Dzika Rospuda Ultra Trial  2021

Trzecia edycja biegów, które miały bardzo pozytywne opinie w ubiegłym roku. Tegoroczna edycja odbędzie się na lekko zmienionej trasie ale będzie przebiegała przez najpiękniejsze tereny Doliny Rospudy. Dojdą przeprawy, przez rzekę a trasa będzie przebiegała po pętli ze startem i metą w Bakałarzewie.

1) Cel imprezy

➢ promocja Suwalszczyzny i Doliny Rospudy w Polsce i Europie

➢ popularyzacja biegów długodystansowych

➢ popularyzacja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

2) Miejsce i termin imprezy

Miejsce startu i mety: Plaża Wiejska w Bakałarzewie nad j. Sumowo

Biuro zawodów: GOK Bakałarzewo (piątek w godz. 18.00 - 20.00, sobota w godz. 7.00 - 12.00)

➢ Termin: 26.06.2021r.

➢ Start:

  • 50km – godz. 8:00 (limit 8 godzin)
  • 25 km - godz. 10:00 (limit 4 godz.)
  • 12 km - godz. 12.00 ( bez limitu)

Szczegółowy harmonogram z godzinami pracy biura, obowiązkowej odprawy technicznej i dekoracji zwycięzców zostanie podany w późniejszym terminie na stronie internetowej i profilu facebookowym Imprezy. Ze względów bezpieczeństwa Organizator zastrzega sobie prawo do skrócenia trasy, zmiany godziny startu, przerwania lub odwołania Zawodów w przypadku wystąpienia bardzo trudnych warunków atmosferycznych lub klęsk żywiołowych bez możliwości zwrotu wpisowego. 

3) Organizator

➢ RUN FOR YOU

➢ STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ DZIECI "Jesteśmy Razem"

 Dyrektor zawodów: Wojciech Klekotko, tel. 507 077 372

 Dyrektor d/s biegów i biura zawodów: Jarosław Zajkowski, tel. 503 777 312

 Elektroniczna obsługa zawodów: Artur Konopko - Stowarzyszenie BiegoStok, tel. 602 297 886

4) Trasa

Trasa biegu prowadzi leśnymi drogami, duktami, szutrami i ścieżkami, w 5% asfaltem. Mapa, profil oraz dokładny opis trasy zostanie podany na stronie internetowej zawodów. Przewyższenia na trasie wynoszą ponad +800 / -800 m. Położenie, opis i limity czasowe w punktach kontrolnych zostaną podane w późniejszym terminie.

Przewidziano:

➢ 2 punkty kontrolno żywnościowe na trasie 50 km

➢ 1 punkt kontrolno żywnościowy na trasie 25 km

Poza wymienionymi punktami kontrolnymi na trasie znajdą się punkty lotne sprawdzające obecność zawodników. Na starcie, mecie i na trasie przewidziano elektroniczny pomiar czasu. Oznakowanie: trasa będzie oznakowana taśmą ostrzegawczą z logo biegu i/lub sponsora oraz tabliczkami kierunkowymi przed zmianami kierunku biegu. Na stronie FB Organizatora zostanie zamieszczona mapa z podstawową trasą biegu.

Wyświetleń: 4730

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ