Dzika Rospuda Ultra Trial  2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
0xx
1 Stypułkowska Katarzyna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
2 Stypułkowski Krzysztof Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
3 Dziedziul Anna Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
4 Dziedziul Łukasz Rutki-Kossaki 12 KM 0xx opłacono on-line
15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy
5 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 50 KM 15 Goldapski Pułk Przeciwlotniczy 100.00 PLN
AGR Podlasie
6 Dawidejt Paweł Augustów 25 KM AGR Podlasie 70.00 PLN
Białostocka Sekta Biegaczy
7 Falkowska Iwona Białystok 25 KM Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
Białystok Biega TEAM
8 Weka KRZYSZTOF Białystok 12 KM Białystok Biega TEAM 50.00 PLN
DDC
9 Poźniak-Styczyńska Maja Puławy 25 KM DDC 70.00 PLN
Drużyna ML
10 Długosz Lucyna KĘTRZYN 12 KM Drużyna ML 50.00 PLN
HirołSromy
11 Dudek Krzysztof Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
12 Święczkowska Marzanna Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
13 Jaworowska Magdalena Olecko 25 KM HirołSromy opłacono on-line
JAĆWING PŁASKA
14 Zubkiewicz Łukasz Płaska 50 KM JAĆWING PŁASKA opłacono on-line
K.S Tęcza
15 Kopania Kamil Warszawa 50 KM K.S Tęcza opłacono on-line
Klub Biegacza Jurund Szczytno
16 Zdunek Józef Szczytno 50 KM Klub Biegacza Jurund Szczytno 100.00 PLN
LA OSiR Gołdap
17 Karniłowicz Dawid Gołdap 12 KM LA OSiR Gołdap 50.00 PLN
Lechici Zielonka
18 Stankiewicz Krzysztof Zielonka 50 KM Lechici Zielonka opłacono on-line
PKO Bank Polski/Żórawski TEAM
19 Gadomski Radosław Warszawa 50 KM PKO Bank Polski/Żórawski TEAM 100.00 PLN
Run CREW Ostrołęka
20 Żebrowska Beata Ostrołęka 25 KM Run CREW Ostrołęka opłacono on-line
SPORTOWY KAŹMIERZ
21 Kuśnierz Paweł Kaźmierz 50 KM SPORTOWY KAŹMIERZ opłacono on-line
Sportowy Kaźmierz
22 Hamrol MAŁGORZATA Kaźmierz 12 KM Sportowy Kaźmierz opłacono on-line
Super Drużyna Ełk
23 Maciejewski Krzysztof Ełk 50 KM Super Drużyna Ełk opłacono on-line
Virtual Runner Club
24 Mirosław-Dolecka Iwona Warszawa 12 KM Virtual Runner Club opłacono on-line
Wilki Puszczy Rominckiej
25 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej 100.00 PLN
26 Truchan Mariusz Żytkiejmy 12 KM Wilki Puszczy Rominckiej 50.00 PLN
Wilki Puszczy Rominckiej
27 Truchan Wiesław Żytkiejmy 50 KM Wilki Puszczy Rominckiej 100.00 PLN
_BRAK NAZWY_
28 Sliwinski Szymon Suwalki 12 KM 50.00 PLN
29 Maksimowski Krzysztof Augustów 50 KM opłacono on-line
30 Kalinowski Maciej Gołdap 12 KM 50.00 PLN
31 Parchomiuk Andrzej Wisznice 25 KM 70.00 PLN
32 Nowicki Krzysztof Jeleniewo 50 KM 100.00 PLN
33 Kitlas Dariusz Sochonie 50 KM 100.00 PLN
34 Staniszewski Zygmunt Szczuczyn 12 KM 50.00 PLN
35 Bulikowski Paweł Szczecin 50 KM 100.00 PLN
36 Kaczanowska Sylwia Białystok 12 KM opłacono on-line
37 Kaczanowski Paweł Białystok 12 KM opłacono on-line
38 Org A Białystok 50 KM 100.00 PLN
będzie drugi raz
39 Garbowski Rafał Białystok 12 KM będzie drugi raz opłacono on-line


Wyświetleń: 2124

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ