Bieg i Marsz Nordic Walking z okazji "Dnia Kobiet"
Bieg 5km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Miechowska Iwona Malbork Bieg 5km opłacono
2 Kotlarek Agnieszka Malbork Bieg 5km opłacono
3 Dziweńka Beata Malbork Bieg 5km opłacono
4 Nieżurawski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
5 Miler Monika Starogard Gdański Bieg 5km Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
6 Hałajko Wiktoria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
7 Kostrzeba Irena Maria Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
8 Lang Paweł GDAŃSK Bieg 5km Kujawscy Runners opłacono
9 Mizura-Stencel Anetta Starogard Gdański Bieg 5km opłacono
10 Chachulski Janusz Malbork Bieg 5km opłacono
11 Chachulska Teresa Malbork Bieg 5km opłacono
12 Wieczorek Sebastian Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
13 Nowak-Wieczorek Elwira Bydgoszcz Bieg 5km Elwira&Sebastian opłacono
14 Kordecki Robert Wielki Klincz Bieg 5km Maratończyk Wielki Klincz
15 Tyfert Krzysztof Elbląg Bieg 5km opłacono
16 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
17 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5km JARBUD opłacono
18 Walendziak Ryszard Gościszewo Bieg 5km VALDANO opłacono
19 Leymann Mirosław Malbork Bieg 5km opłacono
20 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Bieg 5km opłacono
21 Wądołowska Alicja Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
22 Obolewicz Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
23 Obolewicz Iwona Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
24 Mackiewicz Krystyna Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
25 Bogalecki Marek Starogard Gdański Bieg 5km Safe Sport Team opłacono
26 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5km opłacono
27 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5km KS Sokół Zblewo
28 Trygalski Krzysztof Pinczyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
29 Trygalska Beata Pinvzyn Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
30 Szczypkowska Danuta BORZECHOWO Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
31 Kacperski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
32 Kacperski Mateusz Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
33 Mańka Eryk Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
34 Mańka Sandra Dzierzgoń Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
35 Kargól Lucjan Tczew Bieg 5km opłacono
36 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 5km opłacono
37 Sieniek Krzysztof Licze Bieg 5km
38 Zima Jan Minięta Bieg 5km DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
39 Bładzikowski Rafał Tczew Bieg 5km opłacono
40 Cichowska Joanna Ostróda Bieg 5km opłacono
41 Szczepanowska Agnieszka Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
42 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg 5km
43 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5km opłacono
44 Pyżewska Beata Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
45 Damps Michał Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
46 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg 5km opłacono
47 Jabłoński Piotr Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
48 Koralewska Irena Sadlinki Bieg 5km opłacono
49 Ufnowski Sebastian Czersk Bieg 5km
50 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg 5km Kwidzyn Biega
51 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg 5km Traktor team gm kwidzyn opłacono
52 Jabłońska Magdalena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
53 Brzezinski Robert Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
54 Krawczak Anna Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
55 Fierek Leszek Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
56 Fierek Bożena Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
57 Nieżurawska Ewa Czersk Bieg 5km Aktywni Borowiacy Czersk opłacono
58 Lila Patrycja Łapalice Bieg 5km
59 Murawska Katarzyna Starogard Gdanski Bieg 5km opłacono
60 Małkowska Marzena Tczew Bieg 5km Biegający Tczew opłacono
61 Wicek Patrycjusz Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
62 wicek aneta Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
63 Loose Anna Starogard Gdański Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
64 Brodzik Martyna Lisewo Malborskie Bieg 5km opłacono
65 Ossowska Ewa Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo opłacono
66 Borkowska Justyna Sadlinki Bieg 5km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
67 Zych Dawid Elbląg Bieg 5km Spartanie Dzieciom opłacono
68 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5km VALDANO TEAM opłacono
69 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg 5km BRANIEWSKI KLUB SPORTOWY SZYBKI STRUŚ opłacono
70 Szweda Marek Zblewo Bieg 5km Morsy Zblewo Run Team opłacono
71 Klemenz Jasiek Kłobuck Bieg 5km
72 SALEWSKI JAN GDYNIA Bieg 5km KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME opłacono


Wyświetleń: 4158

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ