Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
1 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | 8,2 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
Błękitne Morsy Łebskie | |||||||||
2 | Sikorra Janina | Lędziechowo | 8,2 km | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line | ||||
Dwa Kije Słupsk | |||||||||
3 | Szudobaj Hanna | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
4 | Badziąg Waldemar | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
5 | Kaziów Ryszard | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
6 | Kaziów Krystyna | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
7 | Pruska Agnieszka | Widzino | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
8 | Marcjan Małgorzata | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
9 | Kowalska Longina | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line | ||||
10 | Szudarski Marek | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | |||||
11 | Wilkołek-Szudarska Saturnina | Słupsk | 8,2 km | Dwa Kije Słupsk | |||||
ESJA Team | |||||||||
12 | Manthey Marcin | Gdańsk | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
13 | Zarach Beata | Gdańsk | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
14 | Rudowska Dominika | Sopot | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
15 | Góral-Brygała Monika | Gdańsk | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
16 | Faron Monika | Gdynia | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
17 | Olejko Radosław | Żukowo | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
18 | Reseman Sylwia | Żukowo | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
19 | Panek Aneta | Gdynia | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
20 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
21 | Idźkowski Adam | Gdańsk | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
22 | Domurad-Idźkowska Sylwia Domurad-Idźkowska | Gdańsk | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
23 | Zientkiewicz Witold | Banino | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
24 | Zientkiewicz Aga | Banino | 8,2 km | ESJA Team | opłacono on-line | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
25 | Walczak Krzysztof | Gdynia | 8,2 km | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
26 | Antoniewicz-Bartczak Łukasz | GDAŃSK | 8,2 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
27 | Antoniewicz-Bartczak Wiktor | GDAŃSK | 8,2 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
28 | Antoniewicz-Bartczak Dominik | Gdańsk | 8,2 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
29 | Kopczyńska Irena | Borkowo | 8,2 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Esja Team | |||||||||
30 | Nowy Katarzyna | Gdynia | 8,2 km | Esja Team | opłacono on-line | ||||
KARWICA | |||||||||
31 | Terefenko Bogdan | Lębork | 8,2 km | KARWICA | opłacono on-line | ||||
KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | |||||||||
32 | KLARKOWSKI BOGDAN | ELBLĄG | 8,2 km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line | ||||
33 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | 8,2 km | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line | ||||
K S Elbląskie Włócz-Kije | |||||||||
34 | Chudziński Andrzej | Elbląg | 8,2 km | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line | ||||
Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | |||||||||
35 | Himmel Grażyna | Gdynia | 8,2 km | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | opłacono on-line | ||||
36 | Himmel Mirosław | Gdynia | 8,2 km | Każdego dnia 10 tyś.kroków ! | opłacono on-line | ||||
KreativSport Lębork | |||||||||
37 | Konkol Andrzej | Lębork | 8,2 km | KreativSport Lębork | |||||
Kujawscy Runners | |||||||||
38 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | 8,2 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LKB im BRACI PETK | |||||||||
39 | Ostrówka Waldemar | Lębork | 8,2 km | LKB im BRACI PETK | opłacono on-line | ||||
Lew Lębork | |||||||||
40 | Harendarczyk Zdzisław | Lębork | 8,2 km | Lew Lębork | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
41 | Szymanowska Anna | Lębork | 8,2 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
42 | Bikowska Gabriela | Lębork | 8,2 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
43 | Panek Elwira | Lębork | 8,2 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
44 | Sibik Beata | Lębork | 8,2 km | Lęborskie Lwy | opłacono on-line | ||||
Mors Team Lębork | |||||||||
45 | Ruszkowska Monika | Lębork | 8,2 km | Mors Team Lębork | opłacono on-line | ||||
Morsy łebskie | |||||||||
46 | LAWRENC JOANNA | CZARNÓWKO | 8,2 km | Morsy łebskie | |||||
Night Runners Słupsk | |||||||||
47 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | 8,2 km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | ||||
48 | Marczak Andrzej | Żelkowo | 8,2 km | Night Runners Słupsk | opłacono on-line | ||||
Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK | |||||||||
49 | Lipski Jan Dominik | Lębork | 8,2 km | Nowa Różanka/LKB im BRACI PETK | opłacono on-line | ||||
PAROWOZOWY | |||||||||
50 | Koszałka Emilian | Lębork | 8,2 km | PAROWOZOWY | opłacono on-line | ||||
POLIPACK TEAM GWE | |||||||||
51 | Ponka Radosław | Wejherowo | 8,2 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
52 | Bończyszyn Bożena | Charbrowo | 8,2 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
53 | naczk leonard | lębork | 8,2 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
54 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | 8,2 km | POLIPACK TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
55 | NACZK Wiktoria | Lębork | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
56 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
57 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
58 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
59 | Rutz Justyna | Wejherowo | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
60 | Kaczmarek Maja | Wejherowo | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
61 | MARCZYŃSKI ADAM | GOŚCICINO | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
62 | Marczyńska Marta | Gościcino | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
63 | Ponka Barbara | Wejherowo | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
64 | Piątek Dariusz | Gniewino | 8,2 km | Polipack Team GWE | |||||
65 | Kolmetz Katarzyna | SASINO | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
66 | Wendt Jarek | SASINO | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
67 | Kuźmicz Adam | Maszewko | 8,2 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
Potęga Nordica | |||||||||
68 | Ukleja Katarzyna | Potęgowo | 8,2 km | Potęga Nordica | |||||
69 | Ukleja Justyna | Nowa Dąbrowa | 8,2 km | Potęga Nordica | |||||
STOPA Słupsk | |||||||||
70 | Kowalski Krzysztof | Słupsk | 8,2 km | STOPA Słupsk | opłacono on-line | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
71 | Góra Beata | Gdańsk | 8,2 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
72 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | 8,2 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono on-line | ||||
Tak sobie chodzę | |||||||||
73 | Namsołek Feliks | Gdynia | 8,2 km | Tak sobie chodzę | opłacono on-line | ||||
Wychodzę z kijami | |||||||||
74 | Formalewicz Kasia | Koszalin | 8,2 km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | ||||
75 | Gabriel Wioleta | Koszalin | 8,2 km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | ||||
Wychodzę z kijami | |||||||||
76 | WIECZORKOWSKA DAGMARA | KOSZALIN | 8,2 km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | ||||
77 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | 8,2 km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | ||||
78 | Tkaczyk Marzena | Koszalin | 8,2 km | Wychodzę z kijami | opłacono on-line | ||||
Wychodzę z kikjami | |||||||||
79 | Pokładowska Joanna | Koszalin | 8,2 km | Wychodzę z kikjami | opłacono on-line | ||||
WłóczyKije/CBL | |||||||||
80 | Sorn Łukasz | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije/CBL | opłacono on-line | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
81 | Gasztych Magdalena | GDYNIA | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
82 | Dawidowska Sabina | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
83 | Cempa Kamila | Kielno | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
84 | Cempa Wojciech | Kielno | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
85 | Bożek Magdalena | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
86 | Szustakiewicz Grażyna | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
87 | Iwen Aleksandra | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
88 | Żygenda Anna | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
89 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
WłóczyKije Gdynia | |||||||||
90 | Szlabs Maria | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
91 | Selib Izabela | Gdynia | 8,2 km | WłóczyKije Gdynia | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
92 | Syldatk Beata | Lębork | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
93 | Szpyra Edward | Gdynia | 8,2 km | ||||||
94 | Holak Ewa | Wejherowo | 8,2 km | ||||||
95 | Drywa Małgorzata | Białogarda | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
96 | Borowska Agnieszka | Gdynia | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
97 | Kotowska Agnieszka | Gdynia | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
98 | Wojdyra Agata | Gdynia | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
99 | Sokołowska Dorota | Gościcino | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
100 | Kloska Żaneta | Huffelsheim | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
101 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
102 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
103 | Hrycyk Krzysztof | Lębork | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
104 | Stasik Magdalena | Gdynia | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
105 | Stasik Piotr | Gdynia | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
106 | Płotek Dorota | Gowino | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
107 | Gałczyńska Janina | Słupsk | 8,2 km | ||||||
108 | Szczypek Ela | Slupsk | 8,2 km | ||||||
109 | Treppner Jan | Gdynia | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
110 | Stachyra Alfred | 77-100 BYTÓW | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
111 | Pankiewicz Bartosz | Gowino | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
112 | Pankiewicz Anna | Gowino | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
113 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
114 | Stryczyński Piotr | Gdynia | 8,2 km | ||||||
115 | Nietupski Dariusz | Gdynia | 8,2 km | ||||||
116 | Tryczak Beata | Wąbrzeźno | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
117 | Kocoń Sylwia | Siemianice | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
118 | Rudnik Janina Ewa | SŁUPSK | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
119 | GAJEWSKA DANUTA | Łeba | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
120 | Kwidzyńska Anna | Lędziechowo | 8,2 km | opłacono on-line | |||||
121 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | 8,2 km | ||||||
niezrzeszony | |||||||||
122 | Filipów Tadeusz | Lębork | 8,2 km | niezrzeszony |
Wyświetleń: 7478