Bieg Tropem Wilczym
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sobczak Małgorzata Brześć Kujawski 10km 55.00 PLN
2 uzarska Sylwia Bobrowniki 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
3 Klimkiewicz Magdalena Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
4 Włodarczyk Monika Włocławek 1963 metry opłacono
5 Kaczorowska Magdalena Jastrzębie 10km 8.K-PBOT opłacono
6 KOŁTUN MATEUSZ WŁOCŁAWEK 1963 metry młodzież Basket Włocławek opłacono
7 Karpiński Maciej Włocławek 10km opłacono
8 Szafrańska Karolina Włocławek 10km AKT1 opłacono
9 KRIGER ROMAN PAPOWO TORUŃSKIE Marsz NW - 5km Serce Nordica Włocławek opłacono
10 Gdański Hubert Kowal 1963 metry młodzież opłacono
11 Gdański Jakub Kowal 1963 metry opłacono
12 Gdańska Aneta Kowal Marsz NW - 5km Parakulos Kowal opłacono
13 Kurantkiewicz Kamil Kajew 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
14 Nowacka Agata Wloclawek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
15 Grzelak Paulina Stępka 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
16 Strzelecki Konrad Kruszyn 10km WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono
17 Flaszak Dawid Ostrowy 1963 metry ZS Kowal opłacono
18 Peplińska Nina Włocławek 1963 metry młodzież opłacono
19 Mańkowski Kacper Grodztwo 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
20 Złotowski Krystian Górki Drugie 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
21 Sokół Michał Grodztwo 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
22 Barczak Artur Kowal 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
23 Michalak Kacper Zieleniec 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
24 Wiśniewska Julia Skrzynki 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
25 Jędrzejczak Alicja Huta Nowa 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
26 Górska Agnieszka Stare Gagawy 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
27 Pawlak Damian Ostrowy Cukrownia 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
28 Wichlińska Weronika Baruchowo 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
29 Wojciechowska Amelia Kajew 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
30 Markiewicz Klaudia Bilno 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
31 Szkopińska Weronika Zaborów Nowy 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
32 Zeman Gracjan Bzówki 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
33 Brzezińska Justyna Świątkowice 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
34 Szmajda Weronika Filipki 1963 metry młodzież ZS Kowal opłacono
35 Milak Arek Włocławek 10km opłacono
36 Radaczewski Hubert Zgłowiączka 1963 metry młodzież opłacono
37 Grudowski Cezary Zgłowiączka 1963 metry młodzież opłacono
38 Grudowska Marta Zgłowiączka 1963 metry młodzież opłacono
39 Grudowski Łukasz Zgłowiączka 1963 metry opłacono
40 Szyjkowska Justyna Czerskie Rumunki 10km 55.00 PLN
41 Górska Jowita Włocławek 1963 metry młodzież LMK. opłacono
42 Kołtun Sylwia Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK opłacono
43 Kołtun Jarosław Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK opłacono
44 Olejnik Mateusz WŁOCŁAWEK 1963 metry młodzież Sp.nr 22 opłacono
45 OLEJNIK MARIUSZ WŁOCŁAWEK 1963 metry opłacono
46 gronkowski andrzej wloclawek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek 45.00 PLN
47 Kaczmarek Monika Włocławek 10km 55.00 PLN
48 Casimiro Fabian Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk 45.00 PLN
49 Górski Arkadiusz włocławek 10km WKB Maratończyk opłacono
50 Stankiewicz Ilona włocławek 10km Fuck the PESEL opłacono
51 Zbonikowski Marcin Kowal 1963 metry ZS Kowal opłacono
52 Osiński Piotr Włocławek 10km TĘCZOWA KRAINA 55.00 PLN
53 Sieczka Paweł Włocławek 10km opłacono
54 Piotrowski Damian Krzewie 10km OSP Krzewie opłacono
55 Błaszak Urszula Włocławek 10km Parkrun Słodowo Włocławek opłacono
56 Błaszak Piotr Włocławek 10km Parkrun Słodowo Włocławek opłacono
57 KWIATKOWSKI Czarek Kowal 10km Lumac WTR Włocławek opłacono
58 gajewski maciej Włocławek 10km Południe Włocławek 55.00 PLN
59 Rychlewski Krzysztof Zwartendijk Monster 10km WKB Maratończyk WKB MARATOŃCZYK opłacono
60 Gliszczyński Dawid Włocławek 10km opłacono
61 Gliszczyńska Monika Włocławek 10km opłacono
62 Gliszczyński Rafał Włocławek 10km opłacono
63 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
64 Dwojaczna-Chrapkowska Anna Włocławek 10km Marcel Team opłacono
65 Chrapkowski Marcel Włocławek 10km Marcel Team opłacono
66 Grabowska Beata Włocławek 10km Fuck the PESEL opłacono
67 Plata Agnieszka Włocławek 10km Fuck the PESEL opłacono
68 Morawska Katarzyna Włocławek 10km Fuck the PESEL opłacono
69 Kowalski Jacek Włocławek 10km opłacono
70 Pasternak Marcin Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
71 Kwasek Tomasz WŁOCŁAWEK 1963 metry IG: tomacha2001 opłacono
72 Pawłowski Kacper Włocławek 1963 metry młodzież #MyślęWięcBiegnę opłacono
73 Kowalkowski Paweł Gostynin 10km Anwilteam 55.00 PLN
74 Pawłowski Jakub Włocławek 1963 metry Zespół szkół elektrycznych we Włocławek opłacono
75 Brylski Zbigniew Włocławek 10km opłacono
76 Szymański Marcin Bobrowniki 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
77 Roszak Sylwester Redecz Krukowy 10km 55.00 PLN
78 Kłosowski Dawid Włocławek 10km IG: dawid_na_pierwszym_km 55.00 PLN
79 Ćwikilńska Karolina Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek opłacono
80 Kamińska Zuzanna Rumunki Witkowskie 1963 metry młodzież UKS Cyprianka opłacono
81 Kamińska Wiktoria Rumunki Witkowskie 1963 metry młodzież UKS Cyprianka opłacono
82 Kamińska Monika Rumunki Witkowskie 1963 metry opłacono
83 Bombalicki Wojciech Skępe 10km 55.00 PLN
84 Popłonkowski Paweł Włocławek 10km Wika Polska 55.00 PLN
85 Jabłoński Jakub Jabłoński Dobrzejewice 1963 metry #MyślęWięcBiegnę opłacono
86 Krajewski Mateusz Brzozówka 1963 metry #MyślęWięcBiegnę 55.00 PLN
87 Ściślewski Rafał Włocławek 10km WKB Maratończyk WKB Maratończyk Włocławek 45.00 PLN
88 Jetter Elżbieta Fabianki 1963 metry UKS Cyprianka opłacono
89 Jetter Piotr Fabianki 10km UKS Cyprianka opłacono
90 Sołtysiński Marcin Włocławek 10km Pulp Fiction opłacono
91 Goździecki Hubert Włocławek 1963 metry młodzież 30.00 PLN
92 Goździecki Marcin Włocławek 10km 55.00 PLN
93 Wilmański Dariusz Włocławek 10km opłacono
94 Jankowski Jarosław Mysłakowo 14 10km 55.00 PLN
95 POPEK MACIEJ WŁOCŁAWEK 10km IRON HOUSE TRIATHLON WŁOCŁAWEK 55.00 PLN
96 Wesołowski Krzysztof Włocławek 10km opłacono
97 Wesołowska Katarzyna Włocławek 10km opłacono
98 Bińczarska Monika Włocławek 10km WKB Maratończyk opłacono
99 Bińczarska Maria Włocławek 1963 metry młodzież opłacono
100 Bińczarski Mikołaj Włocławek 1963 metry młodzież opłacono


Wyświetleń: 3464

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ