Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Syldatk Beata Lębork 8,2 km opłacono on-line
2 Gasztych Magdalena GDYNIA 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
3 Ponka Radosław Wejherowo 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
4 Bikowska Gabriela Lębork 8,2 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
5 Szpyra Edward Gdynia 8,2 km
6 Holak Ewa Wejherowo 8,2 km
7 Drywa Małgorzata Białogarda 8,2 km opłacono on-line
8 Borowska Agnieszka Gdynia 8,2 km opłacono on-line
9 Kotowska Agnieszka Gdynia 8,2 km opłacono on-line
10 Wojdyra Agata Gdynia 8,2 km opłacono on-line
11 Szudobaj Hanna Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
12 Badziąg Waldemar Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
13 Sokołowska Dorota Gościcino 8,2 km opłacono on-line
14 Kloska Żaneta Huffelsheim 8,2 km opłacono on-line
15 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów 8,2 km opłacono on-line
16 DREWA MARIAN GOŚCICINO 8,2 km opłacono on-line
17 Hrycyk Krzysztof Lębork 8,2 km opłacono on-line
18 KLARKOWSKI BOGDAN ELBLĄG 8,2 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
19 Antoniewicz-Bartczak Łukasz GDAŃSK 8,2 km Elite Team opłacono on-line
20 Antoniewicz-Bartczak Wiktor GDAŃSK 8,2 km Elite Team opłacono on-line
21 Antoniewicz-Bartczak Dominik Gdańsk 8,2 km Elite Team opłacono on-line
22 Stasik Magdalena Gdynia 8,2 km opłacono on-line
23 Stasik Piotr Gdynia 8,2 km opłacono on-line
24 Płotek Dorota Gowino 8,2 km opłacono on-line
25 Harendarczyk Zdzisław Lębork 8,2 km Lew Lębork opłacono on-line
26 Gałczyńska Janina Słupsk 8,2 km
27 Kaziów Ryszard Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
28 Kaziów Krystyna Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
29 Dawidowska Sabina Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
30 Bończyszyn Bożena Charbrowo 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
31 LAWRENC JOANNA CZARNÓWKO 8,2 km Morsy łebskie
32 Panek Elwira Lębork 8,2 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
33 Cempa Kamila Kielno 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
34 Cempa Wojciech Kielno 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
35 Szczypek Ela Slupsk 8,2 km
36 Bożek Magdalena Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
37 Terefenko Bogdan Lębork 8,2 km KARWICA opłacono on-line
38 Borzyszkowska Jolanta Puck 8,2 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
39 Koszałka Emilian Lębork 8,2 km PAROWOZOWY opłacono on-line
40 Treppner Jan Gdynia 8,2 km opłacono on-line
41 Góra Beata Gdańsk 8,2 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
42 Manthey Marcin Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
43 Zarach Beata Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
44 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo 8,2 km Kujawscy Runners opłacono on-line
45 Filipów Tadeusz Lębork 8,2 km niezrzeszony
46 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 8,2 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
47 Stachyra Alfred 77-100 BYTÓW 8,2 km opłacono on-line
48 Kopczyńska Irena Borkowo 8,2 km Elite Team opłacono on-line
49 Rudowska Dominika Sopot 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
50 Góral-Brygała Monika Gdańsk 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
51 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 8,2 km KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
52 NACZK Wiktoria Lębork 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
53 naczk leonard lębork 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
54 Szustakiewicz Grażyna Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
55 Chudziński Andrzej Elbląg 8,2 km K S Elbląskie Włócz-Kije opłacono on-line
56 Pokładowska Joanna Koszalin 8,2 km Wychodzę z kikjami opłacono on-line
57 Szlabs Maria Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
58 Formalewicz Kasia Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
59 Gabriel Wioleta Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
60 WIECZORKOWSKA DAGMARA KOSZALIN 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
61 Kopczewski Dariusz Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
62 Tkaczyk Marzena Koszalin 8,2 km Wychodzę z kijami opłacono on-line
63 Wawrzyniak Igor Gdynia 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
64 Wawrzyniak Anna Gdynia 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
65 Iwen Aleksandra Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
66 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
67 Faron Monika Gdynia 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
68 Pankiewicz Bartosz Gowino 8,2 km opłacono on-line
69 Rutz Justyna Wejherowo 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
70 Pankiewicz Anna Gowino 8,2 km opłacono on-line
71 Kaczmarek Maja Wejherowo 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
72 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino 8,2 km opłacono on-line
73 Namsołek Feliks Gdynia 8,2 km Tak sobie chodzę opłacono on-line
74 MARCZYŃSKI ADAM GOŚCICINO 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
75 Marczyńska Marta Gościcino 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
76 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA 8,2 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
77 Ponka Barbara Wejherowo 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
78 Piątek Dariusz Gniewino 8,2 km Polipack Team GWE
79 Kolmetz Katarzyna SASINO 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
80 Wendt Jarek SASINO 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
81 Olejko Radosław Żukowo 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
82 Reseman Sylwia Żukowo 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
83 Stryczyński Piotr Gdynia 8,2 km
84 Nietupski Dariusz Gdynia 8,2 km
85 Himmel Grażyna Gdynia 8,2 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
86 Himmel Mirosław Gdynia 8,2 km Każdego dnia 10 tyś.kroków ! opłacono on-line
87 Kuźmicz Adam Maszewko 8,2 km Polipack Team GWE opłacono on-line
88 Pruska Agnieszka Widzino 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
89 Marcjan Małgorzata Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
90 Panek Aneta Gdynia 8,2 km ESJA Team opłacono on-line
91 Selib Izabela Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
92 Nowy Katarzyna Gdynia 8,2 km Esja Team opłacono on-line
93 Żygenda Anna Gdynia 8,2 km WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
94 Szymanowska Anna Lębork 8,2 km Lęborskie Lwy opłacono on-line
95 Sorn Łukasz Gdynia 8,2 km WłóczyKije/CBL opłacono on-line
96 Tryczak Beata Wąbrzeźno 8,2 km opłacono on-line
97 Marczak Małgorzata Żelkowo 8,2 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
98 Marczak Andrzej Żelkowo 8,2 km Night Runners Słupsk opłacono on-line
99 Kowalska Longina Słupsk 8,2 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
100 Kocoń Sylwia Siemianice 8,2 km opłacono on-line


Wyświetleń: 3952

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ