km ProAmators opłacono on-line
72 270 Katczyński Tomasz Hel Start 4,5 km Wirtualny PB Hel opłacono on-line
73 158 Towarnicka Izabela Gdynia Start 4,5 km Team Deaf opłacono on-line
74 66 KOPYŚĆ Maks Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
75 94 Luto Paweł Gdańsk Start 4,5 km DCT Drużyna Biegowa opłacono on-line
76 261 Dziepak Piotr Wola Mrokowska Start 4,5 km Wirtualny 1. BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono on-line
77 28 Dubrowski Szymon Dubrowski Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
78 41 Grzyb Agata Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
79 272 Kruszyńska Weronika Gdynia Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
80 16 Cepiński Andrzej Gniewowo Start 4,5 km AC&AC opłacono on-line
81 15 Cepińska Anna Gniewowo Start 4,5 km AC&AC opłacono on-line
82 284 Światek Michał Niewieścin Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
83 42 Heberlein karolina Wejherowo Start 4,5 km opłacono on-line
84 45 Hirsz Przemysław Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
85 159 Treder Paulina Kolonia Start 4,5 km opłacono on-line
86 161 Treder Stanisław Kolonia Start 4,5 km opłacono on-line
87 WOJTCZAK RAFAŁ ELBLĄG Start 4,5 km Wirtualny
88 283 Szymczak Beata Gdańsk Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
89 88 Laskiewicz Dariusz Gdańsk Start 4,5 km WATAHA opłacono on-line
90 187 Borkowska Justyna Sadlinki Start 4,5 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
91 75 Krusińska Lucyna Sztum Start 4,5 km opłacono on-line
92 76 Krusiński Mirosław Sztum Start 4,5 km Thales opłacono on-line
93 157 Toporek Rafał Przodkowo Start 4,5 km Polipack Team GWE opłacono on-line
94 144 Stanek Bartosz Gołdap Start 4,5 km opłacono on-line
95 Koziatek Mariusz Warszawa Start 4,5 km Wirtualny
96 145 Stanek Dagmara Gołdap Start 4,5 km opłacono on-line
97 256 De Vries Agnieszka Gościcino Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
98 277 Miros Edyta Emów Start 4,5 km Wirtualny opłacono on-line
99 23 Czołba Tomasz Czołba Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line
100 22 Czołba Marta Gdańsk Start 4,5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 10634

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ