15443 ELEKTRONICZNEZAPISY
Moja Niepodległa

Bieg Niepodległej

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans Czas netto Czas/km Dyplom
1 162 TRZASKALSKI KAMIL M 1 GDAŃSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW 4,5km 00:14:59.98 00:03:19 pobierz
2 97 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 2 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 4,5km 00:15:29.74 00:03:26 pobierz
3 127 RIABUKHA OLEKSANDR M 3 KREMIEŃĆZUK UKRAINA AIC TEAM 4,5km 00:15:41.81 00:03:29 pobierz
4 108 PAWŁOWSKI SZYMON M 4 KOSZALIN BIEG DLA ZDROWIA 4,5km 00:16:13.76 00:03:36 pobierz
5 171 POBŁOCKI ADAM M 5 MŚCISZEWICE MŚCISZEWICE 4,5km 00:16:17.46 00:03:37 pobierz
6 51 KAMIŃSKI JACEK M 6 ŻUKOWO MOTYWATORNIA TEAM 4,5km 00:16:19.81 00:03:37 pobierz
7 90 LISICKI WALDEMAR M 7 GDYNIA GROMIK 4,5km 00:16:39.24 00:03:42 pobierz
8 35 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 4,5km 00:16:51.45 00:03:44 pobierz
9 151 SZEWCZYK MARTA K 2 WARSZAWA GRAŻYNKI OCR 4,5km 00:17:18.42 00:03:50 pobierz
10 4 BAZYLUK ANDRZEJ M 8 BIAŁYSTOK 4,5km 00:17:38.24 00:03:55 pobierz
11 165 TUWALSKA ELŻBIETA K 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 4,5km 00:18:01.42 00:04:00 pobierz
12 52 KAWUCHA MIROSŁAW M 9 GDYNIA KRS FORMOZA 4,5km 00:18:02.03 00:04:00 pobierz
13 88 LASKIEWICZ DARIUSZ M 10 GDAŃSK WATAHA 4,5km 00:18:05.15 00:04:01 pobierz
14 95 ŁĄCKI JAROSŁAW M 11 GOŁUBIE 4,5km 00:19:07.67 00:04:15 pobierz
15 5 BEDNARZ MACIEJ M 12 GDAŃSK 4,5km 00:19:20.91 00:04:17 pobierz
16 7 BERNACKI JACEK M 13 POŁCHOWO KRS FORMOZA 4,5km 00:19:35.41 00:04:21 pobierz
17 78 KUBERA GRZEGORZ M 14 GDYNIA 4,5km 00:19:39.25 00:04:22 pobierz
18 157 TOPOREK RAFAŁ M 15 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 4,5km 00:19:39.39 00:04:22 pobierz
19 46 IEFYMENKO OLEKSANDR M 16 SOPOT CENTAUR 4,5km 00:19:42.75 00:04:22 pobierz
20 63 KONKEL MACIEJ M 17 GDYNIA 4,5km 00:19:45.54 00:04:23 pobierz
21 92 LOBA DAMIAN M 18 POZNAŃ ŚWIERCZEWO RUN 4,5km 00:19:46.13 00:04:23 pobierz
22 47 JABŁOŃSKI MARCIN M 19 GDAŃSK 4,5km 00:19:57.07 00:04:26 pobierz
23 36 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 20 BRANIEWO 4,5km 00:19:59.20 00:04:26 pobierz
24 96 ŁĄCKI MAKSYMILIAN M 21 GOLUBIE CHAMPION GDAŃSK 4,5km 00:20:09.73 00:04:28 pobierz
25 86 KUZBORSKI KRZYSZTOF M 22 GDAŃSK 4,5km 00:20:16.11 00:04:30 pobierz
26 69 KOWALCZYK JAROSŁAW M 23 GDAŃSK 4,5km 00:20:16.77 00:04:30 pobierz
27 45 HIRSZ PRZEMYSŁAW M 24 GDAŃSK 4,5km 00:20:18.44 00:04:30 pobierz
28 192 WASILEWSKI GRZEGORZ M 25 GDYNIA AIC TEAM 4,5km 00:20:38.73 00:04:35 pobierz
29 100 MILEWSKA WERONIKA K 4 SĄPOLNO 4,5km 00:20:51.36 00:04:38 pobierz
30 187 BORKOWSKA JUSTYNA K 5 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 4,5km 00:21:01.01 00:04:40 pobierz
31 27 DEPTULA ROBERT DEPTULA M 26 GDAŃSK 4,5km 00:21:17.41 00:04:43 pobierz
32 118 POCHOPIEŃ MIRA K 6 GDAŃSK WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE 4,5km 00:21:34.91 00:04:47 pobierz
33 91 LITWIN MACIEJ LITWIN M 27 DEBICA 4,5km 00:21:41.20 00:04:49 pobierz
34 129 RUCIŃSKA OLGA K 7 GDAŃSK 4,5km 00:21:41.67 00:04:49 pobierz
35 128 RINC MAŁGORZATA K 8 GDYNIA 4,5km 00:21:44.96 00:04:49 pobierz
36 148 SUMOWSKI JAROSŁAW M 28 RUMIA SUMOTEAM 4,5km 00:21:46.18 00:04:50 pobierz
37 184 ZALEWSKI MICHAŁ M 29 GDAŃSK DOBRYPRETEXT DO BIEGANIA 4,5km 00:21:50.84 00:04:51 pobierz
38 175 WITKOWSKA MONIKA WITKOWSKA K 9 SOPOT 4,5km 00:22:02.14 00:04:53 pobierz
39 25 DASZKIEWICZ ARTUR M 30 TCZEW 4,5km 00:22:06.07 00:04:54 pobierz
40 123 PUZDROWSKI DANIEL M 31 GOWINO 4,5km 00:22:12.30 00:04:56 pobierz
41 153 SZUPRYCZYŃSKI KRZYSZTOF M 32 GDAŃSK 4,5km 00:22:13.67 00:04:56 pobierz
42 102 MORAWEK ARKADIUSZ M 33 GDAŃSK 4,5km 00:22:19.71 00:04:57 pobierz
43 107 OSTROUCH DOMINIKA K 10 GDAŃSK FIT JAGUAR 4,5km 00:22:30.47 00:05:00 pobierz
44 9 BOGALECKI MAREK M 34 STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM 4,5km 00:22:35.08 00:05:01 pobierz
45 141 SMYCZYŃSKI TOMASZ M 35 SOPOT GRUPA DRUHA BORUCHA 4,5km 00:22:37.30 00:05:01 pobierz
46 130 RULEWSKI JACEK M 36 GDAŃSK 4,5km 00:22:40.27 00:05:02 pobierz
47 150 SZEMRAJ PIOTR M 37 GDAŃSK 4,5km 00:22:41.20 00:05:02 pobierz
48 70 KOZIOŁ KRZYSZTOF M 38 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 4,5km 00:22:48.47 00:05:04 pobierz
49 177 WOLSKA ALEKSANDRA K 11 MOSTY GROMIK 4,5km 00:22:54.99 00:05:05 pobierz
50 115 PŁOSKI JAREK M 39 GDYNIA COMPLEXSPORTS 4,5km 00:23:03.97 00:05:07 pobierz
51 6 BENDERSKI GRZEGORZ M 40 KWIDZYN 4,5km 00:23:11.65 00:05:09 pobierz
52 54 KESLINKE WIKTORIA K 12 GDYNIA 4,5km 00:23:11.71 00:05:09 pobierz
53 136 SAZON INESA K 13 GDAŃSK WIEDŹMY ZA GRANICĄ 4,5km 00:23:11.78 00:05:09 pobierz
54 132 RUSZKOWSKI ARKADIUSZ M 41 LĘBORK STOWARZYSZENIE MORS TEAM LĘBORK 4,5km 00:23:20.54 00:05:11 pobierz
55 11 BRACHA KAMIL M 42 GDAŃSK 4,5km 00:23:25.43 00:05:12 pobierz
56 15 CEPIŃSKA ANNA K 14 GNIEWOWO AC&AC 4,5km 00:23:31.38 00:05:13 pobierz
57 16 CEPIŃSKI ANDRZEJ M 43 GNIEWOWO AC&AC 4,5km 00:23:31.52 00:05:13 pobierz
58 13 BUCZYŃSKA MARTA K 15 GDAŃSK 4,5km 00:23:34.74 00:05:14 pobierz
59 183 ZALEWSKI JAKUB ZALEWSKI M 44 GDAŃSK, POLAND 4,5km 00:23:35.67 00:05:14 pobierz
60 14 BUSZ MACIEJ BUSZ M 45 GDYNIA TORTEX GANG 4,5km 00:23:36.66 00:05:14 pobierz
61 124 PYŚK NATALIA K 16 MALBORK 4,5km 00:23:43.22 00:05:16 pobierz
62 185 ZAWODNIK OLIWIA K 17 GDAŃSK 4,5km 00:23:51.21 00:05:18 pobierz
63 106 ORYSZCZAK ADRIAN M 46 CHOJNICE AUROCHS 4,5km 00:23:58.88 00:05:19 pobierz
64 26 DEPTULA BERNADETA K 18 GDANSK 4,5km 00:23:59.07 00:05:19 pobierz
65 191 SIKORA RAFAŁ M 47 BORKOWO 4,5km 00:23:59.65 00:05:19 pobierz
66 135 SADOWSKI MARCIN M 48 SOPOT 4,5km 00:24:04.02 00:05:20 pobierz
67 24 ĆWIKŁA EWELINA K 19 GDAŃSK 4,5km 00:24:05.14 00:05:21 pobierz
68 57 KMERA RAFAŁ M 49 GDAŃSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4,5km 00:24:10.96 00:05:22 pobierz
69 44 HINC IWONA K 20 ŻUKOWO-BORKOWO KUJAWSCY RUNNERS 4,5km 00:24:26.42 00:05:25 pobierz
70 67 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 21 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK 4,5km 00:24:27.45 00:05:26 pobierz
71 137 SEKUŁA RAFAŁ M 50 GDAŃSK 4,5km 00:24:27.65 00:05:26 pobierz
72 59 KOLASIŃSKI ANDRZEJ M 51 POZNAŃ ŚWIERCZEWO RUN 4,5km 00:24:27.75 00:05:26 pobierz
73 104 NOWAK DANIEL M 52 WROCŁAW 4,5km 00:24:42.84 00:05:29 pobierz
74 28 DUBROWSKI SZYMON DUBROWSKI M 53 GDAŃSK 4,5km 00:24:45.57 00:05:30 pobierz
75 190 RULEWSKA MAŁGORZATA K 22 GDAŃSK 4,5km 00:25:01.19 00:05:33 pobierz
76 40 GROLEWSKA MAJA K 23 GDAŃSK 4,5km 00:25:01.42 00:05:33 pobierz
77 111 PIŁAT TOMASZ M 54 GDYNIA 4,5km 00:25:02.32 00:05:33 pobierz
78 140 SKWIERZ MIROSŁAW M 55 GDAŃSK 4,5km 00:25:02.55 00:05:33 pobierz
79 133 RYNKIEWICZ MARTA K 24 GDAŃSK ARLA RUNNING TEAM 4,5km 00:25:03.28 00:05:34 pobierz
80 164 TURZYŃSKI MAREK M 56 GDAŃSK 4,5km 00:25:06.46 00:05:34 pobierz
81 93 LUPINSKA KARINA K 25 GDAŃSK 4,5km 00:25:19.22 00:05:37 pobierz
82 8 BŁAWAT MICHAŁ M 57 GDAŃSK 4,5km 00:25:22.19 00:05:38 pobierz
83 33 GAJEWSKI MARCIN M 58 GDAŃSK 4,5km 00:25:28.36 00:05:39 pobierz
84 195 SPYCHAŁA-CHARŁANOWICZ MARTA K 26 SOPOT 4,5km 00:25:28.63 00:05:39 pobierz
85 181 WYSOCKI MIECZYSŁAW M 59 GDAŃSK 4,5km 00:25:30.87 00:05:40 pobierz
86 180 WYSOCKA DOROTA K 27 GDAŃSK 4,5km 00:25:30.88 00:05:40 pobierz
87 62 KONKEL KAROLINA K 28 GDAŃSK 4,5km 00:25:32.04 00:05:40 pobierz
88 30 FEDEK ADAM M 60 GDAŃSK 4,5km 00:25:32.78 00:05:40 pobierz
89 73 KRUEGER KAMILA K 29 SOMONINO 4,5km 00:25:37.84 00:05:41 pobierz
90 103 NOWAK BOGDAN NOWAK M 61 GDYNIA 4,5km 00:25:44.54 00:05:43 pobierz
91 64 KONOPKA PIOTR M 62 REDA NDI 4,5km 00:25:46.33 00:05:43 pobierz
92 134 SADOWSKA EWA K 30 GDAŃSK 4,5km 00:25:55.41 00:05:45 pobierz
93 194 IMIELSKA IWONA K 31 RUMIA 4,5km 00:26:05.83 00:05:47 pobierz
94 83 KUS NATALIA K 32 KOBYSEWO 4,5km 00:26:18.19 00:05:50 pobierz
95 21 CZECHLEWSKA IWONA K 33 GDAŃSK 4,5km 00:26:29.94 00:05:53 pobierz
96 19 CIENKUS OLGA K 34 STRASZYN 4,5km 00:26:30.09 00:05:53 pobierz
97 125 RADECKA ILONA K 35 GDAŃSK 4,5km 00:26:30.44 00:05:53 pobierz
98 176 WITKOWSKI JAROSŁAW M 63 GDAŃSK SRC TEAM 4,5km 00:26:36.00 00:05:54 pobierz
99 49 JUCHNO DAMIAN M 64 GDYNIA 4,5km 00:26:44.34 00:05:56 pobierz
100 41 GRZYB AGATA K 36 GDAŃSK 4,5km 00:26:46.71 00:05:57 pobierz
101 22 CZOŁBA MARTA K 37 GDAŃSK 4,5km 00:26:52.32 00:05:58 pobierz
102 23 CZOŁBA TOMASZ CZOŁBA M 65 GDAŃSK 4,5km 00:26:52.36 00:05:58 pobierz
103 77 KRZEMIŃSKA OLA KRZEMIŃSKA K 38 GDYNIA 4,5km 00:27:20.07 00:06:04 pobierz
104 38 GRECZYŁO ADAM M 66 GDYNIA TRIATHLON ENERGY 4,5km 00:27:23.27 00:06:05 pobierz
105 166 TYSZKOWSKI JACEK M 67 RUMIA 4,5km 00:27:28.24 00:06:06 pobierz
106 196 BUCIORA NATALIA K 39 GDAŃSK 4,5km 00:27:30.65 00:06:06 pobierz
107 189 TUROWER MAGDA K 40 GDAŃSK 4,5km 00:27:30.68 00:06:06 pobierz
108 119 POLIKOWSKI PATRYK M 68 SOPOT 4,5km 00:27:31.12 00:06:06 pobierz
109 114 PIVAVAREVICH KATSIARYNA K 41 ELBLĄG 4,5km 00:27:38.34 00:06:08 pobierz
110 163 TUR ANNA TUR K 42 ŻUKOWO TURKI 4,5km 00:27:46.07 00:06:10 pobierz
111 116 POBŁOCKA IGA K 43 ŻUKOWO 4,5km 00:27:46.25 00:06:10 pobierz
112 80 KUCZYKOWSKA-TYWUSIK KATARZYNA K 44 GDAŃSK 4,5km 00:27:53.69 00:06:11 pobierz
113 82 KURAJK MARIAN M 69 GDAŃSK 4,5km 00:27:54.73 00:06:12 pobierz
114 99 MAZUR MICHAŁ K 45 DEMLIN 4,5km 00:28:06.16 00:06:14 pobierz
115 122 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 46 GDYNIA ELITE TEAM 4,5km 00:28:12.05 00:06:16 pobierz
116 158 TOWARNICKA IZABELA K 47 GDYNIA TEAM DEAF 4,5km 00:28:20.78 00:06:17 pobierz
117 53 KESLINKE EMILIA K 48 GDYNIA 4,5km 00:28:21.79 00:06:18 pobierz
118 39 GRECZYŁO EWA K 49 MISZEWKO TRIATHLON ENERGY 4,5km 00:28:49.77 00:06:24 pobierz
119 2 BALCEROWSKI ANDRZEJ M 70 TCZEW BIEGAJĄCY SILGAN 4,5km 00:29:28.04 00:06:32 pobierz
120 55 KISIEL ANDRZEJ M 71 SOPOT 4,5km 00:29:28.69 00:06:33 pobierz
121 18 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 72 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4,5km 00:30:32.78 00:06:47 pobierz
122 188 MANTHEY MARCIN M 73 GDAŃSK ESJA TEAM 4,5km 00:30:41.07 00:06:49 pobierz
123 172 WAWRZONKOSKA JOANNA K 50 GDYNIA 4,5km 00:30:47.54 00:06:50 pobierz
124 72 KRÓL JAGODA K 51 GDAŃSK 4,5km 00:30:52.03 00:06:51 pobierz
125 76 KRUSIŃSKI MIROSŁAW M 74 SZTUM THALES 4,5km 00:30:56.63 00:06:52 pobierz
126 193 STEFANICKI KRZYSZTOF M 75 4,5km 00:30:56.74 00:06:52 pobierz
127 75 KRUSIŃSKA LUCYNA K 52 SZTUM 4,5km 00:30:57.00 00:06:52 pobierz
128 65 KOPCZYŃSKA IRENA K 53 BORKOWO NESSI TIME ŻUKOWO 4,5km 00:31:20.79 00:06:57 pobierz
129 74 KRUEGER WIESŁAW M 76 SOMONINO 4,5km 00:32:06.36 00:07:08 pobierz
130 160 TREDER RÓŻA K 54 KOLONIA 4,5km 00:32:41.44 00:07:15 pobierz
131 20 CZAJA WIESŁAW M 77 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4,5km 00:32:53.02 00:07:18 pobierz
132 159 TREDER PAULINA K 55 KOLONIA 4,5km 00:33:17.28 00:07:23 pobierz
133 161 TREDER STANISŁAW M 78 KOLONIA 4,5km 00:33:17.40 00:07:23 pobierz
134 142 SOBOL ARLENA K 56 PRUSZCZ GDANSKI 4,5km 00:33:19.47 00:07:24 pobierz
135 126 REETZ-WASIELEWSKA AGNIESZKA K 57 GDANSK 4,5km 00:33:20.14 00:07:24 pobierz
136 174 WIŚNIOWSKA RENATA K 58 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4,5km 00:33:46.19 00:07:30 pobierz
137 145 STANEK DAGMARA K 59 GOŁDAP 4,5km 00:33:57.45 00:07:32 pobierz
138 144 STANEK BARTOSZ M 79 GOŁDAP 4,5km 00:33:58.73 00:07:33 pobierz
139 170 WALCZUKIEWICZ MAŁGORZATA K 60 GDAŃSK 4,5km 00:34:09.07 00:07:35 pobierz
140 186 ZIELIŃSKI JACEK M 80 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 4,5km 00:34:35.32 00:07:41 pobierz
141 167 URBAN MARIA K 61 GIŻYCKO 4,5km 00:34:36.10 00:07:41 pobierz
142 85 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 81 GDAŃSK 4,5km 00:34:37.67 00:07:41 pobierz
143 58 KOBYLARZ ANNA KOBYLARZ K 62 DRAWSKO POMORSKIE 4,5km 00:35:27.43 00:07:52 pobierz
144 81 KURAJK EWA K 63 GDAŃSK 4,5km 00:36:32.46 00:08:07 pobierz
145 131 RUSZKOWSKA MONIKA K 64 LĘBORK MORS TEAM LĘBORK 4,5km 00:37:03.22 00:08:14 pobierz
146 1 BANDURSKI JACEK M 82 SOPOT 4,5km 00:41:56.22 00:09:19 pobierz
147 84 KUSIAK MARIA K 65 GDAŃSK 4,5km 00:42:40.84 00:09:29 pobierz
148 42 HEBERLEIN KAROLINA K 66 WEJHEROWO 4,5km pobierz
149 43 HERZBERG PRZEMYSŁAW M 83 TORUŃ PROAMATORS 4,5km pobierz
150 60 KOŁODZIEJ MARIUSZ M 84 WROCŁAW K-TEAM 4,5km pobierz
151 94 LUTO PAWEŁ M 85 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 4,5km pobierz
152 112 PIŁAT WITOLD M 86 SUSZ 4,5km pobierz
153 113 PISKOROWSKI PAWEL M 87 GDYNIA 4,5km pobierz

Start wirtualny

Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Forma aktywnosci: Dystans: Czas: Dyplom
149 ANNA SZARSZEWSKA K GDYNIA bieg 5,05 km 0:27:31 pobierz
3 BARTOŃ MAJA K OPOLE Nordic walking 4,5 km 0:38:20 pobierz
290 BENDOWSKI MAREK M GRODZISK WIELKOPOLSKI GRODZISKI KLUB BIEGACZA bieg 4,56 km 0:40:23 pobierz
10 BORKOWSKI LESZEK M GRABIANÓW NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓD Bieg 10,25 km 1:23:01 pobierz
294 BROZIŃSKI IRENEUSZ M BEDOŃ-WIEŚ bieg 5 km 0:27:54 pobierz
12 BRZEZINA EWELINA K JANKOWICE RYBNICKIE Bieg 5,01 km 0:38:22 pobierz
254 CARLSSON AGNIESZKA K ZIELONA GÓRA NIEZRZESZONA Bieg 4.5 km 0:21:11 pobierz
255 DALKE JOWITA K GDAŃSK ZABIEGANE DWIE Bieg wirtualny 4,5 km 00:32:31 pobierz
257 DOLECKI ANDRZEJ M REDA MARYNARKA WOJENNA 5 km 00:23:22 pobierz
260 DRABKOWSKA- SKARBA MARTA K STAWKI bieg + marsz 4,9 km pobierz
261 DZIEPAK PIOTR M WOLA MROKOWSKA 1. BLTR / MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIE bieg 4,62 km 0:27:58 pobierz
262 FALKOWSKI MAREK M BIAŁYSTOK ST4.PL Bieganie 10 km 00:58:15 pobierz
48 JANIKOWSKI PRZEMYSŁAW M PINCZYN Bieg 11,60 km 1:16:51 pobierz
268 JEŻYK KRZYSZTOF M GLIWICE Bieg 4,5 km 00:27:23 pobierz
298 KANIECKI MACIEJ KANIECKI M GDYNIA 4,5 km 00:30:21.32 pobierz
269 KASICKI ARNOLD M ZAWADZKIE Bieganie 10,08 km 0:54:39 pobierz
270 KATCZYŃSKI TOMASZ M HEL PB HEL Bieganie na bieżni 4,5 km pobierz
297 KORBEL JUSTYN M ŁOMŻA bieg 4,6 km 00:38:38 pobierz
68 KOWAL TOMASZ M WROCLAW Bieg 5,1 km 0:33:13 pobierz
273 KULCZYCKI JAN M GDAŃSK Marsz 4,75 km 0:48:06 pobierz
295 MALUCHNIK MAREK M NASIELSK GARAŻ NASIELSK bieg 11,11 km 0:53:30 pobierz
277 MIROS EDYTA K EMÓW bieg 5,05 km 0:30:09 pobierz
101 MŁODZIK ANNA K TORUŃ Nordic Ski 4,84 km 0:49:58 pobierz
105 ONISK ANDRZEJ M PUSTELNIK Bieg 11,78 km 1:08:59 pobierz
292 POTER-JUSZCZYK MAGDALENA POTER-JUSZCZYK K ŁUBNICE bieg 4,5 km 0:36:57 pobierz
120 PROKOPIUK ANDRZEJ M GDAŃSK Bieg 4.5 km 1.0281828703704 pobierz
139 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA K BIAŁYSTOK Bieg 5,1 km 1:07:00 pobierz
146 STEMPIŃSKA ELŻBIETA K SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN Bieg 10,62 km 1:34:35 pobierz
147 STEMPIŃSKI PAWEŁ M SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN Bieg 10,54 km 1:32:58 pobierz
280 STĘPIEŃ PAULINA K ŚWINOUJŚCIE bieg 4,5 km 0:29:14 pobierz
155 SZYCA SZYMON M STAROGARD GDAŃSKI ON THE WAY TO DREAMS Bieg 8,1 mi 1:25:50 pobierz
154 SZYCA MATEUSZ M STAROGARD GDAŃSKI ON THE WAY TO DREAMS kolarstwo górskie 12,44 km 1:19:37 pobierz
283 SZYMCZAK BEATA K GDAŃSK bieg 5,02 km 0:44:36 pobierz
284 ŚWIATEK MICHAŁ M NIEWIEŚCIN bieg 4.5km 00:22:53 pobierz
168 WAGNER ANDRZEJ M BYTÓW Bieg 4,73 km 0:23:59 pobierz
287 WILCZEWSKI BOGDAN M GDYNIA bieg 6,31 km 0:40:42 pobierz
173 WILK DARIUSZ M MARKI Nordic walking 4,51 km 0:37:46 pobierz
288 WIŚNIEWSKA KORNELIA K GDAŃSK ZABIEGANE DWIE Bieg 4,57 km 00:28:02 pobierz
178 WOŹNIAK ALINA K BYDGOSZCZ BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK bieganie 4,5 km 0:32:38 pobierz
293 WOŹNIAK-DOMINIK KAMILA K STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH W STAROGARDZIE GDAŃSKIM bieg 10,23 km 1:42:29 pobierz
179 WÓJCISZYN MATEUSZ M REDA Bieg 5,01 km 0:30:17 pobierz
299 ZIELIŃSKI JAKUB M GDAŃSK ORUNIA Bieg 4,51 km 0:19:26 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ