Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Maroszek Łukasz Wieniec 1963 metry opłacono
2 Mistera Szymon Włocławeek 1963 metry młodzież Szkoła Podstawowa nr 20 opłacono
3 Degner Damian PŁOCK Marsz NW - 5km opłacono
4 Prośniak Wiktor Włocławek 10km ANWILTEAM opłacono
5 Kaniewski Artur Włocławek 10km ANWILTEAM opłacono
6 Walczak Sebastian Włocławek 10km opłacono
7 Stawicki Mariusz Włocławek 10km Anwilteam opłacono
8 Krasińska Natalia Szpetal Górny 1963 metry młodzież UKS Cyprianka opłacono
9 Binger Aneta Sępólno Krajeńskie Marsz NW - 5km
10 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK 10km (65+) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
11 Zielmachowicz Dominik Włocławek 1963 metry Uniwersytet Gdański opłacono
12 Rutkowska Elżbieta Włocławek 1963 metry WKB Maratończyk Włocławek opłacono
13 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10km BBG-PROJEKT opłacono
14 KUREK KRZYSZTOF Płock 10km Płock Biega No Age Limit opłacono
15 Winiarek Ilona Płock 1963 metry
16 Drożdżewska Paulina Włocławek 1963 metry ------------- opłacono
17 Drożdżewski Janusz Włocławek 1963 metry opłacono
18 Żabiński Radosław Włocławek 10km ANWILTEAM opłacono
19 Masłowska Marlena Włocławek 10km opłacono
20 Tokarski Witold Piotrków Kujawski 1963 metry młodzież SP Sadlno opłacono
21 Tokarski Damian Piotrków Kujawski 10km opłacono
22 Tokarska Aneta Piotrków Kujawski 10km opłacono
23 Skibiński Adam Lubień Kujawski 10km opłacono
24 Kaczkowska Wiktoria Włocławek 1963 metry młodzież opłacono
25 Hawryś Erwin Mińsk Mazowiecki 10km
26 Stupnowicz Przemysław Łódź Marsz NW - 5km Łódzka Szkoła Nordic Walking
27 Mazerski Jarosław Toruń 10km opłacono
28 Dejewski Arkadiusz Toruń 10km 8.K-PBOT opłacono
29 Stempczyński Robert Włocławek Marsz NW - 5km
30 Gomulak Jan Lubanie 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
31 Masłowski ANDRZEJ Włocławek 10km opłacono
32 Wojtowicz Wojciech Toruń 10km opłacono
33 Wojtowicz Magdalena Toruń 1963 metry młodzież opłacono
34 Wojtowicz Małgorzata Toruń 1963 metry młodzież opłacono
35 Gotłasz Łukasz Wloclawek 10km 8.K-PBOT opłacono
36 Braun Aneta Włocławek Marsz NW - 5km BTL LOGITIK opłacono
37 Goszczyński Kamil Płock 1963 metry opłacono
38 Malinowska Katarzyna Gniewkowo 10km 8K-PBOT opłacono
39 Ziarniecka Aneta Ziarniecka Inowroclaw 10km 8K-PBOT opłacono
40 Stanowski Stanisław Włocławek 10km 8.K-PBOT opłacono
41 Figas Paweł Włocławek 10km ANWILTEAM opłacono
42 Waszak Sebastian Włocławek 10km Brothers Team
43 Szczęsna Regina Kaźmierzyn Marsz NW - 5km (65+) Włóczykija Waganiec opłacono
44 Karbowiak Marek Kaźmierzyn 15 Marsz NW - 5km Włóczykija Waganiec opłacono
45 Kujawa Grażyna Kujawa Nowy Zbrachlin Marsz NW - 5km opłacono
46 Piwoński Zbigniew Włocławek 10km opłacono
47 Trzciński Mariusz Włocławek Marsz NW - 5km ANWILTEAM opłacono
48 Frydrych Bożena Warszawa 10km ----------------------- opłacono
49 Marek Henryk Warszawa 10km (65+) ------------- opłacono
50 Wiśniewski Jacek Lubień Kujawski 10km
51 Pietrzak Michał Wloclawek 1963 metry młodzież LKS Vectra Włocławek opłacono
52 Wojtowicz Karolina Toruń 10km opłacono
53 Klimek Magdalena Włocławek 10km opłacono
54 Maciejewski Łukasz Włocławek 10km opłacono
55 Braun Zbigniew Braun Włocławek 10km WKB Maratończyk Anwilteam opłacono
56 Brudnicka Beata Gostynin Marsz NW - 5km opłacono
57 Brudnicka Beata Gostynin Marsz NW - 5km
58 Grodomiński Hubert Kłodawa 10km Kłodawa biega opłacono
59 Woźniak Krzysztof Wola Skarbkowa 10km opłacono
60 Grudziński Maciej Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
61 Wojtanis Magdalena Toruń 1963 metry SPC opłacono
62 Widzisz Krzysztof Włocławek 10km Anwilteam opłacono
63 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek 10km opłacono
64 Zaborowska Danuta Włocławek Marsz NW - 5km
65 Olek Rafał Olsztyn 1963 metry
66 LEWANDOWSKI ALAN LIPNO 1963 metry młodzież opłacono
67 Lewandowski Robert Lipno 1963 metry opłacono
68 German Zofia Leszno 10km BBKTS
69 Zawadzki Marek Reading 10km opłacono
70 Kołucki Stefan Warszawa 10km NIW-CRSO opłacono
71 Wróblewski Marcin Włocławek 10km
72 Kruszyński Wojciech Włocławek 10km opłacono
73 Ślęzak Adam Elbląg Marsz NW - 5km OSP POGRODZIE
74 Sobczak Grzegorz Włocławek 10km Orlen Running Team opłacono
75 RADOMSKI Marcin Płock Marsz NW - 5km NW CZŁAPSKI TEAM opłacono
76 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK 1963 metry (po 65 r.ż.) opłacono
77 Balcerak Monika Ludwinowo 10km opłacono
78 Żółtowska-Reniecka Violetta Szpetal Górny 1963 metry opłacono
79 Dankowska Karolina Nasiegniewo 1963 metry opłacono
80 Stasiaczyk Sandra Wichowo 1963 metry opłacono
81 Jarzęcki Sławomir Marianki 10km WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK opłacono
82 Gęsicka Iwona Popowo Marsz NW - 5km opłacono
83 Jarzęcka Aneta Marianki Marsz NW - 5km opłacono
84 Grzegorzewska Anna Bobrowniki 1963 metry opłacono
85 Sroka Monika Choceń 10km
86 Bajorek Piotr 87-300 Brodnica 10km
87 Zawiślańska Oktawia Włocławek 10km
88 Mosakowski Marcin Płock 10km Biegaj z Dymkiem
89 Brzeziński Marcin Włocławek 10km opłacono
90 Daroszewski Patryk Włocławek 10km Js 4051 Włocławek
91 Wiśniewska Justyna Stary Bógpomóż 10km opłacono
92 Bączek Lidia Osięciny 1963 metry opłacono
93 Balcerak Jacek Bodzia 1963 metry opłacono
94 Balcerak Klaudia Bodzia 1963 metry opłacono
95 Makowski Krzysztof Włocławek 10km
96 Krzemiński Mariusz LUBIN 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek
97 Lewandowska Ola Płomiany 10km JS 4051 Włocławek
98 Tomasik Grzegorz Włocławek 10km BILNO opłacono
99 Darga-Miziołek Paulina Włocławek 10km ANWILTEAM opłacono
100 Prochno Piotr Prochno Włocławek 10km TBChL opłacono


Wyświetleń: 14602

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ