Wirtualno-Hybrydowa Impreza pn. III. Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca w sezonie 2020/2021 - 4 ETAP

Wyniki oficjalne po 4 etapach - Bieg

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ PLEC DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 EATP STARTY RAZEM STARTA Uwagi
1 97 LEON ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 1 Bieg 5km M 0-19 OPEN 1 00:18:29 00:19:19 00:17:38 00:18:06 4 1:13:32
2 54 PIOTR PEKAŁA SOSW Koszalin Koszalin M 2 Bieg 5km M 50-54 OPEN 2 00:21:06 00:18:42 00:18:04 00:18:15 4 1:16:07 0:02:35
3 96 EMIL ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M 3 Bieg 5km M 0-19 OPEN 3 00:19:11 00:19:09 00:19:24 00:19:13 4 1:16:57 0:03:25
4 62 JAN SALEWSKI Kujawscy Runners / Alior Bank / Good-Time Gdynia M 4 Bieg 5km M 40-44 1 00:19:42 00:19:26 00:20:04 00:18:56 4 1:18:08 0:04:36
5 4 DAWID BIEŃKOWSKI First Malbork Team Malbork M 5 Bieg 5km M 25-29 1 00:19:52 00:19:41 00:19:36 00:19:21 4 1:18:30 0:04:58
6 25 ZENON KASZUBOWSKI VALDANO TEAM Malbork M 6 Bieg 5km M 55-59 1 00:20:21 00:19:48 00:18:47 00:19:40 4 1:18:36 0:05:04
7 29 ROBERT KORDECKI Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz M 7 Bieg 5km M 25-29 2 00:19:26 00:19:33 00:19:41 00:20:33 4 1:19:13 0:05:41
8 19 KAMILA GRZONKA KS Sokół Zblewo Bytonia K 1 Bieg 5km K 35-39 OPEN 1 00:20:31 00:21:11 00:20:37 00:21:44 4 1:24:03 0:10:31
9 51 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Biega Kwidzyn M 8 Bieg 5km M 35-39 1 00:21:48 00:21:28 00:21:15 00:22:00 4 1:26:31 0:12:59
10 3 JACEK BERNACKI KRS Formoza Połchowo M 9 Bieg 5km M 50-54 1 00:22:50 00:21:48 00:21:23 00:21:03 4 1:27:04 0:13:32
11 10 TOMASZ DĘBSKI Kwidzyn M 10 Bieg 5km M 50-54 2 00:21:37 00:21:48 00:22:19 00:21:33 4 1:27:17 0:13:45
12 16 ANDRZEJ GŁĄB Waniewski Coaching Malbork M 11 Bieg 5km M 50-54 3 00:21:50 00:22:47 00:21:47 00:21:44 4 1:28:08 0:14:36
13 70 RADOSŁAW SZYSZKA Bydgoszcz M 12 Bieg 5km M 35-39 2 00:21:51 00:21:49 00:22:18 00:22:26 4 1:28:24 0:14:52
14 66 MARCIN SUCHOMSKI Nowy Staw Biega Nowy Staw M 13 Bieg 5km M 35-39 3 00:22:37 00:23:13 00:21:44 00:22:04 4 1:29:38 0:16:06
15 21 DANIEL HOFFMANN KS Sokół Zblewo Zblewo M 14 Bieg 5km M 40-44 2 00:22:04 00:22:31 00:22:57 00:22:17 4 1:29:49 0:16:17
16 20 ROBERT GUZ 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Tczew M 15 Bieg 5km M 45-49 1 00:22:46 00:22:01 00:22:37 00:22:58 4 1:30:22 0:16:50
17 81 MAGDALENA WOJTANIS Torun K 2 Bieg 5km K 35-39 OPEN 2 00:23:30 00:22:30 00:22:23 00:22:31 4 1:30:54 0:17:22
18 101 ŁUKASZ WANIEWSKI Waniewski Coaching Malbork M 16 Bieg 5km M 0-19 1 00:24:17 00:22:02 00:22:09 00:22:33 4 1:31:01 0:17:29
19 23 LESZEK JAKUBOWSKI RUN SZEMBRUK Rogóźno M 17 Bieg 5km M 35-39 4 00:22:58 00:23:11 00:23:01 00:23:02 4 1:32:12 0:18:40
20 34 SZYMON KOWALSKI Malbork M 18 Bieg 5km M 40-44 3 00:23:34 00:22:37 00:22:37 00:24:48 4 1:33:36 0:20:04
21 79 SŁAWOMIR WĄDOŁOWSKI Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" Braniewo M 19 Bieg 5km M 45-49 2 00:23:23 00:23:10 00:24:18 00:23:45 4 1:34:36 0:21:04
22 84 DAWID ZYCH Spartanie Dzieciom Elbląg M 20 Bieg 5km M 45-49 3 00:23:23 00:23:36 00:23:55 00:24:44 4 1:35:38 0:22:06
23 78 RYSZARD "VALDANO" WALENDZIAK VALDANO TEAM Gościszewo M 21 Bieg 5km M 45-49 4 00:23:45 00:24:08 00:23:54 00:23:52 4 1:35:39 0:22:07
24 60 JERZY RUDNIK Florian Chojnice Chojnice M 22 Bieg 5km M 65-69 1 00:23:47 00:24:22 00:24:54 00:25:30 4 1:38:33 0:25:01
25 69 MICHAŁ SZYCHOWSKI 2 DPLOT Elbląg/ PS nr 8 Elbląg M 23 Bieg 5km M 30-34 1 00:25:47 00:24:37 00:25:13 00:25:53 4 1:41:30 0:27:58
26 47 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański K 3 Bieg 5km K 45-49 OPEN 3 00:24:08 00:23:39 00:25:03 00:29:09 4 1:41:59 0:28:27
27 2 GRZEGORZ BENDERSKI Kwidzyn M 24 Bieg 5km M 50-54 4 00:26:39 00:25:04 00:26:03 00:26:31 4 1:44:17 0:30:45
28 74 MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA ETT Elbląg Triathlon Team Braniewo K 4 Bieg 5km K 45-49 1 00:27:05 00:25:08 00:26:25 00:25:47 4 1:44:25 0:30:53
29 39 MIROSŁAW LEYMANN Malbork M 25 Bieg 5km M 35-39 5 00:27:11 00:26:33 00:25:33 00:26:04 4 1:45:21 0:31:49
30 77 ALICJA WALENDZIAK Kujawscy Runners GOŚCISZEWO K 5 Bieg 5km K 40-44 1 00:26:15 00:28:10 00:27:03 00:26:40 4 1:48:08 0:34:36
31 7 MAREK BOGALECKI Safe Sport Team Starogard Gdański M 26 Bieg 5km M 60-64 1 00:24:30 00:28:47 00:26:56 00:29:23 4 1:49:36 0:36:04
32 13 MARCIN DZIEDZIC Malbork M 27 Bieg 5km M 35-39 6 00:28:02 00:27:37 00:27:33 00:28:04 4 1:51:16 0:37:44
33 104 WOJCIECH TOŁKACZ Malbork Biega Malbork M 28 Bieg 5km M 55-59 2 00:28:05 00:24:21 00:30:18 00:29:08 4 1:51:52 0:38:20
34 100 SZYMON CICHERSKI Malbork M 29 Bieg 5km M 0-19 2 00:28:22 00:28:23 00:27:31 00:27:42 4 1:51:58 0:38:26
35 5 MARCIN BINISZKIEWICZ Tczew M 30 Bieg 5km M 40-44 4 00:27:44 00:26:33 00:28:45 00:30:14 4 1:53:16 0:39:44
36 99 JUSTYNA MAJER MAMA BIEGA Malbork K 6 Bieg 5km K 35-39 1 00:28:04 00:28:48 00:28:34 00:28:31 4 1:53:57 0:40:25
37 65 ANDRZEJ STULCZEWSKI Rozbiegane Braniewo Braniewo M 31 Bieg 5km M 50-54 5 00:28:06 00:31:24 00:26:34 00:27:56 4 1:54:00 0:40:28
38 67 DANUTA SZCZYPKOWSKA Morsy Zblewo Run Team BORZECHOWO K 7 Bieg 5km K 60-64 1 00:29:48 00:29:37 00:31:19 00:27:09 4 1:57:53 0:44:21
39 17 MARTA GŁĄB Malbork K 8 Bieg 5km K 35-39 2 00:31:46 00:30:22 00:29:05 00:28:58 4 2:00:11 0:46:39
40 38 ANDRZEJ LENKIEWICZ Piękny Bądki M 32 Bieg 5km M 65-69 2 00:30:04 00:29:35 00:30:11 00:31:06 4 2:00:56 0:47:24
41 22 IZABELA JAKUBOWSKA Szembruk K 9 Bieg 5km K 40-44 2 00:32:20 00:31:19 00:29:52 00:31:54 4 2:05:25 0:51:53
42 61 IZA RYCHCIK Osp Frombork Frombork K 10 Bieg 5km K 30-34 1 00:31:39 00:31:08 00:33:45 00:33:15 4 2:09:47 0:56:15
43 15 MILENA GACHEWICZ Szembruk K 11 Bieg 5km K 30-34 2 00:31:19 00:34:57 00:31:56 00:31:48 4 2:10:00 0:56:28
44 45 KATARZYNA MAZUCHOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K 12 Bieg 5km K 40-44 3 00:32:15 00:34:43 00:31:54 00:31:50 4 2:10:42 0:57:10
45 57 MARCIN PUCHALSKI 22.BLT Malbork M 33 Bieg 5km M 40-44 5 00:34:12 00:33:26 00:33:17 00:34:13 4 2:15:08 1:01:36
46 83 AGNIESZKA ZAKRZEWSKA KIJOWY FOLK Malbork K 13 Bieg 5km K 45-49 2 00:32:14 00:41:35 00:32:43 00:36:56 4 2:23:28 1:09:56
47 52 BEATA PAWŁOWSKA Elbląg K 14 Bieg 5km K 40-44 4 00:31:00 00:40:43 00:38:14 00:37:37 4 2:27:34 1:14:02
48 53 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI Elbląg M 34 Bieg 5km M 40-44 6 00:31:42 00:40:43 00:38:21 00:37:29 4 2:28:15 1:14:43
49 32 AGNIESZKA KOWALCZUK Gronajny K 15 Bieg 5km K 35-39 3 00:36:01 00:38:59 00:36:32 00:37:12 4 2:28:44 1:15:12
50 37 WŁODZIMIERZ KUSIAK STEP BY STEP TRÓJMIASTO GDAŃSK M 35 Bieg 5km M 70+ 1 00:39:46 00:36:46 00:37:27 00:35:56 4 2:29:55 1:16:23
51 31 SZYMON KOWALCZUK Malbork M 36 Bieg 5km M 40-44 7 00:36:22 00:39:13 00:36:48 00:37:45 4 2:30:08 1:16:36
52 43 MARZENA MAŁKOWSKA Biegający Tczew Tczew K 16 Bieg 5km K 55-59 1 00:36:25 00:37:00 00:39:47 00:39:09 4 2:32:21 1:18:49
53 36 EWA KRUPIEŃSKA Elbląg K 17 Bieg 5km K 30-34 3 00:39:04 00:40:44 00:37:55 00:37:40 4 2:35:23 1:21:51
54 30 MAGDALENA IZABELLA KOSSAKOWSKA Elbląg K 18 Bieg 5km K 45-49 3 00:39:04 00:40:44 00:38:05 00:37:49 4 2:35:42 1:22:10
55 48 JOANNA MROCZKOWSKA Kwidzyn K 19 Bieg 5km K 50-54 1 00:42:09 00:40:21 00:39:58 00:36:40 4 2:39:08 1:25:36
56 33 BOŻENA KOWALSKA-PASIEKA drużyna szpiku Kwidzyn K 20 Bieg 5km K 60-64 2 00:42:09 00:40:21 00:40:30 00:39:24 4 2:42:24 1:28:52
57 28 IRENA KORALEWSKA Sadlinki K 21 Bieg 5km K 50-54 2 00:42:31 00:41:29 00:39:19 00:41:58 4 2:45:17 1:31:45
58 76 HENRYK URBAN ROCK70RUNNER Kwidzyn M 37 Bieg 5km M 60-64 2 00:42:08 00:42:45 00:43:12 00:41:23 4 2:49:28 1:35:56
59 111 ROMAN BABCIAK Lotos Running Team Nowy Staw M 38 Bieg 5km M 40-44 8 00:20:42 00:21:01 00:20:59 3 1:02:42
60 56 MARTA PRZYBYŁA Janówka K 22 Bieg 5km K 30-34 4 00:24:35 00:23:39 00:25:14 3 1:13:28
61 112 KRZYSZTOF JAREMA 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO MALBORK M 39 Bieg 5km M 40-44 9 00:23:07 00:25:04 00:25:18 3 1:13:29
62 49 KATARZYNA NAUMCZYK Salon Optyczny Prestiż Malbork K 23 Bieg 5km K 35-39 4 00:27:56 00:26:55 00:27:37 3 1:22:28
63 106 KRYSTIAN BABALSKI Kurzętnik Biega Kurzętnik M 40 Bieg 5km M 40-44 10 00:32:05 00:28:53 00:31:06 3 1:32:04
64 105 ADRIAN KIRZENIEWSKI Team Salceson Kurzętnik M 41 Bieg 5km M 25-29 3 00:32:37 00:28:42 00:31:00 3 1:32:19
65 82 ALEKSANDRA WORON Leier Polska sa Malbork K 24 Bieg 5km K 60-64 3 00:39:16 00:28:50 00:26:57 3 1:35:03
66 107 WOJCIECH BABALSKI Team Salceson Kurzętnik M 42 Bieg 5km M 35-39 7 00:32:35 00:31:51 00:33:33 3 1:37:59
67 75 PAULINA TRYGALSKA KS Sokół Zblewo Pinczyn K 25 Bieg 5km K 25-29 1 00:22:35 00:22:02 2 0:44:37
68 95 PAULINA WIERNICKA Gmina Gardeja Biega KWIDZYN K 26 Bieg 5km K 30-34 5 00:23:29 00:23:47 2 0:47:16
69 71 ANDRZEJ ŚLUSARCZYK SHOW MUST GO ON PRUSZCZ BIEGA Pruszcz Gdański M 43 Bieg 5km M 50-54 6 00:22:49 00:24:34 2 0:47:23
70 88 STANISŁAW HINC Żarta Wataha Kowale M 44 Bieg 5km M 40-44 11 00:28:15 00:33:18 2 1:01:33
71 63 DAWID STANKIEWICZ Nowy Staw Biega Nowy Staw M 45 Bieg 5km M 30-34 2 00:25:02 1 0:25:02
72 14 DAMIAN DZIWISZ Nyborg - Mawent :-) Iława M 46 Bieg 5km M 30-34 3 00:26:35 1 0:26:35
73 6 DOROTA BŁASZCZYK Malbork K 27 Bieg 5km K 50-54 3 00:31:59 1 0:31:59

Wyniki oficjalne po 4 etapach - Nordic Walking

MIEJSCE NUMER IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ MIEJSCE PŁEĆ DYSTANS KAT WIEKOWA MIEJSCE KAT. WIEKOWA. 1 ETAP 2 ETAP 3 ETAP 4 ETAP ILOSĆ STARTÓW CZAS RAZEM STRATA
1 102 MACIEJ WIŚNIEWSKI WiśniaTeam Malbork M 1 Nordic Walking 5km M 45-49 1 00:33:57 00:31:14 00:31:01 00:32:10 4 2:08:22
2 73 BOGDAN ŚWISŁOCKI Face Nordic Walking Team Mikoszewo M 2 Nordic Walking 5km M 55-59 1 00:32:15 00:31:42 00:31:25 00:34:02 4 2:09:24 0:01:02
3 58 ZBIGNIEW RAKOWIECKI Face Nordic Walking Team Gdańsk M 3 Nordic Walking 5km M 55-59 2 00:33:39 00:33:26 00:35:23 00:34:16 4 2:16:44 0:08:22
4 35 BARTŁOMIEJ KOWNACKI Lasowice Wielkie M 4 Nordic Walking 5km M 40-44 1 00:39:47 00:35:46 00:34:49 00:35:16 4 2:25:38 0:17:16
5 50 RADOSŁAW OLEJKO STEP BY STEP TRÓJMIASTO Gdańsk M 5 Nordic Walking 5km M 50-54 1 00:35:08 00:34:40 00:38:25 00:38:25 4 2:26:38 0:18:16
6 44 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA Opole K 1 Nordic Walking 5km K 45-49 1 00:36:54 00:37:09 00:37:18 00:39:02 4 2:30:23 0:22:01
7 80 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI Morsy Zblewo Run Team Borzechowo M 6 Nordic Walking 5km M 60-64 1 00:38:06 00:37:51 00:36:42 00:40:35 4 2:33:14 0:24:52
8 55 RAFAŁ PLEWIŃSKI Chabrowe Wilki Banino M 7 Nordic Walking 5km M 35-39 1 00:36:49 00:37:25 00:39:10 00:40:08 4 2:33:32 0:25:10
9 103 MAGDALENA BECZEK Face Nordic Walking Team Gdańsk K 2 Nordic Walking 5km K 35-39 1 00:38:19 00:39:14 00:40:00 00:39:34 4 2:37:07 0:28:45
10 86 LESZEK BORKOWSKI NoWi Siedlce - NW Wschód Grabianów M 8 Nordic Walking 5km M 55-59 3 00:40:23 00:32:44 00:42:58 00:42:34 4 2:38:39 0:30:17
11 41 JAN ŁĘCKI ELITE TEAM GDYNIA M 9 Nordic Walking 5km M 30-34 1 00:38:11 00:37:11 00:42:01 00:41:50 4 2:39:13 0:30:51
12 42 MAŁGORZATA MACIUSZONEK Nordic Walking Pasłęk Pasłęk K 3 Nordic Walking 5km K 55-59 1 00:40:15 00:40:30 00:39:46 00:39:48 4 2:40:19 0:31:57
13 46 WOJCIECH MIESZKUNIEC Malbork M 10 Nordic Walking 5km M 35-39 2 00:40:38 00:41:11 00:40:02 00:40:00 4 2:41:51 0:33:29
14 59 SYLWIA RESEMAN Żukowo K 4 Nordic Walking 5km K 50-54 1 00:38:47 00:40:03 00:45:41 00:40:28 4 2:44:59 0:36:37
15 26 KATARZYNA KLONOWSKA Stare Pole K 5 Nordic Walking 5km K 45-49 2 00:43:48 00:41:30 00:40:55 00:39:31 4 2:45:44 0:37:22
16 12 ANETA DZIEDZIC Malbork K 6 Nordic Walking 5km K 35-39 2 00:41:29 00:40:40 00:38:20 00:45:22 4 2:45:51 0:37:29
17 72 EWA ŚWISŁOCKA Face Nordic Walking Team Mikoszewo K 7 Nordic Walking 5km K 55-59 2 00:41:26 00:41:44 00:43:33 00:42:29 4 2:49:12 0:40:50
18 9 TERESA CHACHULSKA Malbork K 8 Nordic Walking 5km K 55-59 3 00:43:12 00:42:31 00:44:56 00:48:21 4 2:59:00 0:50:38
19 87 JOANNA BUDZISZ KUŹNICA K 9 Nordic Walking 5km K 45-49 3 00:47:04 00:43:52 00:43:27 00:46:50 4 3:01:13 0:52:51
20 8 JOLANTA BORZYSZKOWSKA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Puck K 10 Nordic Walking 5km K 60-64 1 00:43:41 00:43:09 00:42:36 00:52:11 4 3:01:37 0:53:15
21 18 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS Step by Step Trójmiasto Gdynia K 11 Nordic Walking 5km K 50-54 2 00:48:22 00:41:14 00:40:16 00:54:04 4 3:03:56 0:55:34
22 98 MARIUSZ KWIATEK Laskowice M 11 Nordic Walking 5km M 60-64 2 00:45:06 00:51:19 00:46:12 00:42:11 4 3:04:48 0:56:26
23 40 LESZEK ŁAPINSKI Kluba Elbląskie Włóczykije elbląg M 12 Nordic Walking 5km M 70+ 1 00:45:46 00:49:26 00:47:35 00:45:46 4 3:08:33 1:00:11
24 68 AGNIESZKA SZEWCZYK Face Nordic Walking Team Warszawa K 12 Nordic Walking 5km K 45-49 4 00:52:05 00:45:55 00:47:59 00:50:31 4 3:16:30 1:08:08
25 24 KATARZYNA KARPIŃSKA Gdynia K 13 Nordic Walking 5km K 30-34 1 00:48:31 00:46:01 00:58:47 00:45:38 4 3:18:57 1:10:35
26 64 SYLWIA STAROSTA-ROMAŃCZUK MALBORK K 14 Nordic Walking 5km K 40-44 1 00:47:13 00:48:32 00:50:00 00:53:57 4 3:19:42 1:11:20
27 11 LIDIA DĘGA Tralewo K 15 Nordic Walking 5km K 30-34 2 00:47:03 00:40:07 00:39:39 01:14:28 4 3:21:17 1:12:55
28 1 JUREK APPEL GOSIR OSIELSKO Bydgoszcz M 13 Nordic Walking 5km M 70+ 2 00:54:19 00:54:19 00:54:05 00:58:35 4 3:41:18 1:32:56
29 118 JOLANTA ZIELIŃSKA GOSIR OSIELSKO OSIELSKO K 16 Nordic Walking 5km K 60-64 2 00:38:14 00:41:17 00:39:19 3 1:58:50
30 120 ANNA KUCHTA Maratończyk Wielki Klincz Starogard Gdański K 17 Nordic Walking 5km K 30-34 3 00:42:52 1 0:42:52
31 121 JAN KULCZYCKI GDAŃSK M 14 Nordic Walking 5km M 70+ 3 00:46:26 1 0:46:26
32 27 KATARZYNA KOPYCIŃSKA Malbork K 18 Nordic Walking 5km K 45-49 5 00:44:17 1 00:44:17

Wyniki oficjalne 4 etap - Bieg

Miejsce NUMER CZAS 4 ETAP IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ DYSTANS
1 97 00:18:06 LEON ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M Bieg 5km
2 54 00:18:15 PIOTR PĘKAŁA SP Manowo /SOSW Koszalin Koszalin M Bieg 5km
3 62 00:18:56 JAN SALEWSKI KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME GDYNIA M Bieg 5km
4 96 00:19:13 EMIL ZINIEWICZ Waniewski Coaching Malbork M Bieg 5km
5 4 00:19:21 DAWID BIEŃKOWSKI First Malbork Team Malbork M Bieg 5km
6 25 00:19:40 ZENON KASZUBOWSKI VALDANO TEAM Malbork M Bieg 5km
7 29 00:20:33 ROBERT KORDECKI Maratończyk Wielki Klincz Wielki Klincz M Bieg 5km
8 111 00:20:59 ROMAN BABCIAK Waniewski Coaching/LOTOS Running Team Nowy Staw M Bieg 5km
9 3 00:21:03 JACEK BERNACKI Połchowo M Bieg 5km
10 10 00:21:33 TOMASZ DĘBSKI Kwidzyn M Bieg 5km
11 16 00:21:44 ANDRZEJ GŁĄB Waniewski Coaching Malbork M Bieg 5km
12 19 00:21:44 KAMILA GRZONKA KS Sokół Zblewo Bytonia K Bieg 5km
13 51 00:22:00 ŁUKASZ OLSZEWSKI Kwidzyn Biega Kwidzyn M Bieg 5km
14 66 00:22:04 MARCIN SUCHOMSKI Nowy Staw Biega Nowy Staw M Bieg 5km
15 21 00:22:17 DANIEL HOFFMANN KS Sokół Zblewo Zblewo M Bieg 5km
16 70 00:22:26 RADOSŁAW SZYSZKA Bydgoszcz M Bieg 5km
17 81 00:22:31 MAGDALENA WOJTANIS Toruń K Bieg 5km
18 101 00:22:33 ŁUKASZ WANIEWSKI Waniewski Coaching Malbork M Bieg 5km
19 20 00:22:58 ROBERT GUZ 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO Tczew M Bieg 5km
20 23 00:23:02 LESZEK JAKUBOWSKI RUN SZEMBRUK Szembruk M Bieg 5km
21 79 00:23:45 SŁAWOMIR WĄDOŁOWSKI BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ Braniewo M Bieg 5km
22 78 00:23:52 RYSZARD"VALDANO" WALENDZIAK VALDANO Gościszewo M Bieg 5km
23 84 00:24:44 DAWID ZYCH Spartanie Dzieciom Elbląg M Bieg 5km
24 34 00:24:48 SZYMON KOWALSKI Malbork M Bieg 5km
25 112 00:25:18 KRZYSZTOF JAREMA MALBORK M Bieg 5km
26 60 00:25:30 JERZY RUDNIK Florian Chojnice Chojnice M Bieg 5km
27 74 00:25:47 MAŁGORZATA TAMKUN-PAWŁOWSKA ETT Elbląg Triathlon Team Braniewo K Bieg 5km
28 69 00:25:53 MICHAŁ SZYCHOWSKI PS nr 8 Elbląg M Bieg 5km
29 39 00:26:04 MIROSŁAW LEYMANN Malbork M Bieg 5km
30 2 00:26:31 GRZEGORZ BENDERSKI Kwidzyn M Bieg 5km
31 77 00:26:40 ALICJA WALENDZIAK Kujawscy Runners Gościszewo M Bieg 5km
32 67 00:27:09 DANUTA SZCZYPKOWSKA Morsy Zblewo Run Team BORZECHOWO K Bieg 5km
33 100 00:27:42 SZYMON CICHERSKI Malbork M Bieg 5km
34 65 00:27:56 ANDRZEJ STULCZEWSKI Rozbiegane Braniewo Braniewo M Bieg 5km
35 13 00:28:04 MARCIN DZIEDZIC Malbork M Bieg 5km
36 99 00:28:31 JUSTYNA MAJER Mama Biega Malbork K Bieg 5km
37 17 00:28:58 MARTA GŁĄB Malbork K Bieg 5km
38 104 00:29:08 WOJCIECH TOŁKACZ Malbork Biega Malbork M Bieg 5km
39 47 00:29:09 ANETTA MIZURA-STENCEL Starogard Gdański K Bieg 5km
40 7 00:29:23 MAREK BOGALECKI Safe Sport Team Starogard Gdański M Bieg 5km
41 5 00:30:14 MARCIN BINISZKIEWICZ Tczew M Bieg 5km
42 38 00:31:06 ANDRZEJ LENKIEWICZ Bądki M Bieg 5km
43 15 00:31:48 MILENA GACHEWICZ Szembruk K Bieg 5km
44 45 00:31:50 KATARZYNA MAZUCHOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K Bieg 5km
45 22 00:31:54 IZABELA JAKUBOWSKA RUN SZEMBRUK Szembruk K Bieg 5km
46 61 00:33:15 IZA RYCHCIK Osp Frombork Frombork K Bieg 5km
47 57 00:34:13 MARCIN PUCHALSKI 22.BLT Malbork M Bieg 5km
48 37 00:35:56 WŁODZIMIERZ KUSIAK STEP BY STEP TRÓJMIASTO GDAŃSK M Bieg 5km
49 48 00:36:40 JOANNA MROCZKOWSKA Kwidzyn K Bieg 5km
50 83 00:36:56 AGNIESZKA ZAKRZEWSKA Kijowy Folk malbork K Bieg 5km
51 32 00:37:12 AGNIESZKA KOWALCZUK Gronajny K Bieg 5km
52 53 00:37:29 KRZYSZTOF PAWŁOWSKI Elbląg M Bieg 5km
53 52 00:37:37 BEATA PAWŁOWSKA Elbląg K Bieg 5km
54 36 00:37:40 EWA KRUPIEŃSKA Elbląg K Bieg 5km
55 31 00:37:45 SZYMON KOWALCZUK Malbork M Bieg 5km
56 30 00:37:49 MAGDALENAIZABELLA KOSSAKOWSKA Elbląg K Bieg 5km
57 43 00:39:09 MARZENA MAŁKOWSKA Biegający Tczew Tczew K Bieg 5km
58 33 00:39:24 BOŻENA KOWALSKA-PASIEKA drużyna szpiku Kwidzyn K Bieg 5km
59 76 00:41:23 HENRYK URBAN ROCK70RUNNER Kwidzyn M Bieg 5km
60 28 00:41:58 IRENA KORALEWSKA Sadlinki K Bieg 5km

Wyniki oficjalne 4 etap - Nordic Walking

Miejsce NUMER CZAS 4 ETAP IMIĘ NAZWISKO KLUB MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ DYSTANS
1 102 00:32:10 MACIEJ WIŚNIEWSKI WiśniaTeam malbork M Nordic Walking 5km
2 73 00:34:02 BOGDAN ŚWISŁOCKI Mikoszewo M Nordic Walking 5km
3 58 00:34:16 ZBIGNIEW RAKOWIECKI Face Nordic Walking Team GDAŃSK M Nordic Walking 5km
4 35 00:35:16 BARTŁOMIEJ KOWNACKI Lasowice Wielkie M Nordic Walking 5km
5 50 00:38:25 RADOSŁAW OLEJKO ELITE TEAM Gdańsk M Nordic Walking 5km
6 44 00:39:02 ANNA MATUKIN-PAKUSZYNSKA Opole K Nordic Walking 5km
7 118 00:39:19 JOLANTA ZIELIŃSKA GOSIR OSIELSKO OSIELSKO K Nordic Walking 5km
8 26 00:39:31 KATARZYNA KLONOWSKA Stare Pole K Nordic Walking 5km
9 103 00:39:34 MAGDALENA BECZEK Face Nordic Walking Team Gdańsk K Nordic Walking 5km
10 42 00:39:48 MAŁGORZATA MACIUSZONEK Nordic Walking Pasłęk Pasłęk K Nordic Walking 5km
11 46 00:40:00 WOJCIECH MIESZKUNIEC Malbork M Nordic Walking 5km
12 55 00:40:08 RAFAŁ PLEWIŃSKI Chabrowe Wilki Banino M Nordic Walking 5km
13 59 00:40:28 SYLWIA RESEMAN ESJA TEAM Zukowo K Nordic Walking 5km
14 80 00:40:35 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI Morsy Zblewo Run Team Borzechowo M Nordic Walking 5km
15 41 00:41:50 JAN ŁĘCKI ELITE TEAM GDYNIA M Nordic Walking 5km
16 98 00:42:11 MARIUSZ KWIATEK Laskowice M Nordic Walking 5km
17 72 00:42:29 EWA ŚWISŁOCKA Face Nordic Walking Team Mikoszewo K Nordic Walking 5km
18 86 00:42:34 LESZEK BORKOWSKI NoWi Siedlce - NW Wschód Grabianów M Nordic Walking 5km
19 120 00:42:52 ANNA KUCHTA Maratończyk Wielki Klincz Starogard Gdański K Nordic Walking 5km
20 12 00:45:22 ANETA DZIEDZIC Malbork K Nordic Walking 5km
21 24 00:45:38 KATARZYNA KARPIŃSKA Gdynia K Nordic Walking 5km
22 40 00:45:46 LESZEK ŁAPIŃSKI Elbląskie Włóczykije Elbląg M Nordic Walking 5km
23 121 00:46:26 JAN KULCZYCKI GDAŃSK M Nordic Walking 5km
24 87 00:46:50 JOANNA BUDZISZ BEZ KIJA NIE PODCHODŹ KUŹNICA K Nordic Walking 5km
25 9 00:48:21 TERESA CHACHULSKA Malbork K Nordic Walking 5km
26 68 00:50:31 AGNIESZKA SZEWCZYK Face Nordic Walking Team Warszawa K Nordic Walking 5km
27 8 00:52:11 JOLANTA BORZYSZKOWSKA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ Puck K Nordic Walking 5km
28 64 00:53:57 SYLWIA STAROSTA-ROMAŃCZUK MALBORK K Nordic Walking 5km
29 18 00:54:04 MONIKA GOMÓŁKA-BIGUS Step by Step Trójmiasto Gdynia K Nordic Walking 5km
30 1 00:58:35 JUREK APPEL GOSIR OSIELSKO Bydgoszcz M Nordic Walking 5km
31 11 01:14:28 LIDIA DĘGA Tralewo K Nordic Walking 5km

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ