Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Sokołowska Dorota Gościcino 8,2 km opłacono on-line
2 Kloska Żaneta Huffelsheim 8,2 km opłacono on-line
3 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 8,2 km opłacono on-line
4 DREWA MARIAN GOŚCICINO 8,2 km opłacono on-line
5 Hrycyk Krzysztof Lębork 8,2 km opłacono on-line
6 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 8,2 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
7 Antoniewicz-Bartczak Łukasz GDAŃSK 8,2 km Elite Team opłacono on-line
8 Antoniewicz-Bartczak Wiktor GDAŃSK 8,2 km Elite Team opłacono on-line
9 Antoniewicz-Bartczak Dominik Gdańsk 8,2 km Elite Team opłacono on-line
10 Stasik Magdalena Gdynia 8,2 km opłacono on-line
11 Stasik Piotr Gdynia 8,2 km opłacono on-line
12 Płotek Dorota Gowino 8,2 km opłacono on-line
13 Harendarczyk Zdzisław Lębork 8,2 km Lew Lębork opłacono on-line
14 Gałczyńska Janina Słupsk 8,2 km 10.00 PLN
15 Kaziów Ryszard Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
16 Kaziów Krystyna Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
17 Dawidowska Sabina Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
18 Bończyszyn Bożena Charbrowo 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
19 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 8,2 km Morsy łebskie 10.00 PLN
20 Panek Elwira Lębork 8,2 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
21 Cempa Kamila Kielno 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
22 Cempa Wojciech Kielno 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
23 Szczypek Ela Slupsk 8,2 km 10.00 PLN
24 Bożek Magdalena Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
25 Terefenko Bogdan Lębork 8,2 km KARWICA opłacono on-line
26 Borzyszkowska Jolanta Puck 8,2 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
27 Koszałka Emilian Lębork 8,2 km PAROWOZOWY opłacono on-line
28 Treppner Jan Gdynia 8,2 km opłacono on-line
29 Góra Beata Gdańsk 8,2 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
30 Manthey Marcin Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
31 Zarach Beata Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
32 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 8,2 km Kujawscy Runners opłacono on-line
33 Filipów Tadeusz Lębork 8,2 km niezrzeszony 10.00 PLN
34 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 8,2 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
35 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 8,2 km 10.00 PLN
36 Kopczyńska Irena Borkowo 8,2 km Elite Team opłacono on-line
37 Rudowska Dominika Sopot 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
38 Góral-Brygała Monika Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
39 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 8,2 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
40 NACZK Wiktoria Lębork 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
41 naczk leonard lębork 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
42 Szustakiewicz Grażyna Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
43 Chudziński Andrzej Elbląg 8,2 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono on-line
44 Pokładowska Joanna Koszalin 8,2 km Wychodzę z kikjami opłacono on-line
45 Szlabs Maria Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
46 Formalewicz Kasia Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
47 Gabriel Wioleta Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
48 WIECZORKOWSKA DAGMARA KOSZALIN 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
49 Kopczewski Dariusz Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
50 Tkaczyk Marzena Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
51 Wawrzyniak Igor Gdynia 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
52 Wawrzyniak Anna Gdynia 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
53 Iwen Aleksandra Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
54 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
55 Faron Monika Gdynia 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
56 Pankiewicz Bartosz Gowino 8,2 km opłacono on-line
57 Rutz Justyna Wejherowo 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
58 Pankiewicz Anna Gowino 8,2 km opłacono on-line
59 Kaczmarek Maja Wejherowo 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
60 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 8,2 km opłacono on-line
61 Namsołek Feliks Gdynia 8,2 km Tak sobie chodzę opłacono on-line
62 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
63 Marczyńska Marta Gościcino 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
64 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
65 Ponka Barbara Wejherowo 8,2 km Polipack Team GWE 10.00 PLN
66 Piątek Dariusz Gniewino 8,2 km Polipack Team GWE 10.00 PLN
67 Kolmetz Katarzyna SASINO 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
68 Wendt Jarek SASINO 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
69 Olejko Radosław Żukowo 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
70 Reseman Sylwia Żukowo 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
71 Stryczyński Piotr Gdynia 8,2 km 10.00 PLN
72 Nietupski Dariusz Gdynia 8,2 km 10.00 PLN
73 Himmel Grażyna Gdynia 8,2 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
74 Himmel Mirosław Gdynia 8,2 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
75 Kuźmicz Adam Maszewko 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
76 Pruska Agnieszka Widzino 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
77 Marcjan Małgorzata Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
78 Panek Aneta Gdynia 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
79 Selib Izabela Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
80 Nowy Katarzyna Gdynia 8,2 km Esja Team opłacono on-line
81 Żygenda Anna Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
82 Szymanowska Anna Lębork 8,2 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
83 Sorn Łukasz Gdynia 8,2 km WłóczyKije/CBL opłacono on-line
84 Tryczak Beata Wąbrzeźno 8,2 km opłacono on-line
85 Marczak Małgorzata Żelkowo 8,2 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
86 Marczak Andrzej Żelkowo 8,2 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
87 Kowalska Longina Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
88 Kocoń Sylwia Siemianice 8,2 km opłacono on-line
89 Kowalski Krzysztof Słupsk 8,2 km STOPA Słupsk opłacono on-line
90 Szudarski Marek Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk 10.00 PLN
91 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk 10.00 PLN
92 Szpilman Katarzyna Gdynia 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
93 Rudnik Janina Ewa SŁUPSK 8,2 km opłacono on-line
94 ŁĘCKI JAN GDYNIA 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
95 Sibik Beata Lębork 8,2 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
96 GAJEWSKA DANUTA Łeba 8,2 km opłacono on-line
97 Konkol Andrzej Lębork 8,2 km KreativSport Lębork 10.00 PLN
98 Idźkowski Adam Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
99 Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
100 Ruszkowska Monika Lębork 8,2 km Mors Team Lębork opłacono on-line


Wyświetleń: 2359

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ