Dzika Rospuda Ultra Trial  2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Popowska Monika Suwałki 25 KM Dąbrowski TEAM 70.00 PLN
2 Mikulski Mariusz SUWAŁKI 50 KM 100.00 PLN
3 Bagińska Olga Białystok 50 KM Białostocka Sekta Biegaczy 100.00 PLN
4 Dąbkowski Roman Szczytno 50 KM 100.00 PLN
5 Ołów Kamila Dubeninki 25 KM DD Running Team 70.00 PLN
6 Skomorowski Dominik Goldap 25 KM Osada Boczki 70.00 PLN
7 Górski Wojciech Suwałki 12 KM 50.00 PLN
8 Wielgat Artur Netta Folwark 25 KM Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne 70.00 PLN
9 Sliwinski Szymon Suwalki 12 KM 50.00 PLN
10 Gadomski Radosław Warszawa 50 KM PKO Bank Polski/Żórawski TEAM 100.00 PLN
11 Maksimowski Krzysztof Augustów 50 KM opłacono on-line
12 Kalinowski Maciej Gołdap 12 KM 50.00 PLN
13 Zdunek Józef Szczytno 50 KM Klub Biegacza Jurund Szczytno 100.00 PLN
14 Parchomiuk Andrzej Wisznice 25 KM 70.00 PLN
15 Karniłowicz Dawid Gołdap 12 KM LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
16 Dudek Krzysztof Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
17 Święczkowska Marzanna Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
18 Długosz Lucyna KĘTRZYN 12 KM Drużyna ML 50.00 PLN
19 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 50 KM 100.00 PLN
20 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej 100.00 PLN
21 Dawidejt Paweł Augustów 25 KM AGR Podlasie 70.00 PLN
22 Kitlas Dariusz Sochonie 50 KM 100.00 PLN
23 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz 12 KM Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
24 Kuśnierz Paweł Kaźmierz 50 KM SPORTOWY KAŹMIERZ opłacono on-line
25 Garbowski Rafał Białystok 12 KM będzie drugi raz opłacono on-line
26 Stypułkowska Katarzyna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
27 Stypułkowski Krzysztof Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
28 Mirosław-Dolecka Iwona Warszawa 12 KM Virtual Runner Club opłacono on-line
29 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn 12 KM 50.00 PLN
30 Truchan Wiesław Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej 100.00 PLN
31 Falkowska Iwona Białystok 25 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
32 Kopania Kamil Warszawa 50 KM K.S Tęcza opłacono on-line
33 Bulikowski Paweł Szczecin 50 KM 100.00 PLN
34 Jaworowska Magdalena Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
35 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 50 KM 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy 100.00 PLN
36 Kaczanowska Sylwia Białystok 12 KM opłacono on-line
37 Kaczanowski Paweł Białystok 12 KM opłacono on-line
38 Dziedziul Anna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
39 Dziedziul Łukasz Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
40 Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50 KM Lechici Zielonka opłacono on-line
41 Żebrowska Beata Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka opłacono on-line
42 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12 KM Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
43 Weka KRZYSZTOF Białystok 12 KM Białystok Biega TEAM 50.00 PLN
44 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy 25 KM DDC 70.00 PLN
45 Maciejewski Krzysztof Ełk 50 KM Super Drużyna Ełk opłacono on-line
46 Zubkiewicz Łukasz Płaska 50 KM JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
47 Org A Białystok 50 KM 100.00 PLN


Wyświetleń: 2820

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ